Přihlášení:
Menu
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Juventus
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kanada
World Champions.. | 16:20 - zítra
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kazachstán
World Champions.. | 20:20 - dnes
Logo týmu Polsko
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Logo týmu Sarpsborg 08
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Genk
1e Klasse | 18:30 - dnes
Logo týmu Antwerp
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Salernitana
Serie A | 18:30 - dnes
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 19:15 - dnes
Logo týmu Rosenborg Trondheim
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Finsko
World Champions.. | 20:20 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
1
1X2 (1.tře.)
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu V.Británie
World Champions.. | 16:20 - dnes
Logo týmu Norsko
Logo týmu Švédsko
World Champions.. | 16:20 - dnes
Logo týmu Francie
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Logo týmu Odd Grenland
Logo týmu Kristiansund BK
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Logo týmu Brann Bergen
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Logo týmu Haugar Haugesund
Logo týmu Sandefjord
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Logo týmu Viking Stavanger
Logo týmu Lilleström
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu St. Gallen
Logo týmu Curych FC
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu Lugano AC
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu Young Boys Bern

Peníze na ruku / Bonus bez vkladu – srovnání

Chtěli byste získat ten nejlepší bonus bez vkladu (někdy nazývaný také jako „registrační bonus“), které nabízejí sázkové kanceláře? Nebo byste raději chtěli vybrat všechny nabízené bonusy bez vkladu? Ať je to tak nebo tak, tvoje oči zabloudily na ty správné řádky! V následujícím textu tě seznámíme s těmi nejlepšími bonusy bez vkladu v Česku licencovaných sázkových kancelářích. A k tomu přidáme další užitečné informace a rady, které ti dané bonusy pomohou získat, případně rozmnožit!

blankTipsport
blankBetano
blankFortuna
blankSazkabet
blankMerkurXtip
blankSYNOTtip
blankforBET
blankTipsport blankcz 95% Bonus bez vkladu 100% 500500 1 Získat
blankBetano blankcz 91% Volná sázka 100% 500500 1 Získat
blankFortuna blankcz 90% Bonus bez vkladu 100% 300300 1 SPORT600 Získat
blankSazkabet blankcz 89% Bonus bez vkladu 100% 500500 1 Získat
blankMerkurXtip blankcz 87% Bonus bez vkladu 100% 100100 1 Získat
blankSYNOTtip blankcz 80% Bonus bez vkladu 100% 500500 1 Získat
blankforBET blankcz 65% Za registraci 100% 200200 Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat

TIP: data v tabulce můžete řadit dle sloupců

Co je to bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu je takový bonus, který online sázkové kanceláře nabízejí svým zákazníkům bez toho, aby si na svůj herní účet museli poslat peníze. Tento bonus se obvykle váže na dokončení registrace do online casina. Proto se mu někdy říká také „registrační bonus“.

Bonus bez vkladu má několik podob, ve všech případech však bonus můžete použít instantně, tedy hned. Peníze, které v rámci bonusu bez vkladu získáte, jsou vaše. V některých případech však pro jejich zisk, tedy převod na váš bankovní účet, musíte splnit určité podmínky (viz. níže).

Jaké bonusy bez vkladu existují?

Bonusy bez vkladu, někdy nazývané také jako registrační bonusy mohou mít několik různých podob. Tyto bonusy se od sebe liší způsobem použití. V zásadě existují tři základní typy bonusů:

 • Peníze zdarma
 • Sázka zdarma
 • Free spiny

Peníze zdarma

Tento bonus je nejlepším bonusem bez vkladu a to z toho důvodu, že nemají prakticky žádné omezení. Peníze zdarma můžete použít na vsazení jakékoliv sázky a to za jakéhokoliv vkladu. S penězi zdarma tedy nakládáte v podstatě jako s vlastními penězi.

Sázka zdarma

Sázka zdarma vás opravňuje k vsazení určité částky a to na libovolnou či přesně danou sázkovou příležitost. Sázková kancelář sázku zdarma často omezuje na vybraný sport, či dokonce na ligu nebo turnaj. Není neobvyklá také sázka zdarma přímo na vybraný zápas a konkrétní sázkovou příležitost, jako je třeba výhra/prohra vybraného týmu. Přesné určení sázky zdarma najdete v podmínkách užití (Herním plánu).

Free spiny

Pakliže má sázková kancelář přidružené online casino, může vám jako bonus za registraci nabídnout také free spiny, tedy volná točení na vybrané hrací automaty. Free spiny mají rozmanitou hodnotu a peníze v nich získané mohou, ale nemusí být přenosné zpět do sázkové kanceláře (alespoň dokud je tzv. „neprotočíte“).

Jaké podmínky mají bonusy bez vkladu?

K bonusům bez vkladu se obvykle vážou dvě podmínky. V první řadě se jedná o počet protočení, v druhé potom o časový limit, v rámci něhož musíte peníze protočit.

Počet protočení

Počet protočení nám říká, kolikrát musíte peníze, které vám sázkovka daruje za registraci, případně peníze vyhrané prostřednictvím jiného registračního bonusu (sázka zdarma či free spiny) vložit do hry, abyste s nimi mohli nakládat jako se svými vlastními penězi, tedy bez jakéhokoliv omezení.

V českých online casinech jsou bonusy za registraci obvykle prosty těchto dodatečných podmínek, v některých případech však i u nás na nějaké podmínky narazíte.

Časový limit

Časový limit udává, za jak dlouho musíte splnit první podmínku (podmínku počtu protočení). Pakliže podmínky v daném časovém limitu nesplníte, bonus vám propadne v celé své výšce, případně jenom částečně.

Pozn.: Online sázkové kanceláře v posledních letech bonusy bez vkladu vyplácení postupně, po částech. Díky tomu hráči z bonusu dostanou alespoň část peněz, i když v daném časovém limitu nestihnou splnit všechny podmínky bonusu.

Dají se bonusy bez vkladu skutečně vybrat?

Ano, samozřejmě. Většina v Česku licencovaných sázkových kanceláří má celkem férové podmínky pro výběr registračního bonusu. Kupříkladu pro zisk peněz zdarma obvykle stačí tyto peníze jednou vložit do hry, aby byly vaše.

Pakliže byste si v tomto případě chtěli výhru „pojistit“, stačí peníze zdarma vsadit na nějaký „jistý“, tedy hodně pravděpodobný kurz, například i s hodnotou ve výšce pouze 1,01. Ještě jistější je potom metoda, kdy vsadíte na všechny možné výsledky přiměřené množství peněz a bude vám tak nakonec jedno, jak takový zápas dopadne. Této metodě se říká „matched betting“.

Kde mohu získat bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu můžete získat ve výše zmiňovaných sázkových kancelářích. Stačí splnit předem dané podmínky (obvykle v podobě dokončení registrace).

Registrační bonus je nabízený ve většině sázkových kancelářích, které vlastní licenci pro provozování hazardních her na území ČR od Ministerstva financí.

Jak dokončit registraci do sázkové kanceláře?

Protože se ziskem tohoto typu bonusu je obvykle spjatá nutnost dokončit registraci do sázkové kanceláře, připravili jsme pro vás také rychlý přehled tohoto procesu.

Dokončení registrace sestává ze tří kroků. Po vyplnění registračního formuláře musíte:

 • Ověřit identitu
 • Připojit platební metodu
 • Nastavit herní limity

Ověření identity

Ověření identity obvykle probíhá několika různými způsoby. Nápomocné jsou v tomto směru především tyto metody:

 • Bank ID (internetové bankovnictví)
 • Czech Point
 • Na pobočce sázkové kanceláře
 • Neterra Pay

Připojení platební metody

Připojení platební metody probíhá tak, že si na svůj herní účet pošlete peníze skrze vybranou platební metodu (obvykle se jedná o online platební bránu – platební kartu, případně bankovní účet). Tato platební metoda musí být vedena na vaše jméno, respektive na jméno, které jste uvedli při registraci.

Nastavení herních limitů

Toto je spíše kosmetická záležitost. Nastavení herních limitů spočívá v tom, že si zvolíte maximální výšku sázek, proher či dalších částek, které v sázkové kanceláři v daném období provedete. Limity během procesu však nastavovat nemusíte, stačí pouze potvrdit, že limity u dané položky nastavit nechcete.

Proč sázkové kanceláře nabízejí bonus bez vkladu?

Bonusy bez vkladu jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak hráče motivovat k registraci do online sázkové kanceláře. Bonusy bez vkladu navíc hráčům dávají skvělou příležitost, aby si vyzkoušeli, jak to v sázkové kanceláři chodí bez rizika ztráty vlastních peněz. A přitom samozřejmě existuje velká pravděpodobnost, že hráči se v sázkovce zalíbí a nakonec v ní začne pravidelně sázet.

Sázkové kanceláře tedy bonusy bez vkladu nenabízejí kvůli vašim hezkým očím, ale aby z nich nakonec měly zisk.

Mohu s bonusy bez vkladu dosáhnout velké výhry?

Ano, toto je možné, ale musíte mít buď velké štěstí, nebo obrovskou disciplínu. Co se týče štěstí, je to asi naprosto jasné – stačí trefit vyšší kurz. Pokud však máte dostatečnou disciplínu, na štěstí se nemusíte spoléhat. Stačí pravidelně sázet kurzy s hodnotou a to za odpovídající sázky (úměrné vašemu bankrollu). Vaše výhoda vůči sázkové kanceláři se časem projeví v podobě zisku. Této metodě sázení se říká value betting.

Mohu bonus bez vkladu (bonus za registraci) získat vícekrát?

Toto možné není. Bonusy bez vkladu se obvykle vážou na dokončení registrace a sázkové kanceláře svým zákazníkům striktně zakazují, aby se registrovali více než jednou. Účty, u kterých je podezření na opakovanou registraci, jsou potom rušeny a to bez nároku na případnou výhru. Proto vám doporučujeme, abyste se do sázkových kanceláří registrovali vždy pouze jednou. Je to bezpečnější.

Jak získat bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu na vašem herním účtu přibude automaticky a to obvykle okamžitě po splnění určených podmínek. Může se jednat o:

 • Vyplnění registračního formuláře (úvodní registraci)
 • Dokončení registrace

Pozn.: V některých případech na připsání bonusu můžete čekat několik minut či dokonce hodin. V případě českých sázkových kanceláří však tak dlouhé prostoje obvykle nehrozí.

Mohu registrační bonus získat i na mobilu?

Ano, registrační bonus můžete získat z jakéhokoliv zařízení se do sázkové kanceláře zaregistrujete/přihlásíte. Sázkové kanceláře obvykle nedělají rozdíly mezi tím, odkud se do ní registrujete. V některých případech sázkovky dokonce své zákazníky pozitivně motivují – tzn. když už na to dojde, vypíšou speciální bonus pro registraci z mobilu.

Čtěte
Strategie sázení – ultimátní průvodce sázkovými strategiemi (velký rozcestník)

FAQ – často kladené otázky

Co je to bonus za registraci?

Bonus za registraci je takový bonus, který získáte po registraci do sázkové kanceláře. Tento typ bonusu se neváže ke vkladu peněz, proto je mezi hráči velmi oblíbený.

Co je to bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu je takový bonus, který získáš obvykle pouze za vyplnění registračního formuláře, případně za dokončení registrace do sázkové kanceláře. Pro zisk tohoto bonusu nemusíš do sázkovky vkládat žádné peníze.

Jak získám bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu lze získat registrací do vybraných sázkových kanceláří, případně splněním dalších podmínek.

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole