Přihlášení:
Menu

Proč sázet u Chance?

Chance je česká sázková kancelář s dlouholetou tradicí, která disponuje českou licencí a působí tedy na našem území zcela legálně, bez jakýchkoliv háčků a nepříjemností. Mezi hlavní přednosti české sázkové kanceláře Chance patří výhodné kurzy na tuzemské soutěže (1. česká fotbalová liga, hokejová Extraliga atd.), přímé přenosy (streamy) ze všech zajímavých utkání, bohaté bonusy a přehledné uživatelské rozhraní. Nově přijímají kryptoměny.

Aktualizováno: 26.08. 2021, 09:52
Vkladový bonus
100% až do 2.0002000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2.000 Kč.
Více info o bonusu
Bonus bez vkladu
100% až do 200200
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Chance.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Dokončení registrace přes internet banku
 • Za registraci 200 Kč zdarma
 • Česká lokalizace a technická podpora
 • Live přenosy a sázky
 • Bohatý výběr tuzemských příležitostí
 • Skvěle zpracovaná mobilní aplikace
 • Možnost sdílení tiketů/široká komunita sázkařů
 • Možnost dobít konto Bitcoinem

Jak si otevřít účet u Chance?

Stačí navštívit stránky Chance.cz, kliknout na políčko „registrace“ v pravém horním rohu a vyplnit svoje údaje. Následně vám na vyplněný e-mail přijde potvrzení o registraci, které musíte odsouhlasit kliknutím na přiloženou www adresu. Posledním krokem je přihlášení svými registračními údaji (jméno/heslo) na stránkách Chance v pravém horním rohu a potvrzení přihlášení kliknutím na oranžové tlačítko „přihlásit).

Nejpozději do 30 dnů registraci dokončete. Zvládnete to online přes internet banku, bez návštěvy pobočky. Za dokončení registrace získáte 200 Kč zdarma na sázení!

Registrací získám 200 Kč na ruku

Jak si vsadit u Chance?

Přejděte na stránky Chance nebo otevřete mobilní aplikaci Chance a přihlaste se svými údaji (jméno/heslo). V horním menu si vyberte mezi klasickými kurzy (KURZY) nebo sázením live (LIVE) a pokračujte výběrem konkrétního sportu/sázkové příležitosti v menu v levé části a následně i ve výpisu každého sportovního odvětví/ligy. Svůj výběr vždy potvrďte kliknutím.

Jakmile se dopracujete ke konkrétní sázce, klikněte na ní. Tím se sázka přenese na váš tiket v pravé části. Pokud na tiket chcete přidat více sázek, pokračujte ve výběru, dokud nebudete spokojeni. Pamatujte na to, že v tiketu můžete provádět různé změny (škrtat vybrané kurzy, vymýšlet kombinace atd.) až dokud tiket nepodáte. Jakmile tiket bude 100% podle vašich představ, vyplňte částku, kterou chcete vsadit a svůj výběr potvrďte kliknutím na kolonku „vsadit“.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží, nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Sestavené tikety si před vsazením online můžete také vytisknout, nebo odeslat na pobočku a vsadit si na ní. Náhled tiketu lze pochopitelně také sdílet na různých sociálních sítích a v diskusních fórech. Díky tomu v chatovacím okénku Chance, nebo na diskusním fóru této sázkové kanceláře občas narazíte na zajímavé tipy, proto buďte vždy ostražití a nebojte se pátrat a vyměňovat své zkušenosti s ostatními sázkaři!

Zobrazit dnešní kurzy

Jak si u Chance vsadit live?

blank

LIVE sázení na Chance

Po přihlášení ke svému sázkařskému účtu pokračujte kliknutím na LIVE v horním menu. Vyberte jednu z live událostí (obvykle jsou doprovázeny přímými přenosy utkání – tzv. „streamy“) a pokračujte výběrem příslušného kurzu. Po kliknutí na vybranou sázkovou příležitost se vám kurz objeví na tiketu v pravém horním rohu. Dopište částku, kterou chcete vsadit, popřípadě vyberte další kurzy a nakonec tiket odešlete kliknutím na políčko „vsadit“. Pamatujte na to, že live kurzy se neustále mění a probíhají v reálném čase, takže tikety s těmito kurzy nelze posílat na pobočky.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží (live sázky/duely atd.), nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Pozor! Při příležitosti některých zajímavých utkání Chance pořádá soutěž v live sázkách, ve které můžete vyhrát tisíce v bonusových penězích (Goldenech). Stačí během utkání sázkami zhodnotit svůj počáteční bank a umístit se mezi nejúspěšnějšími sázkaři. Vedle toho Chance pořádá tzv. live duely, kde můžete porovnat síly s ostatními sázkaři. I tyto duely vám mohou přinést peníze navíc!

Pozn.: Abyste byli zahrnuti do live soutěže, musíte před samotným sázením potvrdit svou účast kliknutím na políčko „začít soutěžit“, které se objeví přímo u live sázkové příležitosti.

TV Chance – sportovní přenosy v HD kvalitě

blankSázková kancelář Chance nabízí jedinečné přenosy ze sportovních utkání z České republiky i z dalších zemí. Tyto live přenosy jsou často doplněné bohatě sponzorovanými soutěžemi, ve kterých si sázkaři mohou přijít na další peníze navíc.

Pro sledování sportovních přenosů na TV Chance přejděte na stránky této sázkové kanceláře a přihlaste se pod svými údaji. Pokračujte kliknutím na TV v horní liště a v seznamu si vyberte požadovaný přenos. Po kliknutí na vybraný sportovní přenos už stačí pustit jenom video a to kliknutím na tlačítko „play“ nebo přímo doprostřed okénka s přímým přenosem.

Okénko přímého přenosu lze obvykle také zvětšit – stačí kliknout na čtvereček v pravém dolním rohu televize/okénka přenosu, čímž dojde k přenesení na celou obrazovku.

Trik:  TV Chance nabízí možnost sledovat najednou i několik utkání. Vyberte si požadovanou sportovní příležitost a ještě než video spustíte, klikněte v jeho pravém horním rohu na ikonku dvou překrytých čtverců. Tím dojde k otevření videa na samostatné stránce. Následně vyberte všechny další požadované příležitosti a postup opakujte. Posledním krokem je seřazení oken na obrazovku vašeho počítače – v tomto případě s okénky pracujte jako s klasickým oknem vašeho prohlížeče.

Zapnout TV v HD kvalitě

Jak si vsadit v mobilu?

Abyste si mohli vsadit v mobilu, nepotřebujete žádnou aplikaci. Stačí navštívit stránky z mobilu, nebo oskenovat QR kód  a postupovat stejně, jako v případě sázení na webu (návod výše).

K dispozici je samozřejmě také aplikace Chance, která vám umožní stabilnější a hlavně rychlejší připojení. Aplikace je k dispozici pro Android a iOS a můžete si ji stáhnout přímo ze stránek Chance (nezapomeňte si před tímto úkonem zaškrtnout povolení pro stahování z neznámých zdrojů přímo ve vašem mobilu). Sázení v aplikaci Chance probíhá stejně, jako sázení na webových stránkách.

Stáhněte si mobilní aplikaci Chance:

App Store stahnout Stahnout Android

Věrnostní program – Goldeny

Při sázení vám Chance přiděluje virtuální peníze, tzv. Goldeny a to v částce úměrné tomu, kolik peněz jste vsadili. Goldeny se přičítají na váš účet a můžete je využít k navýšení kurzů nebo k zaplacení samotné sázené částky.

 

Registrací u Chance získáte 200 Kč na ruku!

 

Jak vložit peníze?

Chance nabízí velkou spoustu možností, jak vsadit peníze, přes klasický bankovní převod a vklad kartou až po rychlé bankovní převody a převody na pobočce. Pro větší bezpečnost vám doporučujeme využít klasického bankovního převodu, vkladu peněz na pobočce nebo internetové peněženky Skrill či služby typu Paysafecard.

Nově u Chance dobijete účet kryptoměnama, třeba Bitcoinem … více zde.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu info@chance.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 11

Jak vybrat peníze?

Výběr peněz je velmi jednoduchý. Na svém sázkařském účtu zvolte možnost „vyklady/výplaty“ v pravém horním rohu a pak zvolte požadovaný úkon a způsob, jakým peníze chcete vložit/vybrat. Vše potvrďte příslušným tlačítkem „výběr“. Peníze se na vašem účtu objeví za 1 – 3 pracovní dny.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu info@chance.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 1.0001000

Tolerance ziskových sázkařů

Tolerance ziskových sázkařů
80 %

Indikátor životnosti sázkařů ukazuje, jak rychle sázkovka limituje ziskové hráče než je vykopne.

Chance
Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.
8.7 Celkový výsledek
Česká klasika

Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
8
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 2.72 (14 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
TOP10SportSites
Search