Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester United
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu Leeds
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 16:00 - 11. 02.
Logo týmu Brentford
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu KooKoo Kouvola
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Lukko Rauma
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Schalke 04
Bundesliga | 20:30 - 10. 02.
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 20:30 - 11. 02.
Logo týmu Sion FC
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Athens AEK
Super League | 17:30 - 13. 02.
Logo týmu Levad Levadia
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Kärpät
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Sport Vaasa
Logo týmu Hämeenlinna
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu IFK Helsinki
Logo týmu Jukurit Mikkeli
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu TPS Turku

Kde sledovat Chance ligu zdarma?

1. 2. 2022 10:35, upraveno: 23. 2. 2022 15:21
autor: Lipo
Chance liga je druhou nejvyšší hokejovou ligou v Česku. Jako taková nemá zrovna moc fanoušků, nicméně u nás je o ní z podstaty věci zájem. Vždyť kdo by si rád nezafandil při zápase svého mateřského týmu? Chance ligu kvůli nižší sledovanosti bohužel nevysílají v žádné televizi, ať už veřejnoprávní (pouze na malé výjimky jako jsou vybrané zápasy play-off), tak i v těch kabelových. Naštěstí existují způsoby, jak si pustit všechny zápasy ze Chance ligy a to bez jakéhokoliv poplatku. Otázka dnešního článku tedy zní, kde sledovat Chance ligu zdarma?
Kde sledovat Chance ligu zdarma
Chance ligu zdarma můžeš sledovat v nabídce sázkových kanceláří.

Chance liga v programu ČT Sport

Jak bylo řečeno výše, Chance liga se obvykle nenachází v programu žádné televize. Jedinou výjimkou jsou některé speciální zápasy, jako například zápasy, ve kterých se mají utkat nové hvězdy (stalo se tak kdysi v případě Jardy Jágra a Tomáše Plekance), případě ve kterých má dojít k nějaké zajímavé události, například rozloučení s kariérou.

Další možností, kde ČT Sport chystá vysílání Chance ligy obvykle bývá v play-off. Ideální přitom je, když se jedná o finále, kde vystupuje nějaký hodně sledovaný tým. Stalo se tak opět v případě Kladna, které se do Extraligy probojovalo celkem nedávno.

Žádné další možnosti sledování Chance ligy v klasické či kabelové televizi skutečně nejsou. A tak jedinou, přitom však vůbec nejlepší možností jsou streamy sázkových kanceláří.

Kde sledovat Chance ligu zdarma – nabídka sázkových kanceláří

Zdaleka nejlepším způsobem sledování Chance ligy zdarma je, podobně jako sledování biatlonu či Tipsport Extraligy zdarma, sázková kancelář Tipsport a potažmo i Chance, která tuto ligu sponzoruje (odtud tedy název ligy).

Ikona týmu Manchester United
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Leeds
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Tipsport a Chance jsou jediné dvě sázkové kanceláře, které ve své nabídce mají zápasy Chance Ligy a to všechny pořádané zápasy bez výjimky. To znamená, že v daný hrací den si můžete pustit jakýkoliv zápas, nebo klidně i několik zápasů po sobě či dokonce souběžně. Ve vašem výběru vám nikdo a nic nebrání.

Chance liga zdarma – kvalita přenosů

Kvalita přenosů u vybraných zápasů dosahuje vysoké úrovně. Ačkoliv přenosy v HD rozlišení jsou spíše výjimečné a vztahují se většinou na zápasy přenášené také v televizi, ve spoustě případů se dočkáte rozlišení alespoň 720p.

S českým komentářem je to o něco horší. Většina zápasů český komentář nenabízí. A pokud už se náhodou nějaký komentář objeví, nelze zaručit jeho kvalita. Na druhou stranu, komentář při sledování hokejových zápasů zase tak důležitý není. Hlavní je vidět, jak hrají! No ne?

Chance liga online livestream – Chance liga živě na internetu – TV Tipsport

Pakliže nevíš, kdy se přesně hrají příští zápasy, respektive kdy začnou jejich live streamy v sázkové kanceláři, není nic snadnějšího, než otevřít nabídku TV Tipsport. V TV Tipsport, kam se dostaneš kliknutím na možnost „TV“ v horní liště stejnojmenné sázkovky, najdeš přehledně rozepsány všechny plánované online streamy.

Čtěte
12 OK tipů v hokeji a trefený kurz 8 500!

Jak si spustit zápasy Chance ligy?

Stačí se přihlásit do svého účtu u Tipsportu a Chance. Po přihlášení přejdi do záložky „Live“, kde si vyber některý z nabízených zápasů.

Jakmile budeš mít zápas vybraný, stačí na něj kliknout, čímž se dostaneš přímo do nabídky daného zápasu. Zde by se ti měl live stream automaticky spustit. Pakliže se tak nestane, klikni na možnost „Play“ nebo obnov stránku.

Kde sledovat Chance ligu zdarma – závěr

Možnost sledovat Chance ligu zdarma v nabídce sázkových kanceláří Tipsport a Chance je podmíněna pouze dvěma věcmi. V první řadě musíte být registrovaní do jedné z vybraných sázkových kanceláří, v druhé řadě si pak v rámci uplynulého měsíce musíte vsadit za alespoň 30 korun. K tomu můžete využít peníze zdarma, které vám tyto sázkovky nabízejí, čímž se tato televize skutečně stává bezkonkurenční sportovní televizí.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search