Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bayern München
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Mainz
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slavia Praha
Pohár | 18:00 - 28. 02.
Logo týmu Sparta Praha
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Newcastle
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Graz
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Metz
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Lyon
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Teplice
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Nottingham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Brighton
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Everton
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu New Jersey
NHL | 20:07 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cagliari
Serie A | 15:00 - 25. 02.
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 17:30 - 25. 02.
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Marseille Ol.
Ligue 1 | 20:45 - 25. 02.
Logo týmu Montpellier
Náš tip:
1
1X2

Český projekt Betdoin fotbalovým sázkařům pomáhá k lepší výsledkům

30. 5. 2022 09:22, upraveno: 3. 6. 2022 11:42
autor: Hally
V Česku i na Slovensku je nyní dostupný sázkařský nástroj Betdoin, který chce klientům pomoci v úspěšném sázení na fotbal. Podívali jsme se, jak systém funguje v praxi.

Betdoin nelze považovat za klasické sázkové poradenství, zároveň ale není jen webem se statistikami. Fotbalovým sázkařům dává k dispozici všechno najednou: v rámci jedné stránky najdou klienti data pro stovky lig z celého světa, k tomu ale i unikátní algoritmus, který počítá pravděpodobnosti fotbalových sázek a automaticky hledá value tipy. Díky tomu chce být Betdoin pro uživatele tím hlavním webem, kam zamíří při výběru fotbalových zápasů na tiket.

Všechny statistiky na jednom místě

Statistická sekce Betdoinu je opravdu nabitá. Systém má v databázi okolo 600 fotbalových lig, od těch nejslavnějších (Premier League, Bundesliga…) až po soutěže v Africe, Asii nebo Jižní Americe. Nechybí ani české a slovenské ligy, včetně juniorských nebo ženských divizí. Každý týden jsou v systému stovky zápasů, orientaci mezi nimi ale naštěstí usnadňují filtry, které umožňují seřadit utkání podle vybraných kritérií. Užitečným doplňkem je i možnost označit si vybrané zápasy hvězdičkou, což je automaticky zařadí do samostatného seznamu.

Betdoin pracuje pouze s ligovými soutěžemi, reprezentační zápasy nebo Ligu mistrů tak v systému nenajdete. Jak asi dosvědčí většina fotbalových znalců, sázení repre nebo klubových turnajů je obecně trochu jiná disciplína než sázení dlouhodobých lig. Dává smysl, že se Betdoin nesnaží obsáhnout všechno a soustředí se výhradně na ligové soutěže, ve kterých je silný.

Všechny statistiky na jednom místě

Ikona týmu Bayern München
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Leipzig
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Každý zápas má vlastní kartu, na které uživatel najde veškeré info k utkání. Mezi něj patří třeba aktuální forma obou týmů či podrobné statistiky gólů, rohových kopů nebo žlutých karet. Pro některé ligy jsou k dispozici i detailnější údaje jako statistiky střel, ofsajdů nebo faulů. Vzhledem k tomu, že tyto příležitosti jsou dnes už poměrně běžnou součástí nabídky sázkových kanceláří, jde o zajímavá data. Například u sázek na fauly v české lize se dají prakticky každé kolo najít výhodné kurzy, bez přesných statistik se ale při jejich výběru dá jen těžko obejít.

Všechny statistiky na jednom místě / Betdoin

Value tipy – strategie Unders

Statistiky jsou jednou ze dvou hlavních složek Betdoinu. Tou druhou jsou value tipy, neboli hodnotné kurzy. Součástí Betdoinu je algoritmus, který na základě unikátních výpočtů odhaduje pravděpodobnosti gólových, rohových a karetních sázek. Pro každou z nich spočítá procentuální šanci a tu následně porovná s kurzem sázkové kanceláře.

U každé sázky je tak kromě pravděpodobnosti a kurzu zobrazena také její value (hodnota): plusové číslo znamená, že algoritmus odhaduje u sázky větší šanci na úspěch, než jak to vidí bookmaker, záporné číslo signalizuje opak. Odhady pravděpodobností a value se opět dají najít na kartě každého zápasu, zároveň ale mají vyhrazenou i vlastní sekci Value tipy. Pokud se někde Betdoin blíží sázkovému poradenství, je to právě v této části.

Čtěte
Value Betting - Jednoduchý návod jak vsadit s výhodou

Value tipy - strategie Unders

Sekci Value tipy tvoří výběr tipů s vysokou pravděpodobností a hodnotou. Každý den se v ní tak objeví několik „nejlepších“ příležitostí. Jejich četnost se logicky liší podle aktuální denní nabídky zápasů, nejvíce tipů je tedy k dispozici o víkendu. Tato sekce je tvořena strategií Unders, která je založena na vybírání tipů na méně než 2,5 gólů v utkání. Systém do sekce automaticky přidává pouze tipy, které splňují vybraná kritéria, tedy mají vysokou value i pravděpodobnost. Kurzy se obvykle pohybují mezi 1,60 až 2,20 a aktuálně se celá strategie chlubí yieldem výrazně nad 10 procent.

Betdoin graf

Data i výpočty

Betdoin, za kterým stojí provozovatelé verifikační platformy Sport Break, přinesl do tuzemského světa sázení něco nového. Zatímco některé podobné projekty se buď soustředí jen na suché statistiky, nebo fungují výhradně jako sázková poradenství, Betdoin představuje střední cestu, která si z obou oblastí bere to nejlepší.

Obrovská databáze statistik umožňuje klientům vytvářet si vlastní informované tipy, algoritmus pak zase pomáhá hledat kvalitní a hodnotné sázky ze soutěží po celém světě. Betdoin se zároveň snaží fungovat i jako zdroj zajímavých informací ze světa sázení, v sekci Blog tak vychází zápasová preview nebo rozbory sázkařských strategií. Pro každého sázkaře, který to s fotbalem myslí aspoň trochu vážně, je Betdoin velmi užitečným pomocníkem, který šetří čas a zvyšuje dlouhodobou úspěšnost. A o tu v sázení jde především.

Čtěte
Value Betting je cesta kterou se dá dlouhodobě a stabilně vydělávat, radí sázkař OnlyValue

5 dní zdarma k členství

Betdoin je k dispozici v rámci jednorázové platby nebo ve třech typech předplatného: zkušebním (10 dnů), měsíčním (30 dnů) a ročním (365 dnů). Pokud k registraci využijete následující odkaz, získáte k vybranému předplatnému automaticky 5 dní zdarma.

REGISTRACE – 5 dní ZDARMA
Př: vyberte 10 denní členství a 5 dní získáte zdarma 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search