Přihlášení:

8 − five =

Menu
Logo týmu Irán
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Saudská Arábie
World Cup | 16:00 - zítra
Logo týmu Egypt
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Uruguay
World Cup | 16:00 - zítra
Logo týmu Rusko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Španělsko
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Maroko
Čt. tip:
1
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Dánsko
World Cup | 16:00 - 26. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona
Primera A | 00:30 - zítra
Logo týmu Delfin Manta
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Island
World Cup | 20:00 - 26. 06.
Logo týmu Chorvatsko
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Mexiko
World Cup | 16:00 - 27. 06.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Švýcarsko
World Cup | 20:00 - 27. 06.
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Senegal
World Cup | 16:00 - 28. 06.
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Anglie
World Cup | 20:00 - 28. 06.
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Odd Grenland
Tippeligaen | 19:00 - zítra
Logo týmu Brann Bergen
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Austrálie
World Cup | 16:00 - 26. 06.
Logo týmu Peru
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Santa Coloma FC
Champions Leagu.. | 17:00 - 26. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Matecosa Sant Juliá
UEFA Europa Lea.. | 20:00 - 26. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Nigérie
World Cup | 20:00 - 26. 06.
Logo týmu Argentina
Logo týmu La Fiorita
Champions Leagu.. | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Lincoln Red Imps

10 užitočných rád pre stávkujúcich ako nebyť v mínuse

20. 3. 2017 09:42, upraveno: 20. 3. 2017 09:51
autor: Nomad
Zdravím priatelia. Popíšem Vám pár rád ako byť v tipovaní úspešný, alebo inak povedané, ako zmierniť stratu. 98% stávkujúcich je v strate, lebo robia neustále tie isté chyby. Poďme si ich rozanalyzovať.
Existujú len dve cesty
Ak chcete byť v tipovaní úspešný, čítajte ďalej

1. Disciplína – poznám chlapíkov, ktorí sú schopní polovicu výplaty nechať v stávkovej kancelárií a platiť nezmyselné manipulačné poplatky. Takže moja prvá rada znie, že by ste si mali rozdeliť peniaze na tipovanie a na život.

2. Výber vhodnej stávkovej kancelárie – tu sa odvolávam na prvý bod. Načo platiť nezmyselné manipulačne poplatky? Jeden priateľ mi raz povedal, že nie je nad to, keď drží v ruke tiket. Na jednej strane to je síce pravda, ale keď máte zaplatiť 10 eur len za manipulačný poplatok? Dnes máte na výber obrovské množstvo stávkových kancelárií. Osobne odporúčam Bet365*. Betko má najväčšiu ponuku zo všetkých stávkových kancelárií.

3. Menej je niekedy viac – keď ste začínali s tipovaním určite ste dávali 6 a viac zápasov na jeden tiket a veľa ľudí to robí aj doteraz. Áno aj takéto tikety vychádzajú, ale koľko ich je za mesiac?

4. Nájsť si systém – tu sa odvolávam na predchádzajúci bod. Je zbytočné dávať 5-6 zápasov na tiket. Ja osobne preferujem hrať sólo, alebo tzv. systém s dvojkovým kurzom. Tento systém je veľmi populárny. Celkový kurz na tikete je 2 a ak vyhráte, máte dvojnásobok výhry.

Ikona týmu Španělsko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Maroko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
5. Nepodávajte proti svojmu obľúbenému tímu – zákon schválnosti, keď stavíte proti Slovákom a vyhrajú proti Španielom alebo Nemcom. A zase naopak remizujú s Gibraltárom.

Moje heslo znie: Nikdy nepodávaj za viac ako si môžeš dovoliť prehrať !!!

6. Zamerajte sa na určitý druh športu – je dobré mať všeobecný prehľad, ale je jasné, že nemôžete mať všetky druhy športov pod palcom a sledovať obrovské množstvo zápasov každý deň. Preto je dobré venovať sa jednej, maximálne dvom kategóriám napr. futbal a hokej. Ja sa napr. sústreďujem hlavne na futbal.

7. Informácie – je dobré mať tip niečím podložený, prečo to dávam na tiket. Napr. zranenia kľúčových hráčov, nálada v kabíne, finančné problémy. Toto všetko môže ovplyvniť výsledok.

8. Vyhýbať sa pohárovým stretnutiam – určite to poznáte. Pohárové zápasy bývajú ošemetné. Veľa tímov má iné ambície a pohárové stretnutia odkladajú na druhú koľaj. V pohárových stretnutiach často vidíme tzv. B – tím. Je to logické, keďže pohárové stretnutia sa hrajú väčšinou cez týždeň a na ihriskách súperov z nižších líg. Cez víkend je na programe zase liga. Manažéri dávajú priestor hráčom z lavičky a kľúčoví hráči dostanú voľno.

9. Vyhýbať sa malým kurzom – Real, Barcelona, Bayern, Chelsea a tí ďalší. Toto všetko sú favoriti, na ktorých býva vždy veľmi malý kurz na výhru. Je to aj zbytočné tieto tímy dávať na tiket, lebo sa môže stať, že zakopnú. Áno, poviete si toto je tutovka Barcelona vyhrá, ale v športe sa dejú senzácie každý deň. Jeden známy mi raz povedal toto: Ak by všetci favoriti každý víkend vyhrávali, tak by stávkové skrachovali, my by sme si v teple domova podávali tikety a nemuseli chodiť do práce.

ČTĚTE TAKÉ:
5 důvodů, proč sázkaři přicházejí o peníze

10. Sledujte zápasy na živo – budete mať prehľad, čo sa deje na ihrisku. Môže sa stať, že jeden z tímov dostane za 10. minút červenú kartu, alebo faktor počasia hrá veľmi dôležitú úlohu. Najmä v Rusku sa často stáva, že hráči hrajú aj v snehu. Ten terén je samozrejme nespôsobilý a je jasné, že veľa gólov tam nepadne.

Na záver asi len toľko, že tipovanie je beh na dlhé trate. Nesnažte sa zbohatnúť na tom po dvoch mesiacoch, alebo dohnať stratu hneď na ďalší deň. Medzi tipovaním a závislosťou je veľmi tenká hranica a na to si dávajte pozor. Na tipovanie neexistuje presný návod ani vzorec. Niekedy Vám nepomôžu ani najlepšie informácie, niekedy sa treba riadiť inštinktom a niekedy potrebujete aj potrebné šťastie. Držím Vám palce a nech sa zelená !!!

*Ke dni vystaveni tohoto článku nemá Bet365 CZ licenci, do doby získání licence nepřijímá české hráče. Aktuální stav se dočtete v recenzi.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole