Přihlášení:
Menu
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 03:00 - dnes
Logo týmu Cruz Azul
Logo týmu Tammeka Tartu
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Narva Trans
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga I - Q | 19:00 - dnes
Logo týmu Dinamo Bukurešť
Logo týmu Union Santa Fe
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Atlético Tucumán
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 02:00 - zítra
Logo týmu Deportivo Cuenca
Logo týmu Avai Florianopolis
Serie B | 02:30 - zítra
Logo týmu Goiás
Logo týmu Edmonton
NHL | 02:37 - zítra
Logo týmu Dallas
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kalju Nomme JK
Meistriliiga | 19:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 19:00 - zítra
Logo týmu Austria Wien
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 29. 05.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Florida
NHL | 02:07 - 29. 05.
Logo týmu NY Rangers
Logo týmu Marinos
J League | 12:00 - 29. 05.
Logo týmu Reysol
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - 29. 05.
Logo týmu Flora Tallin
Logo týmu Utrecht
Eredivisie | 18:00 - 29. 05.
Logo týmu Deventer
Logo týmu Flora Paide
Meistriliiga | 18:00 - 29. 05.
Logo týmu Levadia Tallin

FAQ

Všeobecné otázky

Je sázení po internetu legální?

Ano. Pokud je vám více než 18 let a jste občanem České republiky, sázení na internetu je pro vás legální. Jedinou podmínkou je, abyste sázeli u licencované sázkovky.

Je sázení po internetu bezpečné?

Ano. Licencovaná sázkové kanceláře podléhají českým zákonům, které jim mimo jiné přikazují používat vysokou úroveň zabezpečení. Zabezpečení online sázkových kanceláří operujících na našem území tak je srovnatelné se zabezpečením předních bankovních domů či státních institucí.

Jak mám ověřit sázkařský účet?

Sázkové konto můžete ověřit na pobočce sázkové kanceláře nebo na k tomu určených místech jako jsou pobočky Czech Pointu. U některých sázkových kanceláří lze pro ověření konta využít bankovního účtu (přes internet banku).

Jak bezpečně a rychle na sázkařský účet vložím peníze?

Vůbec nejbezpečnější platební metodou je bankovní převod. Díky tomuto způsobu převodu peněz nikde na internetu nezadáváte citlivé a jednoduše zneužitelné informace například o své kreditní kartě, takže v noci můžete klidně spát.

Dobrou alternativou je internetová peněženka, kde vaše citlivé informace drží prostředník v podobě společnosti, která internetovou peněženku provozuje. To je méně bezpečné, než zadávání svých platebních údajů přímo. Ale jelikož všechny české sázkovky podléhají vysokým bezpečnostním standardům, ani vkladu peněz kartou bychom se nebáli.

Vyplatí mi sázkovka moje výhry?

Ano. Pokud používáte renomované a důvěryhodné sázkové kanceláře, o vyplácení výher se nemusíte bát. Licencované sázkové kanceláře s vyplácením nemají žádné problémy, naopak. Výhry jsou na účtu většinou do druhého dne.

Bohužel, existuje několik sázkových kanceláří, které hledají výmluvy proto, aby výhry nemusely vyplácet. Tyto sázkové kanceláře však v České republice nejsou běžně dostupné, takže byste na ně neměli narazit.

Musím výhry ze sázení danit?

Pokud sázíte v sázkové kanceláři, která operuje na území Evropské Unie, výhry danit nemusíte. Všechny výhry totiž ze zákona daní sázkové kanceláře.

Jak si vybrat správnou sázkovou kancelář?

Při výběru správné sázkové kanceláře byste měli zohlednit především její nabídku sportovních událostí, zákaznický servis, výši bonusů a obecně výhody pro sázkaře a samozřejmě také podle celkového finančního zázemí. Více se dozvíte v samostatném článku.

Která sázková kancelář je nejlepší pro začátečníka?

Je důležité uvědomit si, co od sázení očekáváte. Je to velká nabídka všech možných kurzů? Potom zvolte Tipsport. Rádi byste velké bonusy a peníze navíc na sázení? Zkuste to u Fortuny. A co takhle bonusy na extra-velké tikety? V takovém případě jděte raději k SazkaBet … doporučujeme si přečíst Nejlepší sázkové kanceláře podle zaměření.

Otázky o sázení

Která strategie sázení je nejlepší?

Každému sázkaři vyhovuje něco jiného. Někdo má nejlepší výsledky s Martingalem, jiný nedá dopustit na 15 sázek v řadě. Najdou se také nadšenci, kteří milují rozpisy, a nebo stratégové, kteří čekají na navýšení kurzů během live sázení. Možností je spousta, seznámit se s nimi můžete i na těchto stránkách, kde vám vedle samotných strategií přinášíme i testy, které odhalují jejich skutečný potenciál.

Co jsou live sázky?

Live sázky jsou sázky učiněné na právě probíhající zápas. Takové sázky mají jednu nesmírnou výhodu – můžete je provést na základě informací čerpaných přímo ze zápasu (zápas je utahaný, nabízí jen velmi málo nebezpečných situací, a tak jednoduše přijdete na to, že je lepší vsadit na menší počet gólů).

Co je live streaming?

Jedná se o přímý přenos ze sportovních zápasů, který je vysílán na internetu. Tyto přímé přenosy často nabízejí právě sázkovky. Více se tomuto tématu věnujeme v tomto článku.

Vyplatí se kupovat placené tipy?

Nevyplatí. Na internetu se nachází jen velmi málo skutečně ziskových sázkových servisů, přičemž většina z nich je poměrně drahá. Přitom na internetu se nachází velké množství výherních tipů, které jsou úplně zdarma. Zkuste mrknout třeba sem.

Jak získám vstupní (registrační) bonus?

Stačí dokončit registraci u vybrané sázkovky a splnit podmínky pro zisk bonusu (například první vklad peněz na účet). Podívejte se na přehled bonusů všech sázkových kanceláří operujících na našem území (po rozkliknutí dané sázkovky dostanete nápovědu také k čerpání bonusu).

Která sázková kanceláře mi dá bonus jen za registraci?

Peníze jen za registraci nabízí hned několik sázkových kanceláří.

blankTipsport
blankBetano
blankFortuna
blankSazkabet
blankMerkurXtip
blankSYNOTtip
blankforBET
blankTipsport blankcz 95% Bonus bez vkladu 500500 1 Získat
blankBetano blankcz 91% Volná sázka 500500 1 Získat
blankFortuna blankcz 90% Bonus bez vkladu 300300 1 Získat
blankSazkabet blankcz 89% Bonus bez vkladu 500500 1 Získat
blankMerkurXtip blankcz 87% Bonus bez vkladu 100100 1 Získat
blankSYNOTtip blankcz 80% Bonus bez vkladu 500500 1 Získat
blankforBET blankcz 65% Za registraci 200200 Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat

Kdy dostanu svůj vstupní bonus k prvnímu vkladu?

Takový bonus je obvykle připisován okamžitě po prvním vkladu peněz, maximálně se zpožděním několika minut. Také se může stát, že je bonus uvolňován postupně s tím, jak protáčíte vámi vložené peníze. Každý bonus je jiný, proto vám doporučujeme, abyste si vždycky pečlivě přečetli podmínky pro čerpání bonusu. Z těchto podmínek se dozvíte všechno důležité.

Co je bonusový (promo) kód?

Jedná se kód, který vás opravňuje k nějakému bonusu u sázkové kanceláře. Tento promo kód je třeba vložit při registraci do sázkovky. Promo kódy (bonusové kódy) najdete například i na našich stránkách.

Otázky o naší stránce

Jsou naše stránky aktuální?

Na stránkách kurzovesazeni.com nabízíme vždy čerstvé informace. Všechny tyto informace navíc pečlivě prověřujeme, takže se na ně můžete stoprocentně spolehnout.

Proč jsou naše stránky nejlepší?

Na stránkách kurzovesazeni.com najdete nejširší nabídku sázkových strategií a systémů na světě, kompletní sázkový servis (včetně preview zápasů, analýz a sázkových tipů) a tu vůbec neinformovanější a nejzapálenější sázkovou komunitu. Podívejte se, co vše nabízíme zdarma – O nás

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole