Přihlášení:
Menu
Logo týmu Teplice
1. liga | 17:30 - dnes
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Porto FC
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - 24. 02.
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Frýdek - Místek
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Poruba
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Znojmo
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rungsted
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Odense
Náš tip:
X2
DS (1.tře.)
Logo týmu Olimpia Ljublana
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Napoli
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Barcelona FC
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Slovan Bratislava
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Sturm Graz
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Legia Warszawa
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Molde FK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Galatasaray
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Roma AS
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Feyenoord
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - 23. 02.
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - 23. 02.
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - 23. 02.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - 24. 02.
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2

Jak převést Tipsport Nety na peníze?

15. 12. 2022 17:40, upraveno: 3. 8. 2023 08:56
autor: Betting-girl
Tipsport Nety jsou velmi žádanou komoditou, jedná se totiž o bonusové peníze, které jako mávnutím kouzelného proutku můžete převést na klasické peníze a vybrat na svůj účet. Má to ovšem jeden háček. Abyste Tipsport Nety převedli na české koruny, musíte je nejprve alespoň jednou vsadit (či je vložit do hry, pokud je vybíráte v online casinu Tipsport Vegas). Přitom existují způsoby, jak převést Tipsport Nety na peníze. Některé způsoby jsou jisté, jiné naopak rychlé a některé vám zaručí, že při převodu ještě vyděláte. V tomto článku se podíváme na všechny možné způsoby, jak převést Tipsport Nety na peníze.
Způsoby, jak získat Nety na Tipsportu a jak je používat
Tipsport Nety lze vybrat několika způsoby. Záleží na tom, jak moc se vám chce riskovat.

Co jsou to Tipsport Nety?

Tipsport Nety jsou bonusové peníze, které můžete použít na hraní casinových her v Tipsport Vegas nebo na sázení v sázkové kanceláři od Tipsportu namísto klasických českých korun. Tipsport Nety mají stejnou hodnotu jako české koruny, tzn. za jeden Tipsport Net v Tipsportu dostanete jednu Kč.

Jak získat Tipsport Nety?

Tipsport Nety lze získat několika různými způsoby. Své první Tipsport Nety získáte po dokončení registrace do této sázkové kanceláře/online casina. Další Nety pak získáte za samotné sázení, za doporučení příteli, nebo jako odměnu za psaní analýz a blogů. V Tipsport Netech se vyplácí také výhry ze všech soutěží pořádaných sázkovou kanceláří Tipsport a online casinem Tipsport Vegas.

Čtěte
Jak získat Nety na Tipsportu a jak je používat

Jaké způsoby pro převedení Tipsport Netů existují?

Pro převedení Tipsport Netů existuje hned několik různých způsobů. Ty se od sebe liší náročností provedení a také bezpečností.

Matched betting

Toto je základní a zcela bezpečný způsob pro převod Tipsport Netů na peníze. V rámci matched bettingu pokryjete všechny možné výsledky určitou částkou peněz, díky čemuž dosáhnete zisku v případě jakéhokoliv výsledku. Tak například vsadíte 100 Netů na více než 2,5 gólu v kurzu 1,90 a dalších 100 Netů na méně než 2,5 gólu v kurzu 1,90. Ať se stane cokoliv, na konci zápasu vyhrajete 190 Kč. A tyto peníze budete moci vybrat. Matched betting lze využít i když budete vybírat bonusové peníze u dvou rozdílných sázkovek. V takovém případě budete postupovat pouze s tím rozdílem, že jednu ze sázek podáte v první sázkové kanceláři a druhou možnost pokryjete sázkovou, druhé sázkové kanceláři.

Sázka na velkého favorita

Sázku na velkého favorita vyberete v případě, kdy se rozhodnete trošku riskovat a zkusíte si Tipsport Nety vybrat s lehkým ziskem. Postup je nejspíš úplně jasný. Stačí si vybrat velkého favorita, či jinou hodně bezpečnou sázku například na velký či malý počet gólů. Spojovacím bodem je vysoká pravděpodobnost a tudíž (často) velmi nízký kurz (například i 1,10 – 1,25).

Sázka na outsidera

Tuto metodu použijete v případě, že se své Tipsport Nety rozhodnete ještě před vybráním co nejvíce zhodnotit (tedy znásobit) a nechcete přitom investovat mnoho času. Tato metoda je riskantní, ale přináší velké potenciální zisky. V tomto případě si vyberete některou z méně pravděpodobných událostí s vyšším kurzem, obvykle se jedná o sázku na outsidera, ať už hraje na domácím nebo venkovním hřišti. Kurz v tomto případě může přesáhnout lidně i hodnotu 5,00.

Value betting

Value betting je vůbec tou nejlepší, nejspolehlivější a nejhodnotnější možností pro přeměnu Tipsport Netů na peníze. Má to ovšem jednu nevýhodu. Value betting je dlouhodobou metodou zhodnocování peněz, v rámci které musíte svůj bankroll (v tomto případě všechny bonusové peníze) rozložit na hodně menších sázek, abyste tím snížili potenciální risk. V rámci value bettingu tak peníze vyděláváte postupně, po menších částech. A pokud v bankrollu máte jenom pár korun, potom se může jednat o cestu na hodně velkou vzdálenost.

Dá se tento postup využít i pro výběr dalších bonusových peněz?

Tento postup se dá využít také v případě převodu jakýchkoliv dalších bonusových peněz, k nimž se nevážou žádné dodatečné podmínky pro protočení. V českých sázkových kancelářích se jedná například o Goldeny, tedy bonusové peníze sesterské sázkové kanceláře Chance. Pokud se vám ovšem do výběru peněz začnou vkládat některé dodatečné podmínky, výše zmiňované metody se mohou stát neúčinnými, případně jejich účinnost snižují (tzn. zvyšují náklady na protočení a snižují celkový potenciální zisk).

Čtěte
Tipsport aplikace | 7+1 informace o aplikaci od Tipsportu
https://youtu.be/nkj0-3ePgHk

FAQ

 1. Jak převést Tipsport Nety na peníze?
  Abyste z Tipsport Netů udělali klasické české koruny, které následně můžete převést na svůj bankovní účet, musíte je alespoň jednou vložit do hry nebo je vsadit. Pakliže vyhrajete, všechny vyplacené peníze budou vaše. K těmto penězům se nevážou žádné další podmínky. To znamená, že s nimi můžete nakládat, jak chcete.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. mates
  30.3.2022 14:44

  Ahoj, jen pro doplnění, když se rozhodnu pro matched betting a pro dvě různé SK, mohu třeba na Fortuně vsadit za Kč, nebo musím na obou pouze za bonusové body? nnA je dovoleno pravidly na Tipsportu pokrýt všechny možnosti zápasu? Děkuji.

  Odpověď
  • Avatar uživatele Betting-girl
   31.3.2022 12:43

   Dobrý den, můžete vsadit i za peníze. Stále se však vyplatí vsadit raději u jedné SK za Nety, samozřejmě pokud se vám nenaskytnou lepší kurzy u různých SK.

   Odpověď
   • MATES
    31.3.2022 22:20

    Dobrý den, děkuji za odpověď. V čem je, prosím, výhoda vsadit za Nety na jedné SK a dovoluje to sázkovka, nebo nebude problém? Nebo jde jen o pohodlí při převodu kapitálu? Děkuji.

    Odpověď
 2. Adam
  4.8.2023 11:35

  Všechno to jde.

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search