Přihlášení:
Menu
Logo týmu Ajax Amsterdam
Eredivisie | 14:00 - dnes
Logo týmu Feyenoord
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Plzeň
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Inter Milan
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Sassuolo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Panetolikos
Super League | 15:00 - dnes
Logo týmu OFI Crete
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 15:30 - dnes
Logo týmu Pardubice FK
Logo týmu Opava
Pohár | 15:30 - dnes
Logo týmu Brno
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - dnes
Logo týmu Olomouc
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - dnes
Logo týmu Pardubice FK
Logo týmu Teplice
Pohár | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - dnes
Logo týmu Zlín

Cash out (okamžité vyplacení tiketu): Vyplatí se?

6. 6. 2022 10:00, upraveno: 6. 6. 2022 14:05
autor: Betting-girl

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
České sázkové kanceláře začaly nabízet možnost předčasného vyplacení tiketu, tzv. „cash out“. Cash out má svoje výhody, ale také nevýhody a samozřejmě vyvolává otázku, zdali je se vyplatí. V tomto článku vám na danou otázku dáme odpověď.
Základní cash out strategie sázení
Cash out je jednoduchá funkce, která sázkařům umožňuje vybrat si výhru na tiketu dříve, než budou dohrány všechny zápasy na tiketu (a budou známy všechny výsledky).

Co je to cash out (okamžité vyplacení tiketu)?

Okamžité vyplacení tiketu, tedy v anglickém jazyce označovaný jako „cash out“ je funkce, díky níž si můžete nechat vyplatit tiket ještě předtím, než dojde k vyhodnocení (dohrání) všech sázkových událostí na tiketu.

O vyplacení tiketu lze požádat, pouze pokud je dodrženo několik podmínek, především potom skutečnost, že je v sázkové kanceláři vypsaný kurz na všechny nevyhodnocené události na tiketu. A tiket samozřejmě musí být aktivní, tzn. nesmí na něm být již vyhodnocená příležitost, která zapříčinila jeho prohru.

Tato funkce je nejoblíbenější mezi rekreačními sázkaři, nicméně tu a tam ji využijí i sázkaři profesionální.

Alternativy pro cash out

Cash out má v současné chvíli několik alternativ, tedy možností, které vám pomohou určitým způsobem dostat z tiketu nějaké peníze v případě, že se události nevyvíjejí zrovna dobře. Nejznámější a dlouhodobě nejpoužívanější je technika zajištění sázky. Novější možností je tzv. uzavření příležitosti.

Čtěte
Test strategie, který se opírá o možnost cash out v průběhu zápasu (předčasné vyplacení peněz)

Cash out vs. zajištění sázky

Největším rozdílem mezi cash outem a zajištěním sázky je, že pro tuto techniku musíte mít k dispozici peníze. Abyste mohli zajistit sázku, musíte vsadit na „protichůdnou“ možnost / příležitost. A pokud na účtu nemáte dostatek peněz, je to celkem problém. V případě cash outu peníze pouze „vyberete“.

Zajištění sázky se navíc u některých příležitostí ani nemusí podařit. Pokud sázíte například na přesné skóre, tak existuje mnoho dalších událostí, které byste při zajištění sázky museli pokrýt. A to může být vzhledem k výšce sázek prakticky nemožné.

Poslední možností je fakt, že zajištění sázky lze používat pouze v případě, že sázíte solo tikety (jednoduché tikety). Pokud jste vsadili tiket s větším množství sázkových příležitostí, zajistit sázku vám nepůjde.

Cash out vs. uzavření příležitosti

Tyto dvě funkce jsou velice podobné, ovšem existuje mezi nimi několik rozdílů. Největším rozdílem je fakt, že zatímco u cash outu uzavíráte celý tiket, při uzavření příležitosti uzavíráme pouze jednu (nebo několik) nežádoucích sázkových příležitostí a zbytek sázek je na tiketu stále aktivní, tzn. že s tiketem jste dále ve hře.

Cash out – vyplatí se?

Nyní tedy známe všechny detaily cash outu, a proto můžeme odpovědět na otázku, zdali se vyplatí. Na tuto otázku existují dva možné pohledy, respektive správná odpověď záleží na konkrétní situaci.

Pokud se dostanete do situace, kdy jste si téměř jistí, že vaše sázka z nějakého důvodu nevyjde (například se změnila nějaká proměnná, jako například se zranil nějaký klíčový hráč, nebo počasí atd.), potom se cash out samozřejmě vyplatí. Je totiž vždycky lepší získat zpět alespoň nějaké peníze, než zůstat úplně na suchu.

Pokud ovšem existuje nějaká šance na výhru, i když úplně malá, potom je vždy lepší tiket nechat dojet (alespoň pokud jste sázeli s hodnotou). Je o to, že i v celkem beznadějné situaci se tu a tam stane, že zápas vyhraje požadovaný tým. A že na cash outu platíte další marži (v první řadě je marže nasazená na počátečním kurzu – původní sázce), takže dohromady sázkovce platíte dva poplatky. Tímto způsobem pak přicházíte o veškerou hodnotu.

Čtěte
Cash out i při rozehraných zápasech? U Tipsportu a Chance to jde!

Vyplatí se cash out – závěr

Cash out je zajímavá funkce, někteří sázkaři jí ovšem používají až příliš často. Cash out se sice v některých krajních situacích vyplatí, většinou je ovšem lepší nechat zápas „dojet“. I zdánlivě prohrané zápasy totiž někdy končí výhrou…

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search