Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Španělsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Itálie
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Marinos
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Gruzie
EURO | 15:00 - 22. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 21:00 - 22. 06.
Logo týmu Rumunsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Švýcarsko
EURO | 21:00 - 23. 06.
Logo týmu Německo
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Narva Trans
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Logo týmu Levadia Tallin
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Santos
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Goiás
Logo týmu Botafogo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Atlético Paranaense
Logo týmu Juventude
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Vasco da Gama
Logo týmu Sao Paulo
Serie A | 01:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Gremio
Logo týmu Toronto FC
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Clash Of The Stars 6 – TIPY na druhou várku zápasů

18. 10. 2023 13:00, upraveno: 2. 11. 2023 08:58
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
V pořadí již šestý galavečer Clash Of The Stars se bleskově blíží. Turnaj se uskuteční tuto sobotu 28. října v pražském O2 Universum. Lístky do arény jsou již dávno beznadějně vyprodané, zápasy však můžete sledovat online. Jak sledovat Clash Of The Stars zdarma jsme tradičně shrnuli ve speciálním článku. Nyní se však budeme věnovat kurzové nabídce na šestý Clash a níže doplníme tipy na zápasy již analyzované v předchozím příspěvku.
Clash Of The Stars 6
Druhá várka tipů na Clash Of The Stars 6! Analýza na Bendu proti třem soupeřům, Snejksovu šanci na rychlé KO a další zápasy.

Dva zápasy slibující zajímavé sportovní výkony: Volák vs. Podhorný a Pablo Král vs. Corleone

Galavačer Clash Of The Stars 6 začne dvěma mediálně upozaďovanými zápasy. Jedná se o souboj Radima „Rockyho“ Voláka s Tomášem Podhorným a Lukáše „Pablo Krále“ Bartoše proti Patrikovi „Corleone“ Horváthovi. Všichni čtyři borci poctivě trénují už několik měsíců o čemž svědčí i jejich minimálně na pohled dobrá forma. Zkušenosti s bojovými sporty jsou však něco, co se v kleci rozhodně neztratí, avšak ne každý jimi disponuje. Nejen díky tomu se v obou zápasech jasně oddělili favoriti od outsiderů. V prvním utkání by vcelku jasně měl dominovat Tomáš Podhorný. Jeho kurz však extra výhodnou hodnotu nemá. Můžete však live nebo těsně před zápas sázet na ukončení už v prvním kole.

O něco zajímavější kurzy jsou vypsané v duelu Pablo Kral vs. Corleone. I zde je však jeden z borců jasným favoritem, a to právě druhý zmiňovaný. Mezi zápasníky panuje veliká rivalita až nevraživost a už na první tiskové konferenci se nešetřili nadávkami a hanlivými poznámkami. I v tomto zápase tedy čekáme, že oba zápasníci vlítnou do ringu s touhou ukončit toho druhého v co možná nejkratším čase. Zápas by tedy rozhodně neměl skončit na body. Pokud si chcete vsadit na výhru jednoho z borců, volte raději Corleone Horvátha. Jeho forma vypadá o něco lépe a měl by mít i více natrénováno, a to především v postojových disciplínách. Vsadit si na něj můžete v kurzu 1.24 nebo ho přidat na AKO tiket právě s výše zmíněným zápasem.

 

VSAĎIT – aktuální kurzy

Nažhavený Snejks hodlá Sajmonose ukončit v prvních minutách zápasu

Jednou z hlavních tváří Clash Of The Stars je bizarní postavička s přezdívkou „Snejks“, vlastním jménem Pavel Měsíček. Ten se ve svém již třetím zápase utká s nováčkem na scéně bizarního MMA, s NPC streamerem Sajmonosem. Snejks zatím svého soupeře rozhodně nešetří a to, že ho rozhodně nemá v oblibě mu dává najevo už od první tiskové konference. Vše se pak vyostřilo na nedávném B4TheClash, kde Měsíček na svého soupeře nesčetněkrát zaútočil, a dokonce roztrhal jeho oděv. Sajmonos možná trochu překvapivě na tyto útoky příliš nereagoval a bylo patrné, že fyzické konflikty nejsou nic, co by prosazoval.

Do klece jdou však oba influenceři za cílem ukončit toho druhého a v tomto ohledu se zdá být daleko lépe připravený Snejks. Z dostupných informací je patrné, že jeho trénink mírně polevil, přesto chodí trénovat do tělocvičny a nevynechává ani přípravu na boj v kleci. Sajmonos se oproti tomu věnuje například józe a zdá se, že si za celou přípravu nenašel ani gym, či trenéra. Snejks má navíc z předchozích zápasů daleko více zkušeností a jednoduše řečeno jde za výhrou daleko přímočařeji a s větším odhodláním. V tomto duelu doporučujeme sázet na Snejkse. Tip na jeho vítězství je však ohodnocen až příliš nízkým kurzem, navýšit si ho můžete sázkou na výhru Snejkse už v prvním kole.

Kontroverzní Žralok si chce cestu k Bendovi vybojovat přes svěřence Karlose Vémoly

V dalším zápase na Clash Of The Stars 6 si organizátoři připravili souboj Patrika „Žraloka“ Hüblera proti Renému „Rendysovi“ Blahovskému. Jedná se o dva obrovské chlapy, kteří se sportu už nějaký ten pátek věnují. Oba se kromě zvedání činek zaměřují i na bojové sporty. Rendys má navíc jednoho z nejlepších možných trenérů, kteří jsou aktuálně v České republice k mání – Karlose Vémolu! Jejich trénink mohli diváci vidět z videa v Thajsku, kde Terminátor Vémola dal do těla kromě Rendyse také Luktumovi s Hankou Gelnarovou. Jeho příprava je tak opravdu na té nejlepší úrovni, ačkoli bylo vidět, že mu dělá problém především fyzická kondice. Na té ale dle informací ze sociálních sítí usilovně pracuje celou přípravu.

Žralok je jako tvář Clashe opravdu kontroverzní osoba. Jeho nevypočitatelné a velice bizarní chování se spoustě fanoušků nelíbí a označují ho jako až příliš jednoduché a trapné. Totéž také dělá Karlos Benda, další zápasník Clash Of The Stars, který má se Žralokem dlouhodobý konflikt. Největší motivací Patrika Hüblera do zápasu s Rendysem je tedy především šance na zápas s Bendou, kterého dlouhodobě nemůže vystát. Během toho, co se však Žralok zabývá Bendou, sypáním proteinu po ostatních nebo přípravou svých kostýmů Rendys tvrdě dře v tréninku, a to nejen s Karlosem Vémolou. Zápas těchto borců přinese opravdovou řežbu, tvrdé údery a minimálně ze strany Rendyse také skvělý wrestling, který ho učí ten nejzasvěcenější v tomto oboru. My tedy volíme výhru Reného Blahovského v kurzu 1.40.

Čtěte
Clash Of The Stars 6 – první TIPY na zápasy influencerů

Miss Problem proti královně postoje Zajícové

Kromě obrovských chlapů se na kartě Clash Of The Stars 6 objevil i další dívčí zápas, a to mezi Michaelou „Miss Problem“ Dostálovou a Veronikou Zajícovou. Hned na úvod je velice důležité zmínit, že tento duel se neuskuteční pod pravidly MMA ale tzv. Undergroundu. To znamená, že zápas nemůže pokračovat na zemi a bude se tak jednat především o pořádnou bitvu v postoji. Miss Problem se v kleci pod Clashem už ukázala. Celkem jasně porazila svou soupeřku, která se věnuje kulturistice a v ringu byla výrazně těžší. Dostálová v zápase těžila především ze svých schopností z boje na zemi. V brazilském jiu-jitsu má totiž černý pás. Nyní jí však pravidla pokračovat v boji na zemi nedovolí.

Styl boje by tedy měl jednoznačně více sedět Zajícové. Ta začínala před několika lety boxem a později přešla do dalších postojových disciplín. Získala v nich už celou řadu ocenění a může se chlubit trofejemi z nejrůznějších mezinárodních soutěží. Zajícová je však mladší a také daleko méně zkušená. Její soupeřka Dostálová ale k bojovým sportům přistupuje svou vlastní, avšak ne zcela osvědčenou cestou. Není žádné tajemství, že před zápasy vynechává sparingy nebo dokonce nenosí ani chrániče na zuby. Její tvrdohlavost jsme v tomto ohledu mohli vidět i v Oktagonu, který po neshodách s organizátory opustila. Kurzově je favoritkou v tomto utkání zkušenější Miss Problem Dostálová. My však raději využijeme větší kurz na Zajícovou, která má postoj jednoznačně na lepší úrovni. Vsadit si na Veroniku můžete v kurzu kolem 2.45.

Karlose Bendu čeká nová výzva, poradí se třemi protivníky?

Na Kotlárobijce Karlose Bendu se v Clash Of The Stars začíná tvořit celá řada vyzyvatelů. Nyní by Benda měl sfouknout hned tři na jednou. Postaví se proti němu Lakatoš, Pizoška a Tišer. Zápas 1 vs. 3 však bude probíhat pod speciálními pravidly. Borci se na Bendovi budou střídat a v každém kole nastoupí jeden z nich. Pokud by v zápase nedošlo ani na jedno ukončení před limitem, můžeme tak vidět až 9 plnohodnotných kol. Tomu se však především Karlos Benda bude chtít vyhnout. Nejprve se proti němu postaví Dan „Maďar“ Pizoška, který za svou přednost považuje především box. Druhý v pořadí je těžká váha Ladislav Tišer. Ten Bendovi slibuje opravdu tvrdé údery, které trénuje ve své přípravě v Anglii. Nakonec by měl Bendu prověřit dle svých slov mistr kung-fu Dolari „Kudlanka“ Plzňako Pizoška.

Vsaďte si u Fortuny na Clash of the Stars 6 s bonusem 1 300 Kč

Zájem u fanoušků Clashe budí především poslední z Karlosových soupeřů. Ten se prezentuje jako znalec umění kung-fu, které se údajně učil v chrámu Šaolin v Tibetu. Problémem však je, že Šaolin je od Tibetu vzdálen asi 3 000 km a mistr Kudlanka pravděpodobně nikdy neopustil Českou republiku. Přesto jeho historky o studiu bojových umění, či běhání z Plzně do Prahy baví celý internet. V kleci se ale bude bavit především Benda. Ten je zcela jednoznačně lepší než jakýkoliv z jeho tří protivníků. Otázkou však je, zda je lepší než všichni dohromady a jestli je jeho fyzická kondice dostatečná na tento způsob zápasu. My věříme že ano, a proto sázíme na výhru Bendy v kurzu 1.18. V jeho zájmu by pak mělo být všechny své protivníku ukončit v prvním kole, tak aby zbytečně nemusel zápasit na celkem více než 3 kola.

Megasouboj Datel vs. Kotlár v zápase bez rukavic!

Hřebem večera by měl být vyostřený zápas mezi Markem „Datlem“ Valáškem a Jaroslavem „Kotlár Security“ Kotlárem. Ti mezi sebou mají nevyřešený spor týkající se finanční stránky jejich dřívější spolupráce. Vše došlo tak daleko, že proti sobě nastoupí v zápase na holé pěsti, tedy bez rukavic. Oba aktéři se na sebe před galavečerem snažili vytáhnout celou řadu kontroverzních informací a vše vyvrcholilo až odchodem Kotlára z B4TheClash. Učinil tak potom co Datel přímo v živém vysílání zavolal údajné svědkyni, která potvrdila, že Jaroslav Kotlár pravidelně užívá drogy. Tyto události se pak přímo podepisují na budoucím zápasu, do kterého oba aktéři vkročí s jednoznačným cílem – zničit toho druhého.

blank

Dle klesajících kurzů na Datla je favoritem v zápase právě on. Zdá se, že přípravě věnuje spoustu úsilí a na svých sociálních sítích přidává příspěvky i z několika tréninků denně. Kotlár je v přípravě naopak trochu laxnější a bohužel je vidět, že si až moc užívá své celkem snadno nabité slávy získané právě zápasení v Clash Of The Stars. Až moc se upíná na všechny křivdy a podvody, které jsou na něj v jeho zkreslené realitě páchány. V utkání věříme na výhru Datla, ten má sice problémy s fyzickou výdrží, Kotlár je však v tomto ohledu ještě slabší. Kurz na výhru Marka Valáška najdete kolem hodnoty 1.50.

 

Získej bonus 1 300 Kč

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search