Přihlášení:

four × 1 =

Menu
Logo týmu Kispet-Honved
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Rabotnički
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Hiroshima
J League | 12:00 - zítra
Logo týmu Gamba
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Levski Sofia
UEFA Europa Lea.. | 17:45 - dnes
Logo týmu Vaduz
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu La Valetta FC
Champions Leagu.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Kukesi KS
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Malmö FF
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Apoel Nikósia
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Suduva Marijampole
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Llansantffraid
Champions Leagu.. | 20:00 - dnes
Logo týmu Shkendija 79 Tetovo
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Crusaders Belfast
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Ludogorets Razgrad
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Legia Warszawa
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Cork City
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Garabag-Azersun Agdam
Champions Leagu.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Olimpija Lublaň
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zrinjski Mostar
Champions Leagu.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Trnava
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Chapecoense AF
Serie A | 00:30 - 20. 07.
Logo týmu Bahia
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vasco da Gama
Serie A | 01:00 - 20. 07.
Logo týmu Fluminense
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Glasgow Rangers
Logo týmu HJK Helsinki
Champions Leagu.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Vikingur Gotu
Logo týmu Hapoel Beer Sheva
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Flora Tallin
Logo týmu Videoton
Champions Leagu.. | 20:15 - dnes
Logo týmu Dudelange F91

Sázení na favority

19. 1. 2014 08:30, upraveno: 21. 2. 2017 12:26
autor: vcer43
Pochopení principů a celkového konceptu sázení na favority jakožto součásti vaší sázkové strategie je velice důležité pro váš vývoj a dosažení vysněné mety – profesionálního sázení.

Mnoho nezkušených a neznalých sázkařů si myslí, že sázení na favority není dost výdělečné na to, aby se vůbec vyplatilo. Proto je přitahují spíše situace, kdy vidí velký kurz. A tak sázejí na outsidery. Láká je vidina velkého zisku. Co třeba takový kurz 5,00? Nebo rovnou 10,00! Pravda je ale taková, že tento přístup může fungovat maximálně v krátkodobém měřítku. V dlouhodobém měřítku je dosažení zisku s tímto „systémem“ extrémně náročné.. ba až nemožné.

Musíte udělat sami sobě velkou laskavost a pochopit, kde se vydělávají „chytré“ peníze a proč jsou ve skutečnosti vydělávány skrze tento chytrý výběr. Důvod je velice jednoduchý – favorit je favoritem z nějakého důvodu. V druhé úrovni naší Školy sázení jsme se zabývali pravděpodobností a value. Pokud jste tuto lekci přeskočili, je nutné, abyste teď hned šli a lekci si důkladně prostudovali. Jsou v ní totiž uvedeny informace, s nimiž budeme pracovat v této lekci.

Favorité = Velká šance na úspěch

Při hledání value je bezpochyby nejdůležitější to, abyste se naučili hledat sázkové příležitosti s nejpravděpodobnějšími výsledky. Pochopení tohoto konceptu je jednoduché, nicméně mnoho lidí jej není schopno uplatnit v praxi proto, že nejsou ochotní akceptovat, jaký masivní potenciál tento koncept nabízí.

Pojďme si projít několik důležitých kroků, které vám pomohou pochopit, proč jsou „chytré“ peníze vydělávány skrze hledání atraktivních sázkových příležitostí na favority:

 1. Čím větší pravděpodobnost, tím vyšší pravděpodobnost úspěchu.
 2. Sázet byste vždy měli s maximálním sebevědomím a důvěrou v daný tip.
 3. Stoprocentní sebevědomí a důvěru nabízí jen tip s nejvyšší pravděpodobností.
 4. V nějakém zápase, kde jsou dvě strany, má hráč (či tým) s nejnižším kurzem nejvyšší šanci na výhru.

Ikona týmu Levski Sofia
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Vaduz
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Jako příklady sportovních událostí s jasnými favority poslouží například níže uvedené zápasy:

NBA Basketbal Tenis Fotbal
Chicago Bulls 1,30 Fernando Verdasco 4,80 Chelsea 1,20
New York Knicks 4,50 Juan Martin Del Potro 1,25 Crystal Palace 4,90

Podtržená jména jsou samozřejmě favorité, o čemž svědčí poměr kurzů. Kurzy si bookmakeři „necucají z prstu.“ Právě naopak – provádějí důkladné analýzy nejrůznějších faktorů a podle výsledků jejich analýz vytvářejí kurzy. Je sice pravda, že kurzy bývají ovlivněny i veřejným míněním, nicméně i tak sázkařům hodně napoví o pravděpodobnosti výhry jednotlivých hráčů či týmů.

Můžete vsadit na každého favorita a odejít jako vítěz?

Tak snadné to bohužel není. V opačném případě by už dávno neexistovaly žádné sázkové kanceláře. Abyste byli úspěšní, musíte na sobě tvrdě pracovat, hledat maximum informací ohledně konkrétních sportovních událostech, provádět analýzy a podnikat další kroky k „vyfiltrování“ favoritů, na které se vyplatí vsadit. Někdy třeba zjistíte, že ačkoliv je na první pohled jeden z týmů výrazným favoritem, jsou zde i nějaké na první pohled skryté faktory a zápas nakonec bude poměrně vyrovnaný.

Čím oddanější sázení budete, tím budete ochotnější takové skryté faktory hledat. Musíte si pamatovat, že více informací = vyšší šance na úspěch. Dostatek informací pomůže také vašemu sebevědomí. Jedná se o skládanku, kterou budete dílek po dílku skládat a nakonec díky tomu dosáhnete úspěchu.

Jedná se pravděpodobně o nejvíce časově náročný prvek sportovního sázení, nicméně věřte, že hledání informací, jež vám následně pomohou k určení toho, zda se opravdu vyplatí na daného favorita vsadit, se vskutku vyplatí. Vyděláte díky tomu peníze (a taky ušetříte ty, které byste jinak špatně vsadili).

Sportovní sázení nabízí nekonečné možnosti

Být profesionálním sázkařem je skvělé z mnoha důvodů. Jedním z nich je skutečnost, že každý jeden den v roce jsou k dispozici nějaké zajímavé sázkové příležitosti. To je pro chytré sázkaře velkou výhodou, jelikož tak mohou shromáždit velké množství informací a ty následně využívat při předzápasových analýzách.

To ale určitě neznamená, že byste měli být celé dny přilepení k monitoru. Znamená to pravý opak – svobodu. Můžete kdykoliv sednout k počítači, najít si vhodné sázkové příležitosti, vsadit si a jít se věnovat svým koníčkům nebo jakýmkoliv jiným záležitostem. Také to znamená, že nemusíte sázet na každou sázkovou příležitost v nabídce. Můžete si vybrat, protože máte z čeho.

Je zde ještě jedna důležitá informace. Taková, která odlišuje sázení od hazardu. Když hrajete nějakou hazardní hru (ruleta, blackjack, automaty), jedná se o aktivitu, v níž má VŽDY výhodu kasino. U sportovního sázení máte výhodu vy, protože sami můžete určit, na jaký zápas si vsadíte!

U sázení nemá výhodu bookmaker, má ji sázkař

Tento koncept je strašně důležitý. Někteří sázkaři sice mohou namítat, že sázkové kanceláře nabízejí o něco nižší kurzy, než jaké reálně odpovídají situaci, nicméně tento rozdíl je kvůli velké konkurenci mezi jednotlivými bookmakery minimální. Sázkové kanceláře navíc nabízejí celou řadu výhodných bonusů, takže je tato skutečnost dostatečně vyvážena.

Sportovní sázení je daleko výhodnější než jakákoliv jiná legalizovaného hazardu. Bookmaker nemůže nijak negativně ovlivnit váš styl sázení. Jen vy samotní držíte klíč k úspěchu. Pokud se vám podaří správně namixovat trpělivost, disciplínu a úsilí, brzy se stanete dlouhodobě ziskovými sázkaři.

Jestliže ke sportovnímu sázení přistoupíte správným způsobem, dostane se vám odměny. A to nejen v podobě samotných peněz, ale hlavně ve způsobů, jakým je bude získávat – skrze svou vášeň pro sporty. Je jen na vás, jestli chcete sázením vydělávat třeba několik tisíc měsíčně „na přilepšenou,“ nebo se chcete postupně sázení věnovat čím dál víc a jednoho dne začít sázet full-time.

Hazard je pro blázny, kterým nevadí se rozloučit s jejich penězi. Sportovní sázení vám naopak dává příležitost aplikovat osvědčené strategie a metodologie v „aréně,“ v níž máte VY výhodu.

A nakonec – pamatujte si, že favorité jsou favority z nějakého důvodu.

Škola sázení - úroveň 3
Krok: 3/10
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Joseph
  11.9.2016 0:00

  Není čas na podrobne vysvětlování po třech letech hledání jsem našel systém v sázení na fotbal pouze hlavni ligy je to velice náročné na čas ale když se systém udělá tak jak ma počítán ze ziskem az 100 000000 za měsíc ano vypadá to ze jsem se zbláznil ale je to skutečně možné proč to sem píší odpověď je jednoduchá hledám silny team který by to se mnou dokázal max 5 lidi je to velice náročné na čas a toho je malo a maximální soustředění proto hledám team s kterým se o to podelim team by se střídal tak ze zainteresovany lidi by pracovali vždy jeden cely den pak stridani je to náročný na čas musí se vstoupit do všech utkání které jsou na hlavni stránce soccervisty publikované každý den je to jednorázová akce na jeden měsíc potom se rozejdeme hledám jen lidi čestné kteří si mysli ze to zvládnou a ted ta pecka počáteční investice je 100 euro které se budou každý den navysovat dvakrát ano 20 procent systému je založeno na martingale zbytek na neprůstřelnou systému který sem sledoval po tři léta kdo ma zájem napište mi na email několik slov o sobě já výberu team a uspořádán setkání upozorňují nejsem podvodník potřebují podporu vice lidi abych to dotáhl do konce můžou psát finančníci i vysokoškoláci s ekonomickým zaměřením.baborak7@seznam.cz

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole