Přihlášení:

1 − one =

Menu
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 20:15 - 20. 10.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 17:20 - 20. 10.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu West Ham
Premier League | 21:00 - 20. 10.
Logo týmu Brighton
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - 20. 10.
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Toronto
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Detroit
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Fluminense
Serie A | 01:45 - zítra
Logo týmu Sao Paulo
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu St. Louis
NHL | 02:05 - zítra
Logo týmu Chicago
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 04:00 - zítra
Logo týmu Guadalajara
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Puebla
Primera Divisio.. | 04:00 - zítra
Logo týmu Monterey
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:35 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jihlava
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jaroslavl
KHL | 18:00 - zítra
Logo týmu Nižněkamsk
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lugano AC
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Hapoel Beer Sheva
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu FCSB Bukurešt
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Barysau BATE
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Östersunds FK
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Zorya Luhansk
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Hertha Berlin
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Nice
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Vardar Skopje
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - zítra
Logo týmu San Sebastian Real
Náš tip:
2.5
UO

10 užitočných rád pre stávkujúcich ako nebyť v mínuse

20. 3. 2017 09:42, upraveno: 20. 3. 2017 09:51
autor: Nomad
Zdravím priatelia. Popíšem Vám pár rád ako byť v tipovaní úspešný, alebo inak povedané, ako zmierniť stratu. 98% stávkujúcich je v strate, lebo robia neustále tie isté chyby. Poďme si ich rozanalyzovať.
Existujú len dve cesty
Ak chcete byť v tipovaní úspešný, čítajte ďalej

1. Disciplína – poznám chlapíkov, ktorí sú schopní polovicu výplaty nechať v stávkovej kancelárií a platiť nezmyselné manipulačné poplatky. Takže moja prvá rada znie, že by ste si mali rozdeliť peniaze na tipovanie a na život.

2. Výber vhodnej stávkovej kancelárie – tu sa odvolávam na prvý bod. Načo platiť nezmyselné manipulačne poplatky? Jeden priateľ mi raz povedal, že nie je nad to, keď drží v ruke tiket. Na jednej strane to je síce pravda, ale keď máte zaplatiť 10 eur len za manipulačný poplatok? Dnes máte na výber obrovské množstvo stávkových kancelárií. Osobne odporúčam Bet365*. Betko má najväčšiu ponuku zo všetkých stávkových kancelárií.

3. Menej je niekedy viac – keď ste začínali s tipovaním určite ste dávali 6 a viac zápasov na jeden tiket a veľa ľudí to robí aj doteraz. Áno aj takéto tikety vychádzajú, ale koľko ich je za mesiac?

4. Nájsť si systém – tu sa odvolávam na predchádzajúci bod. Je zbytočné dávať 5-6 zápasov na tiket. Ja osobne preferujem hrať sólo, alebo tzv. systém s dvojkovým kurzom. Tento systém je veľmi populárny. Celkový kurz na tikete je 2 a ak vyhráte, máte dvojnásobok výhry.

Ikona týmu Litvínov
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Liberec
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
5. Nepodávajte proti svojmu obľúbenému tímu – zákon schválnosti, keď stavíte proti Slovákom a vyhrajú proti Španielom alebo Nemcom. A zase naopak remizujú s Gibraltárom.

Moje heslo znie: Nikdy nepodávaj za viac ako si môžeš dovoliť prehrať !!!

6. Zamerajte sa na určitý druh športu – je dobré mať všeobecný prehľad, ale je jasné, že nemôžete mať všetky druhy športov pod palcom a sledovať obrovské množstvo zápasov každý deň. Preto je dobré venovať sa jednej, maximálne dvom kategóriám napr. futbal a hokej. Ja sa napr. sústreďujem hlavne na futbal.

7. Informácie – je dobré mať tip niečím podložený, prečo to dávam na tiket. Napr. zranenia kľúčových hráčov, nálada v kabíne, finančné problémy. Toto všetko môže ovplyvniť výsledok.

8. Vyhýbať sa pohárovým stretnutiam – určite to poznáte. Pohárové zápasy bývajú ošemetné. Veľa tímov má iné ambície a pohárové stretnutia odkladajú na druhú koľaj. V pohárových stretnutiach často vidíme tzv. B – tím. Je to logické, keďže pohárové stretnutia sa hrajú väčšinou cez týždeň a na ihriskách súperov z nižších líg. Cez víkend je na programe zase liga. Manažéri dávajú priestor hráčom z lavičky a kľúčoví hráči dostanú voľno.

9. Vyhýbať sa malým kurzom – Real, Barcelona, Bayern, Chelsea a tí ďalší. Toto všetko sú favoriti, na ktorých býva vždy veľmi malý kurz na výhru. Je to aj zbytočné tieto tímy dávať na tiket, lebo sa môže stať, že zakopnú. Áno, poviete si toto je tutovka Barcelona vyhrá, ale v športe sa dejú senzácie každý deň. Jeden známy mi raz povedal toto: Ak by všetci favoriti každý víkend vyhrávali, tak by stávkové skrachovali, my by sme si v teple domova podávali tikety a nemuseli chodiť do práce.

ČTĚTE TAKÉ:
Proč většina sázkařů nakonec prohraje?

10. Sledujte zápasy na živo – budete mať prehľad, čo sa deje na ihrisku. Môže sa stať, že jeden z tímov dostane za 10. minút červenú kartu, alebo faktor počasia hrá veľmi dôležitú úlohu. Najmä v Rusku sa často stáva, že hráči hrajú aj v snehu. Ten terén je samozrejme nespôsobilý a je jasné, že veľa gólov tam nepadne.

Na záver asi len toľko, že tipovanie je beh na dlhé trate. Nesnažte sa zbohatnúť na tom po dvoch mesiacoch, alebo dohnať stratu hneď na ďalší deň. Medzi tipovaním a závislosťou je veľmi tenká hranica a na to si dávajte pozor. Na tipovanie neexistuje presný návod ani vzorec. Niekedy Vám nepomôžu ani najlepšie informácie, niekedy sa treba riadiť inštinktom a niekedy potrebujete aj potrebné šťastie. Držím Vám palce a nech sa zelená !!!

*Ke dni vystaveni tohoto článku nemá Bet365 CZ licenci, do doby získání licence nepřijímá české hráče. Aktuální stav se dočtete v recenzi.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole