Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester United
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Carolina
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
La Liga | 16:15 - 04. 12.
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
3.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Toros Neftekamsk
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Iževsk
Major Hockey Le.. | 16:00 - dnes
Logo týmu Samara
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Copa del Rey | 16:00 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Logo týmu Sochi
KHL | 17:30 - dnes
Logo týmu Novosibirsk

Kurzové sázení | 13+1 informace o sázení na sport

20. 7. 2021 21:51, upraveno: 11. 8. 2021 09:57
autor: Betting-girl
Kurzové sázení neustále nabývá na popularitě, na rozdíl od dalších moderních trendů však nevyklízí pozice ani po dlouhých letech své existence. Kurzové sázení je taková stálice, která tady s námi byla, je a bude, ve stejném či větším rozsahu, než dnes.
kurzové-sázení
Kurzové sázení se těší stále větší oblibě.

Kurzové sázení do našich životů přináší spoustu zábavy stejně jako možnost vyhrát život měnící výhru. Pro vytrvalejší jedince, kteří mají odhodlání jít trošku do hloubky, je potom kurzové sázení nejen zdrojem nesmírného vzrušení, ale také obživy.

V tomto článku vám přinášíme ucelené informace o kurzovém sázení společně se velkým přehledem témat, která se kurzového sázení dotýkají. Začít přitom nemůžeme jinak, než jeho definicí.

Co je to kurzové sázení?

Kurzové sázení je činnost, v jejímž rámci lidé sází na to, že nastane určitá situace s cílem vyhrát peníze. Ke každé sázce se přitom váže předem daný kurz. V rámci kurzového sázení si tak můžete vsadit na jednotlivé události ve sportovním utkání nebo například během voleb do senátu.

Kurzového sázení se vždycky účastní dvě strany. V našich končinách se obvykle jedná o sázkovou kancelář, která vypisuje kurzy a přijímá sázky, a o samotného sázkaře, který kurzy akceptuje a na dané sázkové příležitosti sází. V zahraničí je dále k vidění také uzavírání sázek mezi jednotlivými sázkaři a to prostřednictvím sázkových burz. Sázkové burzy přitom mají úlohu přivést dohromady dva sázkaře, kteří mají zájem vsadit si na protilehlé možnosti při určitých kurzech.

Ikona týmu Manchester United
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Arsenal
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Kdo se může účastnit kurzového sázení?

Kurzového sázení v České republice se může účastnit každá osoba starší 18 let, která je způsobilá k právním úkonům. Z této skupiny se dále vylučují politicky exponované osoby a osoby zapsané v rejstříku vyloučených osob.

Na co lze sázet?

Kurzové sázení se někdy zaměňuje za sportovní sázení, protože sportovní sázení je mezi lidmi vůbec nejrozšířenější, to je ovšem špatně. Kurzové sázení může být sportovní sázení stejně jako sázení na společenské události nebo sázení na vývoj ceny měn či komodit na trhu.

Nabídka společenských sázek či sázek na vývoj ceny měn a komodit je ovšem omezená, hlavně kvůli menšímu zájmu. Nejrozsáhlejší nabídku kurzů tak najdete u sportovních událostí, přičemž platí, že čím sledovanější daná událost je, tím širší nabídku vám sázkovka přinese. V případě malých fotbalových soutěží jako je druhá běloruská liga tak budete rádi, když si budete moci vsadit na výsledek zápasu, případně over/under, zatímco v případě hojně sledovaných zápasů Ligy mistrů určitě dostanete k dispozici hromadu doprovodných sázek jako je sázka na počet karet, na počet rohů nebo na střelce gólů.

Kde lze sázet?

V České republice lze sázet pouze v sázkových kancelářích, které vlastní licenci pro provozování služeb na našem území, a to online nebo v kamenných pobočkách. V Česku aktuálně operuje pouze několik sázkovek, přičemž nejoblíbenější jsou sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna a Chance.

ČTĚTE TAKÉ:
Live sázení na házenou (test systému na under/over v druhém poločasu)

Tipsport kurzové sázení

Sázková kancelář Tipsport je jedničkou na našem trhu a aktuálním sponzorem naší nejvyšší hokejové ligy s názvem Tipsport Extraliga. Tipsport kurzové sázení je rychlé, přehledné a spolehlivé. Tipsport navíc vládne v rozsahu nabízených služeb, v jeho nabídce najdete spoustu užitečných možností včetně možnosti sledovat live streamy, nebo doprovodných služeb jako je předčasný výběr celého tiketu či jen některé sázkové příležitosti. O kurzovém sázení na Tipsportu jsme vám přinesli více informací v samostatném článku.

Fortuna kurzové sázení

Fortuna je druhou nejoblíbenější sázkovou kanceláří na našem trhu a aktuálním sponzorem naší nejvyšší fotbalové ligy s názvem Fortuna:Liga. Fortuna kurzové sázení je pohodlné a spolehlivé, jenom nesmíte moc okatě vyhrávat. To vás potom sázková kancelář limituje či zcela blokuje. Také v nabídce Fortuna kurzového sázení najdete streamy zdarma, které můžete sledovat i ve velice povedené aplikaci. O Fortuna kurzovém sázení by se toho dalo napsat opravdu hodně, proto jsme mu věnovali samostatný článek.

Chance kurzové sázení

Chance je třetí nejoblíbenější sázkovou na českém trhu. Zároveň se jedná o oficiálního sponzora druhé nejvyšší hokejové ligy v Česku. Chance kurzové sázení je v podstatě identické s Tipsport kurzovým sázením a to z toho důvodu, že tyto dvě sázkové kanceláře mají stejného majitele a stejné vedení a využívají naprosto stejného uživatelského rozhraní. Liší se pouze v barvě (Tipsport je modro-oranžový zatímco Chance je zeleno-oranžová) a v nabízeném bonusu (Tipsport nabízí 500 korun na ruku a až 50 tisíc na první vklad peněz, Chance dává 200 korun na ruku a až 2000 korun na první vklad peněz). I navzdory faktu, že Chance je identickým dvojčetem Tipsportu, se o této sázkovce dá napsat hodně, proto jsme i Chance kurzovému sázení věnovali samostatný článek.

Sazka kurzové sázení

V pořadí čtvrtá nejoblíbenější sázková kancelář na českém trhu je Sazkabet. Sazkabet provozuje loterijní společnost Sazka. Sazkabet kurzové sázení na český trh vnáší variabilitu, u mnoha sázkových příležitostí totiž nabízí alternativní kurzy, nebo kurzy, které ostatní sázkové kanceláře kvůli omezenému zájmu sázkařů nenabízí. V Sazkabet si tak mnohdy vsadíte na asijské handicapy, na které byste si jinde nevsadili, nebo na střelce či karty, které jiné sázkovky zrovna nemají v nabídce. Sazka kurzové sázení je rozsáhlé a spletité, více vám prozradí tento článek.

Co jsou to společenské sázky?

Společenské sázky jsou sázky, které se týkají společenských témat, tedy témat blízkých většině populace. Mezi společenské sázky patří například sázení na budoucí události určitého televizního seriálu nebo reality show, případně sázky na vývoj ceny másla nebo sázky na teplotu v určitou hodinu a den roku.

Ještě v nedávné době nebyly společenské sázky v České republice ze strany sázkových kanceláří moc podporované, v posledních letech však nabídka společenských sázek roste. Největšími poskytovateli společenských sázek jsou přitom sázkové kanceláře Tipsport (respektive její sesterská sázkovka Chance) a Fortuna.

Tipsport společenské sázky

Tipsport společenské sázky se soustředí na sázení na politické události (například volby do poslanecké sněmovny nebo volby prezidenta) v České republice i v dalších zemích jako je Německo, Velká Británie nebo USA. V nabídce Tipsportu dále najdete sázky na výhru televizních soutěží jako je například StarDance, případně na teplotu nebo cenu másla v určitém dni roku. Tipsport dále každoročně vypisuje sázky na výhru Sportovce roku.

ČTĚTE TAKÉ:
Proč neexistuje nic jako „tutovky“?

Fortuna společenské sázky

Fortuna společenské sázky jsou mnohem rafinovanější nežli Tipsport společenské sázky. V nabídce Fortuny najdete prakticky všechny společenské sázky nabízené Tipsportem, což je doplněné opravdu extravagantními sázkami jako například „Stane se v roce 2021“, kde můžete vsadit na zajímavosti typu: Na oficiální návštěvu ČR přijede Donald Trump, Alexandr Lukašenko rezignuje na post prezidenta Běloruska, euro klesne pod hranici 25 korun za USD, WHO označí Covid-19 za vymýcený, Donald Trump se stane vyslancem USA v KLDR a mnoho dalších.

U Fortuna společenských sázek se tak člověk může i dobře pobavit, zvlášť když své vsazené tikety pošle na ukázku přátelům.

Kurzové sázení – jak vydělat?

Jak jsme uvedli v definici kurzového sázení výše, cílem sázkaře v kurzovém sázení je vyhrát sázku, tedy vydělat peníze. Každý sázkař si proto dřív nebo později položí sázku jak si kurzovým sázením vydělat peníze (samozřejmě pokud se nejedná o přirozený talent, který vyhrává od první chvíle, což vážně hodně pochybujeme).

Kurzové sázení samozřejmě není snadné. Kdyby bylo snadné, tak by si jím peníze vydělával každý, což by úplně položilo sázkové kanceláře. Jak kurzovým sázením vydělat peníze vám dennodenně radíme na naší stránce kurzovesazeni.com. Pokud se chcete stát úspěšným sázkařem, doporučujeme vám začít u naši Školy sázení a dále se prokousat některými základními koncepty, především potom value bettingem a bankroll managementem.

Tipy na kurzové sázení

Na kurzovém sázení je krásné, že i pokud mu zrovna moc nerozumíte, můžete jeho prostřednictvím vydělávat peníze. Je to z toho důvodu, že spousta dobrých sázkařů sdílí své tipy zdarma. Abyste byli úspěšní, stačí jejich tipy na kurzové sázení sledovat a máte vyhráno. Ovšem pozor! Pokud chcete dosáhnout zisku, musíte při sázení podle úspěšných sázkařů dodržovat jak správné tipy (například asijské handicapy), tak i správnou výšku kurzu. Pakliže se kurz sníží, nemá jeho vsazení smysl (připravujete se o value).

Placené sázkové servisy

Tipy na kurzové sázení poskytují také placené sázkové servisy. Na tyto sázkové servisy si dávejte pozor! Většina z nich jsou podvodníci, jenom malý zlomek prodává skutečně výherní (ziskové tipy). Jak vyzrát na podvodné sázkové servisy jsme vám poradili v tomto článku.

Kurzové sázení daně

Pakliže si kurzovým sázením pravidelně vyděláváte, nebo pakliže vás trefila nějaká život měnící výhra, musíte peníze ze sázení zdanit. V České republice se aktuálně nedaní výhry v úhrnu do jednoho milionu korun ročně, tyto výhry daní sázkové kanceláře. Pokud se však dostanete nad tuto hranici, měli byste oslovit svého účetního a samozřejmě si pročíst také tento článek.

Výpočet kurzu sázky

Pro ziskové sázení je zcela klíčové, abyste dokázali vypočíst (nebo alespoň zhruba určit) pravděpodobnost, s jakou daná sázková příležitost nastane. V druhém kroku potom tuto pravděpodobnost musíte převést na kurz a tento kurz nakonec porovnáte s nabídkou sázkové kanceláře. Pokud sázková kancelář nabízí kurz vyšší, než jaký jste odhadli vy s vaší pravděpodobností, potom byste měli vsadit.

Výpočet kurzu sázky samozřejmě není úplně snadný, je třeba získat ten správný cit. Jak na výpočet kurzu sázky jsme vám poradili v samostatném článku, jenom v pár zcela jednoduchých krocích. Věříme, že s troškou odhodlání to dokážete.

ČTĚTE TAKÉ:
Kdy sázet na neznámé sporty?

Kalkulačka kurzů sázení

Kurzové sázení je hodně o počítání a jakkoliv se nejedná o složité výpočty, různé druhy sázkových kalkulaček mohou ušetřit velkou spoustu času. Na našich stránkách se nachází kalkulačka kurzů sázení, kalkulačka asijského handicapu, kalkulačka pro převod kurzů (decimální/americký/zlomkový atd.) a holandská kalkulačka. Využijte těchto pomocných kalkulaček pro sázení, k dispozici jsou zcela zdarma!

Kurzové sázení vysvětlivky

Svět kurzového sázení je samostatným živoucím organismem, který přináší svůj vlastní slang. Nováček by se kvůli bezpočtu speciálních výrazů v kurzovém sázení mohl rychle ztratit, proto jsme pro vás připravili vysvětlivky těch nejpoužívanějších výrazů.

Kurzové sázení vysvětlivky na našich stránkách obsahují více než 100 nejpoužívanějších výrazů. Jestliže si tedy nejste jistí, co znamená dané slovo, určitě navštivte náš slovník. Samotnou definici kurzového sázení najdete na začátku článku.

Kurzové sázení systémy

Pakliže v kurzovém sázení chcete vyhrávat, dřív nebo později si budete muset vytvořit strategii sázení, podle které budete vybírat své tipy, nebo budete muset nějakou strategii sázení převzít od ostatních.

Na stránkách kurzovesazeni.com vám přinášíme nepřeberné množství různých strategií sázení a sázkových systém. Kurzové sázení systémy na našich stránkách jsou k dispozici zcela zdarma, pro každého zájemce. Z více jak 100 systémů kurzového sázení se musí vybrat opravdu každý.

Kromě systémů kurzového sázení potom přinášíme testy těchto systémů a strategií. V testech strategií sázení odhalíte, zdali se daný systém (či strategie – v podstatě jde o to samé) vyplatí zkoušet a když ano, tak za jakých podmínek. Díky testům systémů pro kurzové sázení si tak můžete ušetřit peníze, získáte v nich informace o tom, na co si dát pozor a jak co nejefektivněji vyhrát peníze.

FAQ – časté dotazy ke kurzovému sázení

 1. Co je to kurzové sázení?
  Kurzové sázení je činnost, v jejímž rámci lidé sází na to, že nastane nějaká událost. V rámci kurzového sázení se setkávají dvě strany – sázkaři a sázkové kanceláře či sázkaři se sázkaři prostřednictvím burzy sázek.
 2. Na co lze sázet?
  V rámci kurzového sázení lze sázet na široké spektrum různých událostí, sportovními zápasy počínaje, volbami či dalšími společenskými událostmi konče.
 3. Kde se dá sázet?
  V České republice kurzové sázky oficiálně nabízí pět sázkových kanceláří. Jmenovitě se jedná o Tipsport, Chanci, Fortunu, Sazkabet a Synottip. Všechny tyto sázkové kanceláře vlastní licenci pro provozování služeb na území České republiky.
 4. Jak mohu začít sázet?
  Sázet můžete začít registrací v sázkové kanceláři, ať už online nebo v kamenné pobočce. Jakmile dokončíte registraci, stačí zvolit svou první sázku a podat ji.
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search