Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Kanada
Copa America | 02:00 - zítra
Logo týmu Uruguay
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bahia
Serie A | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 22:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu CRB Maceio
Serie B | 23:00 - dnes
Logo týmu Coritiba
Náš tip:
X2
DS (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 12:00 - zítra
Logo týmu Cerezo
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Argentina
Copa America | 02:00 - 15. 07.
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Brann Bergen
Tippeligaen | 19:15 - dnes
Logo týmu Haugar Haugesund
Logo týmu Necaxa
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Puebla
Logo týmu Leon
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Pachuca
Logo týmu DC United
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Clash of the Stars 4 – TIPY na zápasy podle nejnovějších informací

6. 3. 2023 10:32, upraveno: 12. 3. 2023 09:45
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Poslední tisková konference Clash of the Stars skončila velice netradičním způsobem, když musela být asi v polovině vysílání přerušena kvůli znečištěnému ovzduší. Za vším údajně stojí jeden z minulých účastníku Clash of the Stars 3 a trenér Aleše Olejníka Psychopat Bejr.
Clash of the Stars 4 – TIPY na zápasy podle nejnovějších informací
Vybrali jsme pro vás další TIPY na zápasy a přidali nejnovější informace

Díky předchozím B4theclash a dalším rozhovorům však máme spoustu informací o připravovaných zápasech. Důležitou roli také hrají informace se sociálních sítí jednotlivých aktérů i samozřejmě i samotné organizace. Pojďme tedy navázat na náš původní článek s tipy na Clash of the Stars a některé z nich doplnit. Přidáme si také tipy na zápasy COTS, které jsme minule nezmiňovali. Sázky na Clash můžete podávat u sázkové kanceláře Fortuna a stream Clash of the Stars můžete sledovat pomocí PPV nebo zdarma na YouTube (prelims). Více se o čtvrtém turnaji a včetně toho kde Clash of the Stars sledovat dozvíte v našem speciálním článku.

Psycho Michal se na tiskovku nedostavil, proti Bukymu však bude připravený

Jedním ze zápasníků, kterého můžeme v Clash of the Stars sledovat už od prvního galavečera je Psycho Michal. I přes jeho (amatérské) zkušenosti s bojovými sporty se mu však zatím zvítězit nepodařilo. Filip Grznár byl na COTS 1 jednoduše nad jeho síly a TKO dostal i od Josefa Kůrky v druhé bitvě pod COTS. Buky by však měl být daleko hratelnějším soupeřem, oproti předchozím soupeřům se totiž jedná o chlapce bez větších zkušeností.

Bukys je známý především díky svému kamarádovi Kolesovi, který se dříve představil v polštářové bitvě. Nejedná se o zápasníka ani influencera a podle zpráv z jeho okolí má oblibu v konzumování alkoholu. Psycho Michal naopak tvrdě trénuje a svěřil se, že mimo jiné využívá také služby mentálního kouče. Třetí zápas v Clash of the Stars tedy Michal Peštulka rozhodně nepodcení a nic jiného, než výhru si podle vlastních slov nepřipouští. Vsaďte si na Psycho Michala, který má více zkušeností a v kleci bude mít mimo jiné také zjevnou váhovou převahu.

 

VSAĎIT – aktuální kurzy

 

Soboj Fajneho s Gangstaboyem Veselým se stal osobní záležitostí

Na první pohled nezajímavý zápas se postupem času stává čím dál více sledovaný a vyhrocený. Tadeáš Veselý si totiž s nadávkami a útoky na soukromí těžkou hlavu nedělá. Fajnemu, vlastním jménem Miroslavu Lonerovi totiž začal nadávat na rodinu a servítky si nebral ani s jeho nedávno narozeným dítětem. Za své chování se sice omluvil, Fajne však omluvu nepřijal. V tento okamžik se v Tadeášovi probudil pravý „gangster“ a svou hru rozjel ještě ve větších obrátkách.

Na B4theclash si dokonce přinesl pepřový sprej, který se po pár fackách a slovní výměně nebál na Fajneho použít. Tiskovka musela být přerušena a Tadeáš Veselý byl z místa vykázán. Na veřejnost se následně dostaly informace o tom, že kromě pepřového spreje měl u sebe Gangstaboy také plynovou pistoli. Situace je tak vyhrocená, že zápas snad ani nemůže dojít do druhého kola. Tadeáš upadl do totální nenávisti většiny diváků Clash of the Stars, kteří mu jeho chování dají jistě sežrat už při nástupu v O2 Universum. V kleci pak proti fyzicky daleko zdatnějšímu a vyššímu Fajnemu nemá Veselý šanci a jednoznačně doporučujeme vsadit na výhru Fajneho.

Čtěte
Clash of the Stars 4 Livestream – kde sledovat zápasy influencerů živě, program, zápasy, kurzy a TIPY

Filip Grznár se v kleci představí už počtvrté v řadě, první prohru mu predikuje jeho soupeř Pagy

Kulturista Filip Grznár je s Clash of the Stars už od prvního galavečera. Naposledy porazil v COTS 3 Psychopata Bejra, který nyní útočí na samotné pořadatele a celou organizaci. Filip je sice kontroverzní osoba, ve společnosti zápasníků z Clashe však rozhodně působí jako jeden z nejklidnějších aktérů. Jedná se o sportovce a jeho výkony jsou dlouhodobě na skvělé úrovni. Jeho soupeřem je Martin Sedlák, přezdívaný jako Pagy. Ten vystupuje jako trenér a motivátor těch největších jmen slovenského i českého MMA. Příkladem může být Attila Végh, Cverna a další. Sám však jako profesionální zápasník nikdy nepůsobil. Zkušeností s bojovými sporty má ale dostatek a už dříve se ukázal například v projektu Oktagon Výzva.

Oba borci jsou nižšího vzrůstu a Grznár bude mít snad poprvé výškově srovnatelného soupeře. Své centimetry však oba bohatě nahrazují vahou a v kleci se můžeme těšit na pořádné rány. Grznár je daleko zkušenější a sám Pagy vyjádřil obavy z vyprodané arény. Oči tisíců diváků v aréně, a ještě více u streamu Clash of the Stars totiž dolehnou snad na každého. Filip má však s podobnými situacemi bohaté zkušenosti nejen z předchozích galavečerů. Oči diváků jsou jeho denním chlebem už od doby, kdy se živil kulturistikou. Fyzická síla je také jednoznačně na straně Grznára a sázka na tohoto bojovníka je pro tento zápas také náš tip. Více jak dvě kola tomuto utkání nepredikujeme.

Bitva těžkých vah v minimálním prostoru, to je bitva Kotlár versus Charvát

Jaroslav Kotlár je člověk mnoha tváří. Jedná se o asi nejznámějšího sekuriťáka v České republice, který se však věnuje také hudbě nebo právě bojovým sportům. Publikum bavil už při zápase (a hlavně před ním) na Clash of the Stars 3. Zde však nakonec svému soupeři podlehl. Nyní se postaví proti daleko hratelnějšímu protivníkovi. Tomáš „Abe“ Charvát je influencer, který však na rozdíl od Bendy, který Kotlára minule porazil není sportovec a s bojovými sporty nemá prakticky žádné zkušenosti. Zápas těchto těžkých borců má však ještě jednu zajímavost – klec o rozměrech 3 x 3 metry!

Právě na tak malém prostoru se proti sobě tito velcí chlapy postaví. V malé čtvercové aréně tedy nebude mnoho místa na manévrování a už vůbec ne na ústup. Jen pro porovnání, běžný oktagon, ve kterém se zápasí má průměr přes 9 metrů. Zápas tedy snad ani nemůže dospět do druhého kola a vše pravděpodobně rozhodne jen jedna dobře mířená rána. Taktika v tomto souboji půjde stranou a celý galavečer tak završí opravdu pořádná štípaná. V ní favorizujeme podobně jako bookmakeři Jaroslava Kotlára, který má více zkušeností a také větší rozpětí rukou. To se bude v malé kleci rozhodně hodit, a proto sázíme na Kotlára.

Čtěte
Clash Of The Stars 4 – první TIPY na zápasy celebrit!

Další tipy na Clash of the Stars najdete v našem předešlém článku. Program COTS 4, datum, zápasy, livestream a další informace přehledně popisujeme v článku ZDE.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search