Přihlášení:

ten − 3 =

Menu
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Senica SH
Super Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Luzern
Super League | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kispet-Honved
NB I | 20:15 - dnes
Logo týmu Haladas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Videoton
NB I | 20:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Coritiba
Serie B | 21:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Juventude
Serie B | 21:30 - dnes
Logo týmu CRB Maceio
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Oeste
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Paysandu SC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Flamengo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Botafogo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - zítra
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2

Zvýšení velikosti sázek

19. 2. 2014 08:01, upraveno: 21. 2. 2017 12:49
autor: vcer43
Vaše kariéra sportovního sázkaře jednoho dne dojde do bodu, kdy budete schopní učinit jeden důležitý krok – zvýšit velikost vašich sázek.

Za žádných okolností byste k tomuto kroku neměli přistupovat předčasně. Nejprve si musíte dokázat to, že jste schopní své sázení posunout na vyšší úroveň. Takže musíte být v dlouhodobém měřítku v plusu.

Přirozený progres bude vypadat nějak tak, že si důkladně projdete celou naši Školu sázení, budete se vzdělávat i v oblasti Psychologie a Sázení na jednotlivé sporty a vše, co se naučíte, zároveň budete v maximální možné míře aplikovat do praxe. Pokud budete vše dělat správné, vaše míra úspěšnosti se bude zvyšovat. O zvýšení velikosti sázek můžete začít přemýšlet až tehdy, když budete vykazovat dlouhodobě pozitivní výsledky.

Pokud tomu tak nebude, dost možná děláte chyby v nějakých základních konceptech. Měli byste tedy zanalyzovat svůj kompletní postup a napravit vaše slabé stránky. Jestliže budete dlouhodobě ztrátoví, měli byste naopak popřemýšlet o tom, že velikost sázek snížíte a budete tak minimalizovat své ztráty až do doby, než odhalíte jejich příčinu.

V druhé úrovni naší Školy sázení jsme probírali lekci Správná velikost sázky. I zde jsme se zmínili o tom, že dříve či později nastane chvíle, kdy se rozhodnete zvýšit velikost sázek, nejprve ale budete muset dosáhnout konzistentnosti.  Pokud jste už tuto lekci zapomněli (nebo jste ji nějakým nedopatřením přeskočili), znovu si ji prostudujte.

Ikona týmu Sparta Praha
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Opava
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Pokud můžete poměrně snadno říci ANO na následující body, jste ve stádiu, kdy můžete zvýšit velikost svých sportovních sázek:

 • Zvýšil se váš sázkový kapitál na vašem účtě čistě skrze sázení (bez dalších vkladů)?
 • Dosahujete na týdenní nebo měsíční bázi stálého zisku?
 • Fungují vaše sázkové strategie?
 • Máte sázkařský deník, který by prokazoval vaše úspěchy?
 • Je vaše návratnost investice (ROI) pozitivní?
 • Pozorujete u sebe pokrok? Jste stále blíže a blíže k tomu, abyste se stali profesionálním sázkařem?
 • Pochopili jste důležitost psychologie ve sportovním sázení?
 • Dokážete své emoce udržet na uzdě?
 • Poučili jste ze svých prohraných sázek?

Pokud jste na všechny výše uvedené otázky odpověděli kladně, je na místě velká gratulace. Nejen, že jste úspěšně aplikovali vše, co vás naše Škola sázení naučila, ale také jste prokázali, že opravdu máte na to, abyste se stali skutečným profesionálním sázkařem (a zasloužíte si to)!

Zůstaňte ale nohama na zemi. I když se na vás vztahují veškeré kritéria a vy sázením konstantně vyděláváte (ať už hodně či málo), neznamená to, že byste měli rychle dát výpověď v práci. Zatím platí jen to, že jste dosáhli bodu, kdy můžete zvýšit velikost sázek.

Zvýšení velikosti sázek bude testem samo o sobě

Zvýšení sázek může být náročné. Sázkařům se často stane, že zvýšení velikosti sázek bude mít dopad na jejich psychiku. Možná si to nebudete uvědomovat, ale vaše mysl se stane trochu zranitelnější. Také můžete trochu ztratit na jistotě – pokud se jednalo o výrazné zvýšení velikosti sázky, můžete mít strach ze ztráty velké sumy.

Tím vás ale nechceme vystrašit. Spíše jen připravit na všechny možné scénáře. Na některé sázkaře nemá zvýšení sázek prakticky žádný negativní vliv, jelikož jsou psychicky odolní.

Po zvýšení velikosti sázek se snažte vyhýbat hloupým chybám. Musíte být neustále na pozoru, každou analýzu musíte provádět na 100 % (to jste ale snad dělali i předtím). Pamatujte si, že zvýšením velikosti sázek se nic nemění. Vše ostatní zůstává stejné. Ani v nejmenším byste neměli měnit své návyky. Když něco funguje, není důvod do toho šťourat.

O kolik procent byste měli velikost sázek zvýšit?

Asi právě přemýšlíte o tom, jak velké zvýšení velikosti sázek je adekvátní. Skutečnost je taková, že se jedná o vysoce individuální záležitost. Je na vás, abyste velikost sázek zvýšili nějakým rozumným způsobem. Musíte se ohledně zvýšení cítit dobře. To znamená, že byste sázky neměli navyšovat zbytečně moc (ale navýšení o dejme tomu 1-3 % taky není právě ideální).

Rozumným rozpětím pro navýšení sázek je 10-25 %. V žádném případě nedoporučujeme navyšovat velikost sázek o 50 a více procent. V takovém případě byste byli z psychického hlediska výrazně zranitelnější, změnily by se vaše myšlenkové procesy a velice pravděpodobně byste začali prohrávat. Jednoduše byste totiž byli rozhození. To nechcete.

Pojďme se společně podívat na příklad podobné situace:

 • Máme sázkaře, který začal s 20 000 Kč.
 • Rozhodl se, že na každou sázku bude riskovat 5 % svého počátečního bankrollu. To znamená, že jeho konstantní velikost sázky byla 1 000 Kč.
 • Po 100 vyhodnocených sázkách měl náš sázkař 25 000 Kč, což znamená, že dosáhl zisku ve výši 5 000 Kč.
 • Tím pádem má návratnost investice (ROI) 5 %. Průměrně tak na jedné sázce o velikosti 1 000 Kč vydělá 50 Kč.
 • Sázkař získal sebevědomí a věřil v to, že se nachází v bodu, kdy je schopen zvládnout větší velikost sázek.
 • Znovu se rozhodl riskovat 5 % svého bankrollu na jednu sázku. Velikost sázky se zvýšila o 25 %. Místo 1 000 Kč nyní sázkař na jeden tiket sází 1 250 Kč.

Ujistěte se v tom, že jste si opravdu dokázali, že jste schopni zvládnout větší velikost sázek a tím spojenou zodpovědnost. Zvýšit sázky byste měli ideálně tehdy, když se vám daří, nikoliv tehdy, když jste uprostřed špatné série. V takovém případě můžete popřemýšlet spíše o snížení velikosti sázek (zejména tehdy, pokud je špatná série opravdu dlouhá).

Po prostudování celé naší Školy sázení byste měli být ve skvělé startovní pozici na cestě ke statusu profesionálního sázkaře. Počítejte však s tím, že se jím nestanete přes noc. Pokud ale vytrváte a budete se dále vzdělávat, máte velkou šanci na úspěch!

Gratulujeme! Úspěšně jste dokončili celý kurz!

Zvýšení velikosti sázek - Gratulujeme k dokončení kurzu!

Škola sázení - úroveň 3
Krok: 10/10
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. ludek
  3.4.2016 2:50

  Dobry den muzete mi poskytnout radu ohledne analyz na fotbal hokej tenis na jakych strankach se da vyhledat co nejvice informaci o hracich atd.. dekuji za odpoved popripadne jak by mela spravna analyza vypadat. Muzete mi odpovedet do mailu dekuju moc

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole