Logo týmu Olympiakos Piraeus

Remízový tiket a výhra 130 000 Kč!

11. 5. 2022 08:00, upraveno: 10. 5. 2022 19:14
autor: Young
Slovenský sázející boerboel vsadil u Tipsportu tiket, který se skládal ze sedmi fotbalových utkání a vždy tipoval remízu. Tiket byl sestaven hodinu po sobotním poledni. Všechny utkání se hrály ještě tentýž den.

Výše celkového kurzu byl 3 325.21 s vkladem 39 Kč. Sázející se tak hodinu před půlnoci radoval z výhry 129 110 Kč.

7 remíz přinesly sázejícímu 130 tisíc!

Jediný tip na zápas z jedné z top5 lig byl mezi Sassuolem a Udinese, oba týmy se nachází uprostřed tabulky a před zápasem mělo Sassuolo 10 remíz za 35 ligových kol, u Udinese to bylo 13 zápasů. Utkání bylo vyrovnané, ale od šesté minuty vedli domácí. Udinese se podařilo vyrovnat až v 77. minutě Nuytinckem, pro kterého to byl první gól v sezóně.

Bez branek byl zápas mezi tehdy osmým Biskrou a druhým MC Alger, hostům se tak vzdálila šance na zisk alžírského poháru a taky účast v příštím ročníku Ligy mistrů CAF.

Zbývaly tři zápasy do konce skupiny o konferenční ligu v Parva Lize, ač v utkání bylo vstřeleno osm branek! Tak po devadesáti minutách nebyl ani jeden z týmu, který by byl z výsledku spokojen, jelikož remíza ani pro jeden z týmů nic moc neřeší, tedy pro Ardu ano. Která již ztratila teoretickou šanci na účast v EKL v příští sezóně. Ještě v 75. minutě vedli domácí 4:1!

Poslední dva týmy řecké Super League se utkaly v 32. ligovém kole, jelikož zbývaly poslední dva zápasy a ztrátu na záchranu měly oba příliš velkou, šlo ve vzájemném střetnutí o to, kdo rovnou sestoupí a koho bude čekat baráž. Remíza stačila Lamii, aby zajistili předposlední příčku a možnost se zachránit v nejvyšší řecké lize přes baráž. Jelikož v utkání nebyl vstřelen žádný gól, je o pořadí již hotovo.

O’Higgins přivítali na svém stadiónu U. Espanolu, oba týmy měly po 11 zápasech shodně tři remízy. Ač šli hosté do vedení v páté minutě, do poločasu prohrávali 1:2. Hosté v druhém poločase začali si vytvářet gólové příležitosti a jedna z nich byla proměněna na konečných 2:2.

Šestá Gorica se utkala v sobotu od 17. hodin s Lokomotivou Záhřeb, už o moc nešlo, jelikož zbývala tři utkání do konce. Maximálně by právě Gorica mohla přeskočit tým ze Záhřebu. Domácím vyšel vstup do zápasu, vedli již 2:1, ale tři minuty před poločasem korigoval stav Pivarić. Vyrovnání přišlo po asistenci Pivariće v 63. minutě, ale čtyři minuty na to dostal Pivarić druhou žlutou a šel do sprch. Keita z Goricy ale v 72. minutě dostal taky druhou žlutou a tak se stav hráčů na hřišti opět vyrovnal. Čehož využili po necelé čtvrt hodině hosté, a to když šli poprvé do vedení. Jenže se neradovali dlouho, a to když v 90. minutě z penalty srovnával Kalik.

Poslední zápas na tiketu byl v rámci nejvyšší islandské ligy, kde se teprve nový ročník rozjíždí. V prvních třech kolech získali hosté Vestmannaeyjaru jen jeden bod, domácí Keflavik za čtyři zápasy byl bez bodu. Vypadalo to, že by Keflavik mohl poprvé v sezóně vyhrát, a to když po půlhodině vedli doma 2:0. Následná červená karta Magnussona to ale změnila. Ač do poločasu udrželi dvougólové vedení. Ve druhém poločase to vypadalo na Csaplarovu past, góly z 52., 64. a následně z 82. minuty otočily výsledek v prospěch Vestmanneyjaru. Jenže domácí ač v desíti, tak si pro první bod došli vyrovnávacím gólem z třetí minuty nastavení!

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.