Přihlášení:
Menu

Tipcup u Tipsportu v roce 2020 v novém formátu

12. 2. 2020 14:59, upraveno: 12. 2. 2020 15:44
autor: LadyAmbientte
Sázková společnost Tipsport (Chance) v roce 2020 upravila formát své vůbec nejoblíbenější sázkové soutěže. Přinášíme vám krátký přehled, na co se připravit.

V roce 2020 se dočkáme rovných 7 Tipcupů. V jejich rámci budou k dispozici ceny v hodnotě 13 milionů korun. Pro vítěze Turnaje mistrů je připraveno nový automobil značky BMW 330i. Do Turnaje mistrů se kvalifikuj 1008 sázkařů z Tipligy, tj.všichni sázkaři, kteří k 1.11.2020 dosáhnou úrovně od 1.ligy po A třídu. Dalších 1040 Tipařů se může kvalifikovat v žebříčcích Tipcupů.

Tipcupu opět začínají kvalifikací, vyjma Turnaje mistrů, do kterého se kvalifikují tipaři skrze umístění v Tiplize a souhrnný žebříček Tipcupů. Délka kvalifikace činí 10 dní, následně se kvalifikovaní dostanou do vyřazovacích kol, kde se utkají ve dvojicích nebo skupinách (tj.pavoukovým či tabulkovým systémem). Denní limit se během jednotlivých kol může navyšovat.

Více informací o soutěži najdete na stránkách sázkové kanceláře Tipsport, kde se také můžete zapojit do soutěže. Soutěž je připravena pro všechny řádně registrované sázkaře. Pakliže jste se u Tipsportu či Chance ještě neregistrovali, začít můžete zde.

Více o Tipcupu

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search