Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bayern München
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Mainz
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slavia Praha
Pohár | 18:00 - 28. 02.
Logo týmu Sparta Praha
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Newcastle
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Graz
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Metz
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Lyon
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Teplice
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Nottingham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu New Jersey
NHL | 20:07 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 17:30 - 25. 02.
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Marseille Ol.
Ligue 1 | 20:45 - 25. 02.
Logo týmu Montpellier
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

BetBuilder: Unikátní nástroj pro sestavení sázky

26. 1. 2022 21:13, upraveno: 10. 5. 2022 09:53
autor: Betting-girl
Sázková kancelář Fortuna představila na českém trhu zcela unikátní funkci BetBuilder. Co to BetBuilder je a jak ho můžete využít? Na to si odpovíme v tomto článku.
BetBuilder: Unikátní nástroj pro sestavení sázky
BetBuilder je zcela nová funkce vytváření vlastních sázek.

BetBuilder byl poprvé představen v roce 2018 v sázkové kanceláři Bet365 jakožto „akční“ alternativa k možnosti vyžádat si sázku od bookmakerů skrze Twitter.

Co je BetBuilder?

BetBuilder sázkařům umožňuje vytvořit si svou vlastní sázku. BetBuilder vám v podstatě umožňuje přidat si na tiket kombinaci několika různorodých sázek, které se týkají jednoho a toho samého zápasu (nikoliv více různých zápasů). To znamená, že si v podstatě vytváříte různé kombinace sázek, něco jako dvojtipy.

V rámci BetBuilder si tedy na tiket můžete přidat například to, že v rámci zápasu Sparta vs. Slavia padne více než 2,5 gólu, že první gól padne až ve druhém poločase, že zápas vyhraje domácí tým.

Pakliže jste v rámci jednoho zápasu zkoušeli dávat více sázek dříve, systém vám to rovnou zakázal s tím, že kombinace více sázek v jednom zápasu není povoleno. To se tedy změnilo, i když jenom do určité míry. Některé sázky v rámci jednoho zápasu stále kombinovat nelze, a pakliže na takové sázky narazíte, systém vás na to opět upozorní.

BetBuilder u Fortuny je k dispozici pouze u předzápasových kurzů a je dost možné, že to takhle už zůstane. Poskytovat takto pokročilou a pro bookmakery dost ošemetnou funkci v live sázkách by bylo dosti nebezpečné.

Vyzkoušet BetBuilder

 

Jak používat BetBuilder?

BetBuilder je velmi snadný. Po přihlášení na vaše konto u sázkové kanceláře Fortuna přejdete na BetBuilder, respektive na vámi vybraný zápas a začnete si vybírat sázkové příležitosti, které se vám líbí.

Pakliže narazíte na sázkové příležitosti, které na tiketu nelze kombinovat, systém vám to prakticky okamžitě oznámí. V takovém případě jednu ze sázek z tiketu odeberte.

Jakmile proces výběru sázek dokončíte, tedy jakmile budete se zněním tiketu spokojeni, zvolte částku pro sázku a vše potvrďte kliknutím na možnost „Vsadit“. Detail vámi vsazeného tiketu najdete v sekci „Tikety“, do které se dostanete najetím myši na svůj nick v pravém horním rohu a kliknutím na možnost „Přehled tiketů“.

BetBuilder kurzy

Stejně jako v případě všech ostatních kurzů má sázkovka na kurzech nabízených v rámci BetBuilderu vypsanou marži, tj. jakýsi poplatek za sázku. V případě BetBuilder přitom tato marže může být řádově vyšší a to z toho důvodu, že sázkovky se tím brání různým chybám stejně jako možnosti zneužití.

Z našich předešlých článků jste přitom jistě informováni, že pokud k sobě přidáte dva kurzy bez hodnoty (či naopak s hodnotou), tyto kurzy se mezi sebou vynásobí a hodnota bude buď o to horší, a nebo o to lepší. Jinými slovy, pakliže k sobě dáte dva hodnotné kurzy, jejich celková hodnota po vynásobení bude vyšší, než hodnota každého kurzu zvlášť. A naopak, pokud k sobě dáte dva kurzy se zápornou očekávanou hodnotu, tak jejich celková hodnota bude ještě horší, než kdybyste vsadili každý z těchto kurzů zvlášť.

Při sázení BetBuilderu byste proto, více než při sázení klasických sázek, měli být obzvláště opatrní a měli byste ještě mnohem spíše dbát na to, abyste na tiket skutečně přidávali pouze kurzy s hodnotou. BetBuilder totiž ze své podstaty může vést buď k ještě větším výhrám, nebo naopak k ještě větším prohrám, samozřejmě v dlouhodobém horizontu (v kratším časovém období se můžeme dočkat výkyvu na obě strany).

Čtěte
Fortuna aplikace | všechny informace pohromadě!

Kde najdu možnost sestavit si vlastní sázku?

Možnost sestavit si vlastní sázku v současné chvíli najdete pouze u sázkové kanceláři Fortuna, navíc v beta verzi. Funkce sestavit si vlastní sázku je přitom k dispozici jak v desktopové verzi Fortuny, tak i na mobilech. V kamenných pobočkách BetBuilder k dispozici není.

Jak poznám, že zápas podporuje možnost BetBuilder?

Zápasy, ve kterých můžete využít možnost BetBuilder, jsou označeny ikonkou „BetBuilder Beta“ v políčku mezi názvem zápasu a ikonkami pro analýzy a statistiky (a samozřejmě také vypsanými kurzy).

Závěrečné shrnutí

BetBuilder je populární funkce, která v zahraničních sázkových kancelářích už pár let úspěšně funguje. Možnost většího počtu zápasů z jednoho zápasu je nabízena především u hodně sledovaných fotbalových zápasů, tzn. například u zápasů Ligy mistrů nebo anglické Premier League.

Někteří zahraniční bookmakeři tuto funkci nabízejí také ve vybraných basketbalových, tenisových či hokejových zápasech, Fortuna je však v tomto ohledu zatím dost při zemi. A není se čemu divit. Tato funkce je zatím pouze v beta verzi, tzn. stále není dostatečně „vyladěná“.

Funkce BetBuilderu se obecně snadno používá a uživatelské rozhraní konkrétně u Fortuny je velmi příjemné. Vzhledem k tomu vám tuto funkci doporučujeme, zvlášť pokud v sázení máte rádi rozmanité sázky.

Fortuna

90%
blank blank
Vkladový bonus:
200% až do 6.0006000
Extra bonus až 300300
Platbení metody
  • Visa
  • Mastercard
  • Bankovní převod
  • Na pobočce
  • ePlatba
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
  • 300 Kč zdarma bez vkladu
  • 200% vkladový bonus
Fortuna screenshot Fortuna screenshot
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search