Přihlášení:
Menu
Logo týmu Anglie
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Frýdek - Místek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Makedonie
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Bulharsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu San Marino
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Estonsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Maďarsko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Itálie
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Portugalsko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Španělsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ermak Angarsk
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Logo týmu Iževsk
Logo týmu Litoměřice
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Poruba
Logo týmu Třebíč
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Šumperk
Logo týmu Prostějov
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Penza
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Almetievsk
Logo týmu Přerov
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Kolín

Profesionální sázení – den kdy skončí zábava!

22. 8. 2022 22:19, upraveno: 24. 8. 2022 09:23
autor: Betting-girl

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 5.0005000 + 500500 Získat
Chápeme, proč je představa, že sázením dosáhnete pravidelného a stálého příjmu, velmi lákavá. Může se to zdát jako skvělý způsob výdělku a v mnoha ohledech tomu tak určitě je. Za předpokladu, že máte potřebné dovednosti a vlastnosti, může to být báječný způsob obživy.
profesionalni-sazkari
Dráha profesionálního sázkaře je velmi lákavá pro každého sportovního fanouška.

Být profesionálním sportovním sázkařem má bezpochyby několik obrovských výhod. Můžete si sami určovat pracovní dobu, nemusíte se zodpovídat šéfovi a váš potenciální příjem může být vysoký. Ještě více výhod jsme podrobně rozebrali v předchozím článku.

Neměli byste však ještě opouštět své každodenní zaměstnání, protože kariéra sázkaře na plný úvazek má i své stinné stránky. Pokud uvažujete o tom, že byste se sportovnímu sázení věnovali jako svému povolání, rozhodně byste si jich měli být vědomi. V tomto článku se blíže podíváme na některé hlavní nevýhody spojené s profesionálním sázením na sporty.

Potřebujete velký bankroll

Pokud je sportovní sázení vaším jediným zdrojem příjmů, budete potřebovat velký bankroll. Musí být dostatečně velký na to, abyste mohli podávat sázky s takovými vklady, které vám zajistí požadovaný příjem, a také musí být schopen vydržet dlouhou sérii proher.

Nezáleží na tom, jak dobré jsou vaše sázkařské dovednosti. Faktem je, že nelze vyhrát každou sázku, kterou uzavřete. I když obecně mnohem častěji vyhráváte, než prohráváte, budou chvíle, kdy se vám nepodaří dosáhnout požadovaného výsledku. Pokud váš bankroll není dostatečně velký na to, aby vydržel nepříznivou sérii proher, vaše kariéra sportovního sázení by mohla být velmi krátká.

Váš příjem může být nejistý

Sportovní sázení nabízí možnost dobrého výdělku, ale tento příjem nikdy nebude jistý. Jako profesionální sázkař se nebudete moci spolehnout na to, že vám každý měsíc přijde výplata. Váš příjem bude kolísat v závislosti na vašich výsledcích, a to pro vás může být problém, pokud se spoléháte na jistotu, že víte, kolik peněz vám přijde a kdy.

Měli byste také zvážit skutečnost, že s nejistým příjmem musíte mít schované nějaké úspory. Musíte být schopni pokrýt své životní náklady, pokud budete procházet obdobími, kdy nebudete vydělávat mnoho peněz. Doufejme, že se s takovými obdobími nebudete setkávat příliš často, ale i ti nejlepší hráči na světě mají období, kdy prohrávají, takže na ně musíte být připraveni.

Když spojíte potřebu velkého bankrollu s nutností mít našetřeno alespoň na několik měsíců životních nákladů, je jasné, že potřebujete značný počáteční kapitál, než vůbec začnete uvažovat o tom, že byste se sázení věnovali na plný úvazek.

Čtěte
Kurzové sázení – jak vydělat?

Sázení na živobytí může být osamělé

Život profesionálního sázkaře může být velmi osamělý. Většinu pracovního času strávíte výzkumem, analýzou výsledků, vývojem strategií a systémů a uzavíráním sázek. Pokud nejste součástí týmu, budete to dělat sami u počítače.

To vám samozřejmě nemusí vůbec vadit, ale je to něco, co musíte vzít v úvahu. Jednak může být těžké udržet si motivaci a soustředění, když pracujete sami. Může se také stát, že budete osamělí, což vás může negativně ovlivnit, pokud jste zvyklí pracovat s ostatními a rádi jste mezi lidmi. Nakonec záleží na vaší osobnosti.

Uzavírání sázek může být obtížné

Jedním z největších problémů, kterým profesionální sportovní hráči čelí, je samotné uzavírání sázek. Sázkové kanceláře jsou komerční subjekty a jejich cílem je vydělat peníze. Pokud na svých sázkách trvale vyděláváte, můžete očekávat, že vám začnou rušit účty. Přinejmenším budete omezeni v tom, kolik můžete vsadit na jednu sázku.

V určitém okamžiku to může vést k tomu, že sázky nebudete moct podat. Existují způsoby, jak to obejít, ale může to být velmi náročné a zabere vám to více času, než by bylo pohodlné.

Jak vidíte, živit se sázením na sport má i některé podstatné nevýhody. Otázkou je, zda je převáží výhody, a odpověď na tuto otázku bude pro každého jiná. Ve skutečnosti jde o to, zda si myslíte, že je pro vás sportovní sázení tou správnou volbou, nebo ne.

Než se tak rozhodnete, musíte vědět, zda na to máte.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Marian 1637
  24.8.2022 14:06

  ak zacnete vyhravat zrusia vam ucet svine

  Odpověď
 2. Joža
  16.9.2022 9:19

  S textem v článku lze souhlasit – hlavně se závěrem, protože sázkové kanceláře opravdu nemají rády vyhrávající sázkaře. Ovšem člověk nemusí trávit nad kurzy celé dny. Existují programy, které "hodnotné kurzy" vyhledávají ve velkém. Například zde: https://www.RebelBetting.com/

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search