Logo týmu Ascoli

Devět střelců NHL a výhra přes 160 tisíc Kč!

29. 3. 2022 08:00, upraveno: 28. 3. 2022 20:36
autor: Young
Briankopcan2 vsadil u Tipsportu minulé úterý tiket, který se skládal ze sedmi střelců NHL. Všechny tyto utkání se hrály následující den. Celkem se hrálo jedenáct utkání, ale ve čtyřech zápasech si žádného střelce nevybral.

Celkový kurz tiketu byl 3 212.85, což při vkladu 50 Kč dělá 160 642,50 Kč, ze kterých se tak mohl radovat sázející briankopcan2.

Kurzy u jednotlivých střelců se pohybovaly mezi 2.30 až 2.60, tedy jednalo se o jedny z nejlepších střelců svých týmů.

Střelci v NHL

Nejlepším střelcem Rangers je Kreider, který má k 28. březnu 44 vstřelených branek, což z něj dělá třetího nejlepšího střelce celé NHL, ale na něj birnakopcan2 nedal, ač jeden gól v zápase dal. Věřil jeho spoluhráči z první lajny Zibanejadenovi, který otevřel skóre v tomto zápase. Ač šli v sedmé minutě do vedení Rangers, nakonec prohráli 4:7.

Aho je nejen nejproduktivnějším hráčem Hurricanes, ale současně i nejlepším střelcem. Kurz na jeho gól byl 2.30 a to v domácím zápase proti Lightning. Na bránu Aho vystřelil dvakrát, jeho spoluhráč z lajny dokonce za zápas vystřelil pětkrát, ale Aho jednou ze dvou střel dokázal prostřelit Vasilevskiho. Nakonec se jednalo o branku vítěznou.

Posledním zápasem na tiketu, který začínal o půlnoci, byl mezi Penguins a Blue Jackets, ač šli hosté do vedení, tak druhá a třetí třetina již byla v dominanci Penguins. Druhou třetinu vyhráli 4:0 a jeden z branek vstřelil Rust. I na něj byl kurz 2.30.

Čtěte
Nové analýzy s TIPY zdarma

O půl jedné byli na programu střelci Lee z New York Islanders a Bertuzzi z Detroit Red Wings a oba své góly nechávali až na samotný závěr, Lee skóroval v čase 57:25 na 2:0 a Bertuzzi v čase 58:49 do prázdné branky na konečných 6:3. Což byl ale jeho třetí kanadský bod v tomto zápase.

V jednu hodinu byl pro briankopcana2 zajímavý zápas pouze mezi Jets a Golden Knights, kde tipoval střelce Scheifeleho, který je v první lajně Jets společně s Ehlersem a Wheelerem. Wheeler si připsal dvě asistence a Scheife s Ehlersem po jednom gólu a jedné asistenci.

Stars přivítali od 1:30 SEČ Oilers, většina by upřela zrak na dvojici McDavid či Draisaitl z Oilers, ale sázející věřil Hintzovi, který je až třetím nejproduktivnějším hráčem Stars, ale ani zde se nemýlil, jelikož srovnával v čase 54:38 na 3:3. Nakonec domácí vyhráli 5:3.

Od dvou hodin začínalo utkání mezi Flames a Sharks, zde se na potřebného střelce nemuselo dlouho čekat, jelikož Gaudreau z přesilové hry otevřel utkání již během prvních pěti minut.

Následně se muselo počkat hodinu a půl na poslední tip na tiketu. Kings přivítali na svém ledě Predators, tip byl na gól Kempeho. I jemu se stejně jako třeba Gaudreau podařilo vstřelit první gól v zápase a ještě v samotném začátku utkání. Již tak v čase 3:45 se sázející mohl radovat z pohádkové výhry.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.