Přihlášení:
Menu
Logo týmu Kanada
World Champions.. | 19:15 - dnes
Logo týmu Česko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Rusko
World Champions.. | 15:15 - dnes
Logo týmu Finsko
Logo týmu Barcelona FC
Copa del Rey | 21:00 - dnes
Logo týmu Valencia FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fiorentina
Serie A | 20:30 - 26. 05.
Logo týmu Genoa FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cagliari
Serie A | 20:30 - 26. 05.
Logo týmu Udinese
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona
Primera A | 02:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sapporo
J League | 07:00 - dnes
Logo týmu Gamba
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Hradec Králové
2. liga | 15:00 - dnes
Logo týmu Táborsko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Příbram
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Osasuna
Liga BBVA | 18:00 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Almeria
Liga BBVA | 12:00 - 26. 05.
Logo týmu Alcorcón
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jablonec
1. liga | 15:00 - 26. 05.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 18:00 - 26. 05.
Logo týmu Bursaspor
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Sport Recife
Serie B | 02:30 - dnes
Logo týmu Londrina
Logo týmu Shimizu
J League | 07:00 - dnes
Logo týmu Vegalta Sendai

Test: Může fungovat sázková strategie, kdy tipujete kurzy 1,3 na to, že už nepadne gól?

3. 9. 2018 17:21, upraveno: 3. 9. 2018 20:20
autor: ladyextreme
Na začátku léta se tady na webu ukázala sázková strategie podle jednoho čtenáře, která upravuje sázkový systém 15 sázek v řadě tak, aby byl o poznání přívětivější a šetrnější k riziku a tedy i vašim penězům. Tato sázková strategie mě velmi zaujala, protože i přes snížené riziko přináší stále slušnou šanci na výhru. A tak jsem ji podrobila testu.
Sázení na to, že v posledních minutách fotbalového utkání nepadne gól, může být velmi účinné. Jenom člověk nesmí propadnout pocitu, že může sázet poslepu na všechno, co ho napadne.

V tomto testu jsem zkoušela jak samotný systém, tak i několik jeho úprav, které vyplynuly z mých poznatků. Můj dojem z tohoto systému je i po testu veskrze pozitivní.

Testovaný sázkový systém je orientovaný na live sázení v 83. – 85. minutě fotbalového utkání na to, že v zápase už nepadne gól. Tipy by navíc měly přinášet kurz alespoň 1,30. Dále se pak sází systémem podobným 15 sázkám v řadě, tedy že po výhře vezmeme celou částku a znovu ji vsadíme. Rozdíl je jenom v tom, že odkládáme nějaké peníze po 5. sázkovém kole, dále po 9. sázkovém kole, 12. sázkovém kole, 14. sázkovém kole a 15. sázkovém kole.

Prohrát můžete pouze v případě, že prohrajete v rámci prvního sázkového kola (v pořadí 5 tipů/zápasů). Prohra v druhém sázkovém kole vás nechá na nule a prohra v každém dalším sázkovém kole potom v pěkném zisku (celkový zisk činí plus minus 25 jednotek). Přesné znění sázkového systému najdete ve starším článku.

Průběh testu

Tento sázkový systém jsem s menšími či většími rozestupy testovala od začátku prázdnin (letos v létě bylo vážně horko). V rámci tohoto testu jsem podala cca 550 tipů (nemůžu se dopočítat přesného čísla, takže to berte +- dvě sázky, protože jsem chytře sázela i další věci a teď v tom mám trošku bordel).

Ikona týmu Kanada
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Česko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Test bych dále rozdělila do tří etap:

 • Etapa přípravy, kdy jsem si oťukávala, co systém umí
 • Etapa velkého nadšení, kdy jsem během pár večerů svůj vklad mnohonásobně zhodnotila
 • Etapa vystřízlivění, kdy jsem sešla z vytyčené cesty a zase o (skoro) všechno přišla
ČTĚTE TAKÉ:
Strategie sázení s velmi nízkým rizikem a stále slušným ziskem

Etapa přípravy

Jako první jsem samozřejmě musela řešit, za jakých podmínek mám sázet. Proto jsem si vedle Tipsportu otevřela také Livesport, abych mohla vidět statistiky zápasů (případně jsem mrkla na statistiky přímo v aplikaci Tipsportu, které jsou také velmi šikovné).

Po pár zkušebních sázkách jsem si dále určila, že sázet budu pouze na zápasy, kde do 83. minuty padlo méně než 5 gólů. Zápasy s 5 a více góly mi přišly ošemetné a také jsem na nich nejvíc ztratila, i když kurz na under byl poměrně nízký.

Dále jsem nesázela na zápasy, kde byl výsledek 0:0, protože v těchto zápasech v posledních minutách utkání často padne gól a to především v lepších ligách jako je francouzská, španělská nebo italská.

A nakonec jsem si stanovila, že nebudu sázet na zápasy, kde má jeden z týmů více ne 12 střel a více než 5 střel na bránu, obvykle jsem ale volila ještě menší počet, například 10/4 střely. Plus jsem se snažila vyhýbat takovým skutečně exotickým ligám jako je první tanzanská liga nebo šestá anglická liga (i když v pár případech jsem sáhla i po nich – o tom ale až v etapě číslo 2).

Jakmile jsem tyto pravidla uvedla do chodu, najednou jsem zjistila, že mám na kontě o polovinu více, než na začátku testu… a tím jsem se pomalu dostala do etapy číslo 2.

Takto podle statistik/kurzů vypadá naprosto ideální příležitost pro sázku. V zápasu již jedno mužstvo vede (dá se čekat, že si bude chtít udržet vedení), přičemž počet střel na bránu, počet nebezpečných útoků a počet rohů je extrémně nízký, zatímco kurz je i v 83 minutě docela vysoký (podle mě se nejspíš jednalo o chybu).

Etapa velkého nadšení

Když jsem si úzkostlivě střežila všechny předepsané bariéry, obvykle jsem se dostala minimálně přes první sázkové kolo. Několikrát se mi podařilo překonat i druhé a třetí sázkové kolo. Do čtvrtého ani pátého kola jsem se nikdy nedostala. Buď je to vážně hodně obtížné, nebo jsem byla příliš nedisciplinovaná, teď nevím. A asi nikdy nezjistím.

Jakmile se mi podařilo zhodnotit svůj počáteční vklad na asi 2násobek, začala jsem tuto sázkovou strategii brát trošku jako výherní automaty. Vždycky večer jsem si vzala mobil do postele a pak listovala nabídkou sázkovky a porovnávala se statistikami v Livesportu. Jenže peníze pořád přibývaly a tak jsem se na dříve vystavěný systém vykašlala a začala sázet od oka. A tady nastal zlom…příchod etapy číslo 3.

Takové zápasy už jsou spíše hraniční, především proto že hostující tým vede, zatímco domácí tým má jasnou převahu. Z těchto statistik se dá vyčíst, že domácí se snaží o zvrácení skóre, nespokojí se s výsledkem a nejspíše budou tlačit do poslední minuty.

Etapa vystřízlivění

Po dalších pár sázkových kolech jsem se dostala zpět do bodu, od kterého jsem začínala. Pokud máte zkušenosti se sázkovými strategiemi a obecně se sázením, tak jistě víte, že v takové chvíli si člověk prožívá krizi a pochybuje jak o svých schopnostech a daném sázkovém systému, tak i o tom, že se sázením vůbec dá vydělávat. Inu, nechala jsem toho na pár dní a pak se vrátila zpět, tentokrát s ještě opatrnějším přístupem.

Opatrnější přístup mi velel sázet v 86. – 90. minutě. Minimální kurz byl stanovený na 1,10 (ale obvykle to bylo 1,20), maximální počet střel za zápas potom na 10. Tímto systémem jsem pokračovala dalších 5 rozehrání. Třikrát jsem skončila v základním kole (-počáteční vklad), dvakrát jsem došla do třetího sázkového kola (+2 jednotky). Celkově jsem tedy zůstala u zisku 0 – 1 jednotky.

ČTĚTE TAKÉ:
Kde čerpat informace pro sázení? Aneb nejlepší stránky s informacemi pro sázení

Výsledek sázkového systému

Tím pádem jsem se dopracovala zpět k původnímu sázkovému systému (jednalo se především o dodržování kurzů 1,30 a sázení pouze na zápasy, ve kterých bylo málo střel na bránu). V rámci dalších 6 sázkových kol jsem potom získala 2 jednotky navíc (4 prohry v prvním kole, 1 prohra ve třetím kole, 2 prohry v druhém kole).

Také proto jsem přesvědčená, že tento sázkový systém může skutečně vydělávat, i když ne tak rychle, jako se mi to stalo na začátku. Úvodní úspěch přičítám spíše štěstí, nebo řekněme náhodnému zhuštění kladných výsledků. V dlouhodobém horizontu bych potom očekávala ROI v hodnotě maximálně 10%, možná spíš méně.

Řečeno čísly…v rámci všech tří etap a všech 550 tipů jsem potom asi 8 jednotek v plusu…

Když se do toho člověk zažere, tak může sázet třeba i několik sérií najednou. Jedná se o skvělou zábavu před usínáním 😉

Několik dalších myšlenek, které mě v souvislosti se systémem napadly:

 • Docela se mi osvědčila metoda, kdy v prvním sázkovém kole nejprve používám nižší kurzy (cca 1,10 – 1,20 a zajistím si tak výhru ve velikosti vkladu), a následně jedu nanovo s tím, že mám zajištěný úvodní vklad a pak se nebojím riskovat i s předepsanými kurzy.
 • Nicméně, sázet s velmi nízkými kurzy všechny sázková kola se nevyplácí, protože i při kurzu 1,10 prohra jednou přijde a vy pak nedokážete pokrýt náklady. Tzn.nízké kurzy používat jenom v prvních kolech a jakmile vyděláte počáteční vklad, pokračujete klasickou sázkou strategii…
 • U této sázkové strategie se mi nejvíc osvědčila sázkovka Tipsport a to ze tří důvodů. Zaprvé nabízí velké množství sázkových příležitostí, takže máte každý večer příležitost hrát. Zadruhé přináší všechny potřebné statistiky. Zatřetí má dobrou (to znamená rychlou a přehlednou) aplikaci, díky níž můžete sázet i na cestách.
 • Pokud jsou v 83. minutě kurzy na to, že nepadne žádný gól, vyšší než 1,50, sázejte na ně pouze v případě, že je sledujete a jste si tak naprosto jistí, že ani jeden týmů se dopředu nežene. Slepé sázení na tyto kurzy se mi neosvědčilo, protože obvykle mají svůj dobrý základ (statistika ukazuje málo střel, ale jinak se jedná o zápas nahoru-dolů).
 • Pokud chcete vsadit na zápas v 83. minutě, kde je kurz například 1,45, tak sázku odložte do chvíle, kdy spadne na hranici 1,30. Pojistíte si tím výhru (snížíte čas, během kterého může padnout gól).
 • U tohoto sázkového systému můžete používat také tipy na první poločas, tedy že nepadne gól do konce prvního poločasu. V tomto případě je ale ještě mnohem důležitější zápas sledovat a být si jistý jeho dynamikou.
 • Ke správnému rozhodnutí zdali vsadit či nevsadit vám mohou být nápomocny statistiky počtu střel, počtu střel na bránu, ale také statistiky počtu nebezpečných útoků a počtu rohů – všechny tyto statistiky najdete u Tipsportu.
 • Osvědčilo se mi tipovat na to, že už nepadne žádný gól, a to v sekvencích po 10 sázkových kolech bez odkládání (až po zmiňovaném 10.kole).

Kurzy na to, že už nepadne gól v prvním poločasu, jsou trošku odlišné, než při sázení stejné příležitosti u poločasu druhého. Z mého pozorování vyplynulo, že výška kurzů je často mnohem menší, což je pochopitelné vzhledem k tomu, že průměrný počet vstřelených gólů vzrůstá společně s tím, jak se zápas blíží svému konci.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Václav
  8.9.2018 2:48

  Spíš bych to nazval strategií, na systém je to stále ještě moc "volné". Systém je, když se jede pořád stejně, jako robot, podle jasných kvantifikovatelných kritérií, a je tedy jedno, jestli se právě hodně daří, nebo hodně nedaří…to je právě ta největší výhoda systému – že nepodléhá momentálnímu rozpoložení, které s sebou u sázkaře prakticky vždy přináší chyby, buď z přemíry optimismu, nebo pesimismu.

  Odpověď
 2. Matěj
  17.9.2018 15:15

  Ahoj, já furt věřím jednomu sázkovému systému , jen to chce mít pěknou tabulku , kde se dobře zapisuje a je to přehledné a pak dodržovat systém sázek.nZa pár dní začíná nový ročník NHL a jedu předělaný Fibonnaci systém.. Sázím na každý tým zvlášť a jen remízy.. Protože žádná sázkovka neděla sázku od 1 koruny tak sem si to předělal ke svému obrazu a to jest od 5 korun… nJednoduše řečeno , sázky : 5 , 5, 5, 5, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144 a dále… Zkuste si projet předchozí ročníky a pokud máte pevné nervy a nějaká volný peníze , myslím si že na dovolenou se dá v klidu vydělat. !! Pic

  Odpověď
  • Petr
   4.12.2018 17:36

   Dobrý ale pětkrát po sobě za pět 5,-kč při kurzu 3,8 na remízu je výdělek 19 ,-kč a vklad 25kč asi něco špatně ne?

   Odpověď
 3. Mirek
  14.12.2018 23:17

  Tak odzkoušeno dnes s malými částkami na 25 utkáních a hlásím mínus. A to jsem vybíral opravdu jen ta utkání která se vyvíjela dle přísných předpokladů uvedených v článku. Je to prostě o velké náhodě že třeba dnes ty branky padali a také záleží jak šťastnou ruku máte při výběru utkání.

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search