Přihlášení:

twelve − ten =

Menu
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Osasuna
Liga BBVA | 20:30 - dnes
Logo týmu Lorca
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Botafogo
Serie A | 21:00 - dnes
Logo týmu Vitória
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
NHL | 02:05 - 29. 05.
Logo týmu Washington
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 14:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Čt. tip:
0
1X2
Čt. tip:
1
1X2
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Žilina
Super Liga | 17:20 - dnes
Logo týmu Trenčín
Logo týmu Wolfsberger AC
Bundesliga | 17:30 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Logo týmu Austria Wien
Bundesliga | 17:30 - dnes
Logo týmu Salzburg RB
Logo týmu Mattersburg SV
Bundesliga | 17:30 - dnes
Logo týmu LASK Linz
Logo týmu Haugar Haugesund
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Tromsö

Kdo vyhraje Mistrovství světa ve fotbale 2018 (v Rusku)?

20. 4. 2018 10:00, upraveno: 20. 4. 2018 10:18
autor: LadyAmbientte
14.června se všichni fotbaloví fanoušci přenesou do Ruska, na Mistrovství světa 2018. Přestože na tomto turnaji bude o prvenství a titul světového šampiona soupeřit celkem 32 týmů, pravděpodobnost, že vyhrají týmy jako Saudská Arábie, nebo Peru je spíše mizivá.
Kdo vyhraje Mistrovství světa ve fotbale 2018 (v Rusku)?
Mistrovství světa zatím vyhrálo pouze 8 národů. Dočkáme se letos nějakého překvapení?

Do dnešní doby se odehrálo celkem 20 MS ve fotbale. Turnaj se doposud podařilo vyhrát pouze 8 týmům. Vyhraje Mistrovství světa ve fotbale v roce 2018 nový národ, nebo se bude opakovat předchozí vítěz? V naší redakci věříme spíše v to druhé. Pojďte se s námi podívat na 5 bývalých vítězů, mezi nimiž se podle nás ukrývá i letošní vítěz.

Německo

Úřadující Mistr světa ve fotbale, Německo, na turnaj přijede jako nejlépe postavený tým UEFA. Německý tým je až po okraj napěchovaný talenty, snad kromě útočníka. Němci byli dlouho odkázáni na Maria Gomeze, nyní by ale Joachim Low mohl sáhnout po 22letém talentu RB Lipsko, Timu Wernerovi. Na všech dalších pozicích na hřišti má Německo z čeho vybírat, takže o Němce se nebojíme.

Brazílie

V pořadí druhý nejlepší tým na světě, Brazílie, se v Rusku bude pokoušet o svůj šestý titul vítěze MS ve fotbale. Výkony Brazílie hodně záleží na Neymarovi, na němž visí také útok PSG. Jenže Neymar se zranil a zatím není jisté, zdali to do Mistrovství světa ve fotbale 2018 stihne. Až se tato otázka vyřeší, bude první polovina rovnice téměř u konce. Ať tak nebo tak, německá demolice Brazílie na Světovém poháru v roce 2014 (7:1) by vám při sázení nikdy neměla vypadnout z hlavy.

Argentina

Argentina v kvalifikaci málem vybouchla. Lionel Messi ji hodně chyběl. Když byl ovšem na hřišti, Argentina dokázala hrát dobře. Argentina tedy na MS 2018 bude spíše v roli černého koně. Talentem nabitý tým se na pozici divoké karty nachází zcela zaslouženě, je totiž velmi nekonzistentní. Pokud tento tým ovšem dokáže najít způsob, jak bez výhrad využít schopnosti Messiho, má skvělou šanci v turnaji triumfovat.

Francie

Ikona týmu Kalev Tallin
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Tammeka Tartu
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Turnaj v Rusku se bude odehrávat přesně 20 let poté, co Francie naposledy získala titul. Tým Francie je poskládaný ze zkušených hráčů, ale i z nadějných mladých hvězd. Zajímavý mix má obrovský potenciál, jenže některé špičkové hvězdy, jako například Paul Pogba, v současné chvíli nejsou ve formě. Největší slabostí týmu by pak mohla být jeho obrana. Střed pole, útok a brankář se v Rusku naopak zařadí mezi to nejlepší, co turnaj nabídne.

Španělsko

Španělsko, vítěz Mistrovství světa 2010, si s sebou do Ruska nejspíše přiveze některé zajímavé nové hráče (kteří v roce 2014 v Brazílii ještě nebyli k dispozici). Tým kouče Julena Lopeteguie stále spoléhá na obránce Sergia Ramose a Gerarda Piqueho. I přes pokročilý věk dokážou oba hrát na vysoké úrovni. Střed pole je namixován z mládí i zkušeností, zatímco útok se bude spoléhat na Diega Costu. Na předešlém turnaji se Španělsko nedostalo ani ze skupiny, to by letos nemělo platit.

ČTĚTE TAKÉ:
Britská královna Alžběta II. si sázením na „koníčky“ vydělala přes 240 milionů korun

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole