Přihlášení:

8 − 3 =

Menu
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Real Madrid
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Bayern München
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Celtic Glasgow
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Chelsea
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Farjestad
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Spartak Moskva
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Sevilla
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Feyenoord
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Doněck Šachtor
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Monaco
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Besiktas
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Leipzig
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Porto FC
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Apoel Nikósia
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Washington
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu New Jersey
NHL | 01:30 - zítra
Logo týmu Tampa Bay
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Ottawa
NHL | 01:30 - zítra
Logo týmu Vancouver
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dallas
NHL | 02:30 - zítra
Logo týmu Arizona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lugano AC
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 19. 10.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Barysau BATE
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 19. 10.
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2

Na co se zaměřit při sázení na NHL před začátkem sezóny?

2. 8. 2017 11:28, upraveno: 2. 8. 2017 11:30
autor: LadyAmbientte
Ačkoliv šance na výhru Stanley Cupu dvakrát v řadě za sebou jsou opravdu minimální, Pittsburgh nám v posledních dvou letech ukázal, že nic není nemožné. Zatímco Pittsburgh se chystá na třetí vítězství v řadě, zbylé týmy se ho chystají sestřelit. Přestože jsou Tučňáci zahraničními kancelářemi (CZ sázkovky kurzy na vítěze Stanley Cupu zatím nevypsaly) oceňováni poměrně pěkným kurzem okolo hodnoty 10,00, hodnota se dá nalézt i u některých dalších klubů. Kurzy na takové kluby totiž často přesahují hodnotu 11,00 a více.
Na co se zaměřit při sázení na Stanley Cup před začátkem sezóny?
Martin Nečas je nejvýše draftovaným českým hráčem v roce 2017. Zároveň se jedná o vůbec největší příslib celého NHL. Do dospělého hokeje v zámoří by se mohl podívat už tento rok.

Abyste se k hodnotě skutečně propracovali, připravili jsme pro vás tři orientační body, podle nichž byste se měli orientovat. Jedině tak vám neuniknou žádné detaily, jedině tak můžete zakusit úspěch.

Tzv. free agent přestupy

Free agent v NHL, ale i v jakémkoliv jiném sportu, označuje hráče, kterého neváže smlouva k žádnému klubu, je tedy volný a profesionální smlouvu může uzavřít s jakýmkoliv klubem. Z českých hráčů se v letošním roce stal free agentem třeba Jaromír Jágr, jemuž vypršela smlouva na Floridě.

Pokud tým přes léto dokáže podepsat některé nejkvalitnější free agenty (jako se to povedlo například Pittsburghu v sezóně 2015/16, kdy podepsali Philla Kessela), potom se mu Stanley Cup může značně přiblížit. Podpis jedné či dvou hvězdných hráčů může změnit celou dynamiku týmu i aspirace na výhru v sezóně. A to třeba jenom kvůli tomu, že podepsání nákladného volného hráče může zbylé členy týmu nakopnout, ať už kvůli zdravé konkurenci na jednotlivých postech, tak i díky tomu, že vedení takovým podpisem prozradí své nejvyšší ambice.

Změny v taktice

Podepsání hvězdného hráče by mělo být doprovázeno změnou taktiky. Dobrý kouč dokáže naplno využít všech jeho předností, nehledě na schopnost vytvořit kolem své kabiny auru nepřemožitelnosti. Změny v taktice ale obvykle přicházejí i bez velkých změn na soupisce. Stačí, aby se do týmu dostal nový trenér, nebo výraznější nováček.

Ikona týmu Real Madrid
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Tottenham
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Změny v taktice jsou přitom důležité nejen z pohledu toho, zdali tým bude vyhrávat nebo prohrávat. Nikdy nezapomínejte, že taktika se podepisuje i na dalších aspektech jako je počet vstřelených gólů, nebo úspěšnost proti vybraným týmům.

Tréninkový kemp

Abyste dokázali odhalit možný posun vpřed, musíte pečlivě monitorovat tréninkový kemp. Na takovém kempu můžete odhalit, že relativně neznámý hráč, či nově draftovaný mladíček vykazuje neobvyklou formu, na níž pak tým může stavět.

Vzhledem k tomu, že draftovaní mladíci mohou dělat velké skoky ve výkonnosti, tým na konci léta najednou může zjistit, že ve své líhni má důležité díly, které třeba předtím marně hledal. Také proto zatím není známo, zdali Martin Nečas bude příští rok nastupovat za Kometu, nebo zdali si ho Carolina stáhne už před touto sezónou.

V rámci tréninkového kempu však mohou na povrch vyplavat také informace o zranění klíčových hráčů, což může tým ovlivnit zase velmi negativně. Představte si, že by třeba takový Washington Capitals musel jít do sezóny s vidinou toho, že Ovečkin za něj 5 měsíců nenastoupí.

Draft

NHL nováčci mohou být pro týmy velkým přínosem. Draftovaní hráči jsou sice považováni za prospekty, kteří na sobě nejprve musí pilně pracovat, i z nich se ale může rychle vyprofilovat lídr. Draftované hráče je důležité sledovat také z toho důvodu, že týmům se může před sezónou náhle zranit nějaký hráč, nebo několik hráčů, a náhradu pak musí hledat právě mezi nováčky. Nestává se to často, ale možnost tam je.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole