Přihlášení:
Menu
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:30 - zítra
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Newcastle
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Leeds
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu CRB Maceio
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Vasco da Gama
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Sagan Tosu
J League | 12:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 16:00 - 18. 09.
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu Tijuana Xoloitzcuintles
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 02:30 - zítra
Logo týmu Avai Florianopolis
Logo týmu Jekatěrinburg
KHL | 16:00 - zítra
Logo týmu Omsk
Logo týmu Dukla Praha FK
2. liga | 16:30 - zítra
Logo týmu Příbram
Logo týmu Vlašim
2. liga | 16:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Trnava
Super Liga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu České Budějovice
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Olomouc
Logo týmu Zlín
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Vítkovice

Skrill – internetová peněženka

17. 11. 2020 12:21, upraveno: 4. 2. 2021 18:13
autor: Hally
Skrill, dříve Moneybookers, je moderní platební systém, který je velice oblíbený u milionů uživatelů z celého světa. V naší republice a na Slovensku se jedná o bezkonkurenčně nejpopulárnější internetovou peněženku, díky níž lze peníze převádět rychle, snadno a bezpečně. Nově nabízí nákup a prodej kryptoměn. Můžete tak třeba dobít Bitcoinem svůj účet u sázkových kanceláří Tipsport, nebo Chance. Tyto společnosti akceptují Skrill.

Jak Skrill funguje?

Skrill slouží jako prostředník mezi vámi a internetovými obchodníky. To znamená naprostou bezpečnost pro vaše citlivé údaje i bankovní účty, na kterých máte své peníze. Nesporných výhod Skrill již využívá více jak 17 milionů uživatelů, přičemž jejich počet se každý den radikálně zvyšuje.

Abyste mohli využívat svůj Skrill budete potřebovat pouze e-mailovou adresu, která po registraci u této společnosti bude sloužit podobně, jako vaše číslo účtu, nebo kreditní karty. E-mailový účet, společně s vámi zvoleným heslem, bude dále sloužit i jako přihlašovací údaj k vašemu účtu.

Jakmile se do Skrill zaregistrujete, můžete bezstarostně posílat peníze obchodníkům po celém světě, ale stejně tak i dalším uživatelům Skrill. Samozřejmostí je i možnost výběru peněz, který lze uskutečnit hned několika způsoby – více níže.

 

Otevřít bezplatný Skrill účet 
vše, co potřebujete, je emailová adresa!

 

Zabezpečení na úrovni banky

Internetová peněženka Skrill splňuje požadavky na zabezpečení plateb na úrovni PCI-DSS Level 1. Co to znamená? Šifrování, zabezpečení a fyzická ochrana dat splňuje ty nejvyšší standardy v oblasti financí.

Výhody internetové peněženky Skrill:

Naprostá bezpečnost – vždy, když nakupujete on-line, poskytujete svá citlivá data o kreditní kartě, nebo vás samotných, to však se Skrill  nemusíte, neboť váš účet funguje jako prostředník, který vaše informace třetím osobám neposkytuje. Při posílání peněz na váš Skrill jsou navíc využívány nejmodernější zabezpečovací metody, které jsou stejné, ne-li lepší než metody, které poskytují bankovní instituce.

Skrill nově využívá dvoufázové zabezpečení (2FA), pro přihlášení do svého účtu tak musíte vložit automaticky vygenerovaný kód, který vám přijde na mobil, nebo si jej vytvoříte v aplikaci Google Authenticator. Při změně hesla a dalších pohybech na účtu pak musíte vkládat i dodatečné informace jako je PIN k vašemu účtu, posledních 6 číslic vaší Skrill karty nebo bankovní účet, s nímž je účet propojený (v případě bankovního účtu nezapomeňte vložit včetně 6 nul před samotným číslem účtu).

Expresní rychlost – peníze přes účet Skrill posíláte a přijímáte v reálném čase. To znamená, že peníze jsou na protiúčet připsány ve chvíli odeslání peněz, maximálně do několika sekund.

Velké pohodlí – při zakládání účtu ani při dalších transakcích, které budete chtít provádět, není potřeba zdlouhavého vyplňování formulářů. Také registrace je velice rychlá a snadná a kromě toho – váš účet obsluhujete z pohodlí domova, nebo z jakéhokoliv místa na světě, kde máte přístup k internetu.

Úplná volnost – prostřednictvím Skrill můžete posílat peníze kamkoliv na světě v reálném čase a naprosto snadno. A to samé platí i při přijímání peněz.

Zákaznická podpora v českém jazyce – jako jediná internetová peněženka na světě Skrill nabízí zákaznickou podporu také v českém jazyce. Při řešení problému stačí na Skrill napsat mail, ve kterém uvedete, že chcete mluvit s českým operátorem a čas, kdy jste na telefonu. Operátor se vám po předchozí domluvě ozve.

ČTĚTE TAKÉ:
Borci z sázkovek: Trefený tiket se sedmi fotbalovými zápasy a kurzem 18 663!

Nákup kryptoměn – Skrill nově přináší kryptopeněženku Skrill Wallet a umožňuje okamžitý nákup (případně prodej) kryptoměn Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecon skrze více než 100 druhů platebních metod. Nákup je instantní, není k němu potřeba žádné ověřování. Skrill Wallet nepřináší žádné skryté poplatky ani další háčky. Poplatek za nákup či prodej krypta je od 1,5%.

Bitcoin do sázkové kanceláře – Tipsport a Chance jsou první české sázkovky, které vám dávají možnost dobít herní konto platbou v kryptoměně bitcoin.

Exkluzivní nabídky hazardních her pro uživatele Skrill

Přesun financí

1. Jak poslat peníze na účet Skrill?

– Bankovní převod

Nejčastěji využívaným způsobem vkládání peněz na účet Skrill je bankovní převod, neboť je zcela zdarma. Abyste mohli poslat peníze bankovním převodem, budete potřebovat několik údajů – číslo účtu, kód banky, IBAN, SWIFT a referenční číslo, které je potřeba zadat jako variabilní symbol. Tyto údaje vám Skrill vygeneruje v uživatelském rozhraní.

– Paysafecard

Od 1. března 2014  můžete využívat paysafecard pro vložení financí na váš Skrill účet. Paysafecard je předplacený voucher, díky němuž můžete platit rychle, snadno a bezpečně, aniž byste museli disponovat kreditní kartou či údaji k bankovnímu účtu.

Jak vložit peníze na Skrill účet prostřednictvím paysafecard?
 1. Kupte si paysafecard v některém z 450 000 obchodů.
 2. Během pár minut si vytvořte  „my paysafecard“ účet a zvolte si svůj šestnáctimístný PIN kód (či PIN kódy).
 3. V rozhraní svého Skrill účtu si v sekci „Vklad“ zvolte „paysafecard“.

skrill-psc-new2_03

– Bankovní karta

Další hojně využívanou metodou pro vklad peněz na účet Skrill jsou kreditní karty. Tyto karty je nejdříve potřeba verifikovat, tj. zadat požadované údaje do uživatelského rozhraní v sekci „Karty a bankovní účty“ v položce „Přidat kreditní nebo debetní kartu“. Po zadání požadovaných údajů je dále potřeba zaškrtnout „Peníze vložené touto kreditní kartou použiji k hráčským účelům“, v opačném případě totiž nebudete moci vkládat peníze do sázkových kanceláří, kasin atd.

Poté si Skrill strhne z vaší kreditní karty verifikační částku stanovenou na 1,01 – 2,99 €. Vaším úkolem bude zjistit z výpisu banky, o jakou částku se přesně jedná a tu zadat do dalšího políčka „verifikování kreditní karty“, které se nachází ve vašem profilu. Po dokončení verifikace vám bude tento poplatek připsán na váš Skrill účet. Jedná se o úkon, trvající maximálně několik minut.

Jakmile je vaše karta verifikována, můžete s ní provádět platby do on-line sázkové kanceláře.

2. Jak poslat peníze ze Skrill účtu na účet sázkové kanceláře?

Přihlaste se na svůj účet u sázkové kanceláře a v sekci „Vklady“ klikněte na Skrill, následně zadejte peněžní částku, kterou chcete vložit. Poté budete přesměrováni přes zabezpečeno u stránku na Skrill, kde je třeba zadat e-mailovou adresu a heslo do vašeho Skrill účtu. Po potvrzení vám budou peníze na hráčský účet připsány okamžitě.

3. Jak poslat peníze ze sázkové kanceláře na účet Skrill?

Pro výběr financí ze sázkové kanceláře je podobný jako u vkladu s tím rozdílem, že v sázkové kanceláři klikněte na sekci „Výběry“. Všechny peníze, které jste vložili do sázkových kanceláří přes Skrill lze vybrat pouze na e-mailovou adresu, přes kterou jste peníze posílali.

ČTĚTE TAKÉ:
Letní Tipcup Turbo začíná 11. srpna!

4. Jak přes účet Skrill poslat peníze na jiný účet Skrill?

Přihlaste se na svůj účet u Skrill a poté klikněte na záložku „poslat peníze“, která se nachází v horní části obrazovky. Vložte jméno majitele účtu, do další kolonky vložte jméno konkrétního účtu (e-mail), poté vyberte částku, kterou chcete poslat a měnu, v níž chcete převod uskutečnit, případně popis příjemci a vše potvrďte kliknutím na políčko „next“. Nakonec překontrolujte všechny údaje a svou volbu ještě jednou potvrďte. Peníze budou příjemci připsány během několika sekund.

5. Jak můžu vybrat peníze ze svého účtu Skrill?

Přihlaste se na svůj Skrill účet a poté zvolte políčko „vybrat“, které se nachází v horní liště úplně vpravo. Zaškrtněte metodu, jíž chcete své peníze obrdržet a zvolte množství peněz, které chcete převést. Nakonec vše potvrďte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“. Poté překontrolujte všechny údaje a pokračujte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“. Vložte datum svého narození a vše naposledy potvrďte.

Další možnost je výběr peněz prostřednictvím platební karty Skrill. V takovém případě stačí navštívit jakýkoliv z bankomatů, díky čemuž se ke svým penězům dostanete okamžitě.

6. Nakupujte krypto-měny anonymně s využitím Skrill peněženky

Máte-li jakýkoliv důvod, proč nechcete mít na bankovním účtu stopy o převodech fiatu na krypto-burzy, pak využijte Skrill crypto Wallet!

 1. Vložte si peníze na Skrill peněženku. Nejlépe si nechat zaslat peníze za práci přímo na Skrill peněženku, nebo si na Skrill vložit peníze přes internet banku.
 2. V levém menu vyberete Směnit
 3. Zvolíte jakou kryptoměnu chcete koupit (BTC, BTCH, LTC a ETH), za kolik a potvrdíte
 4. Hotovo, takto jednoduše 🙂

Poplatky Skrill

 • Za odeslání peněz učtují 1 % z odeslané částky. Maximální poplatek však činí 10 EUR.
 • Platba v obchodě nebo převod peněžních prostředků u všech obchodníků je zdarma.
 • Sázkové kanceláře – vklady a výběry jsou zdarma!
 • Příjem peněz je zdarma.
 • Vkládání peněžních prostředků na účet je obvykle zdarma.
 • Výběr peněz na bankovní účet 2,95 EUR
 • Skrill karta – platba v obchodech zdarma, výběr z bankomatu 1.80 EUR
 • Kryptoměny – nákup či prodej krypta je 1,5% (USD, EUR), nebo 3% (ostatní měny).

Přehledná infografika:

Skrill poplatky 2 Skrill poplatky 2

Pokud použijete kartu Skrill pro výběr z bankomatu, přibudou vám náklady na konverzi měny. Skrill karta není totiž vedena v CZK, ale například v EUR, nebo USD.

Platební karta Skrill

Platební karta SkrillPo zaregistrování Skrill účtu můžete požádat o vydání platební karty Skrill Prepaid MasterCard, která je provázána s vaším Skrill účtem. Platební karta Skrill je dostupná v měnách EUR, GBP, USD nebo PLN. Poplatek za vedení karty Skrill Prepaid MasterCard je 10 EUR ročně, který je odečten z vašeho Skrill účtu jednou za rok.

Denní limit pro restaurace, obchody i online transakce je 1.000 EUR. Peníze můžete vybrat z kteréhokoliv bankomatu, avšak u bankomatu je denní limit 250 EUR. Poplatek při výběru z bankomatu v tuzemsku ale i v zahraničí je 1.80 EUR.

Mobilní aplikace Skrill

skrill-mobile-appPro smartphony s operačním systémem Android a iOS (iPhone) má Skrill k dispozici mobilní aplikaci, se kterou můžete přijímat a posílat peníze kdekoliv a kdykoliv.

Výhody mobilní aplikace Skrill:

 • Přístup k vašim penězům odkudkoliv
 • Jednoduchý a bezpečný přístup k vašemu Skrill účtu prostřednictvím pětimístného PIN kódu
 • Posílání a přijímání peněz
 • Přehled plateb – historie účtu
 • Zůstatek na účtu + zůstatek věrnostních bodů
 • Upozornění o přijatých platbách
 • Rychlé přepínání mezi Skrill účty (pouze pro VIP zákazníky)
ČTĚTE TAKÉ:
Borci: Trefený kurz 614 153!

Skrill VIP

Skrill nabízí pro své zákazníky i VIP program, kde podle obratu peněz za poslední 3 měsíce budete zařazen do konkrétního levelu.

Ve VIP Skrill existují 4 stupně levelů:

 • BRONZE (obrat min. 6.000 EUR / 3 měsíce)
 • SILVER (obrat min. 15.000 EUR / 3 měsíce)
 • GOLD (obrat min. 45.000 EUR / 3 měsíce)
 • DIAMOND (obrat min. 90.000 EUR / 3 měsíce).

Pokud jste členem Skrill VIP, tak máte řadu výhod jako neustálou zákaznickou podporu, exkluzivní akce nebo předplacenou platební kartu MasterCard zdarma. Podle konkrétního levelu jsou pak další rozdíly v denním limitu na kartě, v poplatcích (včetně nižšího poplatku při převodu z cizí měny) jakož i možnost mít vícero Skrill účtů v různých měnách.

 

Otevřít bezplatný Skrill účet 
vše, co potřebujete, je emailová adresa!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Instantia
  22.11.2014 18:44

  Dobrý den,

  potřebaval bych poradit ohledně zvolení správné měny na skrill. Chci si založit účet u Pinnacle Sport a u Betfairu. Nějak se nemůžu dobrat nejvhodnější varianty. Přemýšlím, že bych si nechal koruny na skrillu a posílal je rovnou i na pinnacle a následně bych nechával peníze převést jenom v rámci Betfairu.
  Předem děkuji za radu.
  Instantia

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   24.11.2014 9:45

   Dobrý den, ono záleží na více faktorech. Nejvýhodnější varianty jsou:
   1. CZK bankovní účet – CZK měna na Skrillu – CZK měna na sázkové kanceláři
   2. EU bankovní účet – EU měna na Skrillu – EU měna na sázkové kanceláři
   Pokud máte jednu ze zastávek finančního toku v odlišné měně, je potřeba počítat s konverzí měny, což jsou zbytečné výdaje.

   Odpověď
 2. Martin
  25.11.2014 12:49

  Zdravím,
  je možné si na své jméno založit dva účty u skrillu na stejné jméno ?
  Jde mi o to, že jeden účet bych měl v CZK propojený s účtem u nás taky logicky v CZK, a to stejné i v EU měně. Rád bych věděl jestli je to vůbec možné nebo to skrill povoluje jenom VIP uživatelům.
  Díky za odpověď.

  Martin

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   25.11.2014 14:06

   Dobrý den,
   účet u Skrill je vázán na email, telefonní číslo a bankovní účet. Pokud máte dva emaily, dvě telefonní čísla a 2 bankovní účty (př.: CZK a EU), tak by to jít mělo.

   Odpověď
 3. Honza
  23.9.2015 23:45

  Dobrý den!
  Chci si založit účet na Skrillu, ale když zadám svoje bydliště potažmo město, tak
  mi to nepřijme a hlásí chybu. Nevím co s tím? Můžete mi nějak pomoci? Děkuji za odpověď.

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   24.9.2015 8:24

   Dobrý den, to je divné, nyní jsem to testoval a účet se mi podařil vytvořit. Použil jsem českou adresu a měnu CZK. Pokud problém u Vas přetrvá, pak se obroďte na zákaznickou podporu – help@skrill.com

   Odpověď
 4. maryjung
  6.11.2015 21:58

  Dobrý den, lze peněženku skrill využít na ukládání peněz k pozdějším výběrům v tuzemsku a zahraničí a do jaké částky, nebo je to jen prostředník pro platby obchodníkům?

  Odpověď
  • Avatar uživatele Hally
   6.11.2015 23:01

   Dobrý den,
   pokud si založíte jejich bankovní kartu, tak můžete vybírat z bankomatů, jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Denní limit je ekvivalent 250 Eur.

   Odpověď
1 2

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search