Přihlášení:
Menu
Logo týmu Plzeň
Extraleague | 16:20 - zítra
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 17:00 - zítra
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Southampton
Premier League | 20:15 - zítra
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Corinthians
Serie A | 23:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 16:00 - zítra
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lugano
Nationalliga A | 18:45 - zítra
Logo týmu Bern
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 19:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Dallas
NHL | 01:37 - 27. 01.
Logo týmu Detroit
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 15:00 - 27. 01.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Bohemians 1905
1. liga | 15:00 - 27. 01.
Logo týmu Opava
Náš tip:
X2
DS
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1e Klasse | 17:45 - 28. 01.
Logo týmu Club Brugge
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Livingston
Premier League | 15:00 - 30. 01.
Logo týmu Aberdeen FC
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Pachuca
Primera Divisio.. | 03:00 - zítra
Logo týmu Cruz Azul
Logo týmu Vancouver
NHL | 03:07 - zítra
Logo týmu Ottawa
Logo týmu Chabarovsk Amur
KHL | 09:00 - zítra
Logo týmu Ufa
Logo týmu Ermak Angarsk
Major Hockey Le.. | 11:00 - zítra
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk

Value Betting je cesta kterou se dá dlouhodobě a stabilně vydělávat, radí sázkař OnlyValue

15. 5. 2019 16:04, upraveno: 13. 11. 2019 10:37
autor: OnlyValue
Jelikož jsem byl osloven redakcí Kurzovesazeni.com, abych vám pravidelně přinášel výběr value betů u českých sázkovek, je na čase, abych představil svou práci a způsob, jakým k sázení přistupuji.
Value bet
OnlyValue je redaktor sportovních analýz zaměřených na kurzy s hodnotou. Jako jeden z mála si drží dlouhodobé a stabilní ROI na 7%

Nejprve bych chtěl zdůraznit, že se nepovažuji za tipaře nebo sázkaře, ale za investora. Na sázení od začátku pohlížím jako na způsob, jakým zhodnotit své peníze. Na sportovní zápasy se dívám, ale to je něco jiného. Když si chci vsadit pro zábavu, udělám to na separátním účtu a za menší obnos. Tím pádem se dostávám k faktu, že nejsem žádný velký sportovní znalec a pisálek. Některé ligy sleduji, ale necítím se na to, abych o nich poučoval ostatní. Mé zkušenosti ukázaly, že to vůbec nevadí, protože žádný sportovní specialista v mém okolí není v sázení ziskový jako já.

Jako každý sázkař jsem začínal sázením na favority, ale po čase jsem zjistil, že není důležité, na co vsadíte, ale za jaký kurz. Kurz je pro mě středobodem veškeré sázkařské existence, bez něj to prostě nejde. Abyste byli ziskoví, musíte sázet vždy value bety (kurzy s hodnotou). Kurz s hodnotou je kurz, který vám dává možnost větší výhry, než by za daných okolností a pravděpodobnosti výsledku měla být. Můžete si to představit jako obchod, který vám dá nějaké zboží za velmi nízkou cenu a vytvoří tak pro vás příležitost vydělat si na prodeji tohoto zboží za cenu vyšší. Kurzy sice neprodáváte, ale nakonec je zpeněžíte právě u sázkovky, která vás vyplácí.

Jak hledám value bety?

Jelikož mám technické vzdělání, pro vyhledávání kurzů jsem si vytvořil dva algoritmy, které mi při hledání hodnoty pomáhají. Oba tyto algoritmy postupně vylepšuji a v příští sezóně počítám s tím, že vám díky tomu budu moct nabídnout value bety, jejichž hodnota vydrží pár hodin. V současné chvíli se mnou najité value bety rychle propadají, ale jak jsem řekl, už mám náhradní řešení. Jenom je určené prvotně pro NHL a AHL, kde dosahuji nejlepších výsledků.

Ještě bych chtěl v rychlosti popsat, s jakými algoritmy pracuju. Můj první algoritmus pracuje na porovnávání statistik jako je počet vstřelených a obdržených gólů, počet vítězství proti podobně silným týmům, počet střel na bránu, počet vyloučení, úspěšnost střelby a desítky dalších vstupů. Klíčem potom je najít odpovídající kurz, který mám také přesně propočítán. Algoritmus mi tedy pomůže najít utkání v zadané podobě a se zadaným kurzem.

Ikona týmu Kometa Brno
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Třinec
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
V poslední době jsem zapracoval také na algoritmu, který jsem si nazval strom rozhodnutí. Algoritmus pracuje na základě otázek a odpovědí, jako například byl v posledních zápasech velký počet gólů, nebo byl v posledních vzájemných zápasech velký počet gólů atd. Na základě odpovědí (počtu kladných a záporných odpovědí) mi potom zpracuje procentuální pravděpodobnost výsledku, kde si já potom vyhledám ten správný kurz. Tento algoritmus je životaschopnější a pomůže mi nacházet kurzy s dlouhodobější hodnotou.

Dlouhodobější hodnota je ale relativní. Sázkovky neustále kontrolují přijaté sázky a jakmile zaregistrují, že se na jeden výsledek sází víc, než na jiný (víc peněz), tak kurz rychle sníží. Takže když uveřejním sázku a inspiruje se jí 10 lidí, kteří vsadí po 5 tisících, tak ten kurz spadne tak jako tak. Takže všechno záleží na tom, kolik lidí a jak rychle se mou bude inspirovat. Čím rychlejší budete, tím lepších výsledků můžete dosáhnout.

Zobrazit analýzy OnlyValue

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, napište komentář pod článek a buďte prosím trpěliví. Někdy neodpovím hned, ale všechny vaše dotazy zodpovím.

PS: na připravě článků s Value Bety již pracuji a pravidelně je najdete zde na webu ZDE!

Jsem zapálený matematik, statistik a fotbalový a hokejový fanoušek, který se nesmírně rád vrtá v kurzech a hledá hodnotu sázek. Ve svých analýzách bych vás rád nasměroval na hodnotné kurzy v nabídce českých sázkovek.
OnlyValue
ČTĚTE TAKÉ:
Value Betting - Jednoduchý návod jak vsadit s výhodou

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. eXperion32
  21.5.2019 16:25

  Dobrý den,nnChtěl bych se zeptat z kama čerpáte informace o AHL , mám na mysli jestli můžete poradit nějaké weby. Hlavně o sestavách , zraněních apod. ?

  Odpověď
 2. Petr
  25.5.2019 16:51

  Super článek, už se těším na Vaše typy, pravidelně podle nich vsazim a je to dobré…

  Odpověď
 3. Petr
  14.11.2019 16:56

  Dobrý den, věnuji se podnikání a přemýšlel jsem o sázení hlavně pro srandu(ale i tak nechci prohrávat). A kamarád z Anglie si vydělová obrovské peníze podobnými strategiemi. Ale co jsem se koukal tak program, který používá funguje na Česko tak z 30%. A co jsem si četl články, tak to vypadá že sázkové kanceláře v ČR jsou pěkný "hajzlíci", tudíž když se vám daří tak máte X omezení a jakýkoliv vydělek je pro vás o mnoho těžší. nA chci se zeptat jestli si tímhle dají vydělat naké větší peníze např. 50 Tisíc / měsíčně v ČR. nA jak je to s těmi omezení.

  Odpověď
  • 14.11.2019 17:31

   Dobrý den, asi máte na mysli program Trademate. Podle tohoto programu v Česku budete moci vydělávat tak první dva až tři měsíce (podle toho, za kolik budete sázet, ale počítám s průměrnou sázkou 1000 korun na jeden tip), poté vás sázkovky zlimitují. Ten program podporuje tuším sázkovku Fortuna a Tipsport – u Fortuny ten limit dostanete rychle i když budete sázet třeba jen po 500 korunách, u Tipsportu mají větší vůli, ale stejně vás nechají tak dva měsíce (jestliže se bavíme o tom zisku 50 tisíc), víc asi ne. Potom dojde k tomu, že vám tikety bude schvalovat bookmaker. A v té chvíli program přestává fungovat, protože je založený na srovnávání kurzů a hledání rozdílů mezi danou SK a sázkovkou Pinnacle, která má zdaleka nejpřesnější kurzy. Bookmaker vám v podstatě sázku pozdrží až do té doby, dokud nesníží kurz, aby byl opět nevýhodný. V tomhle bodě vám nezbude nic jiného, než začít sázet value bety s dostatečným předstihem… I tak se to dá, ale zatím jenom u Tipsportu. Když má službu dobrý bookmaker, tak vám sázku přijme a až následně kurz sníží, občas vám ale sázku nepřijmou, kurz sníží a až pak si můžete vsadit. Osobně mám vyzkoušené, že těch 30 – 40 tisíc měsíčně projde. Kdyby ani to nezabralo, tak zbývá ještě zřídit bookmakera a sázet u Pinnacle a jiných zahraničních sázkovek.

   Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Search