Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bayern München
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Mainz
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slavia Praha
Pohár | 18:00 - 28. 02.
Logo týmu Sparta Praha
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Newcastle
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Graz
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Metz
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Lyon
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Teplice
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Nottingham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu New Jersey
NHL | 20:07 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 17:30 - 25. 02.
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Marseille Ol.
Ligue 1 | 20:45 - 25. 02.
Logo týmu Montpellier
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Stream ŽIVĚ: Oktagon 50 – TIPY na galavečer v nejtvrdším městě Česka

5. 12. 2023 11:29, upraveno: 5. 12. 2023 11:35
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Je to tady! Oktagon překonává milník padesáti hlavních galavečerů. Jubilejní turnaj se uskuteční už v sobotu 9. prosince v Ostravě a k vidění na něm budou dokonce dva titulové zápasy. Na konci večera se dozvíme nového šampiona lehké a pérové váhy. Co na tyto zápasy vsadit a na co dalšího se v Ostravě těšit probereme níže ve článku.
Oktagon 50 – TIPY na galavečer v nejtvrdším městě Česka
Oktagon 50 se vrací do Ostravy a přináší s sebou i dva titulové zápasy. Na co v nich i v dalších duelech vsadit napovíme v našem novém článku.

Všechny zápasy Oktagonu 50 mohou registrovaní uživatelé sledovat živě na TV Tipsport!

Titulová bitka pérové váhy – Keita vs. Samsonidse

Možná si říkáte, že tenhle zápas tady už jednou byl a Keita v něm byl poražen. Na Oktagonu 45 skutečně kvůli zranění Keita prohrál, jeho soupeřem byl však Gruzínec Sanikidze. Nyní má „Black Panther“ šanci na reparát, kterou hodlá využít. Keita je světová #85 a bývalý prozatímní šampion pérové divize. Jeho cíl je pak známý už nějakou dobu – chce být králem dvou váhových divizí zároveň. Před nešťastnou prohrou v létě porazil například Tichotu, Paleše, Buchingera, Paradaisera nebo Ryšavého. Pět a dvacetiletého borce tedy v MMA rozhodně nelze vnímat jako nováčka o čemž svědčí i jeho skóre 11-1.

Na druhé straně klece bude německý reprezentant Niko Samonidse. Ten dostává životní šanci a ve svých 28 letech může nad hlavu zdvihnout pás pérové divize Oktagon MMA. Mezi jeho přednosti patří především boj na zemi a v této disciplíně má černý pás. V zápasech obvykle neztrácí čas a z jeho 10 vyhraných zápasů ukončil hned 9 z nich před limitem a 8 výher si připsal už v prvním kole! Překážkou pro něj však není ani boj v postoji a typologicky připomíná právě jeho předchůdce Sanikidzeho. Na Oktagonu 42 porazil talentovaného Pauluse a v září v prvním kole na submisi ukončil Hantea.

V zápase je dle kurzů celkem jasně favorizovaný „Black Panther“ Keita. Ten za sebou má daleko větší fighty a na svém kontě i více zajímavých skalpů. Samonidse může těžit zejména z boje na zemi, který má téměř bezkonkurenční. Keita se však právě na takový tip zápasníka připravuje už od ohlášení zápasu se Sanikidzem. Pro oba borce je charakteristický především rychlý a tvrdý boj. Stačí si vzpomenout na Keitův zápas s Buchingerem, kdy slovenského veterána Cage Warriors, kde mimo jiné bojoval i s McGregorem, poslal k zemi už ve 3. minutě. V tomto duelu tedy volíme sázku na méně než 3.5 zahájených kol v kurzu 1.60.

Aktuální kurzy

Šampiona v Ostravě získá i lehká váha, rozhodne se mezi Paradeiserem a Buchingerem

Ve druhé titulové bitvě uvidíme zápas dvou Slováků – Paradeisera a Buchingera. Tento duel už jsme mohli vidět v roce 2021. Tehdy většina expertů tvrdila, že na titul pro Paradeisera zkrátka ještě nebyl čas. Zkušený „Buki“ ho tehdy na škrcení ukončil už v prvním kole a snadno získal titul šampiona. Legenda slovenského MMA má však dobrou formu i nyní. Po zmíněné prohře s Keitou porazil na TKO Tounkara a dva měsíce nazpátek v Bratislavě stejným způsobem ukončil Dohnala. Buchinger tedy v Oktagonu zdaleka neřekl poslední slovo.

Čtěte
Tiket ARÉNA: UFC Fight Night s více jak 100 inspiracemi (platnost do 10. 12.) WIN

Paradeiser má „Bukimu“ rozhodně co vracet. Od titulové prohry nastoupil už do 7 zápasů a hned 6 z nich dokázal vyhrát. Jedinou prohru měl od té doby proti výše zmíněnému Keitovi. Toho však na rozdíl od Buchingera trápil v kleci Paradeiser všech 5 kol a prohrál až na body. V posledních třech zápasech vyhrál „Rony“ vždy na KO/TKO a porazil borce jako je Silva Maia, Šikić nebo Fisher. Ze dřívějších zápasů pak můžeme zmínit skalpy od bojovníků jako je Ryšavý či Brichta.

Tento titulový zápas už je kurzově daleko vyrovnanější. V posledních dnech se však zejména díky většímu objemu sázek na Paradeisera stává kurzovým favoritem právě on. Odvety však obecně vzato nekončí pro poražené nejlépe. Buchinger má skvělou formu a touhu dokázat, že zdaleka nepatří do starého železa. Jeho zkušenosti pak může 26letý „Rony“ dohánět jen s obtížemi. Roli bude hrát také psychika, která hraje právě proti Paradeiserovi. Tomu už titul unikl dvakrát po sobě. Mimo jiné se také přiznal, že přemýšlí o přestupu do vyšší váhové kategorie. Shazování přebytečných kil na hodnotu do 70 kilogramů mu při výšce 188 centimetrů zřejmě přestává vyhovovat. My v tomto duelu tedy z těchto důvodů volíme lépe kurzově ohodnoceného Buchingera v hodnotě 1.98.

Navrátilce Peňaze prověří zkušený Nor Ole Magnor

Oblíbenci domácí scény Matějovi Peňázovi loňský výlet do „předkola“ UFC nevyšel. Chuť si napravil na Oktagonu 38 proti dos Santosovi. Jeho další kariérní postup však zastavilo nepříjemné zranění ruky. Nyní je však „Money“ zpět a hodlá se rozehřát proti norskému tvrďákovi. Ten se svým skóre 8-7 v 35 letech nepůsobí zrovna nebezpečně. Jeho zápasy už tak ale nehovoří. V létě za 55 sekund ukončil Mikuláška a předním si poradil například s Kotalíkem. Vyrovnanou bitvu na 3 kola také odbojoval s Bartlem, který však nakonec na body vyhrál.

V tomto zápase je naprosto jednoznačným favoritem Peňáz. Kurz na jeho výhru začínal na hodnotě 1.02. Už z principu je tedy taková sázka nevsaditelná a doporučujeme naopak využít kurz kolem 10 na Magnora. Ten zdaleka není tak veliký outsider. V MMA navíc stačí jedna dobrá rána a vítězem se může stát i úplný outsider. My však volíme trochu jiný tip. Skvěle postojově vybavený Peňáz málokdy nechává zápas dojít do dalších kol, a i Magnor si moc dobře uvědomuje, že vyhrát může především dobře trefenou ranou v úvodu utkání. Volíme tedy under 1.5 zahájených kol v kurzu 1.63.

Oktagon 50 – KURZY / VSADIT

Kertész se chystá přivítat Oktagon nováčka z Anglie

Nejznámější maďarský zápasník Maté Kertész se chystá v Oktagonu na svůj již 15. zápas. Promotéři si pro něj připravili tvrdého strikera Diedricka z Anglie. Ten však zdaleka nemá tolik zkušeností, jako jeho protivník a snaží se těžit především ze své síly a výbušnosti. Sedmička welteru ho však nejen ve wrestlingu může vzít zpátky do školky. Pokud se Kertész připraví na úvodní minuty, kdy může být výbušný Diedrick nebezpečný, měl by zbytek zápasu dominovat. Volíme tedy výhru Kertésze v kurzu 1.30. Pokud si kurz chcete navýšit, zkuste sázku, že Maďarský bojovník vyhraje v zápase až v jeho pozdější fázi nebo dokonce na body.

Kotalíkovi návrat z věznice do ringu příliš nevyšel, poradí si nyní s Raškou?

Michal Kotalík je známá tvář Oktagonu už od první Výzvy. Po několika zápasech však musel kvůli odchodu do výkonu trestu svou MMA kariéru v roce 2018 pozastavit. Vrátil se až v létě minulého roku, kdy v Undergroundu podlehl na body Mikuláškovi. Dobře pro něj nedopadl ani zápas s podceňovaným Magnorem a již čtvrtou prohru v řadě si připsal po 84 sekundách proti Strzelczykovi.

Raška je v Oktagonu již od roku 2017, jeho zápasové tempo však zdaleka nepatří mezi nejzběsilejší. V minulosti porazil Salčáka nebo Brunclíka. Naposledy zápasil na Oktagonu 41 proti Corderovi. Zápas však prohrál po tvrdém KO už v prvním kole. Tento duel se tedy ponese v duchu boje dvou odpadlíků, kteří zkrátka výhru za aktuálního stavu svých kariér nutně potřebují. Ani jeden z těchto fighterů nepreferuje boj na zemi. Volíme tedy ukončení na KO/TKO v kurzu 1.60 a od jejich souboje očekáváme tvrdou bitvu o všechno především v postoji.

Kde sledovat Oktagon 50 stream ŽIVĚ?

Celý galavečer Oktagon 46 mohou registrovaní uživatelé sledovat online na TV Tipsport. Samozřejmostí jsou také live sázky, které díky streamu Oktagon 50 dostávají ještě větší šťávu!

Spustit live stream s bonusem 300 Kč

Ukázka streamu u Tipsport:

Oktagon 50 fight card

 Oktagon 49 fight card

Oktagon 50 video

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search