Přihlášení:
Menu
Logo týmu Luton
Carling Cup | 21:15 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ufa
KHL | 16:30 - dnes
Logo týmu Sochi
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 16:30 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Samara
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Logo týmu Karelia SKA
Logo týmu Kazaň
KHL | 18:00 - dnes
Logo týmu Omsk
Logo týmu Penza
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Rungsted
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herning
Logo týmu Sonderjylland IK
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Aalborg
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Carling Cup | 19:00 - dnes
Logo týmu Tottenham
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super Liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Trenčín
Logo týmu Malmo IF
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Leksand IF

Které české sázkovky nechávají sázkaře na živu nejdéle? Narazili jsme na poklad!

4. 9. 2020 12:04, upraveno: 7. 9. 2020 09:09
autor: Betting-girl
Jestliže jste v sázení dlouhodobě úspěšní, běžné sázkové kanceláře (vyjma sharp sázkovek a burz sázení) vás dříve nebo později limitují. Rozdíl je pouze v tom, jak rychle k tomu dojde. Potom vám nezbývá, než si zabalit svých pět švestek a jít zase o dům dále (či si založit nový účet, který budete navštěvovat z nové IP adresy a nového prohlížeče, ale o tom zase jindy).
Kdo sází u Fortuny, v dlouhodobém horizontu bude vždy ztrátový.
Kdo sází u Fortuny, v dlouhodobém horizontu bude vždy ztrátový.

V malém českém rybníčku všechno komplikuje fakt, že tu nemáme na výběr moc sázkovek. Kvůli novému loterijnímu zákonu patří ČR z pohledu sázkařů mezi nejhorší země. Uzavření hranic vůči zahraničním sázkovkám navíc zapříčinilo, že stávající sázkové kanceláře se začaly chovat ještě hůře, než kdy dříve. Typickým příkladem je Fortuna.

Samozřejmě je zcela jasné, že kdyby ziskoví sázkaři byli odkázáni pouze na české sázkovky, tak by za pár dní pomřeli hlady. Nicméně u některých sázkovek se pár korun vydělat dá. Prošli jsme chudou českou nabídku, u každé sázkovky si založili účet nezatížený jakoukoliv předešlou historií a čekali, jak rychle a za jakých podmínek dojde k limitaci a k úplnému odříznutí účtu. V tomto článku vám přinášíme seznam sázkovek od nejlepších po ty vůbec nejhorší a to včetně nepokrytého názoru na samotný chod sázkovky.

Tipsport / Chance

Opravdová jednička na trhu, nikoliv jenom podle prázdných reklamních frází, ale i podle chování vůči ziskovým sázkařům. Pokud se nebudete chovat vyloženě chamtivě (sázky po max 2 tisících) a vyhnete se sázení na ty nejmenšní trhy, či sázení ve skupinách (nákup placených tipů úspěšných a již dříve limitovaných uživatelů) potom vás Tipsport / Chance (stejný provozovatel, pouze jiná barevná kombinace) pár měsíců nechají a pár stovek tisíc vydají. Ideální je, pokud alespoň část svých sázek směřujete na větší trhy (například EURO, NHL atd.). V tomto případě vydržíte třeba i rok či dva.

První limit činí obvykle 1000 korun (tzn. další tipy dáváte za 999 korun), druhý limit 475 korun jsme dostali po dalších X měsících. Tipsport také limituje některé trhy, například na vítěze zápasu NHL si v pohodě vsadíte za desetitisíce, ale na střelce už jenom za pár stovek. Limity jsou udělovány také na sledování analýz – někteří tipaři si podle analýz nevsadí ani za 500 korun, přitom na další trhy mohou v pohodě sázet.

Ikona týmu Magnitogorsk
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Barys Astana
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Limity u Tisportu a Chance jsou nepříjemné, ale má to tu výhodu, že můžete přejít k druhému bookie (z Tipáče na Chanci a opačne). Samozřejmě na druhé sázkovce dostanete limit dříve (není to hned, aby se neřeklo), nicméně můžete tyto dva účty kombinovat, tzn. sázet u každého z nich za těch 999 korun, celkem za 1998 korun. Když k tomu přidáte například účet své mámy nebo přítelkyně, potom to pár tisíc dá…

Tipáč podle mě obstojí i v porovnání se zahraniční konkurencí. Jednou vás blokuje, ale pár desítek či stovek tisíc dá.

Sazkabet

Tak tohle je pro mě jedno z nejmilejších překvapení na českém trhu. Sazkabet jsem dlouho obcházela, pak jsem na ní dostala tip od kamaráda a musím uznat, že to jde. Sazkabet nemá takovou vůli jako Tipsport a i pokud budete sázet na velké trhy, tak vás brzy limituje, ale má to jednu výhodu. Ty limity nejsou nízké a hlavně jsou stanoveny na maximální výhru, takže například na 1000, 2000 korun. A s tímto limitem vás nechá žít poměrně dlouho. Když si k tomu tedy přiberete další účty, tak se tu opět dá protočit slušný objem peněz. Jenom pozor na stejné IP adresy a hlavně stejné zařízení (nepoužívat aplikaci na stejném telefonu atd.), na to jsou háklivý a prakticky okamžitě účet blokují či limitují na minimum.

Synottip

Tak tuhle sázkovku si ziskový sázkař nejspíš nevybere už kvůli tomu, že má tak obrovskou marži, že se u ní jen těžko hledají value bety. Něco se najít dá, ale ta cena často bývá lepší u dostupných zahraničních sázkovek, takže asi zbytečná ztráta času. Co se týče limitů, ty přicházejí po pár vyhraných tisících. V porovnání s Tipsportem i Sazkabet je to rychlé, nicméně v porovnání s Fortunou jsou stále borci.

ČTĚTE TAKÉ:
Stav českých sázkovek po koronavirové krizi

Fortuna

Vůbec nejhorší sázkovka na trhu. Pro mě osobně sázkařská špína a opravdu hanba českým zákonům, že tuhle frašku dovolují. Fortuna ráda reklamuje, jak u nich vyhrávají všichni, na svém webu uveřejňuje školu sázení a dělá podcasty, jako abyste se to sázení pořádně naučili. Jenže pokud se tak stane, tak vás kopne do prdele. A to vůbec nejrychleji na celém českém trhu.

Limity u Fortuny dostanete už za pár vyhraných stovek. Limity jsou hodně nízké, na první dobrou vám dají klidně i limit 50 korun. Pokud vsadíte za víc, tak vám kurz před nosem sníží a to, pozor, klidně i třikrát po sobě. Ano, několikrát se mi stalo, že jsem vsadila, bookmaker kurz snížil, já vsadila za novou cenu, on po dlouhých 5 minutách váhání opět snížil a udělal to pak ještě jednou. Už jenom když to píšu, otevírá se mi nůž v kapse. Doufám, že jednou téhle špíně někdo vystaví stopku za podvod nebo alespoň za klamavou reklamu!

Tím se dostáváme k jednomu důležitému poznatku – kdo sází u Fortuny, navíc bez omezení, není ziskový sázkař. Fortuna se ani nesnaží přetvařovat, ziskoví sázkaři od ní letí okamžitě, bez jakýchkoliv okolků.

Pozn. redaktora: Sázkovou kancelář Maxitip jsem do výběru nezařadila, protože se na netu kupí stížnosti na vyplácení peněz a nechtěla bych u nich „zahučet“.

ČTĚTE TAKÉ:
U MaxiTip si na výplatu peněz počkáte pěkně dlouhou dobu

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Barnabáš
  7.9.2020 8:55

  Tady jde jasně vidět jak hluboko místní sázkař klesl. Jednooký mezi slepýmí králem. Tipsport je u nás asi opravdu to nej co tady jde najít, ale proč tedy podniká v sázkařském průmyslu, když nejsou rovné podmínky sázkař-SK ? My se musíme podvolit jejich nesmyslným podmínkám a limity – to už je prasárna sázkovek obecně. Proč např. Pinnacle může nabízet o mnoho vyšší kurzy a nelimitovat své zákazníky ? Zde je díky nesmyslnému hazard zákonu klient jen ovce, která může pouze sázet pro zábavu, ale to si už můžu dát sportku.

  Odpověď
  • 9.9.2020 9:31

   Já do toho úplně nevidím, ale co jsem četla, tak Pinnacle těží také ze zajišťování sázek, respektive ze surebetů, kdy soft sázkovky nestačí zareagovat správnými kurzy a poskytují jiné ceny. Co dále – kromě toho, že jsou to opravdoví profíci, je jejich systém propracovaný. Pinnacle nevyhazuje zbytečně za vstupní bonusy a další kraviny, ale namísto toho najímá top bookmakery a nabízí, co může splnit. Co sleduji bookmakery u soft sázkovek, jejich chyby jsou někdy až do očí bijící. To mě vede k závěru, že jich je buď málo a nebo že jsou naprosto neschopní – nejspíš obojí dohromady. Tudy pak tečou peníze, jejichž únik se sázkovka na poslední chvíli snaží zastavit limitací a nakonec i blokací účtu. Je to nefér, ale když se tak chtějí prezentovat, tak budiž. Jenom nechápu to, že jim příslušné orgány dovolí reklamovat takové nesmysly. Jak si někdo takový může do reklam dávat slogany tipu: "Vítězem je každý" atd. O téhle skutečnosti by se mělo veřejně mluvit, měla by být všeobecně známá. Podle mého názoru by to byla ta nejlepší prevence proti gamblerství – kdyby člověk věděl, že nad sázkovkou nikdy nemůže vyhrát, tak by určitě ani nesázel. Já bych to tedy rozhodně nedělala.

   Odpověď
   • Snowgrass
    9.9.2020 12:52

    Fortunu vlastni PENTA!… preto je to také aké to je ..a preto im to štát dovolí .. Penta je čisté svinstvo.. Penta odrbáva kde sa dá .. nA na Slovensku je to horšie so stávkovými ako u vás v ČR…

    Odpověď
 2. S
  7.9.2020 10:43

  Fortuna zařadila po Covid vyšší rychlostní stupeň a maximalizuje zisky ohavným způsobem.

  Odpověď
  • Brain
   13.9.2020 20:16

   Přesně tak, bohužel…

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search