Přihlášení:
Menu
Logo týmu Florida
NHL | 23:07 - dnes
Logo týmu Buffalo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu NEC Nijmegen
Eredivisie | 20:00 - zítra
Logo týmu Zwolle FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Emelec Guayaquil
Primera A | 01:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
X2
DS (1.tře.)
Logo týmu Nashville
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Columbus
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rapid Wien
Bundesliga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tigre Victoria
Primera Divisio.. | 22:00 - dnes
Logo týmu Union Santa Fe
Logo týmu Macará
Primera A | 22:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Criciúma EC
Serie A | 23:30 - dnes
Logo týmu Juventude
Logo týmu Internacional
Serie A | 23:30 - dnes
Logo týmu Bahia
Logo týmu Washington
NHL | 23:37 - dnes
Logo týmu Tampa Bay
Logo týmu Huracán
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Atlético Tucumán
Logo týmu Pachuca
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Guadalajara

Skrill – internetová peněženka

17. 11. 2021 12:21, upraveno: 9. 12. 2021 09:36
autor: Betting-girl
Skrill, dříve Moneybookers, je moderní platební systém, který je velice oblíbený u milionů uživatelů z celého světa. V naší republice a na Slovensku se jedná o bezkonkurenčně nejpopulárnější internetovou peněženku, díky níž lze peníze převádět rychle, snadno a bezpečně. Nově nabízí nákup a prodej kryptoměn. Můžete tak třeba dobít Bitcoinem svůj účet u sázkových kanceláří Tipsport, nebo Chance. Tyto společnosti akceptují Skrill.

Jak Skrill funguje?

Skrill slouží jako prostředník mezi vámi a internetovými obchodníky. To znamená naprostou bezpečnost pro vaše citlivé údaje i bankovní účty, na kterých máte své peníze. Nesporných výhod Skrill již využívá více jak 17 milionů uživatelů, přičemž jejich počet se každý den radikálně zvyšuje.

Abyste mohli využívat svůj Skrill budete potřebovat pouze e-mailovou adresu, která po registraci u této společnosti bude sloužit podobně, jako vaše číslo účtu, nebo kreditní karty. E-mailový účet, společně s vámi zvoleným heslem, bude dále sloužit i jako přihlašovací údaj k vašemu účtu.

Jakmile se do Skrill zaregistrujete, můžete bezstarostně posílat peníze obchodníkům po celém světě, ale stejně tak i dalším uživatelům Skrill. Samozřejmostí je i možnost výběru peněz, který lze uskutečnit hned několika způsoby – více níže.

 

Otevřít bezplatný Skrill účet 
vše, co potřebujete, je emailová adresa!

 

Zabezpečení na úrovni banky

Internetová peněženka Skrill splňuje požadavky na zabezpečení plateb na úrovni PCI-DSS Level 1. Co to znamená? Šifrování, zabezpečení a fyzická ochrana dat splňuje ty nejvyšší standardy v oblasti financí.

Skrill přijímají sázkové kanceláře:

blankTipsport
blankChance
blankTipsport 95% Vkladový bonus 100% 50.00050000 + 300300 1 Získat
blankChance 85% Vkladový bonus 100% 2.0002000 + 200200 1 Získat
Získat
Získat

Výhody internetové peněženky Skrill:

Naprostá bezpečnost – vždy, když nakupujete on-line, poskytujete svá citlivá data o kreditní kartě, nebo vás samotných, to však se Skrill  nemusíte, neboť váš účet funguje jako prostředník, který vaše informace třetím osobám neposkytuje. Při posílání peněz na váš Skrill jsou navíc využívány nejmodernější zabezpečovací metody, které jsou stejné, ne-li lepší než metody, které poskytují bankovní instituce.

Skrill nově využívá dvoufázové zabezpečení (2FA), pro přihlášení do svého účtu tak musíte vložit automaticky vygenerovaný kód, který vám přijde na mobil, nebo si jej vytvoříte v aplikaci Google Authenticator. Při změně hesla a dalších pohybech na účtu pak musíte vkládat i dodatečné informace jako je PIN k vašemu účtu, posledních 6 číslic vaší Skrill karty nebo bankovní účet, s nímž je účet propojený (v případě bankovního účtu nezapomeňte vložit včetně 6 nul před samotným číslem účtu).

Expresní rychlost – peníze přes účet Skrill posíláte a přijímáte v reálném čase. To znamená, že peníze jsou na protiúčet připsány ve chvíli odeslání peněz, maximálně do několika sekund.

Velké pohodlí – při zakládání účtu ani při dalších transakcích, které budete chtít provádět, není potřeba zdlouhavého vyplňování formulářů. Také registrace je velice rychlá a snadná a kromě toho – váš účet obsluhujete z pohodlí domova, nebo z jakéhokoliv místa na světě, kde máte přístup k internetu.

Úplná volnost – prostřednictvím Skrill můžete posílat peníze kamkoliv na světě v reálném čase a naprosto snadno. A to samé platí i při přijímání peněz.

Zákaznická podpora v českém jazyce – jako jediná internetová peněženka na světě Skrill nabízí zákaznickou podporu také v českém jazyce. Při řešení problému stačí na Skrill napsat mail, ve kterém uvedete, že chcete mluvit s českým operátorem a čas, kdy jste na telefonu. Operátor se vám po předchozí domluvě ozve.

Nákup kryptoměn – Skrill nově přináší kryptopeněženku Skrill Wallet a umožňuje okamžitý nákup (případně prodej) kryptoměn Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecon skrze více než 100 druhů platebních metod. Nákup je instantní, není k němu potřeba žádné ověřování. Skrill Wallet nepřináší žádné skryté poplatky ani další háčky. Poplatek za nákup či prodej krypta je od 1,5%.

Čtěte
Obchoduj kryptoměny na Tipsportu

Bitcoin do sázkové kanceláře – Tipsport a Chance jsou první české sázkovky, které vám dávají možnost dobít herní konto platbou v kryptoměně bitcoin.

Exkluzivní nabídky hazardních her pro uživatele Skrill

Přesun financí

1. Jak poslat peníze na účet Skrill?

– Bankovní převod

Nejčastěji využívaným způsobem vkládání peněz na účet Skrill je bankovní převod, neboť je zcela zdarma. Abyste mohli poslat peníze bankovním převodem, budete potřebovat několik údajů – číslo účtu, kód banky, IBAN, SWIFT a referenční číslo, které je potřeba zadat jako variabilní symbol. Tyto údaje vám Skrill vygeneruje v uživatelském rozhraní.

– Paysafecard

Od 1. března 2014  můžete využívat paysafecard pro vložení financí na váš Skrill účet. Paysafecard je předplacený voucher, díky němuž můžete platit rychle, snadno a bezpečně, aniž byste museli disponovat kreditní kartou či údaji k bankovnímu účtu.

Jak vložit peníze na Skrill účet prostřednictvím paysafecard?
 1. Kupte si paysafecard v některém z 450 000 obchodů.
 2. Během pár minut si vytvořte  „my paysafecard“ účet a zvolte si svůj šestnáctimístný PIN kód (či PIN kódy).
 3. V rozhraní svého Skrill účtu si v sekci „Vklad“ zvolte „paysafecard“.

skrill-psc-new2_03

– Bankovní karta

Další hojně využívanou metodou pro vklad peněz na účet Skrill jsou kreditní karty. Tyto karty je nejdříve potřeba verifikovat, tj. zadat požadované údaje do uživatelského rozhraní v sekci „Karty a bankovní účty“ v položce „Přidat kreditní nebo debetní kartu“. Po zadání požadovaných údajů je dále potřeba zaškrtnout „Peníze vložené touto kreditní kartou použiji k hráčským účelům“, v opačném případě totiž nebudete moci vkládat peníze do sázkových kanceláří, kasin atd.

Poté si Skrill strhne z vaší kreditní karty verifikační částku stanovenou na 1,01 – 2,99 €. Vaším úkolem bude zjistit z výpisu banky, o jakou částku se přesně jedná a tu zadat do dalšího políčka „verifikování kreditní karty“, které se nachází ve vašem profilu. Po dokončení verifikace vám bude tento poplatek připsán na váš Skrill účet. Jedná se o úkon, trvající maximálně několik minut.

Jakmile je vaše karta verifikována, můžete s ní provádět platby do on-line sázkové kanceláře.

2. Jak poslat peníze ze Skrill účtu na účet sázkové kanceláře?

Přihlaste se na svůj účet u sázkové kanceláře a v sekci „Vklady“ klikněte na Skrill, následně zadejte peněžní částku, kterou chcete vložit. Poté budete přesměrováni přes zabezpečeno u stránku na Skrill, kde je třeba zadat e-mailovou adresu a heslo do vašeho Skrill účtu. Po potvrzení vám budou peníze na hráčský účet připsány okamžitě.

3. Jak poslat peníze ze sázkové kanceláře na účet Skrill?

Pro výběr financí ze sázkové kanceláře je podobný jako u vkladu s tím rozdílem, že v sázkové kanceláři klikněte na sekci „Výběry“. Všechny peníze, které jste vložili do sázkových kanceláří přes Skrill lze vybrat pouze na e-mailovou adresu, přes kterou jste peníze posílali.

4. Jak přes účet Skrill poslat peníze na jiný účet Skrill?

Přihlaste se na svůj účet u Skrill a poté klikněte na záložku „poslat peníze“, která se nachází v horní části obrazovky. Vložte jméno majitele účtu, do další kolonky vložte jméno konkrétního účtu (e-mail), poté vyberte částku, kterou chcete poslat a měnu, v níž chcete převod uskutečnit, případně popis příjemci a vše potvrďte kliknutím na políčko „next“. Nakonec překontrolujte všechny údaje a svou volbu ještě jednou potvrďte. Peníze budou příjemci připsány během několika sekund.

5. Jak můžu vybrat peníze ze svého účtu Skrill?

Přihlaste se na svůj Skrill účet a poté zvolte políčko „vybrat“, které se nachází v horní liště úplně vpravo. Zaškrtněte metodu, jíž chcete své peníze obrdržet a zvolte množství peněz, které chcete převést. Nakonec vše potvrďte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“. Poté překontrolujte všechny údaje a pokračujte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“. Vložte datum svého narození a vše naposledy potvrďte.

Čtěte
Obchoduj kryptoměny na Tipsportu

Další možnost je výběr peněz prostřednictvím platební karty Skrill. V takovém případě stačí navštívit jakýkoliv z bankomatů, díky čemuž se ke svým penězům dostanete okamžitě.

6. Nakupujte krypto-měny anonymně s využitím Skrill peněženky

Máte-li jakýkoliv důvod, proč nechcete mít na bankovním účtu stopy o převodech fiatu na krypto-burzy, pak využijte Skrill crypto Wallet!

 1. Vložte si peníze na Skrill peněženku. Nejlépe si nechat zaslat peníze za práci přímo na Skrill peněženku, nebo si na Skrill vložit peníze přes internet banku.
 2. V levém menu vyberete Směnit
 3. Zvolíte jakou kryptoměnu chcete koupit (BTC, BTCH, LTC a ETH), za kolik a potvrdíte
 4. Hotovo, takto jednoduše 🙂

Aktuální poplatky Skrill

Aktuální poplatky Skrill jsou závislé na úrovni vaší internetové peněženky. K dispozici jsou celkem tři úrovně vaše účtu:

 • Skriller
 • True Skriller
 • VIP Skriller

U Skrillu začínáte na úrovni „Skriller“, ta je dostupná pro všechny začínající uživatele. Po splnění některých podmínek však se však můžete dostat na další úrovně. To s sebou nese rozdílné poplatky – čím vyšší úroveň máte, tím menší poplatky platíte.

📌 Skriller

Skriller je základní úroveň Skrillu. Po registraci do této internetové peněženky začínáte právě u ní.

Poplatky Skriller:

 • Převody peněz ze Skrillu na Skrill – až 2,99%
 • Vystavení karty/roční poplatek za vedení karty – 10 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn do 19,99 eur – 0,99 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn mezi 20 a 99,99 eur – 1,99 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn nad 100 eur – 1,90 eur
 • Krypto P2P – 0,50 eur za transakci

📌 True Skriller

True Skriller je pokročilá úroveň peněžnky Skrill. S touto úrovní přichází sleva na poplatcích a některé další výhody.

Pro zisk úrovně True Skriller je třeba splnit tyto podmínky:

 • ověřit účet fotografií a dokumenty
 • poslat si na Skrill peníze z účtu vedeného na vaše jméno
 • stáhnout si aplikaci a aktivovat ji na svém mobilním zařízení

Poplatky True Skriller:

 • Převody peněz ze Skrillu na Skrill – až 1,45%
 • Vystavení karty/roční poplatek za vedení karty – 10 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn do 19,99 eur – 0,70 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn mezi 20 a 99,99 eur – 1,70 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn nad 100 eur – 1,70 eur
 • Krypto P2P – 0,50 eur za transakci

📌 VIP Skriller

Jak už napovídá samotný název, VIP Skriller je nejvyšší úroveň této internetové peněženky. Uživatelé na této úrovni platí zdaleka nejnižší poplatky.

Tato úroveň se dále dělí na Silver a Gold/Diamond.

 • Poplatky nejsou veřejně známy, závisí na dalších okolnostech jako je objem protáčených peněz atd.
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn do 19,99 eur – 0,50 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn mezi 20 a 99,99 eur – 1,50 eur
 • Transakce nákupu a prodeje kryptoměn nad 100 eur – 1,40 eur (a 1,30 eur v případě Gold/Diamond statusu)
 • Krypto P2P – 0,50 eur za transakci

Poplatky pro všechny zákazníky Skrill

Příjem peněz na Skrill je vždycky ZDARMA (tzn. poplatek za převod, pokud je účtován, platí odesílatel).

Převod měny Skrill – 3,99%

Kryptoměnové transakce v případě, že je váš účet veden v jiné měně než euro – 1,5%

Obecné poplatky Skrill

Obecné poplatky zahrnují maximální možnou hodnotu poplatku na jednotlivé peněžní transakce s tím, že poplatky se snižují společně s vaším statusem. Tzn. čím vyššího statusu u Skrill dosahujete, tím nižší poplatky platíte.

Čtěte
Obchoduj kryptoměny na Tipsportu

Vklad peněz

 • Bankovní převod – 0,00%
 • Trustly – až 1,25%
 • Paysafe:cash – až 2,50%
 • Paysafecard – až 5,00%
 • Kreditní karta – až 1,25%

Výběr peněz

 • Crypto peněženka – až 2,00%
 • Neteller – až 3,49%
 • Kreditní karta – až 3,99%
 • Bankovní převod – jednorázový poplatek 140,09 korun (5,50 eur)

Poplatky za kartu

 • Žádost o kartu – 10 eur
 • Roční poplatek – 10 eur
 • Poplatek za směnu – 3,99%
 • Poplatek za použití bankomatu 1,75%
 • Transakce POS – zdarma
 • Žádost o virtuální kartu Skrill – první zdarma, každá další 2,5 eur

Správní poplatky

 • Poplatek za poskytnutí nepřesných nebo nepravdivých informací nebo za nedostatečnou spolupráci – až 150 eur
 • Poplatek za zpětnou platbu – 25 eur
 • Poplatek za vložení hotovosti – 10 eur
 • Poplatek za zakázané transakce – až 150 eur
 • Poplatek za zrušení nesprávné transakce – až 25 eur
 • Za odeslání peněz učtují 1 % z odeslané částky. Maximální poplatek však činí 10 EUR.
 • Platba v obchodě nebo převod peněžních prostředků u všech obchodníků je zdarma.
 • Sázkové kanceláře – vklady a výběry jsou zdarma!
 • Příjem peněz je zdarma.
 • Vkládání peněžních prostředků na účet je obvykle zdarma.
 • Výběr peněz na bankovní účet 2,95 EUR
 • Skrill karta – platba v obchodech zdarma, výběr z bankomatu 1.80 EUR
 • Kryptoměny – nákup či prodej krypta je 1,5% (USD, EUR), nebo 3% (ostatní měny).

Platební karta Skrill

Platební karta SkrillPo zaregistrování Skrill účtu můžete požádat o vydání platební karty Skrill Prepaid MasterCard, která je provázána s vaším Skrill účtem. Platební karta Skrill je dostupná v měnách EUR, GBP, USD nebo PLN. Poplatek za vedení karty Skrill Prepaid MasterCard je 10 EUR ročně, který je odečten z vašeho Skrill účtu jednou za rok.

Denní limit pro restaurace, obchody i online transakce je 1.000 EUR. Peníze můžete vybrat z kteréhokoliv bankomatu, avšak u bankomatu je denní limit 250 EUR. Poplatek při výběru z bankomatu v tuzemsku ale i v zahraničí je 1.80 EUR.

Výběr z bankomatu

Pokud použijete kartu Skrill pro výběr z bankomatu, přibudou vám náklady na konverzi měny. Skrill karta není totiž vedena v CZK, ale například v EUR, nebo USD.

Důležité je si v bankomatu zvolit, že chcete konverzi směny provést bankou (Skrill) a ne bankomatem. Pokud zvolíte, aby konverzi provedl bankomat, může si bankomat účtovat i 10% poplatek za směnu.

Mobilní aplikace Skrill

skrill-mobile-appPro smartphony s operačním systémem Android a iOS (iPhone) má Skrill k dispozici mobilní aplikaci, se kterou můžete přijímat a posílat peníze kdekoliv a kdykoliv.

Výhody mobilní aplikace Skrill:

 • Přístup k vašim penězům odkudkoliv
 • Jednoduchý a bezpečný přístup k vašemu Skrill účtu prostřednictvím pětimístného PIN kódu
 • Posílání a přijímání peněz
 • Přehled plateb – historie účtu
 • Zůstatek na účtu + zůstatek věrnostních bodů
 • Upozornění o přijatých platbách
 • Rychlé přepínání mezi Skrill účty (pouze pro VIP zákazníky)

Skrill VIP

Skrill nabízí pro své zákazníky i VIP program, kde podle obratu peněz za poslední 3 měsíce budete zařazen do konkrétního levelu.

Ve VIP Skrill existují 4 stupně levelů:

 • BRONZE (obrat min. 6.000 EUR / 3 měsíce)
 • SILVER (obrat min. 15.000 EUR / 3 měsíce)
 • GOLD (obrat min. 45.000 EUR / 3 měsíce)
 • DIAMOND (obrat min. 90.000 EUR / 3 měsíce).

Pokud jste členem Skrill VIP, tak máte řadu výhod jako neustálou zákaznickou podporu, exkluzivní akce nebo předplacenou platební kartu MasterCard zdarma. Podle konkrétního levelu jsou pak další rozdíly v denním limitu na kartě, v poplatcích (včetně nižšího poplatku při převodu z cizí měny) jakož i možnost mít vícero Skrill účtů v různých měnách.

 

Otevřít bezplatný Skrill účet 
vše, co potřebujete, je emailová adresa!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Šárka Růžičková...
  7.11.2015 17:40

  Dobrý den, nevlastním bankovní účet, ale udělala jsem si Skrill, můžu? Lze mi tam posílat výplata a jak to udělat? Co zadat zaměstnavateli? Moc děkuji Růžičková

  Odpověď
 2. Rostislav Kubelk...
  11.4.2018 18:08

  Dobrý den nemuzu najit tlacitko overit idenfitu. at heldam tak jledam tak nikde. muzete mne napsat zda se da overit emailem a jaka je adresa emailova. Díky Rostislav Kubelka

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   12.4.2018 9:31

   Po přihlášeni ke Skrill účtu kliknete na Nastavení a pak na Limity a ověření. Tam provedete ověření dle instrukcí.

   Odpověď
 3. miroslav
  2.11.2018 10:28

  Zdravím Vás,musím uplatnit daň z příjmu ze zahraničí? děkují

  Odpověď
 4. Marketa
  17.2.2021 2:00

  Zdravím potřebuji radu…proč mi nejdou z účtu odeslat peníze do jiné banky v CR..vůbec mi to nenajde českou ritelnu ano menu českou korunu…píše mi to že v teto zemi skrill ještě nefunguje…zblázním se z toho

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   18.2.2021 11:31

   Ze Skrillu lze odeslat peníze pouze do banky majitele Skrill účtu!

   Odpověď
 5. Avatar uživatele Honza
  10.3.2021 18:26

  Nevyzná se v těch poplatcích Skrillu někdo víc? přijde mi to horší jak daně. Zde jsem vybíral 5500 kč, skrze poplatky mi na Skrill přišlo 5245 kč, pří výběru z něj na běžný účet mi to nahlásilo poplatek 144 kč. Takže by mi mělo přijít 5101 kč. Jenže přišlo jen 4843 kč. Kvůli čemu odečtly další necelé tři stovky? (celkem tedy na poplatcích skoro 700 kč)

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   10.3.2021 18:55

   Skrill nema ucet v CZK, proto vybery konvertuje a pouzije nevyhodny kurz.

   Odpověď
   • Avatar uživatele Honza
    11.3.2021 8:56

    To je dost nevýhodný pro uživatele oproti jiným platformám. Proč vlastně Skrill používáte?

    Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search