Logo týmu Drogheda United

Výherní tiket z trefených prvních poločasů i konečného výsledku!

9. 3. 2022 08:00, upraveno: 8. 3. 2022 21:33
autor: Young
Sázející se inspiroval tiketem, který složil cummins14. Jenže oproti původnímu tiketu, který se skládal ze sedmi skupin po dvou zápasech. Neznámý sázející vybral jen pět zápasů z nich a vsadil to jako AKO tiket s kurzem 11 016.50.

Tiket byl měl být dle Tipsportu vsazen za 3 Kč, ale dle výhry 28 186 Kč by ta sázka měla být za 2,55 Kč, což by odpovídalo deseti centům €. Mělo by se tak jednat o sázejícího ze Slovenska.

Přesné tipy na poločas i konec

Původní tiket od cummins14 se vkladem 10,36 Kč se nakonec díky cashoutu radoval pouze z 0,80 Kč.

Kdežto sázející, který si vybral pět zápasů z tiketu cummins14, měl šťastnou ruku na výběr. Kurzy u jednotlivých zápasů se pohybovaly od 5.45 do 7.45.

První zápas na tiketu začínal v neděli 6.3. ve 20 hodin. Kde se utkaly dva týmy ze spodku ligy. Ač Zwolle vstupovalo do utkání z hůře postavené příčky a vyhráli venku dosud jen dvě utkání, tak Zwolle dokázali Sittard porazit, což je tak pro Zwolle třetí venkovní výhra z posledních čtyř zápasů.

Od 20:45 začínaly dvě utkání, a to mezi druhým a třetím celkem italské ligy. Neapol hrála doma. V prvním poločase pouze AC Milán dokázal ohrozit branku soupeře, ale jen jednou a gól z toho nespadl. Ale po čtyřech minutách druhého poločasu se ACM dostalo do vedení a tento výsledek udrželi až do rozhodnutí.

Druhým utkáním od 20:45 bylo mezi Marseille a Monacem, Marseille z posledních dvou ligových zápasů získali jen jeden bod. Monaco už čtyři zápasy čekalo na výhru. První gól dali hráči Monaca ve 42. minutě, jenže následně nebyl VARem uznán kvůli ofsajdu. Stejně jako AC Milán, i Monaco vyhrálo po výsledku 1:0, a to když v 58. minutě dal gól Martins, pro kterého to byla čtvrtá ligová branka v této sezóně.

Eupen ztráceli dvanáct bodů na Leuven, to jim ale nezabránilo k tomu, aby šli do vedení. Ve třinácté minutě šli dokonce do dvougólového vedení, ale VAR byl proti a gól nebyl kvůli ofsajdu uznán. Leuven dokázali do poločasu vyrovnat. Sice Eupen přestal dominovat oproti prvnímu poločasu, ale i tak dokázali v druhé polovině utkání dát dvě branky a nakonec se radovali z výhry 3:1. Eupen tak oslavili domácí výhru poprvé od 11. prosince.

Nejnapínavější byl zápas z La Ligy, kde Betis přivítala Atlético. Hosté z Madridu šli do vedení již v druhé minutě. Sázející měl tip na remízu po prvním poločase. Betis dokázali srovnat až v páté minutě nastavení prvního poločasu. Atlético si ale vedení vzalo zpět v druhém poločase. Nakonec potvrzující gól na 3:1 dal Lemar v osmdesáté minutě.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.