Přihlášení:

sixteen − ten =

Menu
Logo týmu Dortmund
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Doněck Šachtor
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Besiktas
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Ipswich
Championship | 20:45 - dnes
Logo týmu Sunderland
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Olympia Praha
2. liga | 16:00 - zítra
Logo týmu Varnsdorf
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Plzeň Viktoria
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 28. 09.
Logo týmu Hapoel Beer Sheva
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Lazio Roma
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 28. 09.
Logo týmu Waregem
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Athens AEK
UEFA Europa Lea.. | 21:05 - 28. 09.
Logo týmu Austria Wien
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Magnitogorsk
KHL | 16:00 - dnes
Logo týmu Kazaň
Logo týmu Čeljabinsk
KHL | 16:00 - dnes
Logo týmu Ufa
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
FA Cup | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Togliatti
KHL | 17:00 - dnes
Logo týmu Sochi
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Logo týmu IFK Helsinki
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Ässät Pori
Logo týmu Sport Vaasa
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Saipa

3 šokující sportovní okamžiky, které zatřásly všemi sázkaři!

18. 8. 2017 10:00, upraveno: 17. 8. 2017 20:19
autor: LadyAmbientte
Sport je krásný. Proto ho každý den bedlivě sledují miliony, někdy možná i miliardy lidí. Někdy jsou ale všechny krásné sportovní okamžiky zazděny slabými chvilkami jednotlivců či celých týmů. Zaměřili jsme se na ty nejpamětnější okamžiky, které přinesly zhnusení i zklamání milionům fanoušků (včetně sázkařů).
3 šokující sportovní okamžiky, které zatřásly všemi sázkaři!
Sonny Liston se po ráně Muhhamada Aliho k zemi skácel příliš ochotně.

Celkem 3 sportovní okamžiky, které vám přinášíme v tomto článku, patří do ranku super-událostí. To znamená, že i pokud jste je nezažili na vlastní oči, dost možná jste o nich slyšeli, nebo alespoň četli v některém sportovním magazínu.

Doufejme, že takových okamžiků, například díky zavedení kamerových systémů, bude rychle ubývat. Čím méně jich ve sportu bude, tím lépe pro sportovní zážitek – a co si budeme povídat – i naši oblíbenou kratochvíli, sportovní sázení.

Fantomova pěst – zápas Muhammada Aliho a Sonnyho Listona II (25. května 1965)

Na tento zápas jsme měli vzpomínat jako na bitku největších sportovních rivalů všech dob, namísto toho musíme vzpomenout největší sportovní frašku.

V odvetném zápase mezi ikonickým Alim a houževnatým Listonem stačilo jen 2 minuty a 12 sekund k tomu, aby šel druhý jmenovaný k zemi. Během zápasu přitom bylo naprosto jasné, že Ali na knock-outu nemá zase takovou zásluhu.

Ikona týmu Magnitogorsk
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Kazaň
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Liston šel k zemi velmi ochotně. Následně se provalilo, že si na svůj rychlý knock-out vsadil velké peníze, aby mohl splatit dluhy, které si nadělal u mafie. Hodně smutné.

Basketbalová kontroverze – zápas mezi USA a Sovětským Svazem na LOH (9. září 1972)

Do onoho kontroverzního dne držely Spojené státy na LOH 100% úspěšnost zisku zlatých medailí v basketbalu (od roku 1936, kdy byla tato disciplína zařazena na program). Jenže pak přišlo finále proti Sovětskému Svazu, které se do historie zapsalo dost smutně.

Americký hráč Doug Collins zrovna proměnil dva pokutové hody, načež šlo USA do vedení 50:49. Zazněla siréna, která oznámila konec zápasu. A všichni byli přesvědčení o tom, že Spojené státy získají další zlatou medaili.

Následoval chaos. Hráči Sovětského svazu si stěžovali, že si ještě před trestným hodem chtěli vzít time out. Po dlouhé diskuzi rozhodčí stížnost uznali a nařídili konec zápasu odehrát znovu. Na časomíře měly být přidány 3 sekundy, ale namísto toho přibyla jediná vteřina. Siréna znovu oznámila konec zápasu a Sovětský svaz si znovu stěžoval na jeho neregulérnost. Po další extrémně dlouhé diskuzi rozhodčí rozhodli, že zápas musí být dohrán znovu a to se 3 nastavenými sekundami.

V těchto 3 sekundách se Sovětskému svazu podařilo vstřelit koš a zvítězit 50:51. Ano, slyšíte dobře. Hráči Sovětského svazu během 3 sekund údajně stihli překonat celé hřiště a zavěsit. To znamenalo zisk zlaté medaile a konec dominance USA.

3 šokující sportovní okamžiky, které zatřásly všemi sázkaři!

Ruka boha – čtvrtfinále MS ve fotbale mezi Argentinou a Anglií (22. června 1986)

Argentinský útočník Diego Maradona byl jedním z nejtalentovanějších hráčů, kteří kdy hráli fotbal. Během své bohaté kariéry vstřelil 34 mezinárodních gólů a pro svou zemi získal 91 titulů. Hrál v řadě špičkových fotbalových klubů včetně Boca Juniors, Barcelony a Neapoli. Ve 491 odehraných klubových zápase nasázel 259 gólů.

ČTĚTE TAKÉ:
Seznam sázkových kanceláří, které nezískaly licenci a v ČR končí

Bohužel, jeden okamžik zastínil všechny krásné statistiky. Stalo se to v roce 1986 na MS v Mexiku. Argentina ve čtvrtfinále narazila na Anglii. V 51. minutě Maradona svůj tým posílá do vedení. Mohlo to vypadat na další skvělou střelu, jenže záznam prozradil, že ke gólu došlo rukou.

Zápas skončil výhrou Argentiny (2:1) a i navzdory tomu, že Maradona později v zápase za svůj tým dal jeden z nejkrásnějších gólů v historii fotbalu, jeho reputace navždy vzala za své. O Maradonově gólu se dodnes mluví jako o „gólu boží rukou“.

O několik let později Maradona neprošel dopingovou zkouškou. O jeho slabosti pro kokain a další zakázané látky se spekulovalo již dávno. Třeba i kvůli těmto vystoupením:

Zajímavé je, že Maradona v nedávné době vyjádřil souhlas se zavedením videa do fotbalových zápasů.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. 18.8.2017 20:22

    U basketbalu stačí na vstřelení koše i pár setin(když to přeženu), jelikož časomíra se spouští až po rozehrání. Kdy adresát se dotkne míče, takže když hodí přes celé hřiště míč a hráč se dotkne míče až na konci hřiště, tak až v ten moment se spustí časomíra a poté 3s jsou ještě dostatek času ke vstřelení koše.

    Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole