Přihlášení:

eight + 20 =

Menu
Logo týmu Málaga FC
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Valencia FC
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sparta Praha
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 16:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
FA Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Betis Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Atletico Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - zítra
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2

10 užitočných rád pre stávkujúcich ako nebyť v mínuse

20. 3. 2017 09:42, upraveno: 20. 3. 2017 09:51
autor: Nomad
Zdravím priatelia. Popíšem Vám pár rád ako byť v tipovaní úspešný, alebo inak povedané, ako zmierniť stratu. 98% stávkujúcich je v strate, lebo robia neustále tie isté chyby. Poďme si ich rozanalyzovať.
Existujú len dve cesty
Ak chcete byť v tipovaní úspešný, čítajte ďalej

1. Disciplína – poznám chlapíkov, ktorí sú schopní polovicu výplaty nechať v stávkovej kancelárií a platiť nezmyselné manipulačné poplatky. Takže moja prvá rada znie, že by ste si mali rozdeliť peniaze na tipovanie a na život.

2. Výber vhodnej stávkovej kancelárie – tu sa odvolávam na prvý bod. Načo platiť nezmyselné manipulačne poplatky? Jeden priateľ mi raz povedal, že nie je nad to, keď drží v ruke tiket. Na jednej strane to je síce pravda, ale keď máte zaplatiť 10 eur len za manipulačný poplatok? Dnes máte na výber obrovské množstvo stávkových kancelárií. Osobne odporúčam Bet365*. Betko má najväčšiu ponuku zo všetkých stávkových kancelárií.

3. Menej je niekedy viac – keď ste začínali s tipovaním určite ste dávali 6 a viac zápasov na jeden tiket a veľa ľudí to robí aj doteraz. Áno aj takéto tikety vychádzajú, ale koľko ich je za mesiac?

4. Nájsť si systém – tu sa odvolávam na predchádzajúci bod. Je zbytočné dávať 5-6 zápasov na tiket. Ja osobne preferujem hrať sólo, alebo tzv. systém s dvojkovým kurzom. Tento systém je veľmi populárny. Celkový kurz na tikete je 2 a ak vyhráte, máte dvojnásobok výhry.

Ikona týmu Olomouc
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Plzeň Viktoria
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
5. Nepodávajte proti svojmu obľúbenému tímu – zákon schválnosti, keď stavíte proti Slovákom a vyhrajú proti Španielom alebo Nemcom. A zase naopak remizujú s Gibraltárom.

Moje heslo znie: Nikdy nepodávaj za viac ako si môžeš dovoliť prehrať !!!

6. Zamerajte sa na určitý druh športu – je dobré mať všeobecný prehľad, ale je jasné, že nemôžete mať všetky druhy športov pod palcom a sledovať obrovské množstvo zápasov každý deň. Preto je dobré venovať sa jednej, maximálne dvom kategóriám napr. futbal a hokej. Ja sa napr. sústreďujem hlavne na futbal.

7. Informácie – je dobré mať tip niečím podložený, prečo to dávam na tiket. Napr. zranenia kľúčových hráčov, nálada v kabíne, finančné problémy. Toto všetko môže ovplyvniť výsledok.

8. Vyhýbať sa pohárovým stretnutiam – určite to poznáte. Pohárové zápasy bývajú ošemetné. Veľa tímov má iné ambície a pohárové stretnutia odkladajú na druhú koľaj. V pohárových stretnutiach často vidíme tzv. B – tím. Je to logické, keďže pohárové stretnutia sa hrajú väčšinou cez týždeň a na ihriskách súperov z nižších líg. Cez víkend je na programe zase liga. Manažéri dávajú priestor hráčom z lavičky a kľúčoví hráči dostanú voľno.

9. Vyhýbať sa malým kurzom – Real, Barcelona, Bayern, Chelsea a tí ďalší. Toto všetko sú favoriti, na ktorých býva vždy veľmi malý kurz na výhru. Je to aj zbytočné tieto tímy dávať na tiket, lebo sa môže stať, že zakopnú. Áno, poviete si toto je tutovka Barcelona vyhrá, ale v športe sa dejú senzácie každý deň. Jeden známy mi raz povedal toto: Ak by všetci favoriti každý víkend vyhrávali, tak by stávkové skrachovali, my by sme si v teple domova podávali tikety a nemuseli chodiť do práce.

ČTĚTE TAKÉ:
5 tipů, které vám pomohou zdvojnásobit zisky ze sázení

10. Sledujte zápasy na živo – budete mať prehľad, čo sa deje na ihrisku. Môže sa stať, že jeden z tímov dostane za 10. minút červenú kartu, alebo faktor počasia hrá veľmi dôležitú úlohu. Najmä v Rusku sa často stáva, že hráči hrajú aj v snehu. Ten terén je samozrejme nespôsobilý a je jasné, že veľa gólov tam nepadne.

Na záver asi len toľko, že tipovanie je beh na dlhé trate. Nesnažte sa zbohatnúť na tom po dvoch mesiacoch, alebo dohnať stratu hneď na ďalší deň. Medzi tipovaním a závislosťou je veľmi tenká hranica a na to si dávajte pozor. Na tipovanie neexistuje presný návod ani vzorec. Niekedy Vám nepomôžu ani najlepšie informácie, niekedy sa treba riadiť inštinktom a niekedy potrebujete aj potrebné šťastie. Držím Vám palce a nech sa zelená !!!

*Ke dni vystaveni tohoto článku nemá Bet365 CZ licenci, do doby získání licence nepřijímá české hráče. Aktuální stav se dočtete v recenzi.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole