Přihlášení:
Menu
Logo týmu Sevilla
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Mallorca
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Milan AC
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Inter Milan
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Winnipeg Jets
NHL | 03:37 - 24. 04.
Logo týmu Colorado
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - 24. 04.
Logo týmu Třinec
Náš tip:
X2
DS
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Doněck Šachtor
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Zorya Luhansk
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Vsetín
Extraleague - Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Kladno
Logo týmu Roma AS
Serie A | 18:30 - dnes
Logo týmu Bologna
Logo týmu Sivasspor
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu Fenerbahce
Logo týmu Skelleftea AIK
Elitserien | 19:30 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Logo týmu Cartagena
Segunda Divisió.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Oviedo
Logo týmu Sligo Rovers
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Galway United
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Logo týmu Derry City
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu St. Patrick's Athletic

Betano aplikace: Hodnocení a recenze sázkové aplikace Betano

8. 5. 2022 14:27, upraveno: 2. 6. 2022 09:12
autor: Betting-girl
Betano je jedním z nejnovějších přírůstků do poměrně malého rybníčka v Česku licencovaných sázkových kanceláří, a jak jsme vám prozradili v naší podrobné recenzi, na náš trh přináší mnoho zajímavých funkcí a možností. Samozřejmostí je potom Betano aplikace mobilní aplikace, která vám tyto výhody umožní používat i všude na cestách. Betano aplikace je duální, sestává tedy ze sázkové aplikace i z mobilního casina. V tomto článku si pečlivě projdeme první zmiňovanou část, v našem článku na spřátelených stránkách pak můžete získat informace zase o Betano casinu.
Betano aplikace
Betano aplikace je k dispozici zdarma pro oba majoritní operační systémy.

Betano aplikace – základní informace

Jak bylo řečeno, Betano aplikace v základu obsahuje mobilní sázkovou aplikaci i mobilní casino. Do obou těchto sekcí se přihlásíte jedněmi přihlašovacími údaji a mezi sázkovou kanceláří a casinem můžete plynule a zcela libovolně přecházet.

Pro přechod z Betano sázkové kanceláře do Betano casina stačí kliknout na kulatou ikonku na liště v pravém spodním rohu. Pro přechod z Betano casina do Betano sázkové kanceláře pak stačí kliknout na kulatou ikonku na liště v levém spodním rohu.

Pro jaké operační systémy je určená Betano aplikace?

Betano mobilní aplikace je vyvíjena pro oba majoritní mobilní OS – Android a iOS. Betano aplikace je přitom kompatibilní i s některými staršími zařízeními a staršími verzemi operačních systémů, dá se tedy rozjet na většina aktuálně používaných mobilních zařízení.

Kde a jak se dá stáhnout Betano aplikace?

Mobilní aplikace od společnosti Betano je dostupná dvěma různými způsoby. Ty se od sebe liší na základě vámi používaného zařízení.

Ikona týmu Sevilla
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mallorca
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Pakliže máte Android, Betano aplikaci si musíte stáhnout pouze ze stránek této sázkové kanceláře / online casina. Stačí ve svém mobilu otevřít stránky Betano.cz a ve vyskakovacím okně potvrdit stažení mobilní aplikace. V některých případech budete vyzváni k tomu, abyste povolili stahování a instalaci aplikací z neznámých zdrojů. V takovém případě všechny požadovaná práva udělte. Po stažení aplikace je ještě třeba kliknout na notifikační lištu a dát aplikaci instalovat. To je velmi intuitivní proces, který nezabere více než pár sekund.

V případě, že máte zařízení s iOS, Betano aplikaci si můžete stáhnout zcela běžným způsobem a to z obchodu s aplikacemi App Store.

Betano aplikace je v obou verzích k dispozici zdarma.

Jak spustit Betano aplikaci?

Pokud jste si Betano aplikaci stáhli a nainstalovali, stačí si najít její ikonku ve výpisu nainstalovaných aplikací ve vašem telefonu. Pro spuštění aplikace pak na tuto ikonku jednoduše kliknete stejně jako v případě spouštění jakékoliv jiné aplikace.

betano-aplikace-sazkova-kancelar

Co nabízí Betano sázková aplikace?

Sázková aplikace Betano přináší všechny zápasy a sázkové příležitosti, které nabízí také skrze svojí desktopovou verzi. Dále jsou k dispozici všechny další funkce a výhody, stejně jako vstupní a sezónní bonusy. V Betano sázkové aplikaci vás tak nemůže nic minout.

Live sázení a streamy

Po otevření Betano aplikace se dostanete do sekce sázkové kanceláře, kde okamžitě vidíte právě probíhající zápasy. K dispozici je samozřejmě také live sázení, které doplňují také vybrané streamy, tedy přímé přenosy ze zápasů. Live streamy si můžete pustit přímo v aplikaci a to po vsazení požadované částky alespoň jednou za měsíc.

Prematch kurzy

Z live sekce a nabízených streamů můžete rychle přejít do nabídky prematch kurzů. V dolní liště stačí kliknout na možnost „Sázení“, což je druhá položka zleva. V nabídce prematch kurzů narazíte na výpis všech předzápasových sázek, které jsou řazeny podle sportů. Dá se v nich listovat kliknutím na vybraný sport v dodatečné liště v dolní části aplikace.

Tiket

Třetí možnost na liště ve spodní části aplikace. V této sekci narazíte na nabídku sázek podle času konání a podle výšky kurzů. Zde opět můžete listovat a to podle sportu a požadované výšky kurzů. Jakákoliv sázka, která vám padne do oka, se dá rychle přidat na tiket. U vybraných zápasů kromě toho můžete shlédnout vzájemné statistiky a některé zápasy vás potom odkážou na plánované live streamy.

Prozkoumat

Předposlední možnost této sázkové aplikace, která se nachází na spodní liště. V rámci této možnost najdete ty nejpoužívanější funkce najednou. K dispozici je přechod do sekce Vegas hry, dále Speciální sázkové nabídky, Speciální sázky nebo Oblíbené ligy v případě, že na některé sporty a ligy sázíte opakovaně a že jste si tyto ligy dali mezi oblíbené. Poslední možností jsou potom Mise, speciální milníky, díky nimž můžete přicházet na zajímavé odměny.

Vegas Hry

Pravé tlačítko spodní lišty je připraveno pro rychlý přechod na aplikaci online casina Betano. Pokud máte chuť roztočit hrací automaty nebo si vsadit na červenou/černou v ruletě, klikněte na něj.

Čtěte
Betano registrace | návod na registraci i přihlášení

Další funkce a možnosti sázkové aplikace Betano

Betano aplikace pro sázkovou kancelář nabízí i další funkce a možnosti, které sázkařům dokážou výrazně zpříjemnit sázení a pozvednout celkový zážitek ze sázení. Pojďme si tyto možnosti v rychlosti projít.

Betano Betbuilder

Stejně jako sázková kancelář Fortuna nabízí i sázková kancelář Betano tzv. „Betbuilder“, tedy jakýsi editor sázek. V rámci této funkce můžete na svojí sázenku přidat více než jednu příležitost z jednoho jediného přidaného zápasu, tedy například výhra jednoho z týmů stejně jako počet gólů a případě i střelce gólů nebo počet udělených karet. Fantazii se meze nekladou a pokud máte pocit, že dokážete odhadnout více věcí najednou, jedině dobře. Díky Betbuilder vás už nikdo neobtěžuje klasickou hláškou: „Sázkové příležitosti nelze kombinovat“.

Betano rychlá sázka

Sázkové aplikace by měla být intuitivní, příjemná a rychlá. Společnost Betano si této skutečnosti je vědoma a proto v rámci své aplikace nabízí velice užitečnou možnost „rychlé sázky“. V rámci této možnosti můžete zrychleně vsadit na téměř jakýkoliv zápas. Stačí na vybrané sázkové příležitosti držet podržet prst několik sekund. Daná příležitost se vám okamžitě vsadí.

Betano tmavý režim

Live sekce této aplikace je defaultně v tmavém režimu, je v ní tedy k dispozici černé pozadí. Své oči ovšem můžete šetřit i v dalších sekcích aplikace. Stačí si zapnout černý režim (sekce vyhledávání – táhlo tmavého režimu v pravém horním rohu).

Bonusy v Betano sázkové aplikaci

Betano aplikace nabízí stejné bonusy, jako kdybyste tuto sázkovou kancelář otevřeli v klasické desktopové verzi, tedy ve verzi pro váš počítač. Pro všechny nové hráče je tedy v Betano aplikaci k dispozici vstupní bonus, to ovšem není ani zdaleka všechno.

Pravidelní hráči si za svou aktivitu mohou vysloužit free spiny, při plnění výzev pak sázkaři získávají také například sázku zdarma (sázku bez rizika). Obecně se dá říci, že Betano je nápadité a hravé a platí to i o bonusech. Proto vám doporučujeme, abyste pečlivě sledovali všechny novinky v aplikaci a nabízených výhod si užili. Stojí to za to!

Betano sázková aplikace – hodnocení

Betano sázková aplikace sleduje všechny moderní trendy, navíc je dobře odladěná a nejsou s ní prakticky žádné problémy. Tuto aplikaci jsme měli v testování několik dní a byli jsme s ní nadmíru spokojení. Nejvíce lze vyzdvihnout příjemné uživatelské prostředí a dále plynulý chod aplikace a celkově příjemný uživatelský zážitek.

Betano sázková aplikace – uživatelské recenze/hodnocení

Stejně jako jsme s Betano sázkovou aplikací spokojení my, je s ní spokojena většina uživatelů. To prozrazují i uživatelské recenze Betano sázkové aplikace, které najdete v obchodě App Store od Applu. V tomto obchodě si sázková aplikace Betano vysloužila průměrné hodnocení 4,8 hvězdiček z 5,0 možných. Na tomto výsledku se přitom podílelo více než 14 tisíc uživatelů, lze tedy předpokládat, že je přesný.

Betano aplikace pro sázkovou kancelář – závěrečné shrnutí

Betano na sázkovém trhu působí hromadu let. Za tu dobu si tato společnost stihla vybudovat velice dobrou pověst. A platí to i v případě sázkové aplikace. Betano mobilní aplikace pro sázkovou kancelář je moderní a spolehlivá a prostá všech závad. Proto nám nezbývá, než vám ji doporučit.

 

Betano

91%
blank blank
Vkladový bonus:
100% až do 3.0003000
Extra bonus až 500500
Platbení metody
 • Visa
 • Mastercard
 • Bankovní převod
 • Skrill
 • Paysafecard
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
 • Za registraci: 500 Kč zdarma!
 • Betano Watch párty
Betano screenshot Betano screenshot

 

FAQ

 1. Pro jaké operační systémy je Betano aplikace dostupná?
  Betano aplikace je dostupná pro oba majoritní operační systémy - Android i iOS.
 2. Kde můžu stáhnout Betano aplikaci?
  Betano aplikaci můžeš stáhnout na stránkách této sázkové kanceláře / online casina, případně v obchodě s aplikacemi Apple App Store.
 3. Dostanu při registraci v Betano aplikaci bonus?
  Ano, při registraci v Betano aplikaci získáš stejný bonus jako při registraci do Betana skrze počítač.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Pepa
  24.7.2022 12:32

  Betano je parodie na sázkovou kancelář. Po pár dnech a pár malých výhrách prakticky nelze už vsadit, je to sázkovka pro dvacetikorunáře. Dát licenci takovému odpadu, to odpovídá odpadu celé České Republiky. Nazdar Ahoj

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search