Přihlášení:
Menu
Logo týmu Stuttgart
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Darmstatd 98
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 17:00 - 24. 09.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mönchengladbach
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Alavés
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Slavia Praha
1. liga | 18:00 - 24. 09.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Kladno
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bern
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Langnau
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Yugra Khanty-Mansiysk
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 16:00 - dnes
Logo týmu Veres Rivne
Logo týmu Ufa
KHL | 16:00 - dnes
Logo týmu Jekatěrinburg
Logo týmu Táborsko
2. liga | 16:30 - dnes
Logo týmu Příbram

Clash Of The Stars 6 – první TIPY na zápasy influencerů

14. 9. 2023 11:33, upraveno: 14. 9. 2023 11:33
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
Organizaci Clash Of The Stars zná už v České republice téměř každý. Jedná se o pořádání zápasů mezi lidmi známými z prostředí internetu, hudby, a především sociálních sítí. Už 28. října 2023 nás čeká v pořadí šestý galavečer této bizarní organizace. Těšit se můžeme na dívčí zápasy, souboj raperů, kulturisty nebo souboj 3 vs 1 avšak v zajímavých pravidlech. Kurzy na Clash Of The Stars 6 už nyní vypsal sponzor celé organizace Fortuna. První sázky a tipy na tento turnaj najdete níže ve článku.
Clash Of The Stars 6 – první TIPY na zápasy influencerů
Clash Of The Stars 6 proběhne už 28. října v Praze. Těšit se můžeme na pořádný bizár ale i kvalitní zápasy. Tipy na COTS najdete ve článku.

Bezprostředně před turnajem na našem webu již pravidelně můžete najít informace o tom, jak sledovat Clash Of The Stars 6 živě a zdarma. Turnaj se odehraje v hale O2 Universum, která však byla jen 16 hodin po spuštění prodeje beznadějně vyprodaná.

Souboj těžkých vah – Kobra vs. Huhu

Lukáš Procházka alias Huhu se ve COTS představil už dvakrát. Na prvním galavečeru jednoznačně prohrál boxerský zápas a napodruhé v kleci strachu nestačil na Jardu Kotlára. V prvním případě však Huhu tréninku příliš úsilí nevěnoval a proti Kotlárovi nastoupil až na poslední chvíli jako náhradník. Nyní bere přípravu údajně daleko zodpovědněji, a dokonce i jeho vystupování vypadá více zodpovědné. Přesto je třeba si uvědomit, že dobrý sportovní výkon v tomto případě čekat stále nemůžeme. To však ani od jeho soupeře.

Tím je totiž alkoholik, bavič a buřič Kobra, vlastním jménem Peter Kuťka. Jedná se o tvář známou především ze sociálních sítích, kde se proslavil svým nevšedním chováním v ulicích Bratislavy. Kuťka ve velkém holduje alkoholu, což předvedl fanouškům i na první tiskové konferenci. Svlečen do půl těla opileckým hlasem po celou dobu zasypával svého soupeře nadávkami a svými typickými hláškami. Přesto se na internetu objevují i videa, jak Kobra cvičí, dělá kliky a relativně pravidelně se hýbe. Bookmakeři na zápas vypsali kurzy 1.55 na výhru Kobry a 2.20 na vítězství Huha. V případě slovenského zápasníka je velkým otazníkem, v jakém stavu přijde do klece a jak moc bude den předtím i v den zápasu svou účast v Clashy oslavovat. Volíme proto sázku na větší kurz a lépe čitelného zápasníka, kterým je v tomto případě Huhu.

 

Získej bonus 1 300 Kč

 

Kvalitní zápas se očekává od souboje Riad vs. Bergino

V dalším zápase se utkají osobnosti, které možná na internetu nejsou až tak známé a zdaleka ne tolik bizarní jako běžní účastníci Clash Of The Stars. Možná i právě proto se v případě souboje Riada Charawaniho a Adama Bergera očekává minimálně nadprůměrný sportovní výkon. Oba borci se totiž bojovým sportům věnují už nějakou dobu. Pravidelně trénují, drží si stravu a se svými trenéry probírají taktiku do zápasu. Bergino navíc sám působí v roli trenéra, a to například i pro Dynama, který se stal prvním šampionem Clash Of The Stars.

Riada mohou diváci znát z prostředí hudby. Jedná se o rapera ale i producenta, který je na české scéně už několik let. Bojovým sportům se věnuje už nějakou dobu a představit se měl už na COTS 5. Zde se však krátce před začátkem galavečera musel smířit s nepříjemným zraněním, které mu nedovolilo nastoupit. Bergino je komplexnější zápasník s více zkušenostmi. Riad by měl dle dostupných informací těžit především z tréninku postojových disciplín. Sázíme tedy na Bergina, který bude dominovat především v boji na zemi.

Zápas liliputů napodruhé? Ne tak úplně!

Po úspěšném představení se v kleci znovu objeví Malej Zmijozel. Tentokrát mu však soupeře nebude dělat bojovník se stejným výškovým handicapem ale fanouškům Clashe dobře známý Max Green. Výškový rozdíl obou borců tedy není nijak veliký a z tohoto pohledu je zápas relativně vyrovnaný. Max má však rovněž své problémy, které spočívají ve špatném sluchu. V Clash Of The Stars se představil už několikrát, a to v zápasu s Kalubou nebo jako účastník legendárního deathmatche. V žádném souboji se však ve světle kvalitního zápasníka rozhodně neukázal a lepší výkony se od něj bohužel čekat nedají.

Zmijozel naopak trénuje s těmi nejlepšími a ve svém minulém zápase svého soupeře postupně zdolal dominantním způsobem. Sportu se opravdu věnuje a pro rady si jezdí i do Polska za stejně handicapovaným bojovníkem Mini Mikem. Na tiskové konferenci rovněž působil lépe Malej Zmijozel, který se se svým soupeřem nechtěl pouštět do zbytečných slovních přestřelek. V tomto zápase i přes menší výškovou nevýhodu tipujeme na výhru jednoznačně Zmijozela.

Dívčí souboj plný nevraživosti a velkých očekávání

Velice vyhrocená se zdá být situace mezi Satnady a její soupeřkou Playstation Princess. Ty spolu totiž mají osobní spor, který už údajně nějaký ten pátek trvá. Satnady se v Clash Of The Stars již ukázala, avšak na svůj zápas rozhodně nevzpomíná v dobrém. V kleci totiž nastoupila proti talentované Hance Gelnarové. Ta si nebrala velké servítky a Satnady napálila tvrdé KO, které i sami promotéři hodnotí jako jedno z nejhezčích v celém Clashy. Přesto i Satnady na zápas trénovala a snažila se připravit co možná nejlépe a nejpoctivěji.

To by rozhodně mohla využít proti své nové soupeřce Playstation Princess. Ta je majitelkou pražského Anime Baru a dle svých slov s bojovými sporty nemá žádné zkušenosti. Může se tak zdát, že do Clash Of The Stars přišla především zpropagovat své podnikání. Satnady je rozhodně silnější a zdá se, že bude mít i značnou váhovou převahu. Ta může hrát velkou roli především v boji na zemi. Právě takovou taktiku by jí mohla nastavit i její trenérka, která je majitelkou černého pásu v brazilském Jiu-Jitsu. V tomto souboji tedy volíme výhru těžší, zkušenější a lépe připravené Satnady.

Vyostřený souboj raperů

Mezi Ickem a Lboyem to vřelo už na galavečeru Clash Of The Stars 5, kde si oba rapeři zápas domluvili. Prostřednictvím krátkých příběhů pak dali oba aktéři nahlédnout do nedávných událostí, kterých se týkal nepřehledný fyzický konflikt. Nyní si však své spory oba hudebníci hodlají vyříkat v kleci pod pravidly MMA. Lboy se v Clash Of The Stars už jednou ukázal. Jeho zápas s Geybnem však nedopadl podle jeho představ a prohrál.

Stejný výsledek mu nyní prorokuje i Icko, který se na zápas dle svých slov usilovně připravuje. Ani jeden z borců sice nemá extra veliké zkušenosti s bojovými sporty, přesto by jejich zápas mohl mít alespoň v rámci Clashe nadprůměrné sportovní výkony. Jedná se o rapery, kteří do svých příprav investují úsilí, peníze a spoustu času. Doufáme tedy, že se tyto faktory na zápase projeví. Po minulém zápase Lboye věříme na vítězství spíše jeho protivníkovi. V moment, kdy se rozšíří kurzová nabídka však sázíme ukončení nejdéle do druhého kola. Oba borci jsou velice draví amatéři a technika půjde v této přestřelce na druhou kolej.

Titulový zápas v těžké váze mezi Grznárem a Luktumou

Velice zajímavý titulový zápas si promotéři připravili v rámci těžké váhy. Postaví se proti sobě mladá krev a zkušenosti v podání Luktumi a Grznára. Oba borci za sebou v rámci Clash Of The Stars mají několik relativně kvalitních zápasů, kde většinou dominovali. Grznár se pak představil i v jiných organizacích, kde nasbíral potřebné zkušenosti. Většina diváků ho pak zná především kvůli netradičním názorům, suverénnímu přístupu snad ke všemu, co se ve společnosti děje, a hlavně díky minulosti, ve které otevřeně mluvil o situaci v kulturistice.

Luktuma je mladý influencer, který však už od prvního Clashe trénuje také bojové sporty. Není žádným tajemstvím, že se přátelí s Leem Brichtou a dalšími tvářemi z Pimmat Gymu. Jeho příprava je tedy na nejvyšší možné úrovni a ačkoli se jedná o amatérského zápasníka, jeho výkon by měl být v rámci Clash Of The Stars rozhodně na nadstandartní úrovni. Čeká nás tedy zajímavá bitva bez zbytečného beefu mimo klec. Luktuma má výškovou převahu a oproti svému staršímu soupeři zřejmě i více energie. Grznárovy zkušenosti však může dohánět jen s obtížemi. Těžké váhy však málokdy nechají zápas dojít do posledního kola. Tomu nahrává i fakt, že se stále jedná o zápas amatérů. Volíme tedy sázku na méně než 2.5 zahájených kol.

 

VSAĎIT – aktuální kurzy

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search