Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Florida
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Edmonton
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Nizozemí
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Rakousko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Francie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Polsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anglie
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Slovinsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dánsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Srbsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chile
Copa America | 03:00 - 26. 06.
Logo týmu Argentina
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Kashima
J League | 12:00 - 26. 06.
Logo týmu Gamba
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Ukrajina
EURO | 18:00 - 26. 06.
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Gruzie
EURO | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Česko
EURO | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Turecko
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 19:00 - 28. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sport Recife
Serie B | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kolumbie
Copa America | 00:00 - zítra
Logo týmu Paraguay
Logo týmu Brazílie
Copa America | 03:00 - zítra
Logo týmu Kosta Rika
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 26. 06.
Logo týmu Santos
Logo týmu Peru
Copa America | 00:00 - 26. 06.
Logo týmu Kanada

Oktagon Tipsport Gamechanger – Program, TIPY a LIVE stream zdarma! – VŠECHNY TIPY OPĚT VÝHERNÍ!

28. 2. 2023 18:05, upraveno: 6. 3. 2023 10:24
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
MMA organizace Oktagon přichází s projektem, který na scéně bojových sportů nemá obdoby. Pod názvem Oktagon Gamechanger se skrývá boj 16 špičkových zápasníků o sladkou výhru 1 milión euro. Celý turnaj bude navíc pro registrované uživatele zdarma k vidění na TV Tipsport. Jak celý Gamechanger probíhá, co od něj čekat a na co si vsadit v prvních zápasech čtěte níže ve článku! Galavečer byl opět velice úspěšný a všechny naše tipy vyšly!
Tipspor Oktagon GAMECHANGER
Kdo vyhraje snový jackpot a na co vsadit v osmifinálových zápasech čtěte níže

Pyramida veltrové váhy zakončená snovým jackpotem

Tipsport Oktagon Gamechanger je vlastně pyramida, ve které se na začátku představí 16 bojovníků. Ti mají kromě společného cíle, dojít v turnaji co nejdál také společnou váhovou kategorii – všichni zápasí ve velteru, tedy do 77 kilogramů. Bojovníky v Gamechangeru čeká 5 eliminačních turnajů, na jejichž konci zbyde jeden, který si odnese výhru kolem 7 milionů korun. Parádní peníze tak čekají i na ostatní zápasníky, kteří vypadnou dříve. Celá myšlenka vznikla za podpory Tipsportu, který díky povedené spolupráci s Oktagonem vytvořil tuto na české ale i evropské poměry nevídanou show. V pyramidě se totiž kromě 8 zkušených zápasníků z Oktagonu představí také 8 dalších zahraničních fighterů. Ti si do Česka přišli vydělat slušný balík peněz a bezesporu se jedná o ty nejlepší z evropského, ale i světového velteru. Spolupráce s Tipsportem navíc znamená Gamechanger livestreamy zdarma pro všechny zaregistrované hráče.

Pro sázení je důležité si uvědomit, náročnost celého turnaje. Je velice pravděpodobné, že se během turnaje snad u každého zápasníka dostaví více nebo méně vážné zranění. Favorita tak jednoduše turnaj nemá. Kurzy však hovoří jinak a na některá zvučnější jména se dá vsadit v relativně malém kurzu, že vyhrají celý Gamechanger. Těmto sázkám se doporučujeme vyhnout. Pokud chcete sázet na jednoho z těchto favoritů, raději je na tikety přidávejte napříč pyramidou v jednotlivých zápasech. Snadno se totiž může stát, že i po vyhraném zápase bude muset fighter ze zdravotních komplikací odstoupit.

Vše vypukne 4. 3. 2023 na Oktagonu 40 v Ostravě

V Ostravě nás na Oktagonu 40 čeká v rámci Gamechangeru hned 8 úvodních zápasů pyramidy a také 1 nebo 2 rezervní zápasy. Ty jsou nutné právě z důvodu předpokládaného odstoupení některého z účastníků pyramidy. V takovém případě odstupujícího v Gamechangeru nahradí právě vítěz rezervního zápasu.

Osmifinále Tipsport Gamechangeru přinese konkrétně tyto zápasy

Všechny tipy, které uvádíme níže byly vyhodnoceny jako výherní.

Program: Gamechanger osmifinálové zápasy (Ostrava 4.3.2023)
Zápas Náš TIP
Samuel Krištofič vs. Alex Lohoré
David Kozma vs. Lukasz Siwiec
Máté Kertész vs. Marcel Grabinski Bez tipu
Bojan Veličkovič vs. Ion Surdu
Radovan Úškrt vs. Melvin van Suijdam Bez tipu
Christian Jungwirth vs. Tato Primera
Leandro Silva vs. Andreas Michailidis Bez tipu
Louis Glismann vs. Amiran Gogoladze Bez tipu
Rezervní zápas
Andrej Kalašnik vs. Matúš Juráček

Vsaďte si a sledujte Oktagon 40 Gamechanger živě a zdarma

Všechny zápasy sledujte zdarma 4. 3. od 18:00 online v exkluzivních streamech na TV Tipsport.

To mě zajímá

Noví hráči za registraci získají:

  • vstupní bonus za registraci 300 Kč zdarma
  • vkladový bonus až 50 000 Kč
  • sledování zdarma celého turnaje Oktagon 40 Gamechanger a dalších MMA oraganizací

Ukázka streamu u Tipsport:

TIPY zdarma na Tipsport Gamechanger

Kdo vyhraje snový jackpot a na co vsadit v osmifinálových zápasech čtěte níže:

Piráta čeká těžký soupeř Alex Lohoré

Samuel Krištofič neboli pirát je dlouholetým zápasníkem Oktagonu. Někteří ho za jeho svérázné chování uznávají a druzí nenávidí. Jedná se o velmi kontroverzního zápasníka, kterého nyní čeká velice těžký soupeř, ten dříve potrápil i Vémolu. Oba borce také spojuje Patrik Kincl. S ním nejprve pětikolovou bitvu o titul jasně prohrál Krištofič a následně i Lohoré. Ten však od Kincla inkasoval KO už v prvním kole. Oba borci si pak tyto prohry vynahradili. Pirát vyhrál poslední zápas s Polívkou na body a Alex nedávno na Oktagonu 38 usadil tvrdými údery ve třetím kole Juráčka. Z tohoto hlediska se tak jedná o opravdu vyrovnaný zápas dvou špičkových fighterů v dobré formě.

Na sociálních sítích se už oba bojovníci nějakou dobu špičkují. Oblíbené je především video, kde Lohoré paroduje Pirátovo boxerské umění. To si ze své pozice totiž může dovolit a ačkoli je pirát také spíše postojář, Lohorého box je na světové úrovni. Od utkání očekáváme vyrovnanou bitvu, do které vzhledem ke zkušenostem (oběma borcům je 33 let a dohromady mají kolem 50 profesionálních zápasů) půjdou s jasně stanovenou taktikou. Důležité je také pro oba předejít zraněním, které by je mohly vyřadit z pokračování v pyramidě. Je tedy dost možné, že se v kleci ukončení nedočkáme a vše tak budou muset rozhodnout bodový rozhodčí. Vsaďte si tedy, že tento duel skočí na body v kurzu 1.60.

Využijte stoupající kurz na Jungwirtha

Christian Jungwirth je na vrcholu své kariéry a ve 36 letech nemá času na zbyt. Naposledy se ukázal v půlce února na Oktagonu 39, kde porazil na body houževnatého soupeře z Brazílie. Nyní ho čeká Tato Primera! Španěl, kterého jsme mohli v Oktagonu poprvé vidět v roce 2020, kdy ve svém prvním zápase porazil Gábora Borároše a ještě v tomtéž roce také Kalašnika. Poté však následovaly 3 nepříjemné porážky a naposledy Primera zápasil pod španělskou organizací SCC. Naposledy zde v létě 2022 na body porazil Portugalce Carvalha, který dlouhodobě není zrovna v nejlepší formě.

Čtěte
TIKET ARÉNA: Tiket na Tipsport Gamechanger s více jak 100 inspiracemi (platnost do 4.3.) - WIN

Jungwirth je v daleko větším zápasovém tempu a zdá se, že to tvrdému Němci vyhovuje. Jedná se o jednoho z nejtvrdších zápasníků velteru, který snese obrovské množství ran a i přes to dokáže udržet svou stanovenou taktiku. První a také poslední KO/TKO dostal Jungwirth v roce 2017, od té doby prohrál jen na body nebo v jednom případě na submission. Tato Primera by německého zápasníka v postoji neměl ohrozit. Vsadit si můžete na klasickou výhru Jungwirtha, ale my vzhledem k zajímavému kurzu volíme sázku, že Jungwirthovi vyhraje přímo na body v kurzu 2.

David Kozma a Veličković si jdou pro postup

Jedni z největších favoritů na výhru celého Gamechangeru jsou David Kozma a Bojan Veličković. Oba borci na sebe už dříve narazili a je možné, že se potkají i v Gamechangeru, zatím mají však oba jiné starosti. Kozma si bude muset poradit s Polákem Siwiecem. Ten bojuje pod organizací Babilon MMA, kde drží šňůru 4 výher v řadě. Z hlediska zkušeností ale zdaleka nedosahuje úrovně Davida Kozmy. Růžový panter nedávno v Oktagonu prohrál poprvé po 10 výhrách v řadě! Momentálně má tak ve své oblíbené Ostravě ideální příležitost toto klopýtnutí v jinak skvělé kariéře napravit.

UFC veterán Bojan Veličković svede v Ostravě boj proti moldavskému Drákulovi, vlastním jménem Ionu Surduovi. Ten sbíral zkušenosti kromě UFT a RXF také v polském KSW, kde už však nebyl tak úspěšný. Přesto se jedná o šikovného postojáře, který nerad nechává zápasy rozhodovat rozhodčí. Bojan Veličković je však oproti o 7 let mladšímu Moldavanovi daleko vyzápasenější a zkušenější. Jeho kariéra ještě zdaleka není u konce a Gamechanger je naprosto ideální příležitost, aby ukázal, co se za svou bohatou fighterskou kariéru naučil. Veličković má také skvělé „fight IQ“ a je jedním z větších favoritů v rámci celého Gamechangeru. Doporučujeme tedy vsadit AKO tiket na výhru Kozmy i Veličkoviće. Výsledný kurz bude s ohledem na vaši sázkovou kancelář kolem 1.50 až 1.60.

Vyrovnaná přestřelka v rezervním zápase

V utkání, které sice není přímo součástí pyramidy Gamechangeru, ale je pro jeho funkci velice důležité se utká Juráček proti Kalašnikovi. Jedná se o opravdu vyrovnaný zápas, kde je kromě výhry jasným cílem obou borců také předejít zranění. To by totiž znamenalo, že vydřené vítězství přijde vniveč. Výherce totiž bude figurovat jako náhradník v pyramidě, za případně odstupující zápasníky. Kvůli celkové vyrovnanosti zápasu, podobné formě obou borců, a především výše zmíněné skutečnosti, doporučujeme vsadit, že i tento duel skončí na body. Kurz najdete kolem 1.55.

Tento zápas byl nakonec těsně před turnajem pozměněn. Jak Juráčkův, tak Kalašnikův zápas však skončil na body, tak jak jsme u těchto borců predikovali.

Gamechanger – KURZY / VSADIT

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search