Meistriliiga | 18:00 - dnes

Trefený kurz 5 000 s tipy na výsledek zápasů a počtu gólů!

15. 3. 2022 08:00, upraveno: 16. 3. 2022 08:21
autor: Young
Neznámý sázející složil ve čtvrtek dopoledne tiket, který se skládal z fotbalových zápasů, které se hrály tentýž den, a to v jedné ze soutěží Evropská liga, Evropská konferenční liga či Premier League. Kde krom tipu na vítěze byl ještě přidán maximální počet branek v utkání. Celkový kurz tiketu byl 5 276.98. Sázející se radoval z výhry 13 303 Kč.

Kurzy se u jednotlivých tipů se pohybovaly od 2.35 do 5.67, celkem bylo na tiketu sedm tipů.

Výsledek zápasů a počet gólů

V zápase mezi Sevillou a West Hamem v rámci prvního zápasu osmifinálového utkání Evropské ligy bylo vsazeno, že Sevilla vyhraje a budou vstřeleny méně než 2,5 branky, tedy že zápas skončí výhrou Sevilly buď 1:0 anebo 2:0. Španělský celek vyhrál 1:0, El Haddadi vsítil vítězný gól v šedesáté minutě. Byli aktivnější, ale šancí si moc týmů nevytvořili.

Druhý zápas na tiketu z Evropské ligy byl mezi Bragou a Monakem. Stejná podmínka v počtu branek jako u předchozího zápasu. Braga zvítězila 2:0, která do zápasu vstoupila gólem, a to když Ruiz dal gól na 1:0 ve třetí minutě a na konci potvrdili výhru, a to když Oliveira dal gól v 89. minutě. Přiblížili se tak velice k postupu do čtvrtfinále.

Ještě lepší výsledek do odvety má Rangers, který vyhrál 3:0. Sázející zde dal podmínku, že budou vstřeleny méně než 3,5 branky a zároveň že Rangers vyhraje. Přitom CZ Bělehrad dal za stavu 0:0 a 0:1 gól z offsidu a ve 24. minutě za stavu 0:2 pro CZ Bělehrad kopali penaltu, ale Katai ani tentokrát brankáře neproměnil.

Dva zápasy na tiketu byly dále z Evropské konferenční ligy. Ač se teď píše o Arnhemu trošku v jiném světle, ale pro sázejícího bylo klíčové, aby doma proti AS Římu prohráli a současně byly vstřeleny maximálně tři branky, což se taky stalo, jelikož AS Řím k výhře potřeboval jedinou branku. Vítěznou branku dal Oliveira v nastavení prvního poločasu.

Čtěte
Nové analýzy s TIPY zdarma

Druhý zápas z EKL byl mezi Marseille a Basilejí. Utkání skončil výhrou francouzského celku 2:1, podmínkou byly maximálně tři branky, ale Ünder málem vsítil gól na 3:1 ve třetí minutě nastavení, ale míč těsně minul levou tyč.

Poslední dvě utkání byly z Premier League, sázející tipoval výhru Newcastlu, který se po zimní přestávce zvednul a jde od výhry k výhře. Současně měly být vstřeleny maximálně tři branky. Newcastle vyhrál 2:1 na hřišti Southamptonu. Sice šli domácí do vedení 1:0, ale Wood ještě do poločasu srovnal. Na začátku druhého poločasu Guimaraes vstřelil gól na 2:1 a skóre už se do konce utkání nezměnilo. Což bylo zapříčiněno i kvalitním výkonem Dúbravky, který v posledních minutách a vteřinách chytil dvě loženky.

Leeds přivítal na svém stadiónu Aston Villu, hosté vyhráli 3:0, což zajistilo sázejícímu výhru přesahující 13 tisíc Kč.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.

blank

blank

TREFENÝ TIKET

Sestavte si také vítězný tiket, inspirujte se v naší líhni tipů – Tipy zdarma.

Zajímavé náměty najdete také v Tiket aréně!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. Lukas
    20.3.2022 2:12

no tak hlavně. že z toho máte v redakci orgasmus. .minulý týden jsem měl AkO ticket u TS s kurzem cca 35.000 : 1 – asi 13 zápasů nebo tak nějak.. a jedině Braga oproti nějakým "rumunům" to podělala.. a věřím tomu, že takových ticketů jsou na světě spousty.