Přihlášení:
Menu
Logo týmu Dortmund
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Paris SG
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kladno
Extraleague - Q | 17:00 - zítra
Logo týmu Vsetín
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Detroit
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Palermo
Serie B | 20:30 - 19. 04.
Logo týmu Parma
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Independiente
Primera Divisio.. | 01:00 - dnes
Logo týmu Talleres
Logo týmu Argentinos
Primera Divisio.. | 01:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 01:00 - dnes
Logo týmu Velez Sarsfield
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 01:00 - dnes
Logo týmu River Plate
Logo týmu Washington
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Boston
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Nashville
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Buffalo
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:37 - dnes
Logo týmu Ottawa
Logo týmu LDU de Quito
Primera A | 02:00 - dnes
Logo týmu Delfin Manta
Logo týmu Edmonton
NHL | 03:37 - dnes
Logo týmu San Jose
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Levadia Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Košice

Jak v MMA sázet na odvetné zápasy?

5. 1. 2022 23:34, upraveno: 5. 1. 2022 23:34
autor: OnlyValue
Odvetné zápasy v MMA jsou velmi časté. Ačkoliv se o tom moc nemluví, věnovat dostatek pozornosti předchozímu zápasu je pro sázení velmi užitečné. Pokud si však nedáte pozor, tyto informace mohou být i zavádějící. V následujícím článku přináším pět faktorů, na které byste se měli zaměřit při sázení na odvetný zápas.

Co se stalo v předešlém zápase?

Výchozím bodem pro jakoukoli analýzu sázek v odvetném zápase je podívat se na to, co se stalo, když se bojovníci setkali naposledy. V tomto bodě můžete proti veřejnosti získat překvapivou výhodu. Můžete zde získat překvapivou výhodu oproti veřejnosti. Pro většinu lidí bude tato analýza spočívat pouze v tom, kdo vyhrál nebo prohrál. Pokud jste však sledovali hodně zápasů MMA, víte, že výsledek ne vždy vypovídá o celém příběhu zápasu.

Někdy se stane, že jeden bojovník v zápase dominuje, ale jeho soupeř má štěstí a najde si příležitost, aby vyhrál. Kdyby neměl ten jeden okamžik štěstí, pravděpodobně by nevyhrál. Nemůžete si být jisti, že bude mít štěstí znovu. Na druhou stranu, pokud vítěz nejen vyhrál, ale zcela dominoval, pak je dost možné, že bude mít opět silnou převahu. Když se vrátíte zpět a podíváte se na články popisující poslední zápas a to, jak dopadl – nejlepší jsou živé aktualizace zápasu kolo po kole v přímém přenosu, protože nejsou zabarveny konečným výsledkem – budete mít mnohem lepší přehled o minulém zápase bojovníků než většina lidí.

Kolik času uteklo od posledního zápasu?

Odveta, která se odehrála před šesti měsíci, bude z hlediska sázení mnohem užitečnější než ta, která se odehrála před šesti lety. Čím delší doba uplynula mezi jednotlivými zápasy, tím větší je možnost změn a tím větší je nejistota. Čím více se toho mohlo změnit, tím méně si můžete být jisti, že to, co se stalo minule, se bude opakovat. Obecně platí, že pokud se první střetnutí odehrálo před více než 18 měsíci nebo pokud bojovníci od té doby absolvovali více než dva další zápasy, je těžké věřit čemukoli, co se ze zápasu dozvíte.

Co se od té doby změnilo?

Od posledního zápasu se vždy něco změní. Čím více změn dokážete identifikovat a pochopit, tím lépe se vám bude sázet. Mají zápasníci stejnou váhu? Změnil jeden nebo oba zápasníci místo, kde trénují, nebo s kým trénují? Potýkal se jeden z nich se zraněním? Prokázali bojovníci od posledního setkání odlišný styl nebo vývoj stylů? Porazili od té doby obzvláště dobré bojovníky nebo překvapivě prohráli? Čím více toho dokážete zjistit, tím větší je šance, že najdete něco, co bude mít významný vliv na výsledek – což vás může přivést k výhodné sázce.

Bude se veřejnost o poslední zápas zajímat?

Někdy bude odveta tvořit velkou část děje zápasu. To je pravděpodobné zejména tehdy, pokud zápas spadá na vrchol karty a je v důsledku toho silně propagován. Častěji si však široká veřejnost jen stěží uvědomí, že bojovníci spolu již dříve bojovali. Nebude to významným faktorem při propagaci zápasu a zápas nebude obecně moc propagován.

Čtěte
Oktagon 55 livestream živě: Jungwirth, Pukač, Szabová, Kimball a další jdou do akce

Zájem veřejnosti o první zápas bude také ovlivněn tím, o jaký zápas se jednalo. Pokud byl kontroverzní, obzvláště vzrušující nebo vysoce prestižní, pak přitáhne mnohem více pozornosti než zapomenutelný zápas uprostřed karty. Čím více si veřejnost uvědomí první zápas, tím větší vliv bude mít na její rozhodování tentokrát. Tvůrci kurzů si toho budou vědomi, takže zájem a povědomí veřejnosti budou mít přímý vliv na to, jak budou stanoveny sázky a jak se budou pohybovat.

Jak na poslední zápas sázela veřejnost?

Ne vždy je to možné zjistit, ale může to být užitečné. Pokud se vám podaří získat představu o tom, jak veřejnost sázela na poslední zápas – jaké měla předsudky a jak to pro ni dopadlo -, můžete získat představu o tom, jak bude reagovat tentokrát. Pokud například veřejnost ve velkém sázela na jednoho bojovníka a ten vyhrál, je velká šance, že na něj bude ve velkém sázet i tentokrát.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search