Přihlášení:
Menu

Způsoby sledování utkání, které zvyšují napětí

16. 5. 2022 15:48, upraveno: 30. 5. 2022 13:41
autor: Betting-girl

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 5.0005000 + 500500 Získat
Mezi sázkaři, stejně jako mezi jakýmikoliv jinými „sociálními“ skupinami“, existují velké rozdíly v chování i preferencích. Zatímco někteří sázkaři preferují jednoduché sázky, jiní si maximálně užívají dlouhé plachty a třetí nedají dopustit na kombinace svých sázek. Přitom se najdou milovníci fotbalu, tenisu, basketbalu nebo dokonce golfu.
Způsoby sledování utkání
Určité způsoby sledování utkání mohou zvýšit napětí.

A podobné odlišnosti se najdou i při sledování sportů. V tomto článku se podíváme na techniky, které vedou ke zvýšení napětí při čekání na výsledky ze zápasů, na které jsme si vsadili. Berte tento text jako způsob zábavy, nikoliv jako strategický druh článku.

Více zápasů ve výběru

Vsadili jste si under a nyní čekáte na notifikaci z Livesportu, která vám oznámí, že v zápase padl gól? Pokud chcete svou tepovou frekvenci vyhnat na maximum, můžete si do výběru oblíbených zápasů přidat více utkání. Dejte si mezi oblíbené všechny zápasy, které se aktuálně hrají, a uvidíte, jak vám bude tlouct srdce při každém novém oznámení.

Tuto techniku lze pochopitelně používat i obráceně, ke zvýšení naděje. Pokud vsadíte na over, mohou vám notifikace zpříjemnit dlouhé čekání na gól u silně bezgólového zápasu. Každá notifikace vám dá naději, že se snad už „pohnuly ledy“, a že to v zápase začalo „padat“.

Síla pozitivního myšlení v tenisu

Máte v merku tenisové utkání, ale chystáte se ho sledovat pouze v prostředí výsledkového zpravodajství Livesport? Tak to musíte vyzkoušet Sílu pozitivního myšlení!

Tato technika sledování výsledků spočívá v tom, že zakryjete okénko pro výsledek vašeho hráče. Vidíte tedy pouze gamy a body, které se přičítají jeho protivníkovi. A ano, přesně jak tušíte, čím méně takových bodů v okénku pro skóre vidíte, tím více se zvyšuje šance, že se vašemu hráči vede.

Jinými slovy řečeno, nejlepší je, pokud se v okénku vůbec nic neděje. Čím déle je protivník bez bodů, tím spíše získává body váš hráč. Jednou za čas pak skóre svého hráče můžete odkrýt a zjistit skutečný stav.

Notifikace pro noční zápasy

Vsadili jste si na některý z nočních zápasů NHL, NBA nebo některých dalších zámořských lig a nechce se vám vstávat v průběhu noci, jenom abyste zkoukli výsledek? A zároveň vám přijde ranní „zkouknutí“ výsledků jako nedostatečné, či dokonce nedůstojné vůči jeho důležitosti? Tak to máme řešení!

Řešení je poměrně snadné. Zapněte si večer notifikace, ztlumte telefon a nechte, ať vám průběhu celého zápasu, tedy především jeho góly přijdou v podobě notifikace na mobil. A ráno si všechny notifikace postupně pročtěte. Pokud ve výběru máte několik zápasů najednou, bude to jistě zábavné. A třeba to už konečně „klapne“ a vy místo vstávání do práce budete moci zůstat v posteli a užívat si vysněné miliony…

Způsoby sledování utkání – závěr

Stejně jako každý ze sázkařů preferuje sázení na jiné sporty či sázky, preferuje jiné techniky sledování utkání. Někteří z nás se během zápasu nehnou od televize, jiným stačí poslouchat vývoj utkání v radiu a nebo jen sledování výsledků v mobilu. Techniky sledování utkání tak mohou být různorodé stejně jako lidé, kteří je vymýšlejí. A co vy, vymysleli jste také nějakou techniku sledování utkání, která zvyšuje napětí? Podělte se o ní s námi!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search