Přihlášení:
Menu
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - zítra
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - 17. 06.
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 15:00 - dnes
Logo týmu Dynamo Minsk
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Itálie
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - 17. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Marinos
J League | 09:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kalju Nomme JK
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Flora Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Flora Paide
Logo týmu Hiroshima
J League | 11:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Sapporo

Clash of the Stars 6 – výsledky a vyhodnocení turnaje

30. 10. 2023 12:02, upraveno: 30. 10. 2023 12:02
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Další galavečer Clash of the Stars je za námi. Hned v úvodu tohoto článku, který funguje jako ohlédnutí za celým večerem včetně událostí mezi zápasy a také vyhodnocení našich tipů k sázení musíme zmínit, že šestý Clash rozhodně překonal své předchozí turnaje. Jak celý turnaj probíhal, co zajímavého se na něm stalo a jak vyšly naše sázky shrneme níže v tomto článku.
Clash of the Stars 6 – výsledky a vyhodnocení turnaje
Po proběhlém Clash of the Stars 6 přinášíme vyhodnocení a výsledky celého večera. Probereme však i dění mimo zápasy.

Clash of the Stars 6 opět posunul laťku o úroveň výš, co vše se na galavečeru stalo?

V sobotu 28. října se v pražském O2 Universum uskutečnil Clash of the Stars 6. Celý galavečer bylo možné sledovat na PPV a první dva zápasy nabídli organizátoři zadarmo na svém YouTube kanálu. Kromě samotných zápasů, ke kterým se podrobněji dostaneme níže se událo mnoho zajímavých událostí i v čase mezi nimi. Asi vůbec nejprobíranější byla návštěva Psychopata Bejra, který se ukázal už na COTS 3. Nyní si přišel vyřídit účty s moderátory, které rozhodně nemá v lásce. Vše vyvrcholilo napadením hlavní tváře Clash of the Stars Tomáše Le Syho. Bejr svůj podlý úder skryl za hozené tričko, které Le Symu údajně přinesl jak dárek. Vše přerušila až přítomná security a zdá se, že se v budoucnu zápasu Le Sy vs. Bejr opravdu dočkáme.

Dále se v mezizápasovém programu domluvilo také několik dalších zápasů. Těšit se tak pravděpodobně můžeme na duel influencerky a zpěvačky Míny proti Ladušce a také na další dívčí bitvu mezi Dominique Alagia a tiktokerkou Annie Camel. Studio navštívil i odpadlík z Oktagonu Václav Mikulášek, kterého pod barvami Clashe také brzo uvidíme. Střetne se pravděpodobně se Sandrem z Love Islandu. Spoustu dalších zajímavých událostí bylo k vidění i v jednotlivých zápasech, kde o překvapivé výsledky rozhodně nebyla nouze. Co se stalo v zápasech Žraloka, Snejkse, Miss Problem se Zajícovou nebo v titulové řežbě probereme níže. Vyhodnotíme také naše sázky. Na konci článku pak najdete přehlednou tabulku s Clash of the Stars 6 výsledky.

Prelims zápasy z YouTube navnadily diváky na pořádnou show

Organizátoři za zápasy, které budou vysílat zdarma na svém YouTube vybrali duely Podhorný vs. Volák a Malej Zmijozel vs. MaxGreen. První z těchto zápasů nakonec jako jediný duel z celého večera došel až do vyhodnocení na body. V zápase byl celou dobu lepší Podhorný, který svého soupeře systematicky ničil přesnými lowkicky. Nakonec si tedy odnesl zaslouženou výhru.

V souboji malých mužů byl jednoznačným favoritem Zmijozel, který také do zápasu vstoupil o dost lépe. MaxGreen však ve svém postoji ukázal znatelný progres a konečně se alespoň částečně začíná přibližovat opravdovému amatérskému MMA. Zápas však už v prvním kole Zmijozel nemilosrdně ukončil na TKO.

Bitva těžkých vah Huhu vs. Kobra dlouhé trvání neměla

Velice očekávaný byl zápas Kobry proti Huhovi. Ten se v Clash of the Stars představil už potřetí avšak ani tentokrát jeho výkon na úspěch zdaleka nestačil. Kutka v kleci předvedl své obrovské srdce, které jinak skrývá za konzumací alkoholu a nadávkami. Svého soupeře, který nezvládl udýchat více než 30 úvodních vteřin ukončil na škrcení ve stoje tzv. standing guillotine. Pohřbil tím tak i naši sázku na Huha a ukázal, že alkohol pro něj není tak velkou překážkou, jak se mohlo zdát.

Čtěte
Clash of the Stars 8 – TIPY na první zápasy galavečeru v Ostravě

Zápas špičkových kvalit zvládl lépe Bergino

Velice kvalitní zápas dle našich dřívějších očekávání předvedl raper Riad a srandista Bergino. Oba borci ke svému duelu přistupovali se vším respektem a pokorou, kterou získali už během svých předchozích zkušeností s bojovými sporty. Už od prvního kola měl však navrch dřívější trenér Exploiteda Bergino. Ten nakonec převzal fight s Riadem zcela do svých rukou. Ve druhém kole pak slovenský bojovník dobře trefil svůj úder a zápas byl rozhodnut. Bergino vyhrál ve druhém kole via KO.

Další překvapení večera si připravil fanoušky neoblíbený Král Pablo

V zápase Patrika Corleoneho s Králem Pablem byl vcelku jasně favorizovaný Corleone. Hned od úvodu však bylo jasné, že ani jeden z borců tréninku příliš nedal a místy se i zdálo, že se perou poprvé v životě. Tento výkon neměl s bojovými sporty nic společného a po prvním kole tak bylo jasné, že zde bude hrát velkou roli štěstí. To se nakonec přiklonilo na stranu Krále Pabla, který svého soupeře dokázal ve druhém kole ukončit na TKO.

Snejks svůj výkon proti Králi Berouna nepřekonal, Sajmonose však s přehledem porazil

Nejen díky legendárnímu B4TheClash byl souboj Snejkse se Sajmonosem jedním ze nejdiskutovanějších zápasů z celé karty. Kotrmelec přes stůl, který Snejks na předzápasovém rozhovoru se svým protivníkem předvedl je jedním z nejzábavnějších okamžiků celého Clash of the Stars. V zápase byl pak Snejks jasným favoritem, ačkoli se mu Sajmonos v prvních sekundách dokázal dobře ubránit. Boj na zemi však Snejksovi vyloženě sedl, a ještě před koncem úvodního dějství svého soupeře ukončil na TKO, tak jak jsme předpovídali i v našem tipu.

První dívčí zápas večera skončil lépe pro dojatou Satnady

Asi v polovině turnaje přišel na řadu i první ze dvou dívčích zápasů na Clash of the Stars 6. V něm se proti sobě postavila majitelka pražského Anime baru Playstation Princess a influencerka a OnlyFans modelka Satnady. I přes obstojný začátek Playstation Princess otěže zápasu rychle převzala její protivnice, která mimo jiné využila i svou výraznou váhovou převahu. Zápas ukončila po vzoru své trenérky Miss Problem na zemi. Tento fight tedy dopadl dle našich předpokladů, Satnady vyhrála na submission v prvním kole.

Největší překvapení večera! Žralok dokázal neskutečné

Velké očekávání měla většina fanoušků od zápasu Rendyse se Žralokem. Jednalo se o střet těžkých a namakaných sportovců, kde byl favorizovaný kamarád Karlose Vémoly Rendys. Ten se také od začátku zápasu jasně ujal kormidla celého fightu a svého soupeře doslova naháněl po oktagonu. Žralok měl své až nekoordinované pobíhání po kleci jasně promyšlené, chtěl svého soupeře rychle vyčerpat. To se mu také částečně podařilo, to, co však následovalo nečekal nikdo! Žralok těsně před jedním ze svých dalších úhybů vystřelil pár propagačních úderů. Rendys byl však právě v pohybu, kdy chtěl svého soupeře konečně dohnat a donutit k boji. Žralokův „lucky punch“ však až neuvěřitelně přesně našel svůj cíl a dosedl na Rendysovu bradu. Vývoj zápasu tak dostal neočekávaný spád a Žralokův úder se stal vítězný. Výsledek zápasu je tedy jeho výhra v prvním kole via KO.

Čtěte
Clash of the Stars 8 – TIPY na první zápasy galavečeru v Ostravě

Zápas na holé pěsti skončil lépe pro rapera Lboye

Bez rukavic měly být původně na Clash of the Stars 6 k vidění hned dva zápasy, nakonec se tak však stalo jen v duelu mezi Lboyem a Ickem. V tomto fightu byl lehkým favoritem Icko, který měl již dříve zkušenosti s boxem. Jeho dřívější kamarád a kolega z labelu Lboy ho však zaskočil už od vstupu do ringu. Už od zahájení jejich duelu se Lboy hnal za rychlým ukončením, a to na velice agresivním způsobem, kdy používal především ostrá kolena mířená na Ickovu hlavu. Tato strategie se nakonec vyplatila a Icko po pár opravdu tvrdých úderech padl k zemi. Zde však udělal rozhodčí obrovskou chybu a místo počítání zápas ukončil na TKO výhrou pro Lboye. Tento duel však nebyl podle pravidel MMA a mělo se nejprve počítat.

Další chybou rozhodčí pokazil i zápas Miss Problem se Zajícovou

Druhý ženský zápas se odehrál mezi Miss Problem Dostálovou a Zajícovou. Tento zápas byl podle pravidel undergroundu, což znamená, že souboj po případném takedownu na zemi nepokračuje. Rozhodčí však od začátku nechával zápas nepřiměřeně dlouho pokračovat i na zemi. Jedna z bojovnic pak používala lokty a kolena ačkoli druhá byla přesvědčena o tom, že tyto techniky jsou v jejich zápase zakázané. Rozhodčí pak rozhodující slovo do zápasu nevznesl a vznikl tak ještě větší zmatek. Nakonec dokonce nevěděl, jak zápas správně ukončit, a i přes velkou finální převahu Zajícové zápas skončil jako „no contest“, tedy bez výsledku.

Ani tři borci na Karlose Bendu nestačili, Kotlárobijec si připsal trojité vítězství

Zápas tři na jednoho, který mohl mít až devět kol skončil nakonec dle očekávání. Benda nejprve v prvním kole na KO vyřadil z boje Dana Maďara. Dále si poradil na submission se silákem Tišerem a souboj s Kudlankou byl ve skutečnosti jen velice propagační. Nejvíce Bendu ohrozil hned v úvodu Maďar, který dobře trefil jeden z úderů, na více už se však nezmohl. Legendární je především ukončení Plzňakova. Mistr kung-fu zvaný jako Kudlanka podlehl na škrcení a v kleci prakticky jen počkal, než ho Benda ukončí.

Kotlár po slibném začátku nakonec vyhrát nedokázal

Zápas Datel vs. Kotlár i přes původní domluvu nakonec bez rukavic neproběhl. Vše však začalo dost neočekávaným a kvalitním tlakem Jaroslava Kotlára. Datel nakonec skončil v gilotině, kterou však jeho soupeř nedokázal dotáhnout. Za několik sekund si oba zápasníci tyto role prohodili a v daleko lépe chycené gilotině skončil Kotlár. Datel ukázal své zkušenosti z tréninku a nasazené škrcení dokončil. Kotlár odklepal a předposlední zápas na Clash of the Stars 6 vyhrál dle našich tipů Marek „Datel“ Valášek.

Titulovou bitvu ovlivnil nepříjemný faul, Grznár chce k pásu z polotěžké váhy titul i ze střední divize

Titulový zápas o šampiona polotěžké váhy (do 93 kilogramů) mezi Luktumou a Grznárem byl završením celého sobotního večera. Ani v tomto megafightu jsme se však do druhého kola nepodívali. V zápasu byl od začátku jasně lepší kulturista Filip Grznár. Ten však svému soupeři nadělil nepovolený úder hlavou. Rozhodčí ho sice správně napomenul a strhl mu bod, Grznár však na nic nečekal a otřeseného soupeře dokončil ještě v prvním kole na TKO. V zápase byl nejkontroverznější český kulturista daleko lepší, to, do jaké míry dění ovlivnila zmíněná hlavička však bude předmětem mnoha diskusí. Grznár po převzetí pásu šampiona oznámil jeho plány na zisk titulu i v divizi do 84 kilogramů.

Čtěte
Clash of the Stars 8 – TIPY na první zápasy galavečeru v Ostravě

Clash od the Stars 6 – výsledky

Výsledky Clash of the Stars 6 včetně vyhodnocení našich tipů jsme shrnuli v přehledné tabulce níže:

Clash of the Stars 6 VÝSLEDKY
Tip Výsledek
Volák vs. Podhorný Pod 1.5 kola KO
Malej Zmijozel vs. MaxGreen Výhra Zmijozel OK
Huhu vs. Kobra Výhra Huhu KO
Bergino vs. Riad Výhra Bergino OK
Král Pablo vs. Patrik Corleone Výhra Corleone KO
Snejks vs. Sajmonos Výhra Snejks v 1. kole OK
Satnady vs. Playstation Princess Výhra Satnady OK
Rendys vs. Žralok Patrik Výhra Rendys KO
Icko vs. Lboy Pod 1.5 kola OK
Miss Problem Dostálová vs. Zajícová Výhra Zajícová
Karlos Benda vs. Maďar/Tišer/Kudlanda Výhra Benda OK
Jaroslav Kotlár vs. Datel Výhra Datel OK
Luktuma vs. Filip Grznár Pod 2.5 kol OK

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search