Přihlášení:
Menu
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 17:30 - dnes
Logo týmu Bremen
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu NEC Nijmegen
Eredivisie | 20:00 - dnes
Logo týmu Zwolle FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rapid Wien
Bundesliga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 03:05 - dnes
Logo týmu Toluca
Logo týmu Edmonton
NHL | 04:07 - dnes
Logo týmu Vancouver
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:37 - dnes
Logo týmu Anaheim
Logo týmu San Jose
NHL | 04:37 - dnes
Logo týmu Minnesota
Logo týmu Monterey
Primera Divisio.. | 05:10 - dnes
Logo týmu Tigres
Logo týmu Gamba
J League | 08:00 - dnes
Logo týmu Sagan Tosu
Logo týmu Gazovik Orenburg
Premier League | 11:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 11:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Vorskla Poltava
Premier League | 12:00 - dnes
Logo týmu Doněck Šachtor

Nejlepší sázkové kanceláře podle zaměření

6. 9. 2023 10:15, upraveno: 15. 12. 2023 15:09
autor: LadyAmbientte
Asi vás to už taky někdy napadlo. Která sázková kancelář je ta nejlepší? Tuto otázku jsme si v redakci také položili a přinášíme vám odpověď!
blank
Sázíte LIVE? Vyberte Fortunu nebo Tipsport!

Představy o nejlepší sázkové kanceláři se člověk od člověka liší, na něčem se ale shodnou asi úplně všichni. Tak předně, nejlepší sázková kancelář by určitě měla přinášet nejvyšší kurzy a potažmo i maximální možné výhry.

Z pohledu profesionálních sázkařů by potom nejlepší sázková kancelář neměla omezovat výši sázky a ani blokovat ziskové sázející. Z pohledu svátečních sázkařů nesmíme zapomínat ani na početné live streamy, soutěže o hodnotné ceny nebo zajímavé bonusy.

Všechny tyto ukazatele v textu dále rozebereme a pomůžeme vám tím určit, jaká sázkovka je pro vás ta nejlepší.

Nejlepší live sázení

Mezi sázkové kanceláře s nejlepší live sázkovou nabídkou jednoznačně patří Tipsport a Fortuna. Tipsport na českém trhu dominuje, co se týče počtu vypsaných zápasů (a potažmo i sázkových příležitostí). Prakticky každý den u něj můžete live sázet na stovky zápasů. A kromě toho Tipsport nabízí také velmi přehledné uživatelské rozhraní a to jak ve webové aplikaci, tak i v mobilu. Co se týče Fortuny, ta vám udělá radost především při sázení na český fotbal, na který jako hlavní sponzor přináší pravidelné streamy, ale často také sázkové příležitosti, na něž byste jinde nenarazili.

Sázkovka Live sázení
blank Tipsport každý den vypisuje desítky, ba dokonce i stovky živých sázkových příležitostí. Některé z nich potom doprovázejí soutěže, v nichž si můžete přijít na peníze  navíc.
blank Fortuna má pestrou nabídku live sázkových příležitostí, mnohé z nich doplněné live streamy. Live si u ní vsadíte na fotbal, hokej, basketbal, tenis atd.

Nejlepší live TV

Jednoznačně Tipsport. Za pouhých 30 vsazených korun měsíčně máte přístup ke stovkám sportovních přenosů denně, navíc v poměrně slušné kvalitě a v případě českého fotbalu či hokeje také s kvalitním komentářem. Společně s live sázením je v tomhle Tipsport nepřekonatelný.

Na druhém místě žebříčku je potom Fortuna, která má sice menší nabídku, ale stále je velmi spolehlivá.

Sázkovka Live TV
blank Tipsport je jedinou sázkovou kanceláří, která přináší live přenosy na nejvyšší českou hokejovou ligu. Vedle toho u ní najdete spoustu dalších živých přenosů na fotbal, hokej, basketbal, tenis atd.
blank Fortuna je hlavním partnerem českého fotbalu. Najdete u ní spoustu streamu na první i druhou českou fotbalovou ligu a to včetně českého komentáře

Nejvyšší kurzy

Vysoké kurzy na vybrané fotbalové zápasy tu a tam nabídne každá sázková kancelář, u některých sázkovek se ale objevují o poznání častěji. V tomto ohledu je nepřekonatelná sázkovka MaxiTip, který si na výšce kurzů zakládá. U MaxiTipu najdete kurzy klidně i o 2 – 5 jednotek vyšší, než v dalších SK.

Nejvyšší kurzy se dále najdou také u Tipsportu. Fortuna také často nabízí zajímavé kurzy, ale hlavně pokud sázíte kombi tikety, na které je navyšuje.

Sázkovka Nejvyšší kurzy
blank Velmi zajímavé kurzy především na hokejovou Extraligu (český hokej).

Nejvyšší limity pro sázky

Pokud najdete value bet, je dobré na něj vsadit co nejvíc peněz (alespoň podle toho kolik nám dovoluje bankroll) a v takovém případě vám pomůže, když sázkovka v pohodě přijme i vyšší sázku. Sázkovka přitom pracuje stejně, jako sázkař s bankrollem, to znamená, že vás nechá vsadit tolik peněz, aby to její rozpočet nezruinovalo. To znamená, že nejvyšší limity na sázky obvykle mají největší hráči.

Žádná z českých sázkových kanceláří 

Nejvyšší limity pro výhry

Stejně jako v předešlém případě platí, že nejvyšší limity pro výhry mají největší hráči na trhu. Zkrátka takové ty sázkovky, které mají hodně zákazníků a denně protočí hodně peněz.

Sázkovka Max. výhra Poznámka
blank 10.000.000 Kč Na všechny sporty
blank 10.000.000 Kč Na všechny sporty
blank 10.000.000 Kč Na všechny sporty

Nejlepší mobilní aplikace

Nejlepší mobilní aplikaci mají jednoznačně Tipsport a Fortuna. Obě tyto mobilní aplikace jsou velmi nenáročné na hardware, takže je v pohodě rozjedete i na velmi slabém mobilu. Obě dvě jsou navíc velmi přehledné a celkově rychlé. Fortuna má navíc defaultně tmavé pozadí, které nedráždí oči.

Sázkovka Mobilní aplikace
blank Tipsport nabízí velmi přehlednou mobilní aplikaci, která je navíc rychlá, což využijete třeba v případě live sázení. Aplikace od Tipsportu navíc je zcela hardwarově nenáročná, takže ji můžete využívat na i slabších telefonech, přičemž zařízení zbytečně nezahřívá.
blank Aplikace od Fortuny přichází s příjemnou černou barvou, která šetří vaše oči. V aplikaci shlédnete mnohé přímé přenosy.

Nejlepší asijské handicapy

Asijské handicapy v Čechách můžete vsadit jen v několika málo sázkovkách. U nás v redakci pro asijské handicapy nejraději používáme SazkaBet, kde se dají najít velmi výhodně nastavené hranice AH. A špatná není ani MaxiTip a Tipsport.

Sázkovka Asijské handicapy
blank široká nabídka AH u velkého množství zápasů
blank široká nabídka AH u velkého množství zápasů

Nejlepší akumulátory

Rádi na tiket dáváte dvě a více sázkových příležitostí? A víte, že existují sázkovky, u kterých lze tyto tipy sázet s kurzovým navýšením a s dalšími výhodami? Z tohoto pohledu je nejlepší Fortuna a její program Favorit PLUS (navýšení kurzů při sázení akumulátorů se 4 a více tipy na fotbal), respektive EXPERT českého fotbalu (bonus navýšení výhry až o 33%). Na své si ovšem přijdete také u SazkaBet, kde dostáváte navýšení kurzů u AKO sázek (2 tipy – 2%, 3 tipy – 5%, 4 tipy – 7% atd.).

Sázkovka Akumulátory
blank Několik programů přímo na zvýhodnění tipařů, kteří upřednostňují sázkové akumulátory.
blank Kurzové navýšení u akumulátorů o 2% – 50%.

Nejlepší soutěže pro hobby sázkaře

Jedinou soutěž, při které nemusíte vsadit ani korunu a stále máte šanci vyhrát spoustu peněz, provozuje Fortuna. Jedná se o Tipovačku, v jejímž rámci tipujete výsledek vybraných zápasů.

Další skvělá soutěž se nabízí u Tipsportu, respektive u některých live zápasů. Tipsport vypíše bank třeba v hodnotě 5000 netů (ekvivalent korun, jenom je třeba vsadit a převést je na peníze), načež se peníze rozdělí mezi sázkaře, kteří během přenosu vyhráli nejvíce peněz.

Sázkovka Akumulátory
blank Soutěže k přímým přenosům, které mohou navýšit vaše výhry. Tipařská liga a další zajímavé programy
blank Tipovačka, díky níž bez vkladu můžete vyhrát až 1 milion korun.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search