Přihlášení:
Menu
Logo týmu Pardubice
Champions Hocke.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Lukko Rauma
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Hocke.. | 19:45 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Wolverhampton Wanderers
Premier League | 20:30 - dnes
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Luton
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 19:00 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 21:15 - zítra
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Liberec
1. liga | 15:00 - 09. 12.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Novokuzněck
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Omsk
KHL | 14:30 - dnes
Logo týmu Barys Astana
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Penza
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Ťumeň
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Samara

Strategie sázení na zápasy MS ve fotbale 2022

1. 11. 2022 11:21, upraveno: 19. 12. 2022 08:04
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Největší sportovní akce na světě je znovu tady – mistrovství světa ve fotbale! Sázení na fotbal je jednou z nejběžnějších kurzových sázek, k mezinárodním zápasům je však třeba přistupovat jinak. V tomto článku si probereme přístupy a strategii k sázení na zápasy MS 2022 v Kataru.
Strategie sázení na zápasy MS ve fotbale 2022
Jaké je úskalí v sázení na národní týmy a jak na ně vyzrát

Přístup k sázení na zápasy reprezentací

Utkání mezi reprezentačními týmy jsou oproti klubovému fotbalu dost rozdílné. Důležité je pochopit, že pro hráče je na prvním místě jejich výkon v klubu, to je to, za co dostávají plat a živý se tím. Ve svém klubu hrají během sezony hráči zápas každý týden a někdy i častěji. Na souhru a chemii v týmu je tak spoustu prostoru a hráči se při tréninzích vidí každý den. Reprezentace je v tomto ohledu něco zcela odlišného. Dostanou se do ní sice jen ti nejlepší hráči, na souhru ale často  chybí potřebný čas. Reprezentačních zápasů je jen pár do roka a tréninků jakbysmet. Pro reprezentační trenéry je tak daleko složitější správně vychytat sestavu a celkovou souhru.

Tyto faktory je důležité vnímat také při sázení. Mistrovství světa působí na sázkaře jako magnet. Každý den se hraje několik zápasů, liga navíc utichne a do toho sázkové kanceláře vymýšlí spousty bonusů a soutěží. Sázkovky toto samozřejmě nedělají jen tak, moc dobře si uvědomují, že podobné turnaje k nim přivedou spoustu nových sázkařů. Navíc je sázení na mezinárodní fotbal daleko obtížnější a jednoduše řečeno z něj mají větší zisky než z běžných ligových zápasů.

Pokud totiž pravidelně sázíte na nějakou ligu, velice pravděpodobně se v této soutěži orientujete a dobře se v ní vyznáte. To je samozřejmě naprosto žádoucí a přirozené, nikdo by neměl sázet na něco v čem se nevyzná a neorientuje se v dané oblasti. Kdo ze sázkařů však pravidelně sleduje reprezentační týmy? Pár takových asi bude, ale vyznáte se například v reprezentaci asijských, afrických nebo jihoamerických národních týmů? Pokud je vaše odpověď „ne“, rozhodně před sázením nepodceňte zisk informací a tvorbu kvalitních analýz. Nikdy se nespoléhejte na to, že Anglie byla zkrátka vždycky dobrá a s týmy z jiného kontinentu si logicky musí poradit.

Výběr zápasů a strategie

Pro sázení na MS ve fotbale 2022 je klíčový správný výběr zápasů. Je naprosto pochopitelné, že většinu sázkařů nezajímá dění například v asijské kvalifikaci na MS. Jednoduše se ale takovým zápasům vyhněte i na šampionátu v Kataru. Nesázejte na sílu zbytečně moc utkání, jen proto, že je rozmanitá nabídka. Vybírejte si raději zápasy týmů, kde znáte většinu hráčů například z jejich klubové kariéry a víte co od nich čekat. Pro běžné české sázkaře je asi nejpřirozenější se zaměřit na evropské nároďáky.

Nejjednodušší a nejúčinnější strategie sázení na MS 2022 je tak v sázkách na evropské týmy, které jsou dobře čitelné z předchozích zápasů. Sledujte hlavně informace o soupiskách a jakoukoli odchylku od běžné a papírově nejsilnější sestavy využijte! U evropských týmů je jasné, že například Ronaldo, Mbappé, Hazard, Modrić a další tvoří jádro svého týmu a často je na jejich ramenou výkon celého mužstva. V reprezentaci trenér samozřejmě nemůže přikoupit potřebné hráče z jiného klubu. Jednoduše řečeno – musí vařit z toho co má. Když vám potom v takovém případě k přípravě bramboračky chybí brambory, je to dost velký problém. Sledování soupisek a vzájemné sehranosti mezi hráči, kteří na ní jsou je tedy alfa a omega sázení na MS ve fotbale.

Čtěte
Strategie sázení na dvojtipy - tipy, triky a trochu pravděpodobnosti

Z celkových statisti z předchozích turnajů je pak obecně vzato zajímavá sázka na více branek. MS 2022 je turnaj, na kterém se chce ukázat v dobrém světle každý jeho účastník a další taková příležitost už nemusí nikdy přijít. Hraje se tak tradičně pěkný útočný fotbal, kdy o všem může rozhodnout jen jediný zápas. Na minulém MS v Rusku padlo v průměru za celý turnaj 2.64 branek na jeden zápas a o 4 roky dříve na MS 2014 v Brazílii to bylo 2.67. Doporučujeme tedy i pro toto MS zvolit strategii sázek nad 2.5 nebo 2.0 v jednotlivých zápasech. Vždy si však udělejte analýzu utkání a zjistěte si aktuální informace o daných týmech.

Vypsané kurzy na MS ve fotbale

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search