Přihlášení:

nineteen + seven =

Menu
Logo týmu Česko
OG M | 13:10 - zítra
Logo týmu Kanada
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Watford
Premier League | 18:30 - zítra
Logo týmu Everton
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Brno
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Liverpool
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rusko
OG M | 05:10 - 25. 02.
Logo týmu Německo
Logo týmu Bayern München
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Hertha Berlin
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Teplice
1. liga | 18:30 - zítra
Logo týmu Ostrava Baník
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Girona FC
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - zítra
Logo týmu Alavés
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Minnesota
Náš tip:
2
SBR
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leicester
Premier League | 13:30 - zítra
Logo týmu Stoke
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Elitserien | 15:15 - zítra
Logo týmu Rogle BK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Young Boys Bern
Super League | 19:00 - zítra
Logo týmu Sion FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Guingamp
Ligue 1 | 20:00 - zítra
Logo týmu Metz
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:00 - 26. 02.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Huracán
Primera Divisio.. | 23:00 - dnes
Logo týmu Estudiantes
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Olimpo
Primera Divisio.. | 23:00 - dnes
Logo týmu Arsenal de Sarandí

Strategie: sázení proti remízám se stabilním ziskem!

15. 1. 2018 13:42, upraveno: 19. 1. 2018 13:52
autor: ales1983
Mnozí nadšení sázkaři na sportovní zápasy hledají dlouhodobou a především úspěšnou strategii sázení. Náš tým vám nabízí ty nejlepší možnosti, jak co nejúčinněji rozmnožit peníze na svém sázkařském účtu. Jednu z nejzajímavějších možností sázek naleznete v následujícím článku. Tato strategie vám zaručeně umožní dosahovat stabilních zisků s nepatrným rizikem. Jedná se o modifikovanou podobu taktiky „Laying the Draw“. Doufáme, že s touto metodou budete profitovat a že se vám tento článek bude líbit!
Strategie sázení proti remízám ve fotbalovém zápase vyrovnaných mužstev během live sázek. Při správném načasování přináší bez většího rizika zisk (surebet) v různé výši (až dvojnásobek vkladu) s jedinou podmínkou vstřelení gólu během zápasu.

Vysvětlení strategie: Sázení proti remízám

Sázky proti remízám lze realizovat pouze u sázkových kanceláří s nabídkou dvojtipů 12. Tuto taktiku lze provádět přímo u sázkové kanceláře podle vašeho výběru. Abyste byli úspěšní, je nutné si vybrat sázkovku, jež nabízí i sázky live, a ovládání stránek musí být rychlé a intuitivní.

Taktika sázení funguje ve dvou krocích a vyžaduje určitý postřeh. V případě správného provedení vám však nabízí velmi bezpečný zdroj příjmů.

Krok 1:

Prvním krokem je uzavření sázky proti remíze. To je možné u bookmakerů nabízejících možnost dvojtipu 1/2 (výhra týmu 1 nebo výhra týmu 2). Je důležité, abyste si vybrali zápas, ve kterém je na výhru obou týmů vypsán podobný kurz. Tak získáte nejlepší kurz. Aby naše taktika fungovala a dočkali jsme se zisku, kurz na dvojtip 12 by měl být nejméně 1,30.

V našem příkladu sázek jsme si vybrali zápas 1. FC Köln proti FC Schalke 04. Oba týmy mají kurzově přibližně stejnou šanci na výhru. Na dvojtip je vypsán dobrý kurz 1,34.

Pokud byste vsadili 500 Kč a hra by neskončila remízou, váš čistý zisk by činil 170 Kč. Vsázíte tak proti remíze. Právě taková utkání často končí bez vítěze. Jak se pojistit proti 0, to se dozvíte ve druhém kroku.

Krok 2:

Nyní jsme se rozhodli pojistit si zisk protisázkou. K tomu je zapotřebí sledovat zápas živě.

Pokud v průběhu utkání padne branka, máte vyhráno. Nyní totiž automaticky výrazně roste kurz na remízu a tím vzniká surebet. Nyní musíte mít při vsázení postřeh! Krátce po vstřelení gólu je kurz na nejvyšší hladině, protože pokud se prohrávající tým po této brance dostane zcela do vedení, kurz začne rychle klesat. Pokud se však vyhrávající tým stále tlačí dopředu a možná dokonce vstřelí druhý gól, stoupne kurz na remízu ještě více a vaše výhra bude ještě vyšší.
Ale pozor! Pokud budete čekat příliš dlouho a prohrávající tým skóre vyrovná, můžete ztratit celou svou sázku!

Orientační hodnotou pro jistý zisk je kurz na remízu nejméně 4,00.

Řekněme, že tým A skóruje a kurz se zvýší na 6,00 (čím později branka padne, tím je kurz vyšší). Teď vsadíme 112 Kč (zisk z 1. sázky: 670 Kč/kurz 6,00) na 0 a tím si pojistíme první sázku.

Za tohoto předpokladu, bez ohledu na to, jak hra skončí, máte jistý zisk a můžete si oddechnout.

Náš výsledek:

 • Výhra týmu 1: Zisk 58 Kč [(500*1,34)-112]
 • Výhra týmu 2: Zisk 58 Kč [(500*1,34)-112]
 • Hra skončí remízou: Zisk 60 Kč [(112*6,00)-500-112]

Čím později padne branka, tím je kurz vyšší!

ČTĚTE TAKÉ:
I takhle se dá vydělávat na kurzech okolo 1,25 (sázkový systém)

Mohu tak vydělávat peníze?

Přestože nelze najednou generovat velký zisk, vyhráváte peníze stabilně a velmi bezpečně. Přestože je tato strategie trochu časově náročnější a vyžaduje určité plánování, při vysokých sázkách na ní můžete soustavně vydělávat – vklad totiž ztratíte pouze v případě, že utkání skončí výsledkem 0:0, jinak vždy vyhrajete.
Aby bylo možné z této strategie profitovat co nejvíce, je nutné porovnávat kurzy, protože ty se někdy značně liší. Mít otevřený účet u několika sázkových kanceláří je proto velkou výhodou a můžete si zajistit nejvyšší kurz.

Abyste vsázeli s naprostou jistotou, můžete si taktiku pojistit sázkou na výsledek 0:0, ale to nedoporučujeme, protože další sázka by skoro úplně pohltila váš zisk (a jsou možné i malé ztráty).

Je také důležité rychle reagovat, abyste svůj zisk mohli pojistit sázkou live v pravý čas. Pokud jste na cestách, doporučujeme používat aplikaci pro sportovní sázení.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. JURY
  23.1.2018 20:08

  Dnešní Fortuna Já: Dobrý večer Davide, můžete mi říci proč v sázení live není zápas Franc. poháru Granville proti Concarneau, když v nabídce při uzavření sázky to bylo? Zuzana:zápas byl pravděpodobně stažen z nabídky. Já: Ale normálně se hraje ??? Co bude s mojí sázkou ??? Zuzana:Váš tiket bude vyhodnocen po obdržení oficiálních výsledků. Já: Jak vyhodnocen, když jste jej stáhli z nabídky? Proč ostatní zápasy francouzského poháru běží ve vaší nabídce k sázení live a tento ne? Vy můžete měnit podmínky sázky, po přijetí sázky??? Já: Jste tam ? Zuzana:Váš tiket bude vyhodnocen po obdržení oficiálních výsledků. Já: To už jste psala, a proč ostatní zápasy francouzského poháru běží ve vaší nabídce k sázení live a tento ne? Vy můžete měnit podmínky sázky, po přijetí sázky??? Já:Říkáte pravděpodobně stažen z nabídky, takže vy to ani nevíte určitě? nVám se to zdá fér? nZuzana:. Nikde není garance toho, že musí být přístupna sázka po celou dobu a při vsazení žádného tiketu nelze brát v potaz to, že se na ní bude dát uzavřít protisázka. Toto Vám skutečně nikdo nemůže garantovat a nezakládá to na žádnou případnou reklamaci.nnJá:A to jste stáhli ten zápas jenom mě nebo i ostatním ???nnZuzana:byl úplně stažen z nabídky pro všechnynnJá:Jestliže něco nabízíte a já na to přistoupím za daných podmínek, pak je třeba těm podmínkám dostát. Nevadí po těchto zkušenostech mohu sázet jinde a vám udělat mezi sázkaři "reklamu", jak to u vás chodí. Je fajn, že se dá sázet i v cizině 😀 nnTolik z dneška jsem hold win 70% během 14 dní 😀 a to jim slušně řečeno vadí.

  Odpověď
  • 24.1.2018 10:28

   Podle mého názoru je Fortuna vůbec nejhorší sázkovka na českým trhu. Pominu-li naprosto neintuitivní prostředí a často velké marže a tudíž i dost nízké kurzy v porovnání s konkurencí, tak jsou to ty maličkosti – časté stažení zápasů z nabídky, vrácení sázky "na chybný kurz" atd. Z Fortuny je zkrátka cítit, že za každou cenu chce z lidí vytahat prachy, a že sama se obrat nenechá. V určité míře je ale toto asi u všech sázkovek, snad kromě Pinnacle Sports, kteří si zakládají na tom, že vyhrávající sázkaře neomezují ve výších sázky, nebo úplně neblokují, což se podle mých informací děje snad ve všech sázkových kancelářích… problémem toho všeho přitom nejsou sázkové kanceláře, jako spíš zákony, které jim toto dovolují… v žádném jiném oboru legálně nejde nedostát svých obchodních podmínek, nebo dokonce neposkytnout nabízenou službu tak, jako právě v sázkové kanceláři. Nikde jinde člověk nemá tak mizivé zastání od státu… Jak je to možný?

   Odpověď
   • JURY
    24.1.2018 16:00

    Je možné aby Fortuna narušovala streemování videa zápasu k live sázkám ?

    Odpověď
    • 25.1.2018 9:49

     Nevím jestli vyloženě narušovala, ale nějaké zpoždění tam je. Už z logiky věci se nedá zajistit, abys dění přes kabely převedl na jiné místo planety v reálném čase. Nějaké ztráty tam jsou, nicméně vím, kam směřuješ. Ano, myslím, že sázkovky mohou zpožďovat přenosy, aby mohly reagovat na vývoj na hřišti a v pravý čas stáhnout kurzy (á propos – kurzy v určitých chvílích nestahuje pouze Fortuna, ale snad všechny sázkovky, které jsem kdy používala)… co se týče toho opožďování streamů, to bych jim neměla za zlé jako nevypisování kurzů a další praktiky – když padne gól, je třeba upravit hromadu sázek a mohlo by jim tak utéct fakt hodně peněz. Takže stažení kurzů třeba na minutu, dvě, chápu. Ale když sázkovka nevypíše kurz třeba 15 minut po gólu, to se omluvit nedá. 🙂

   • 24.1.2018 10:46

    Souhlasím, zatím jsem dal Fortunu k ledu, nabízí moc malý výběr zápasů, abych mohl pořádně kombinovat. Podle mě nechce nabízet ligy, které nemůže tolik ukočírovat – tím pádem myslí hlavně na zisk, nechce nabízet něco ztrátového a nekontrolovatelného. Navíc ke konci roku mi smazala věrnostní body, ani jsem nevěděl (nebyl upozorněn), že mají omezenou platnost.nTudíž sázím už jen v Tipsportu a Chanci. Ostatní moc neznám, uživatelské rozhraní Sazkabet je příšerné (aspoň pro mě).nA

    Odpověď
  • 23.1.2018 20:15

   Dobrý večer, to jste v plusu tolik jen s touto strategií? To je ovšem super!nFortuna má své výhody i nevýhody. Ale pokud toto nastalo, je to neseriózní.

   Odpověď
   • JURY
    23.1.2018 21:00

    Jaké výhody Fortuna má, prosím ?

    Odpověď
    • 23.1.2018 21:09

     Podle mě má tu výhodu, že v kombinátorech lze na kombinaci vsadit snad pouze 0,01 Kč, což např. u Tipsportu a Chance nelze. Podařilo se mi třeba chytit monstrózní kombinátor, a to 7 nul z 10 zápasů, kde kurz byl přes 5000 v systému 7/10. Teď si představte, kdybych musel na každou kombinaci vsadit 1 Kč, takhle jsem mohl zadat tiket u Fortuny snad i za 10 Kč (nevím přesně).nTímto neomezením tedy Fortuna umožňuje nastřílet kurzy i úplným debilům bez větší ztráty peněz.

 2. JURY
  23.1.2018 20:57

  Jj sázím jen toto 🙂 líbí se mi to i když RRR je negativní 🙁 ale snažím se to vykompenzovat dobrými kurzy a typy. Jen tak pro zajímavost ten zápas Granville proti Concarneau skončil v normální hrací době 1:1 a góly padly v 9´a 25´minutě 1. pol. tak nevím nakolik bych to uřídil do menší ztráty či aspoň kladné nuly. Ale v okamžiku, kdy nejde sázet live na remízu, pak to řídit nejde a je to pro mě pasé . Proto Fortuna palec dolů a přecházím k Tipsportu a uvidíme jak u nich půjde live . . .

  Odpověď
  • Jury
   23.1.2018 22:42

   Ještě k tomu RRR , trochu jsem počítal a to negativní RRR je fakt mohutné a dlouhodobě neudržitelné , abych byl v zisku musel bych mít win 80% a to je fakt dost jenom spadnes na 75% a jde to do kopru. Pokud by někdo věděl jak vylepšit inkasovany zisk budu za to rád .

   Odpověď
 3. JURY
  23.1.2018 20:59

  Jinak Fortuna vždy nechá zmizet kurzy, když padne gól . . . . . nevím jestli je to běžné i jinde 🙂 teď u toho sedím 😀

  Odpověď
 4. JURY
  26.1.2018 13:49

  Jeden dotaz možná patřící jinam. Lze přes net prakticky sázet u bet 365 (když uvedu jiný stát pobytu atp.) a s jakým rizikem od min. financí ? Díky za info.

  Odpověď
  • 27.1.2018 9:36

   Ahoj, to už jsem zkoušela, protože ty kurzy v českých sázkovkách za moc nestojí. Možné to není, protože konkrétně u Bet365 chtějí potvrzení o místě pobytu – například okopírovaný občanský průkaz, alespoň to tak chtěli cca před 2-3 měsíci a myslím, že se na tom nic nezměnilo. Takže i když si změníš IP atd. nic to nepomůže.

   Odpověď
 5. 28.1.2018 13:42

  Není náhodou výhodnější vsázet, že spadne více jak 0,5 gólů s kurzem okolo 1,07?nKdyž dám 500 Kč na 12, s kurzem 1,37…nPoté bych dal na remízu s kurzem 5 vsadil 137 Kč…nPři obou situacích vyhraji tedy 48 Kč, ale musím čekat na ten kurz a ten kurz se nemusí dostavit ani za stavu 1:0… pokud tedy nechci čekat do 80. minuty. Ale kdybych 637 Kč dal na sázku s kurzem 1,07, že spadne 1 a víc gólů, tak mám zisk 44,59 Kč. Ale je zase riziko, že při stavu 0:0 ztratím více (637 Kč než jen 500 Kč)

  Odpověď
  • 28.1.2018 20:01

   ano, je to rovnocenné, pokud nečekáme na vyšší kurz na remízu – spíš někdy nebývá vypsán kurz na více než 0,5 gólů

   Odpověď
   • 28.1.2018 21:05

    S tím souhlasím, ale sure bet nastane tehdy, když někdo odskočí na rozdíl dvou gólů anebo je 80’+ a jeden z týmů vede o gól. Alespoň dnes jsem si ”mapoval terén” a vycházelo mi to takhle, že když tým vede 1:0 v 30′ nebo 60′ minutě, tak tip na remízu je stále nízký na to, aby nastal sure bet a zlom nastává právě až od 80′ minuty.

    Odpověď
    • 29.1.2018 10:19

     Dobrý den, strategii jsem pouze převzal ze zahraničního webu, vlastně jsou tam i jako důkaz výřezy obrazovky – je tedy možné, že si tady jako čeští sázející necháváme sr… na hlavu a zdejší kurzy a metodika úpravy kurzů jsou odlišné.nPro jistotu další strategie sám testuji.

    • 29.1.2018 10:17

     Ahoj, máš pravdu. Zcela zásadní je vybrat správný zápas a ani tehdy to nemusí vyjít. Také dávám dohromady test, věřím, že na konci tohoto nebo příštího týdne uveřejním výsledky.

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole