Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Florida
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Edmonton
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Nizozemí
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Rakousko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Francie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Polsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anglie
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Slovinsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dánsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Srbsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chile
Copa America | 03:00 - 26. 06.
Logo týmu Argentina
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Kashima
J League | 12:00 - 26. 06.
Logo týmu Gamba
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Ukrajina
EURO | 18:00 - 26. 06.
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Gruzie
EURO | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Česko
EURO | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Turecko
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 19:00 - 28. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sport Recife
Serie B | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kolumbie
Copa America | 00:00 - zítra
Logo týmu Paraguay
Logo týmu Brazílie
Copa America | 03:00 - zítra
Logo týmu Kosta Rika
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 26. 06.
Logo týmu Santos
Logo týmu Peru
Copa America | 00:00 - 26. 06.
Logo týmu Kanada

Které české sázkovky nechávají sázkaře na živu nejdéle? Narazili jsme na poklad!

27. 12. 2022 12:04, upraveno: 28. 12. 2022 08:59
autor: Betting-girl
Jestliže jste v sázení dlouhodobě úspěšní, běžné sázkové kanceláře (vyjma sharp sázkovek a burz sázení) vás dříve nebo později limitují. Rozdíl je pouze v tom, jak rychle k tomu dojde. Potom vám nezbývá, než si zabalit svých pět švestek a jít zase o dům dále (či si založit nový účet, který budete navštěvovat z nové IP adresy a nového prohlížeče, ale o tom zase jindy).
Kdo sází u Fortuny, v dlouhodobém horizontu bude vždy ztrátový.
Kdo sází u Fortuny, v dlouhodobém horizontu bude vždy ztrátový.

V malém českém rybníčku všechno komplikuje fakt, že tu nemáme na výběr moc sázkovek. Kvůli novému loterijnímu zákonu patří ČR z pohledu sázkařů mezi nejhorší země. Uzavření hranic vůči zahraničním sázkovkám navíc zapříčinilo, že stávající sázkové kanceláře se začaly chovat ještě hůře, než kdy dříve. Typickým příkladem je Fortuna.

Samozřejmě je zcela jasné, že kdyby ziskoví sázkaři byli odkázáni pouze na české sázkovky, tak by za pár dní pomřeli hlady. Nicméně u některých sázkovek se pár korun vydělat dá. Prošli jsme chudou českou nabídku, u každé sázkovky si založili účet nezatížený jakoukoliv předešlou historií a čekali, jak rychle a za jakých podmínek dojde k limitaci a k úplnému odříznutí účtu. V tomto článku vám přinášíme seznam sázkovek od nejlepších po ty vůbec nejhorší a to včetně nepokrytého názoru na samotný chod sázkovky.

Tipsport / Chance

Tolerance ziskových sázkařů
80 %

Opravdová jednička na trhu, nikoliv jenom podle prázdných reklamních frází, ale i podle chování vůči ziskovým sázkařům. Pokud se nebudete chovat vyloženě chamtivě (sázky po max 2 tisících) a vyhnete se sázení na ty nejmenšní trhy, či sázení ve skupinách (nákup placených tipů úspěšných a již dříve limitovaných uživatelů) potom vás Tipsport / Chance (stejný provozovatel, pouze jiná barevná kombinace) pár měsíců nechají a pár stovek tisíc vydají. Ideální je, pokud alespoň část svých sázek směřujete na větší trhy (například EURO, NHL atd.). V tomto případě vydržíte třeba i rok či dva.

První limit činí obvykle 1000 korun (tzn. další tipy dáváte za 999 korun), druhý limit 475 korun jsme dostali po dalších X měsících. Tipsport také limituje některé trhy, například na vítěze zápasu NHL si v pohodě vsadíte za desetitisíce, ale na střelce už jenom za pár stovek. Limity jsou udělovány také na sledování analýz – někteří tipaři si podle analýz nevsadí ani za 500 korun, přitom na další trhy mohou v pohodě sázet.

Limity u Tisportu a Chance jsou nepříjemné, ale má to tu výhodu, že můžete přejít k druhému bookie (z Tipáče na Chanci a opačne). Samozřejmě na druhé sázkovce dostanete limit dříve (není to hned, aby se neřeklo), nicméně můžete tyto dva účty kombinovat, tzn. sázet u každého z nich za těch 999 korun, celkem za 1998 korun. Když k tomu přidáte například účet své mámy nebo přítelkyně, potom to pár tisíc dá…

Tipáč podle mě obstojí i v porovnání se zahraniční konkurencí. Jednou vás blokuje, ale pár desítek či stovek tisíc dá.

Sazkabet

Tolerance ziskových sázkařů
60 %

Tak tohle je pro mě jedno z nejmilejších překvapení na českém trhu. Sazkabet jsem dlouho obcházela, pak jsem na ní dostala tip od kamaráda a musím uznat, že to jde. Sazkabet nemá takovou vůli jako Tipsport a i pokud budete sázet na velké trhy, tak vás brzy limituje, ale má to jednu výhodu. Ty limity nejsou nízké a hlavně jsou stanoveny na maximální výhru, takže například na 1000, 2000 korun. A s tímto limitem vás nechá žít poměrně dlouho. Když si k tomu tedy přiberete další účty, tak se tu opět dá protočit slušný objem peněz. Jenom pozor na stejné IP adresy a hlavně stejné zařízení (nepoužívat aplikaci na stejném telefonu atd.), na to jsou háklivý a prakticky okamžitě účet blokují či limitují na minimum.

Synottip

Tolerance ziskových sázkařů
40 %

Tak tuhle sázkovku si ziskový sázkař nejspíš nevybere už kvůli tomu, že má tak obrovskou marži, že se u ní jen těžko hledají value bety. Něco se najít dá, ale ta cena často bývá lepší u dostupných zahraničních sázkovek, takže asi zbytečná ztráta času. Co se týče limitů, ty přicházejí po pár vyhraných tisících. V porovnání s Tipsportem i Sazkabet je to rychlé, nicméně v porovnání s Fortunou jsou stále borci.

Fortuna

Tolerance ziskových sázkařů
20 %

Vůbec nejhorší sázkovka na trhu. Pro mě osobně sázkařská špína a opravdu hanba českým zákonům, že tuhle frašku dovolují. Fortuna ráda reklamuje, jak u nich vyhrávají všichni, na svém webu uveřejňuje školu sázení a dělá podcasty, jako abyste se to sázení pořádně naučili. Jenže pokud se tak stane, tak vás kopne do prdele. A to vůbec nejrychleji na celém českém trhu.

Limity u Fortuny dostanete už za pár vyhraných stovek. Limity jsou hodně nízké, na první dobrou vám dají klidně i limit 50 korun. Pokud vsadíte za víc, tak vám kurz před nosem sníží a to, pozor, klidně i třikrát po sobě. Ano, několikrát se mi stalo, že jsem vsadila, bookmaker kurz snížil, já vsadila za novou cenu, on po dlouhých 5 minutách váhání opět snížil a udělal to pak ještě jednou. Už jenom když to píšu, otevírá se mi nůž v kapse. Doufám, že jednou téhle špíně někdo vystaví stopku za podvod nebo alespoň za klamavou reklamu!

Tím se dostáváme k jednomu důležitému poznatku – kdo sází u Fortuny, navíc bez omezení, není ziskový sázkař. Fortuna se ani nesnaží přetvařovat, ziskoví sázkaři od ní letí okamžitě, bez jakýchkoliv okolků.

Pozn. redaktora: Sázkovou kancelář Maxitip jsem do výběru nezařadila, protože se na netu kupí stížnosti na vyplácení peněz a nechtěla bych u nich „zahučet“.

Čtěte
Stav českých sázkovek po koronavirové krizi
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. S
  7.9.2020 10:43

  Fortuna zařadila po Covid vyšší rychlostní stupeň a maximalizuje zisky ohavným způsobem.

  Odpověď
  • Brain
   13.9.2020 20:16

   Přesně tak, bohužel…

   Odpověď
 2. Michal
  21.11.2020 10:38

  Píšete tady amatérský hovadiny. nPinacle má úplně jiný zdanění, je to jiný produkt, pro rekreačního sazkare složitý a nepoužitelný. Nabídka minimální a extrémně pozdě. Ze mají nejlepší bookmakery je hovadina, všechny kurzy zobrazuji až když jsou stabilizované a jen vyvažují nabery protože berou jen sóla. Za prachy si tam treeble nevsadis.nTakže vy, bando amarérů, porovnavate jabka s hruškama a děláte jako ze tomu rozumíte. A přitom víte hovno.

  Odpověď
  • Avatar uživatele Betting-girl
   22.11.2020 12:52

   Tohle je jenom polovina pravdy. Ano, Pinnacle vypisuje kurzy později, až když má dostatek informací (tedy může vypsat přesnější kurz). To ovšem neznamená, že by neměla schopnější bookmakery. Dokazuje to efektivita vypsaných kurzů. Jakmile vypíše kurzy Pinny, tak ostatní sázkovky opravují hromadu chyb, které u nich na stránkách visí jak dlouho. Jsou dokonce ve výhodě, protože do doby, než vypíše kurz Pinny můžou nabrat vzorek sázek. Přesto ty chyby jsou naprosto otřesný a to i na zcela čitelných trzích jako je over/under. Problém je, že soft bookies nepohodlné sázkaře blokují. Tím pádem pak není podle čeho opravit kurzy. Nicméně tohle si Pinnacle nemůže dovolit. Musí být pečlivější, přesnější a proto nabírá nejlepší lidi. Samozřejmě, pracuje také s dalšími prostředky, ale to co jste napsal je hodně zjednodušený. Jinak příště prosím nenadávejte, myslím, že si můžeme popovídat i civilizovaně.

   Odpověď
   • Michal
    25.11.2020 20:32

    omlouvám se za invektivy.nNemáte pravdu v tom, že kurzy Pindy jsou nejlepší. Pravdou je to, že všichni reagují na Pindu. Proč? protože když se Pinda vytasí s kurzy, ostatní se často dostanou do arbitráže. Pokud má Pinda větší rozdíl kurzu, v drtivé většině případů to končí tím, že se kurzy dostanou zpět na hodnotu ze které se přizpůsobily sázkovky Pindě. Odpovězte si sami, kdo dělá chyby. Pinda se brutálně přeceňuje. Tipáč má feed z Pindy, kurzy dělají podle nich, to jste si asi všimli. Každý kurs na tenis favorita má Tipáč o 0,02 méně. Kurzy na fotbal favority mají stejně. Že Vás Fortuna nebere? To je bohužel velká chyba Fortuny. Většina z Vás totiž neví o sázení nic víc než to, že když má někdo vyšší kurs než Pinda, tak to máte vsadit. A z Fortuny jsou z toho nepochopitelně posraní.

    Odpověď
 3. Déčko
  23.11.2020 13:15

  Koukám, jsou to zajímavé názory, které pozoruji už delší dobu co byl zaveden loterijní zákon, sázel jsem před 10ti lety a situace na trhu byla úplně jiná než dnes. Je to fakt velká prasárna. Teď jsem si vsadil na český zápasy, našel jsem surebety poctivě, vsadil jsem a víte co udělal Tipáč. Regulérně mě vyhodil ze sázky,vrátil vklad, zrušil zápas a naprosto stejný zápas vypsal znovu s jinými opravenými kurzy, které samozřejmě stály úplně za hovno. Takže evidentně, je to jednostranná dohoda. Oni za to, že udělají chybu, předloží špatnou nabídku, prostě nikdy nezaplatí ale jakmile udělá chybu sázkař tak si ho krásně zkásnou. Takže ten článek tady věřím, že je pravda, vydělává se jen na gamblerech a veřejně se tvrdí jak se proti tomu bojuje ale tomu lidi co opravdu sázení rozumí nemůžou věřit ani za mák. Navíc díky těm kauzám tomu nemůže věřit nikdo je to špína. Pelta a další funkcionáři, kteří byly zatčení za kupčení ve sportu, neříkejte mi, že nekupčí i se sázkovkama a neprodávají se zápasy? Jasně jsou to spekulace ale vůbec bych se tomu nedivil.

  Odpověď
  • Michal
   25.11.2020 20:39

   Pelta ani nikdo ze sport se sázkovkama nekupčí, to jsou obecné a nesmyslné fabulace. Sázkaři si najdou vlastní smrt tím že jsou nenasystní.nJak si vůbec představujete že by to fungovalo? že Pelta zvedne telefon a zavolá Randovi do Tipáče jak to mají nabraný a jak chce aby to dopadlo? A i kdyby, jak to potom zprocesuje? Zavolá Kotalovi a Trpišovskému aby plichtili? A ti to pak řeknou v šatně týmu? Kluci, dneska plichtíme? cha cha. pane, řekněte mi kde kupujete ten matroš co šnupete 🙂

   Odpověď
  • Michal
   25.11.2020 20:35

   tak si stěžujte na loterijním odboru ministerstva financí. Tento resort sázkařům opravdu naslouchá a podpoří vás. Nekašlejte na to a vybojujte si to. Tipáč si myslí že můžou všechno ale většinou pořádně neznají ani vlastní herní plán.

   Odpověď
 4. karel
  27.11.2020 0:13

  Zákon č. 186/2016 Sb.nZákon o hazardních hrách § 7nnZákonná omezenín(1) Provozovatel nesmí umožnit účast na hazardní hře osobě mladší 18 let.nn(2) Zakazuje se provozovat hazardní hru,nnc) která nezaručuje všem účastníkům hazardní hry rovné podmínky a rovnou možnost výhry,

  Odpověď
 5. Tatooo
  16.1.2022 13:51

  Dobrý den, nesmíte být ovce, utřít si slzičky, přečíst si zákon, jak už tady někdo napsal a stěžovat si. Je to boj, ale je to cesta.

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search