Přihlášení:
Menu
Logo týmu Stuttgart
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Darmstatd 98
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 17:00 - 24. 09.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mönchengladbach
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Alavés
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Slavia Praha
1. liga | 18:00 - 24. 09.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Kladno
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bern
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Langnau
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Yugra Khanty-Mansiysk
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 16:00 - dnes
Logo týmu Veres Rivne
Logo týmu Ufa
KHL | 16:00 - dnes
Logo týmu Jekatěrinburg
Logo týmu Táborsko
2. liga | 16:30 - dnes
Logo týmu Příbram

OKTAGON 46: Kozma vs. Veliković 2 – ŽIVÝ přenos a TIPY zdarma!

14. 9. 2023 11:34, upraveno: 14. 9. 2023 11:34
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
Po menší odmlce se blíží další galavečer české MMA organizace Oktagon. Ten se uskuteční už v sobotu 16. září v německém Frankfurtu. Vrcholem večera bude již druhý zápas mezi Davidem Kozmou a Bojanem Veličkovićem. Titulové klání pak obstarají ženy, konkrétně zápas Dalisda vs. Austin. Těšit se můžeme také na Jungwirtha, Glismanna, Silvu nebo Fodora a další. Tipy na Oktagon najdete níže ve článku.
OKTAGON 46: Kozma vs. Veliković 2 – TIPY na turnaj v Německu
Oktagon 46 vypukne už tuto sobotu. K vidění bude ženský titulový zápas i semifinále Gamechangeru. Tipy, co vsadit najdete ve článku.

Oktagon 46 ve Frankfurtu přinese také další dávku zápasů v rámci turnaje Tipsport Gamechanger. Jedná se o unikátní projekt, ve kterém nejlepší bojovníci welterové váhy bojují ve vyřazovacím turnaji. V Německu bude probíhat už semifinále. V jeho prvním zápase se představí právě Kozma proti Veličkovićovi, druhý souboj obstará Glismann s Michailidisem. Probíhat však budou ještě dva rezervní fighty, které určí případného náhradníka do finále. Jedná se o souboj Jungwirth vs. Palaiologos a Grabinski vs. Silva.

Titulový zápas v podání špičkových bojovnic

Oktagon bude mít po galavečeru s číslem 46 novou šampionku ve váhové kategorii strawweight. V pětikolové bitvě se představí domácí bojovnice Katharina Dalisda a Australanka Jacinta Austin. Obě fighterky mají ve světě MMA zajímavé zkušenosti. Dalisda má skóre 9:3 a v Oktagonu si připsala už 3 výhry. Dvě na body a v posledním zápase krátce před koncem na TKO porazila Páduu. Na Oktagonu 37 pak vyhrála nad česko-slovenským fanouškům dobře známou Monikou Chochlíkovou. Hned 9 z 12 zápasů Dalisdy skončilo po verdiktu bodových rozhodčí.

Na druhé straně klece bude stát Jacinta Austin. Ta má skóre v profesionálním MMA 5:1 a oproti své soupeřce je o 3 roky mladší. V Oktagonu se poprvé představila na turnaji s číslem 44, který se rovněž pořádal v Německu. Po dvou minutách zde svou soupeřku Bagishvili ukončila na škrcení. Austin je však komplexní bojovnice, která zvládá bojovat jak na zemi, tak v postoji. Na své první profesionální KO/TKO však stále čeká. Z jejich 6 zápasů hned 4 skončily až po verdiktu bodových rozhodčí.

Souboje lehkých žen často přináší velice tvrdé a krvavé bitvy. Přesně to očekáváme také v případě Dalishdy a Austin. Jedná se o relativně vyrovnaný fight, přesto v něm dle kurzů bude pravděpodobněji mít navrch domácí Němka. Ta má mimo jiné zkušenosti i z organizace Bellator. My však vzhledem k předchozím zápasům obou bojovnic budeme využívat sázku na způsob ukončení. To bude nejpravděpodobněji na body. Přidat si na tiket tuto příležitost můžete v kurzu 1.55.

Kde sledovat Oktagon 46 stream ŽIVĚ?

Celý galavečer Oktagon 46 mohou registrovaní uživatelé sledovat online na TV Tipsport. Samozřejmostí jsou také live sázky, které díky streamu Oktagon 46 dostávají ještě větší šťávu!

Spustit live stream s bonusem 300 Kč

Ukázka streamu u Tipsport:

Semifinálový megazápas: Kozma vs. Veličković 2

Velice očekávaný duel přinese semifinále Tipsport Gamechangeru. Utká se v něm David Kozma a Bojan Veličković. Jedná se tak o odvetu k titulovému zápasu z prosince 2021. Zde český bojovník vyhrál ve 4. kole na tvrdé TKO a obhájil tak pás šampiona welterové váhy. Minulý rok však o tuto trofej poprvé přišel, když prohrál s Britem. Aktuálně však Kozma opět zkušeně trápí své soupeře v Gamechangeru a vyhrává po dominantních výkonech na body. Nejprve porazil Siwiece a v posledním utkání jasně vyhrál nad Lohorem.

V Gamechangeru se však daří i Veličkovićovi. V úvodním zápasu na Oktagonu 40 už ve 3. minutě nemilosrdně na Anaconda Choke ukončil mladého talenta z Moldavska. To srbskému bojovníkovi dodalo potřebnou motivaci do pokračování v kariéře, která dle jeho slov byla ohrožena. Na Oktagonu 44 navíc Veličković dokázal porazit na body domácího bijce Jungwirtha. Jak Kozma, tak Veličković mají obrovské množství zkušeností, které rozhodně umí v kleci použít. Ukončit tyto borce je velice těžké, a navíc je potřeba, aby oba předešli zraněním a mohli se v případě postupu ukázat ve finálovém zápase. I zde tedy sázíme na ukončení na body, a to v kurzu 1.62.

Druhý Gamechanger semifinálový zápas obstará Glismann a Michailidis

Dánský Spartakus Louis Glismann se v Oktagonu představil výhrou po tříkolové bitvě nad oblíbencem Andrejem Kalašnikem. Na Oktagonu 43 následně krásnou omoplatou ukunčil Van Suijdama. Jednalo se o jedno z vůbec nejhezčích a nejzajímavějších submission ukončení v historii Oktagonu. Glismann je ve skvělé formě i náladě a ve svých 32 letech je na vrcholku kariéry. Skóre tohoto bojovníka je úctyhodných 11:2. Za zmínku také stojí, že hned 7 z 11 výher získal díky svým schopnostem v boji na zemi.

Na druhé straně klece bude stát Řek Michailidis. UFC veterán má na svém kontě 15 výher a 6 porážek. V Bellatoru se aktuální účastník Gamechangeru postavil proti Jasonu Butcherovi a v UFC dostal zápas s Alexem Pereirou. Ani jeden z těchto duelů však vyhrát nedokázal. V Oktagonu nejprve Michailidis porazil Silvu a následně Marcela Grabinského. Ten řeckému Sparťanovi podlehl na techniku arm-triangle ve druhém kole. Oba aktuální soupeři tedy jen potvrzují své velmi dobré znalosti v boji na zemi. Právě ukončení na submission je také náš tip ve velice hodnotném kurzu 2.55.

Získá oblíbenec Jungwirth šanci na návrat do Gamechanger turnaje?

Christian Jungwirth z Tipsport z Gamechangeru už vypadl, přesto má šanci se do něj v případě zranění některého z finalistů vrátit. Stejnou příležitost však má také jeho řecký soupeř Palaiologos. Ten má ve 36 letech za sebou přesně 32 profesionálních MMA zápasů a Skóre 19:12:1. V posledních zápasech se mu však nedaří a v Oktagonu ho porazil koncem roku 2021 Eckerlin a letos pak Slávista Juráček. Na turnaji MMA Quest 10 na RNC choke dokázal Palaiologos ukončit Cambala.

Jungwirth je bojovník s velkým srdcem, a právě proto ho fanoušci Oktagonu mají rádi, a to už od turnaje s číslem 20. V posledních 5 zápasech německý tvrďák porazil Trusceka, de Oliveiru a Primeru. Prohrál však s Kerteszem a naposledy také s Veličkovićem, čímž vypadl z Gamechangeru. Nyní se mu však nabízí skvělá příležitost pro teoretický návrat. Oproti Palailogosovi má Jungwirth daleko lepší formu, kterou ve svých 36 letech potvrzuje i tím, že dokáže držet krok se špičkou Oktagonu. Řeč je o zápasech s Veličkovićem, Pukačem, Strzelczykem, Brožem nebo Kerteszem. Dopomoci by Jungwirthovi k výhře mohlo i domácí prostředí. Jeho vítězství si můžete vsadit v malém kurzu 1.35, který je však podpořen vysokou důvěrou.

Zvládne Fodor návrat do klece proti nebezpečnému Chorvatovi?

František Fodor se po prohře s Karolem Ryšavým na Oktagonu 35 na delší dobu odmlčel. Chvílemi se zdálo, že by se 32letý bojovník do klece už ani nemusel vrátit. Přesto Slovenský fighter se skóre 9:7 hlásí nástup a v Německu ho uvidíme proti chorvatskému bijci Šikićovi. Ten v minulosti sbíral zápasy především v méně známých organizacích jako NCFC, TFS, EMC nebo GMC. Díky tomu si přišel na dobře vypadající skóre 11:2:1. Na Oktagonu 39 pak svůj úvodní zápas v této organizaci prohrál ve druhém kole na TKO od Ronalda Paradeisera. Oba borci drží boj rádi v postoji a jejich zápasy končí na body jen zřídka. Volíme proto ukončení na KO/TKO v kurzu 1.99.

 

Oktagon 46 – KURZY / VSADIT

 

Chcete si zahrát o Nety?

Přidejte se k soutěži Tipsport Gamechanger a tipujte vítěze MMA zápasů! Celková dotace je 5 035 000 Netů! Přihlaste se nyní a buďte jedním z 20 tisíc vítězných hráčů.

Chci soutěžit

Základní informace o Tipsport Gamechanger

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search