Přihlášení:
Menu

Proč sázet u Chance?

Chance je česká sázková kancelář s dlouholetou tradicí, která disponuje českou licencí a působí tedy na našem území zcela legálně, bez jakýchkoliv háčků a nepříjemností. Mezi hlavní přednosti české sázkové kanceláře Chance patří výhodné kurzy na tuzemské soutěže (1. česká fotbalová liga, hokejová Extraliga atd.), přímé přenosy (streamy) ze všech zajímavých utkání, bohaté bonusy a přehledné uživatelské rozhraní. Nově přijímají kryptoměny.

Aktualizováno: 15.12. 2023, 15:31
Vkladový bonus
100% až do 2.0002000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2.000 Kč.
Více info o bonusu
Bonus bez vkladu
100% až do 200200
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Chance.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Dokončení registrace přes internet banku
 • Za registraci 200 Kč zdarma
 • Česká lokalizace a technická podpora
 • Live přenosy a sázky
 • Bohatý výběr tuzemských příležitostí
 • Skvěle zpracovaná mobilní aplikace
 • Možnost sdílení tiketů/široká komunita sázkařů
 • Možnost dobít konto Bitcoinem

Jak si otevřít účet u Chance?

Stačí navštívit stránky Chance.cz, kliknout na políčko „registrace“ v pravém horním rohu a vyplnit svoje údaje. Následně vám na vyplněný e-mail přijde potvrzení o registraci, které musíte odsouhlasit kliknutím na přiloženou www adresu. Posledním krokem je přihlášení svými registračními údaji (jméno/heslo) na stránkách Chance v pravém horním rohu a potvrzení přihlášení kliknutím na oranžové tlačítko „přihlásit).

Nejpozději do 30 dnů registraci dokončete. Zvládnete to online přes internet banku, bez návštěvy pobočky. Za dokončení registrace získáte 200 Kč zdarma na sázení!

Registrací získám 200 Kč na ruku

Dokončení registrace

Dokončení registrace vyžaduje loterijní zákon, tomuto procesu se proto nevyhnete v žádné české sázkovce. Proces dokončení registrace je složený ze tří kroků:

Připojení platební metody

Připojení platební metody je posledním krokem pro dokončení registrace u sázkové kanceláře. Také tento proces je vyžadován českým loterijním zákonem.

Naštěstí, připojení platební metody je velmi rychlé, obvykle mnohem rychlejší než samotné ověření identity.

Připojovaná platební metoda musí být samozřejmě vedena na vaše jméno. Platební metody vedené na jiné jméno než jaké je uvedené v registraci nejsou akceptovány. Dokončení registrace dále vyžaduje, abyste připojili buď svůj bankovní účet, nebo platební kartu. Připojit lze také další platební metody, jako jsou internetové peněženky, ty však nelze použít pro dokončení registrace.

Nastavení limitů

Poslední krok k dokončení registrace. V rámci tohoto procesu si můžete, ale také nemusíte nastavit limity u některých činností spojených se sázením. Jedná se například o maximální limit pro denní nebo měsíční prohry, případně o délku přihlášení nebo počet přihlášení na váš herní účet u sázkovky. Pakliže tyto limity nechcete nastavit, stačí u nich zaškrtnout možnost “bez nastavení”.

Ověření identity

Ověření identity u většiny sázkových kanceláří v ČR můžete provést hned několika způsoby.

Nejčastěji se jedná o:

 • Online ověření identity
 • Ověření identity na pobočce sázkové kanceláře
 • Ověření identity na pobočce Czech Pointu
 • Ověření identity u kurýra

Online ověření identity

Online ověření identity vyžaduje, abyste byli klienty jednoho z vybraných bankovních domů a ve své bance navíc měli zřízené internetové bankovnictví. V rámci tohoto ověřovacího procesu se skrze sázkovou kancelář přihlásíte do svého internetového bankovnictví, kde dáte souhlas se zpracováním osobních údajů. Banka díky tomu odešle ověření (potřebné údaje) do sázkové kanceláře. Online ověření identity tak nezabere více než pár minut (i s potvrzením sázkovky).

Na pobočce

Ověření identity můžete dále provést na jakékoliv kamenné pobočce, kterou sázková kancelář provozuje. Aby mohlo dojít k ověření, musíte obsluze pobočky předložit svůj Občanský průkaz, případně Cestovní pas a povolení k trvalému pobytu v případě že jste cizinci. Dále budete potřebovat údaje o svém účtu, který jste si předtím registrovali skrze internet (uživatelské jméno, případně telefonní číslo a email).

Kamenné pobočky mají všechny sázkové kanceláře, ovšem některé sázkovky mají pouze několik málo poboček, které jsou pro většinu sázkařů zcela nedostupné. Vzhledem k tomu se vám mohou hodit i další způsoby ověření identity, především potom ověření na pobočce Czech Pointu nebo kurýrem.

Pakliže si odmyslíme cestu na pobočku, která může být v některých případech skutečně nepříjemná a dlouhá, potom počítejte, že vám tento způsob ověření zabere maximálně pár minut. Ověření na pobočce je k dispozici zdarma.

Na pobočce Czech Pointu

Pobočku Czech Pointu najdete doslova na každém kroku, pokud tedy nemáte k dispozici přímo pobočku dané sázkovky, tento způsob ověření je výbornou alternativou. Czech Point najdete na Obecních úřadech, na Poštách a na dalších běžně dostupných místech, doslova na každém kroku.

Abyste na pobočce Czech Pointu mohli ověřit svou identitu, budete potřebovat doklady (ideálně Občanský průkaz), adresu provozovatele sázkové kanceláře, kterou je třeba uvést na ověřovacím certifikátu.

Při registraci na pobočce Czech Pointu počítejte také se správním poplatkem ve výši 200 korun. Některé sázkovky vám tento správní poplatek proplatí, některé vám to vykompenzují registračním bonusem (penězi na ruku). Existují však takové sázkovky, které žádnou kompenzaci nenabídnou. Proto pokud si vyberete tento způsob dokončení registrace, doporučujeme vám vybrat si sázkovku, která vám náklady na ověření identity uhradí.

U kurýra

Kurýr přijede přímo na místo určení, v předem domluveném čase a s sebou si přiveze všechny potřebné dokumenty. Na vás je pouze předložit svůj doklad totožnosti a nakonec na dokumenty hodit svůj podpis.

Pro ověření skrze kurýra používá každá sázková kancelář trošku jinou společnost. Ověření totožnosti skrze kurýra je tak sice stejné, ale v některých případech se může lišit. Obecně se však dá říci, že ověření u kurýra je rychlé, bezproblémové a tudíž také pohodlné.

Jak si vsadit u Chance?

Přejděte na stránky Chance nebo otevřete mobilní aplikaci Chance a přihlaste se svými údaji (jméno/heslo). V horním menu si vyberte mezi klasickými kurzy (KURZY) nebo sázením live (LIVE) a pokračujte výběrem konkrétního sportu/sázkové příležitosti v menu v levé části a následně i ve výpisu každého sportovního odvětví/ligy. Svůj výběr vždy potvrďte kliknutím.

Jakmile se dopracujete ke konkrétní sázce, klikněte na ní. Tím se sázka přenese na váš tiket v pravé části. Pokud na tiket chcete přidat více sázek, pokračujte ve výběru, dokud nebudete spokojeni. Pamatujte na to, že v tiketu můžete provádět různé změny (škrtat vybrané kurzy, vymýšlet kombinace atd.) až dokud tiket nepodáte. Jakmile tiket bude 100% podle vašich představ, vyplňte částku, kterou chcete vsadit a svůj výběr potvrďte kliknutím na kolonku „vsadit“.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží, nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Sestavené tikety si před vsazením online můžete také vytisknout, nebo odeslat na pobočku a vsadit si na ní. Náhled tiketu lze pochopitelně také sdílet na různých sociálních sítích a v diskusních fórech. Díky tomu v chatovacím okénku Chance, nebo na diskusním fóru této sázkové kanceláře občas narazíte na zajímavé tipy, proto buďte vždy ostražití a nebojte se pátrat a vyměňovat své zkušenosti s ostatními sázkaři!

Zobrazit dnešní kurzy

 

Na jaké sporty se u Chance dá vsadit?

Chance patří mezi sázkové kanceláře s nejširší nabídkou sportů na českém trhu. Společně s Tipsportem, který je její sesterskou sázkovkou, nabízí kurzy na všechny běžně sledované sporty jako je fotbal, tenis, hokej nebo basketbal.

Vedle zcela běžných sportů má potom Chance ve své nabídce také méně obvyklé sporty jako je badminton, stolní tenis, snooker, kriket, šachy nebo futsal.

Nabídka sportů v sázkové kanceláři Chance samozřejmě závisí od právě probíhající sezóny. V létě budou v nabídce například koňské dostihy, baseball nebo vodní pólo, v zimě se můžete těšit zase na biatlon, skoky na lyžích nebo sjezdové lyžování.

V současné chvíli se v nabídce Chance nachází tyto sporty:

Alpské lyžování, Americký fotbal, Bandy, Basketbal, Biatlon, Bojové sporty, Bowls, Box, E-sporty, Florbal, Fotbal, Futsal, Golf, Házená, Kriket, Lední hokej, Skoky na lyžích, Snooker, Squash, Stolní tenis, Společenské sázky, Šachy, Tenis, Volejbal.

Společenské sázky

Vedle sázení na sport si v Chanci můžete vsadit na různé politické, ekonomické či další veřejně sledované události. Tento typ sázek se obecně nazývá jako “společenské sázky”. Konkrétně si v rámci těchto sázek můžete vsadit například na:

 • Vítěze prezidentských voleb v ČR
 • Vítěze parlamentních voleb v ČR
 • Vítěze prezidentských voleb v Německu
 • Vítěze parlamentních voleb v Německu
 • Vítěze prezidentských voleb v USA
 • Vítěze pořadu Star Dance
 • Vítěze pořadu Super Star
 • Nejvyšší naměřenou denní teplotu ve stupních Celsia
 • Cenu zboží nebo komodit (ropa, máslo atd.)
 • Stane se v roce…
 • Další aktuální společenské/ekonomické/politické události

Na jaké ligy se u Chance dá vsadit?

U každého sportu, který Chance má ve své nabídce, najdete alespoň ty nejsledovanější ligy. Nabídka nejrůznějších lig se přitom rozšiřuje společně s tím, jak je daný sport sledovaný. Největší nabídku najdete u sledovaných sportů jako je fotbal, hokej nebo třeba tenis, nejmenší potom u okrajových sportů jako je vodní pólo nebo australský fotbal.

Konkrétně u fotbalu si můžete být jisti, že vám Chance nabídne ty nejlepší ligy jako je anglická Premier League, italská Serie A, španělská LaLiga, německá Bundesliga či francouzská Ligue 1. Dále se potom můžete těšit na nižší ligy jako je Championship, League One nebo League Two. V případě anglického nebo třeba německého fotbalu má Chance nachystáno klidně i 6 nejvyšších lig, což do kurzové nabídky přináší obrovskou variabilitu.

Obecně platí, že čím sledovanější daný sport je, tím širší nabídka lig a turnajů na stránkách Chance bude. V případě méně sledovaných sportů naopak můžete dostat jen velmi omezenou nabídku a kurzy třeba jen z jedné jediné ligy, případně z jednoho jediného velkého turnaje, třeba Mistrovství světa.

Na jaké kurzy se u Chance dá vsadit?

Stejně jako v případě nabízených lig platí, že čím sledovanější daný sport je a čím více diváků daná liga, popřípadě konkrétní zápas přitahuje, tím širší nabídku kurzů dostanete.

U okrajových lig, jako je třeba druhá běloruská fotbalová liga, se obvykle můžete těšit tak maximálně na základní kurzovou nabídku a možnost sázky na vítěze, v lepším případě na under/over 2,5 gólu.

Naopak u vysoce sledovaných lig, případně u zápasů jako je derby mezi Spartou a Slávií, se Chance nebude zdráhat vypsat skutečně košatou kurzovou nabídku, která bude obsahovat i jinak celkem netradiční možnosti a sázky, například způsob vstřelení gólu nebo počet žlutých a červených karet.

Jak vám prozradí náš článek, pokud chce sázkař být úspěšný, vždycky by se měl snažit o nalezení hodnoty. Hodnota se přitom nejčastěji vyskytuje v okrajových ligách, či v méně obvyklých sázkových příležitostech, protože tyto sázkové kurzy nejsou v očích sázkové veřejnosti tak atraktivní (a tudíž ani bookmakeři jim nevěnují tolik pozornosti). Naopak základní kurzy na vysoce exponovaná utkání se sledovaností několika milionů lidí budou poměrně přesné (a tudíž bez hodnoty).

Jak sázet na jednotlivé sporty a kurzy vám pravidelně radíme v rubrikách Strategie sázení, Sázení podle sportů a Sázení podle zkušeností.

Seznam základních kurzů u Chance

 • Sázka na vítěze
 • Sázka na vítěze bez remízy
 • Dvojtipy
 • Sázka na počet gólů (over/under)
 • Na výsledek poločasu/třetiny/čtvrtiny
 • Na počet gamů (v tenise)
 • Na pořadí závodů

Seznam pokročilých kurzů u Chance

 • Na vítěze do rozhodnutí
 • Na střelce gólu
 • Na způsob vstřelení gólu
 • Na počet faulů
 • Na počet karet
 • Na počet rohů
 • Na čas gólu
 • Na přesný počet gólů
 • Na gólové rozmezí
 • Na způsob ukončení zápasu (v MMA)

Předzápasové kurzy (sázky)

Výše zmiňované sázky mají obvykle dvojí podobu. Největší popularity si užívají klasické, tzv. předzápasové sázky (kurzy). Jedná se o sázky, které jsou vypisovány před zápasem.

Předzápasové nebo také “prematch” sázky jsou původním typem sázky. Těmito sázkami to v sázkových kancelářích začínalo. Tento druh sázek je v sázkových kancelářích stále nejpopulárnější a proto i předzápasová kurzová nabídka je mnohem pestřejší než nabídka sázek v průběhu zápasu (live).

V předzápasových kurzech se mohou vyskytnout velké chyby, tyto kurzy tak mohou být nositeli velké hodnoty. Ideální je, pokud stihnete nově vypsané kurzy, nebo pokud dokážete využít přehnaný zájem sázkové veřejnosti.

Live kurzy (sázky)

Live kurzy (a potažmo live sázení) v poslední době nabývá na popularitě a to z toho důvodu, že sázkařům dává možnost vsadit si v průběhu zápasu. Jedná se o velice vzrušující zábavu, navíc je to však hodně přínosné pro samotné sázení. Díky možnost vsadit si až po začátku zápasu totiž sázkaři dostávají dodatečné informace, jako například přesnou základní sestavu nebo motivaci týmů.

Live kurzy jsou navíc často doplněny sportovními streamy, takže pro sledování zápasů nemusíte bloudit po internetu nebo ladit televizi. Streamy jsou v Chanci k dispozici všem registrovaným sázkařům, kteří si jednou za měsíc vsadí v součtu alespoň 30 korun. Tak výhodnou kabelovou televizi s tolika sportovními přenosy nikde jinde nenajdete (kromě Tipsportu).

Sportovní streamy a live kurzy  jsou na Chanci občas doplněny zajímavými soutěžemi. V jejich rámci se snažíte rozmnožit počáteční bank sázkami na dané sportovní utkání. Komu se na konci zápasu v banku bude blýskat největší počet korun, ten vyhrává hlavní cenu. Hlavní cena přitom může činit i několik tisíc korun, v závislosti na sledovanosti zápasu a potažmo i prizepoolu.

Komunita sázkařů

Komunita sázkařů je přidružený sociálně-zábavný projekt sázkové kanceláře Tipsport, který sdílí také sesterská sázkovka Chance. V této komunitě sázkařů se na jednom místě setkávají zákazníci obou sázkových kanceláří, kteří jsou označeni ikonkou podle využívané sázkovky a komunikují spolu o sázení, sdílejí tikety i další informace o sázení a sportu skrze analýzy a blogy.

Za některé výtvory mohou být sázkaři v této komunitě odměňováni Goldeny, tedy bonusovými penězi, které můžete vsadit do hry jako klasické peníze ve směnném kurzu 1 ku 1.

Komunita sázkařů je zcela unikátní projekt, který nemá žádnou konkurenci na celém sázkařském trhu. Co všechno tento projekt nabízí si představíme níže.

V komunitě sázkařů vystupujete pod uživatelským jménem, které si volíte během registrace. Proto vám doporučujeme, abyste toto jméno dobře vybírali i s ohledem na tuto skutečnost. Zpětně lze u zákaznické podpory změnit uživatelské jméno pouze v případě, že by bylo z nějakého důvodu (prokazatelně) nevhodné.

Tiket Arena

Tiket Arena je základním pilířem komunity sázkařů na Chanci. Do Tiket Areny sázkaři posílají svoje vsazené tikety. Ostatní sázkaři se pak těmito tikety mohou inspirovat.

Tikety v Tiket Aréně lze filtrovat na základě několika kritérií:

 • Výška kurzu
 • Výhra
 • Počet inspirací
 • Čas vsazení
 • Live tikety
 • Předzápasové tikety
 • Mix tikety
 • Sólo tikety
 • Aku tikety
 • Kombi tikety
 • Sporty (fotbal, hokej, tenis…)

Díky všem těmto filtrům se můžete okamžitě dostat přesně k takovým tiketům, které vás nejvíce zajímají. Inspiraci můžete načerpat také v žebříčku nejsledovanějších autorů tiketů, který se nachází v pravém sloupci.

Jak přidat tip z Tiket Areny na tiket?

 1. Přejděte do Tiket Areny.
 2. Najděte si tiket, který vás zaujme. Využijte k tomu filtry, které najdete v horní části Tiket Arény.
 3. Otevřete vybraný tiket tím, že na něj kliknete, a poté skrollujte až úplně dolů.
 4. Pokračujte kliknutím na možnost “Vytvořit stejný tiket”.
 5. Nyní se vám všechny aktivní (vsaditelné) sázkové příležitosti na tiketu “přelily” na pravou stranu, do tvorby tiketu. Zde si můžete projít všechny sázkové příležitosti a podle svých preferencí k nim další tipy přidávat, nebo z nich některé tipy ubírat. Dále si můžete rozmyslet, zdali tiket vsadíte ve stejném formátu (typ tiketu), jako původní tiket, nebo zdali zvolíte svůj vlastní typ tiketu.
 6. Jakmile s volbou typů budete spokojeni, klikněte na možnost “Vsadit tiket”, kterou najdete pod tiketem.

Jak přidat tiket do Tiket Arény?

Jestliže se chcete připojit do tvoření obsahu v Chanci (a Tipsportu) a toužíte po tom sdílet s komunitou svůj tiket, můžete to udělat podle návodu níže:

 1. Vyberte si požadovanou sázku z nabídky Chance, vložte výšku vkladu a vsaďte tiket běžným způsobem.
 2. Přejděte na vsazený tiket kliknutím na možnost “Vsazené tikety” v horní části obrazovky a výběrem požadovaného tiketu v nabídce vsazených tiketů.
 3. Pokračujte kliknutím na možnost “Poslat do Arény”. Tuto položku najdete na druhém místě menu, které se nachází pod samotným tiketem.
 4. Nyní je tiket v Tiket Aréně a mohou ho vidět ostatní hráči. Tiket z Tiket Arény již nelze vzít zpět, proto si jeho sdílení dobře rozmyslete.

Analýzy

Abyste mohli sdílet Analýzu, musíte na vybranou sázkovou příležitost nejprve vsadit tiket v minimální hodnotě 30 korun. Tento tiket je potom třeba doplnit svým výkladem toho, proč danou sázku doporučujete. Doprovodný text musí mít alespoň 500 znaků a měl by splňovat základní požadavky jako je třeba jistá slohově-stylistická zdatnost. Na druhou stranu, nikdo po vás nechce zázraky.

V doprovodném textu by sázkař pochopitelně měl vysvětlit, proč si vybral zrovna danou sázku. A to takovým způsobem, aby inspiroval co největší množství sázkařů.

Odměnou za námahu, kterou jste při tvorbě analýzy museli podstoupit, vám mohou být Goldeny, tedy bonusové peníze. Bonusové peníze autorovi analýz náleží v případě, že se jeho slohovým útvarem inspiruje alespoň 10 lidí. Výška odměny je potom závislá na tom, kolik jste na danou událost vsadili a jaký objem sázek na ní sázkaři vložili. Přitom platí, že čím více peněz jste na analýzu vsadili (maximální odměnu získáte při sázet 1000 korun) a čím více peněz na ní lidé vsadí, tím větší odměna pro vás.

Maximální odměna za Analýzu na Chanci činí 200 korun. Měsíčně lze na Chanci napsat až 100 analýz, takže se může jednat o velice slušný přivýdělek, alespoň pokud sázení rozumíte a dokážete být v kladných číslech.

Tip: Svou analýzu můžete sami propagovat na různých fórech (nejen na Chanci) a zvýšit tím počet inspirací a tudíž i objem sázek, které na vámi propagovanou analýzu proudí. Takovým způsobem pak můžete zvýšit i své celkové odměny.

Jak na tiket přidat tip z Analýzy?

Chtěli byste se inspirovat Analýzami na Chanci? Žádný problém! Připravili jsme pro vás podrobný návod, který vás tímto procesem srozumitelně provede.

 1. Přejděte do sekce Analýzy.
 2. Klikněte na možnost “Zobrazit filtr” v horní části obrazovky a nastavte si možnosti hledání Analýz podle svých preferencí. K dispozici je například možnost filtrování analýz podle sportů, časového úseku, kurzu nebo ratingu.
 3. Vyberte si z nabízených analýz tu, která vás skutečně zaujme. Z výpisu můžete vybrat jakoukoliv analýzu a kliknutím ji otevřít. Pokud vás nezaujme, stačí kliknout na křížek v pravém horním rohu analýzy a dostanete se zpět do výběru.
 4. Jakmile najdete vytouženou analýzu s velice zajímavým tipem, klikněte na oranžové tlačítko “Přidat na tiket”, které najdete hned pod vybranou analýzou.
 5. V pravé části se vám zobrazí editor tiketu. Pokračujte ve výběru tipů stejným způsobem jako v bodech 1-4 a to až do té doby, než budete s výběrem spokojeni. Z výběru můžete tipy také odebírat kliknutím na křížek v pravé části daného tipu přímo v editoru tiketů.
 6. Vložte částku, kterou na tiket chcete vsadit. Svůj výběr potvrďte kliknutím na možnost “Vsadit tiket”.

Blogy

Blogy mohou být zdaleka nejrozsáhlejším slohovým útvarem v Komunitě sázkařů. Blogy se mohou týkat sportovního sázení, sportů či jakéhokoliv smysluplného přidruženého odvětví. Klíčový je pochopitelně přínos pro komunitu.

V sekci Blogy můžete opět hledat inspiraci, ale můžete se do jejich tvorby také zapojit. Blogy musí mít více než 3000 znaků, což vyžaduje už i trochu toho spisovatelského ducha. A protože blogy jsou vůbec nejrozsáhlejším slohovým útvarem na Chanci, jsou také nejlépe ohodnoceny.

Ti nejlepší sázkaři si za jeden blog mohou vydělat až 800 korun. Konečná odměna je přitom závislá na hodnocení vás jakožto autora a dále na hodnocení blogu. Abyste tak u Chance mohli mířit na ty nejvyšší odměny, musíte udržovat co nejvyšší kvalitu blogů.

Pakliže v sekci Blogy hledáte inspiraci, přejděte do dané sekce a blogy si filtrujte podle svých vlastních preferencí – řazení podle hodnocení, data vydání, diskutovanosti atd., případně podle sportu či konkrétní soutěže (ligy, turnaje atd.).

Jak vložit blog na Chanci?

Máte-li chuť být trošku kreativní a sdílet se sázkařskou komunitou své vlastní zkušenosti a názory, není nic lepšího jak blog. Jak takový blog můžete vložit?

 1. 1)Přejděte do sekce “Blogy”.
 2. 2)Pokračujte kliknutím na šedivé tlačítko “Napsat nový blog” v levé části této sekce, pod základním menu.
 3. 3)Napište text blogu. Zkontrolujte rozložení textu, jako jsou odstavce, nadpisy atd.
 4. 4)Klikněte na tlačítko “Uveřejnit” a odešlete svůj blog.

Nyní je váš blog ve frontě pro uveřejnění. Blog bude uveřejněný v závislosti na několika faktorech jako je počet právě uveřejněných blogů, aktuálnost blogu, vaše hodnocení atd.

Chance Goldeny

Goldeny jsou bonusové peníze, které v Chanci dostáváte za výhru v soutěžích nebo za výše zmiňované slohové útvary (Analýzy, Blogy). Chance Goldeny dále dostanete jako bonus při registraci (peníze na ruku). Za tyto peníze si následně můžete vsadit na jakékoliv kurzy a při libovolné výšce vkladu.

Výhry z tiketů, které jste podali za Goldeny, jsou vám již vypláceny v klasických penězích. S nimi si pak můžete dělat co chcete, na výhry se nevážou žádné dodatečné podmínky pro protočení nebo časový limit. Tzn. že je můžete bez problémů vybrat na svůj účet.

Převodní kurz Goldenů vůči českým korunám činí 1 ku 1.

Jak si vydělat Chance Goldeny a vytvořit si bankroll na sázení bez toho, abyste do sázkové kanceláře zbytečně vkládali peníze, jsme vám prozradili v předešlém článku.

Soutěže v Chanci

Sázková kancelář Chance pravidelně pořádá hned několik soutěží. Některé z nich můžete hrát zdarma, jiné se vážou na vybrané sázky. Soutěže na Chanci jsou naprosto skvělé a my vám doporučujeme, abyste jim věnovali dostatek pozornosti. Třeba už jen z toho důvodu, že některé z nich vám dávají šanci vyhrát život měnící výhry, případně vytvořit svůj bankroll bez toho, abyste do sázkovky museli vkládat své vlastní peníze.

Chance nabízí tyto soutěže:

Tipcup

Tipcup neboli Mistrovství v sázení je pravidelná soutěž sázkové kanceláře Chance (a Tipsport), která nabízí formát podobný mezinárodním sportovním turnajům. V rámci Tipcupu se nejprve snažíte kvalifikovat ze skupiny a následně potom porazit další soutěžící ve formátu 1vs1 (play-off, tedy klasický pavouk).

Tipcup je obvykle vypisovaný v každém ročním období a má velmi zajímavý prizepool. Vítěz si ze soutěže obvykle odnese klidně i 100 tisíc korun, pro tisíce dalších soutěžících je pak připravena menší odměna v řádu několika desítek korun.

Tipliga

Do Tipligy jsou soutěžící zařazováni automaticky okamžitě po dokončení registrace do sázkovky. V rámci Tipligy jste zařazeni do sázkařské ligy, ve které se po dobu jednoho měsíce utkáváte s dalšími hráči. Za vyhraný tiket se vám přičítají body a pakliže budete mít na konci měsíce více bodů, než ostatní, postupujete do vyšší ligy.

Od vyšších kol je společně s postupem hráčům přidělovaný také malý dárek v podobě Goldenů. Výška odměn přitom roste společně s tím, jak se zvyšuje vaše “úroveň”, tedy jak jednotlivými ligami stoupáte výše.

V rámci Tipligy můžete denně podat tikety za předem stanovenou částku (v základních ligách tato částka činí 100 korun). Pokud tento limit přesáhnete, musíte na další sázku do Tipligy čekat na další den. Vzhledem k tomu byste se měli dobře rozmýšlet, zdali tiket do soutěže podáte, přídně kolik peněz na tiket (respektive do soutěže) vložíte.

Společně s tím, jak budete stoupat jednotlivými ligami, se bude zvyšovat maximální možná sázka na den. Tato sázka však nikdy nebude nijak vysoká a i při skromnějších vkladech vás nebude limitovat (a bránit vám v soutěžení). Až na vrchol Tipligy se tak může v pohodě probojovat i opatrnější sázkař s minimálním bankrollem.

Pyramida

Pyramida patří mezi nejnovější soutěže od Chance. V této soutěži je vaším cílem zaznamenat sérii výher (OK sázek v řadě). Přitom platí, že minimální kurz u jednotlivých sázek se s každým dalším kolem zvýší. Takže zatímco v prvním kole vám stačí trefit kurz s maximální hodnotou 1,50, v pátém kole to může být kurz 5,00 atd.

Výhra v Pyramidě pochopitelně není žádná sranda, proto i odměna je více než úctyhodná. Díky Pyramidě si můžete přijít až na 1 milion korun s tím, že máte k dobru také všechny peníze ze sázek, které jste v průběhu soutěže vyhráli. Pyramida je na Chanci pořádána pravidelně, jednou za několik týdnů.

Tipbank

Tipbank je sázková soutěž, která je vypisována k vysoce sledovaným sportovním událostem jako je Mistrovství světa v hokeji, Mistrovství světa ve fotbale, EURO nebo například Australian Open. V rámci Tibanku se snažíte co nejvíce rozmnožit počáteční bankroll.

Počáteční bankroll může činit například 100 korun. Na vás potom připadá rozhodnutí, zdali si bank rozdělíte na více menších sázek, nebo vsadíte počáteční bank all-in, případně zdali vsadíte při minimálním kurzu, nebo vyzkoušíte sázku s vysokým kurzem atd. Pakliže o všechny peníze z počátečního banku přijdete, máte smůlu, v soutěži jste skončili. Všechny sázky, které vyhrajete, vám ovšem váš bank postupně navyšují. A nakonec můžete zjistit, že jste se stali vítězi zajímavé sumy (až několik desítek korun).

I pokud v Tipbanku o počáteční bankroll přijdete, máte ještě příležitost na poslední záchranu. Stačí přejít do výběru soutěží, kliknout na právě probíhající Tipbank a v ní aktivovat možnost “Druhá šance”.

Tipbank obvykle trvá po dobu vybrané sportovní události, někdy se může jednat o zápasy základní části, jindy o celý turnaj (třeba přečíst konkrétní podmínky soutěže).

Survivor

Fungl nová sázková soutěž od Chance, ve které se snažíte přežít co nejdéle. V soutěži tipujete vítěze každého kola daného turnaje a to až do jeho úplného konce. Pakliže se ve svém úsudku seknete, ze soutěže vypadáváte. Survivar je velice zajímavou alternativou k oblíbeným soutěžím Last man standing (poslední přeživší).

Na soutěži Survivar je skvělé to, že se ho mohou zúčastnit všichni hráči bez rozdílu zda-li vsadili či nikoliv. Díky této soutěži tak máte šanci navýšit svůj bankroll na sázení, aniž byste do sázkovky museli něco vložit.

Tipovačka

Také Tipovačka není podmíněná sázkou peněz, takže i tato soutěž může být velmi přínosná pro hráče, kteří hledají způsob bezplatného navýšení bankrollu. Abyste se Tipovačky mohli zúčastnit, bude vám stačit dokončení registrace v Chanci.

Stejně jako Tipbank je i Tipovačka vypisována k některým větším sportovním událostem, například k Mistrovství světa ve fotbale, k Mistrovství světa v hokeji nebo třeba k Mistrovství světa v šipkách. V rámci této soutěže tipujete výsledky u jednotlivých zápasů či závodů daného kola. Kdo je v rámci Tipovačky nejúspěšnější, tedy kdo dosáhne lepších výsledků podle předem daného klíče (pravidel), vyhrál.

V některých kolech můžete být vedle výsledků zápasů dotázáni třeba i na přesný počet gólů nebo výsledek zápasu. Přitom platí, že čím přesnější odhad prokážete, tím větší počet bodů si připíšete. Vyhrává tipař s největším celkovým počtem bodů.

Výhry z Tipovačky jsou vypláceny v Goldenech, které lze následně vsadit do hry a “směnit” je tak za skutečné peníze. K těmto penězům se pak už neváží žádné další povinnosti, tzn. že je můžete libovolně vsadit do hry nebo si je třeba vybrat na svůj účet.

Pro výherce Tipovačky je obvykle připravena cena v hodnotě několika desítek tisíc korun. V této soutěži jsou však odměňováni stovky dalších hráčů, takže pravděpodobnost toho, že byste v ní vyhráli alespoň pár korun je obrovská.

Další funkce sázkovky Chance

Sázková kancelář Chance je v podstatě identickým dvojčetem sázkové kanceláře Tipsport (a na pár malých výjimek jako je typ a výška vstupního bonusu). Jako taková se může pyšnit několika skvělými funkcemi, které nelze najít v žádné jiné sázkové kanceláři. Pojďme si některé tyto možnosti blíže představit. Třeba vám to pomůže vyřešit některé problémy, nebo otevřít nové obzory při sázení.

Storno tiketu

Vsadili jste tiket a hned vzápětí jste zjistili, že jste udělali obrovskou chybu, například ve výběru tipů nebo ve výšce vkladu? Žádný problém. U sázkové kanceláře Chance můžete všechny právě podané tikety stornovat až do jedné minuty od podání a uhasit tak všechny nepříjemné požáry.

Tip: Doba pro storno tiketu se v nedávné době změnila z původních pěti minut na délku jedné jediné minuty. Při sázení tiketů si proto dávejte zvýšený pozor a pakliže někde seknete chybu, vůbec na nic nečekejte.

Funkce storno tiketu se nachází přímo u vybraného tiketu, který najdete v sekci Moje tikety, po přihlášení do svého hráčského konta.

Cashout

Cashout  dává možnost vyplatit si předčasně rozehraný tiket. Tato funkce je ovšem dostupná pouze v případě, že na tiketu již máte jednu funkci vyhodnocenou. V opačném případě možnost Cashout u tiketu chybí.

Pro funkci Cashout je dále třeba, aby všechny vámi přidané sázkové příležitosti na tiketu byly zároveň vypsány v kurzové nabídce sázkovky, protože právě z těchto kurzů se automaticky vypočítává kurz pro cashout.

Pokud některá ze sázkových příležitostí na tiketu není aktuálně zahrnutá v nabídce Chance, máte smůlu. Cashout u vybraného tiketu nebude dostupný. To ovšem neznamená, že situace je nadobro ztracená. Některé kurzy se do nabídky sázkové kanceláře po času vrátí, například vlivem pohybu kurzu (kdy v jednu chvíli kurz výrazně klesl, takže bookmaker nabídl docela jinou kurzovou hladinu atd.).

Cashout vám může pomoci ve chvíli, kdy jste se dozvěděli nějakou nepříjemnou zprávu, která by mohla neblaze ovlivnit vaši výhru, například že se na marodku vámi vybraného týmu dostal velký počet hráčů. Tikety s možností cashoutu rozeznáte podle typické ikonky “C” přímo v informační části tiketu.

Uzavření příležitosti

Uzavření příležitosti je výbornou alternativou ke cashoutu. Tato funkce umožňuje uzavřít pouze vámi vybrané sázkové události, zatímco zbytek tiketu nechává tzv. “živý”. To znamená, že nemusíte přijít o celý svůj tiket, ale můžete “dohrát” pouze vybrané sázkové události.

Abyste tuto funkci mohli využít, musí být vybraný kurz v nabídce sázkové kanceláře. Stejně jako v případě cashoutu platí, že z aktuálního kurzu se vypočítává výška kurzu pro uzavření dané události.

O uzavření příležitosti jsme vás blíže inspirovali v samostatném článku.

Kombinovaný tiket

Kombinovaný tiket je naprosto revoluční funkce, díky které můžete nově vsadit na jeden tiket předzápasové a live sázkové příležitosti. Díky tomu se nemusíte omezovat pouze na jednu sekci (prematch / live), ale vybrat si to nejlepší z obou sekcí najednou. To vám dává ještě více možností.

Úspěšnost příležitostí

Úspěšnost příležitostí je statistický projekt sázkové kanceláře Chance a Tipsport. V rámci tohoto projektu můžete zjistit, jak si vedete při sázení a to prakticky od prvopočátku této funkce.

Vaše výsledky ze sázení jsou v Chanci shromažďovány, stačí se tedy podívat, jak si stojíte. Úspěšnost příležitostí najdete po přihlášení na svůj hráčský účet v Chanci a to v menu Můj účet – Úspěšnost příležitostí.

V rámci zobrazovaných statistik můžete zjistit, jak jste si v sázení vedli ve vybraném časovém období a také ve vybraných sportovních odvětví. K dispozici je potom samozřejmě také celková úspěšnost.

Sázkařské statistiky v této sekci můžete také resetovat, což se hodí v případě, že se chystáte poznávat nové strategie a chcete mít vždycky čerstvé informace o jejich úspěšnosti.

Více informací o statistickém projektu Úspěšnost příležitostí najdete v tomto článku.

Chance výsledky

Pokud jste si vsadili v online sázkové kanceláři Chance, vaše výsledky jsou vyhodnocovány automaticky, načež můžete dostat třeba i notifikaci, jak daná sázka dopadla. Pokud jste ovšem vsadili v kamenné pobočce Chance, nebo pokud jste z nějakého důvodu sázku nepodali a nyní byste se chtěli přesvědčit, že to bylo správné rozhodnutí, můžete využít tuto sekci.

Chance výsledky schraňuje přesné výsledky ze všech sportovních událostí, které tato sázkovka měla vypsány. V této sekci se dozvíte jak přesné výsledky, tak i kurzy, které díky těmto výsledkům vyšly.

Výsledky u Chance nejsou tak “vymakané” jako výsledky na Livesportu, této sekci však nelze upřít, že je jistým přínosem. Kvůli výsledkům totiž nemusíte navštěvovat externí stránky a máte všechny potřebné informace pohromadě.

Chance aplikace

Abyste si mohli vsadit v mobilu, nepotřebujete žádnou aplikaci. Stačí navštívit stránky z mobilu, nebo oskenovat QR kód a postupovat stejně, jako v případě sázení na webu (návod výše).

K dispozici je samozřejmě také aplikace Chance, která vám umožní stabilnější a hlavně rychlejší připojení. Aplikace je k dispozici pro Android a iOS a můžete si ji stáhnout přímo ze stránek Chance (nezapomeňte si před tímto úkonem zaškrtnout povolení pro stahování z neznámých zdrojů přímo ve vašem mobilu).

Sázení v aplikaci Chance probíhá stejně, jako sázení na webových stránkách.

Chance aplikace vám umožní vsadit si na sport z vašeho mobilu či tabletu a to v té nejvyšší kvalitě. Aplikace od Chance nabízí naprosto dokonalé grafické a technické zpracování, díky čemuž se při sázení cítíte jako v bavlnce.

V rámci Chance aplikace lze využívat všechny výše zmiňované funkce včetně Chance TV. A zkrátka nepřijdete ani v případě bonusů.

Čtěte
Chance aplikace | 8+1 informace o „appce“ od Chance

Jak zkontrolovat tiket z Chance?

Pakliže jste vsadili v online sázkové kanceláři Chance, všechny vaše tikety jsou vyhodnocovány automaticky. Po přihlášení do svého herního účtu u této sázkovky proto okamžitě víte, zdali jste vyhráli, ať už z notifikace o vyhodnocení tiketu, tak i ze svého herního konta, ke kterému jsou v případě výhry připsány peníze.

blank

Pokud jste však vsadili v kamenné pobočce Chance, tak snadné to s odhalením výhry mít nebudete. Abyste se dozvěděli výsledek své sázky a nemuseli přitom hledat výsledky všech zápasů na tiketu zvlášť, musíte vložit všechny potřebné údaje do aplikace, kterou najdete na stránkách této sázkovky.

Tiket podaný u Chance si můžete zkontrolovat na oficiální stránce sázkovky .

Zkontrolovat TIKET

V prostředí kontroly tiketu je třeba vyplnit obě požadované položky – číslo pobočky a kontrolní číslo. Po vyplnění těchto dvou údajů svůj výběr musíte potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko “Najít tiket”. Následně se vám vrátí informace, zdali jste něco vyhráli a zdali se vám tedy vyplatí udělat si výlet do kamenné sázkovky.

 

 

Registrací u Chance získáte 200 Kč na ruku!

 

Jak vložit peníze?

Chance nabízí velkou spoustu možností, jak vsadit peníze, přes klasický bankovní převod a vklad kartou až po rychlé bankovní převody a převody na pobočce. Pro větší bezpečnost vám doporučujeme využít klasického bankovního převodu, vkladu peněz na pobočce nebo internetové peněženky Skrill či služby typu Paysafecard.

Nově u Chance dobijete účet kryptoměnama, třeba Bitcoinem … více zde.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu [email protected].

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 11

Jak vybrat peníze?

Výběr peněz je velmi jednoduchý. Na svém sázkařském účtu zvolte možnost „vyklady/výplaty“ v pravém horním rohu a pak zvolte požadovaný úkon a způsob, jakým peníze chcete vložit/vybrat. Vše potvrďte příslušným tlačítkem „výběr“. Peníze se na vašem účtu objeví za 1 – 3 pracovní dny.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu [email protected].

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 1.0001000

Tolerance ziskových sázkařů

Tolerance ziskových sázkařů
80 %

Indikátor životnosti sázkařů ukazuje, jak rychle sázkovka limituje ziskové hráče než je vykopne.

Chance
Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.
8.5 Celkový výsledek
Česká klasika

Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
8
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 2.72 (14 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search