Přihlášení:
Menu
Logo týmu Roma AS
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Udinese
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:30 - dnes
Logo týmu Litvínov
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu České Budějovice
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 16:00 - 25. 09.
Logo týmu Bohemians 1905
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Chelsea
Premier League | 13:30 - 25. 09.
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Torino AC
Serie A | 18:30 - dnes
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Osasuna
La Liga | 19:30 - dnes
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Shimizu
J League | 12:00 - zítra
Logo týmu Vissel Kobe
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 19:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Zug
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Bern
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Logo týmu Biel Bienne EHC
Náš tip:
4.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - zítra
Logo týmu Drogheda United
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - zítra
Logo týmu Sligo Rovers
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - zítra
Logo týmu Finn Harps
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 16:30 - 25. 09.
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 10:30 - 26. 09.
Logo týmu Vlašim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jablonec
1. liga | 16:00 - 26. 09.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2

FAQ

Všeobecné otázky

Je sázení po internetu legální?

Ano. Pokud je vám více než 18 let a jste občanem České republiky, sázení na internetu je pro vás legální. Jedinou podmínkou je, abyste sázeli u licencované sázkovky.

Je sázení po internetu bezpečné?

Ano. Licencovaná sázkové kanceláře podléhají českým zákonům, které jim mimo jiné přikazují používat vysokou úroveň zabezpečení. Zabezpečení online sázkových kanceláří operujících na našem území tak je srovnatelné se zabezpečením předních bankovních domů či státních institucí.

Jak mám ověřit sázkařský účet?

Sázkové konto můžete ověřit na pobočce sázkové kanceláře nebo na k tomu určených místech jako jsou pobočky Czech Pointu. U některých sázkových kanceláří lze pro ověření konta využít bankovního účtu (přes internet banku).

Jak bezpečně a rychle na sázkařský účet vložím peníze?

Vůbec nejbezpečnější platební metodou je bankovní převod. Díky tomuto způsobu převodu peněz nikde na internetu nezadáváte citlivé a jednoduše zneužitelné informace například o své kreditní kartě, takže v noci můžete klidně spát.

Dobrou alternativou je internetová peněženka, kde vaše citlivé informace drží prostředník v podobě společnosti, která internetovou peněženku provozuje. To je méně bezpečné, než zadávání svých platebních údajů přímo. Ale jelikož všechny české sázkovky podléhají vysokým bezpečnostním standardům, ani vkladu peněz kartou bychom se nebáli.

Vyplatí mi sázkovka moje výhry?

Ano. Pokud používáte renomované a důvěryhodné sázkové kanceláře, o vyplácení výher se nemusíte bát. Licencované sázkové kanceláře s vyplácením nemají žádné problémy, naopak. Výhry jsou na účtu většinou do druhého dne.

Bohužel, existuje několik sázkových kanceláří, které hledají výmluvy proto, aby výhry nemusely vyplácet. Tyto sázkové kanceláře však v České republice nejsou běžně dostupné, takže byste na ně neměli narazit.

Musím výhry ze sázení danit?

Pokud sázíte v sázkové kanceláři, která operuje na území Evropské Unie, výhry danit nemusíte. Všechny výhry totiž ze zákona daní sázkové kanceláře.

Jak si vybrat správnou sázkovou kancelář?

Při výběru správné sázkové kanceláře byste měli zohlednit především její nabídku sportovních událostí, zákaznický servis, výši bonusů a obecně výhody pro sázkaře a samozřejmě také podle celkového finančního zázemí. Více se dozvíte v samostatném článku.

Která sázková kancelář je nejlepší pro začátečníka?

Je důležité uvědomit si, co od sázení očekáváte. Je to velká nabídka všech možných kurzů? Potom zvolte Tipsport. Rádi byste velké bonusy a peníze navíc na sázení? Zkuste to u Fortuny. A co takhle bonusy na extra-velké tikety? V takovém případě jděte raději k SazkaBet … doporučujeme si přečíst Nejlepší sázkové kanceláře podle zaměření.

Otázky o sázení

Která strategie sázení je nejlepší?

Každému sázkaři vyhovuje něco jiného. Někdo má nejlepší výsledky s Martingalem, jiný nedá dopustit na 15 sázek v řadě. Najdou se také nadšenci, kteří milují rozpisy, a nebo stratégové, kteří čekají na navýšení kurzů během live sázení. Možností je spousta, seznámit se s nimi můžete i na těchto stránkách, kde vám vedle samotných strategií přinášíme i testy, které odhalují jejich skutečný potenciál.

Co jsou live sázky?

Live sázky jsou sázky učiněné na právě probíhající zápas. Takové sázky mají jednu nesmírnou výhodu – můžete je provést na základě informací čerpaných přímo ze zápasu (zápas je utahaný, nabízí jen velmi málo nebezpečných situací, a tak jednoduše přijdete na to, že je lepší vsadit na menší počet gólů).

Co je live streaming?

Jedná se o přímý přenos ze sportovních zápasů, který je vysílán na internetu. Tyto přímé přenosy často nabízejí právě sázkovky. Více se tomuto tématu věnujeme v tomto článku.

Vyplatí se kupovat placené tipy?

Nevyplatí. Na internetu se nachází jen velmi málo skutečně ziskových sázkových servisů, přičemž většina z nich je poměrně drahá. Přitom na internetu se nachází velké množství výherních tipů, které jsou úplně zdarma. Zkuste mrknout třeba sem.

Jak získám vstupní (registrační) bonus?

Stačí dokončit registraci u vybrané sázkovky a splnit podmínky pro zisk bonusu (například první vklad peněz na účet). Podívejte se na přehled bonusů všech sázkových kanceláří operujících na našem území (po rozkliknutí dané sázkovky dostanete nápovědu také k čerpání bonusu).

Která sázková kanceláře mi dá bonus jen za registraci?

Peníze jen za registraci nabízí hned několik sázkových kanceláří.

blankTipsport
blankFortuna
blankSazkabet
blankSYNOTtip
blankChance
blankTipsport blankcz 95% Peníze na tiket 150150 1 Získat
blankFortuna blankcz 91% Bonus bez vkladu 300300 1 Získat
blankSazkabet blankcz 89% Bonus bez vkladu 500500 1 Získat
blankSYNOTtip blankcz 88% Bonus bez vkladu 500500 1 Získat
blankChance blankcz 87% Bonus bez vkladu 200200 1 Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat

Kdy dostanu svůj vstupní bonus k prvnímu vkladu?

Takový bonus je obvykle připisován okamžitě po prvním vkladu peněz, maximálně se zpožděním několika minut. Také se může stát, že je bonus uvolňován postupně s tím, jak protáčíte vámi vložené peníze. Každý bonus je jiný, proto vám doporučujeme, abyste si vždycky pečlivě přečetli podmínky pro čerpání bonusu. Z těchto podmínek se dozvíte všechno důležité.

Co je bonusový (promo) kód?

Jedná se kód, který vás opravňuje k nějakému bonusu u sázkové kanceláře. Tento promo kód je třeba vložit při registraci do sázkovky. Promo kódy (bonusové kódy) najdete například i na našich stránkách.

Otázky o naší stránce

Jsou naše stránky aktuální?

Na stránkách kurzovesazeni.com nabízíme vždy čerstvé informace. Všechny tyto informace navíc pečlivě prověřujeme, takže se na ně můžete stoprocentně spolehnout.

Proč jsou naše stránky nejlepší?

Na stránkách kurzovesazeni.com najdete nejširší nabídku sázkových strategií a systémů na světě, kompletní sázkový servis (včetně preview zápasů, analýz a sázkových tipů) a tu vůbec neinformovanější a nejzapálenější sázkovou komunitu. Podívejte se, co vše nabízíme zdarma – O nás

TOP10SportSites
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole