Zápas: Carolina - Las Vegas

Zápas: Carolina - Las Vegas

- : -

NHL

12 června 2026 | 02:07 | hokejNHL

NHL

12 června 2026 | 02:07 | hokej NHL
Avatar uživatele vsetinak2
vsetinak2 |
10.06. 2026 08:50

Analýza zápasu: Carolina - Las Vegas

Carolina a Vegas zatím hrají naprosto vyrovnanou partii. O vítězi Stanley Cupu se rozhodovat ještě nebude, ale na ledě Caroliny v 5. utkání zjistíme, kdo si vytvoří matchball. Carolina v prvním utkání na Vegas nestačila a to když si nechala vzít slibné vedení.

Druhý zápas taktéž skončil otočkou, ale ve prospěch Hurikánů. Ve Vegas si také týmy rozdělily po jedné výhře a tak se k favoritovi vrací série za stavu 2:2. Finálová série je prozatím reklamou na hokej. Ani jeden z týmů nehraje nijak ustrašeně a v dosavadních 4 zápasech padlo už 33 gólů, což je více než 8 gólů v průměru na zápas.

Na finálovou sérii je to tak něco nevídaného. Na druhou stranu očekávám, že tento trend s přibývající důležitostí opadne. Oba týmy už musí myslet trochu více na zadní vrátka. Zatím se nejedná úplně o sérii, která by byla o brankářích, ale právě oni nakonec dost pravděpodobně budou pomyslným jazýčkem na vahách.

Finálová série odstartovala skvělým způsobem a rozhodně nenajdeme nikoho nezaujatého zklamaného, protože se opravdu dělá reklama na hokej. Na druhou stranu oba týmy ví, že právě 5. zápas bude jedním z nejdůležitějších. Vegas tak přijede s velmi podobnou taktikou, jakou aplikovali 2.

zápas. A sice takový, že se pokusí hrát ze zajištěné obrany a vyrážet do protiútoků. Ve druhém utkání se jim to dařilo celé dvě třetiny. Jenže pak přišla studená sprcha v úvodu poslední periody a ta nakonec zapříčinila, že celkově padlo 6 gólů a to když Carolina vyhrála 3.

třetinu 3:1. Teď očekávám delší intervaly bez gólů. Carolina v základní části i v play off působila směrem dozadu jistě, teď inkasuje až nadmíru chyb z toho, že se zkrátka nechají unést hrou. Vegas dokáže skvěle rozbourávat největší zbraně Hurikánů, jenž po prohraném 4.

utkání se dostali zpět do pozice, kdy budou muset hrát více takticky. Venku odehrál Vegas podle mého názoru lepší zápasy a tak i v tomto utkání očekávám vyrovnanou bitvu. Myslím si, že více než 6 gólů nepadne a bude se jednat celkově prozatím o nejméně gólový zápas.

Průměrný kurz autora 1.71
Historie tipů
Celkově tipů 476
ROI-2%
Zisk-816 Kč
Typ sázky

Méně/Více

+6.5

(Základní čas)
Stav analýzy Čeká
Vsazeno

850 Kč

Tento tipař si vsadil u Betano

1,55
Kurz v době přidání
1,53
Poslední kurz
Tyto kurzy poskytuje:
Logo sázkové společnosti
Líbila se vám tato analýza? Dejte autorovi like

Máte názor k zápasu? Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole