Přihlášení:
Menu
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Vissel Kobe
J League | 07:00 - dnes
Logo týmu Kawasaki F.
Logo týmu Fukuoka
J League | 08:30 - dnes
Logo týmu Sagan Tosu
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Tokyo
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Shonan Bellmare
Logo týmu Kashima
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Niigata
Logo týmu Gamba
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Reysol
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Livestream: Kde sledovat Clash of the Stars 6?

18. 10. 2023 11:18, upraveno: 2. 11. 2023 08:58
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
V pořadí již šestí galavečer organizace Clash of the Stars se blíží! Vše se odehraje už 28. října v pražském O2 Universum. Vstupenky jsou prakticky od představení turnaje beznadějně vyprodány, avšak Clash tradičně nabízí možnost sledovat jejich zápasy živě pomocí livestreamu a to i částečně zcela zdarma! Kde celý večer sledovat a na co se těšit shrneme našim čtenářům níže v tomto článku.
Livestream
Kde sledovat Clash of the Stars 6? Na tuto i další otázky vám odpovíme v novém článku. Najdete zde i program a tipy na zápasy.

Pay Per View – jistá cesta ke kvalitnímu přenosu celého turnaje Clash of the Stars 6

Fanoušci Clashe a bojových sportů obecně jsou již na tzv. PPV (Pay Per View) zvyklí z dřívějších eventů. Jedná se o možnost zaplacení přístupu k živému vysílání, které poskytuje přímo organizace samotná. V případě Clash of the Stars tedy nejprve navštívíte jejich webové stránky, zde se zaregistrujete a následně vyberete tarif, který si chcete zakoupit. Aktuálně se jedná o možnost sledovat celý šestý galavečer v HD kvalitě za 229 Kč nebo ve full HD rozlišení, za které si ještě 20 korun připlatíte. Po uhrazení této částky dostanete přístup k živému přenosu a můžete si vychutnat celý program Clash of the Stars 6.

Streamy bývají velice dobře zvládnuté, a to zejména technicky. S většími výpadky nebo záseky se prakticky nesetkáte. Clash si své přenosy ze zápasů dobře hlídá a následně na svých sítích zveřejňuje záznamy jen některých z nich, a to často s velkou prodlevou. Bohužel zde tedy nelze spoléhat na to, že byste si zápasy z Clash of the Stars 6 pustily za pár dnů zdarma z veřejně dostupného záznamu. Pay Per View Clash of the Stars je tedy rozhodně ta nejjednodušší a vlastně i nejkvalitnější cesta ke sledování všech zápasů bizarního MMA.

Clash of the Stars 6

Clash of the Stars 6 livestream zdarma a lze ho vůbec najít?

V první řadě je třeba zmínit, že Clash of the Stars 6 zdarma opravdu sledovat lze, avšak jen z části. Organizace pořádající nevšední zápasy influencerů a celebrit se v tomto ohledu inspirovala Oktagonem nebo i zahraničními organizacemi a nabízí několik úvodních zápasů zdarma na svém YouTube. Buďte si tedy jistí, že pokud navštívíte kanál Clash of the Stars v době, kdy se bude celý turnaj zahajovat, můžete ho sledovat zcela zdarma. To se však týká jen několika prvních zápasů. Více jak 2 až 3 fighty zde s největší pravděpodobností neuvidíte.

Existuje samozřejmě i tzv. šedá zóna, která v tomto případě zahrnuje nelegální streamování. V praxi to funguje tak, že některý z předplatitelů PPV streamuje tento přenos dále na svých sociálních sítích jako je TikTok, Twitch nebo například na Discordu. Tím však samozřejmě porušuje podmínky, které odsouhlasil při koupi přístupu k Pay Per View Clash of the Stars. V zájmu Clashe je tedy tyto nelegální streamy odhalit a zablokovat, a právě to se také děje. Přenosy navíc bývají často nekvalitní nebo plné reklam. Pokud tedy nechcete za livestream platit a zároveň nemáte nervy ani na hledání těchto nekvalitních polo-nelegálních přenosů, jde zde ještě další možnost. Vyrazte do baru!

Čtěte
Clash Of The Stars 6 – TIPY na druhou várku zápasů

Promotéři si již na Clash of the Stars 5 připravili zajímavou novinku, kterou se snaží dostat svůj obsah do barů či hospod. Tyto podniky si totiž nově mohou zakoupit živý přenos, který mají následně právo přehrávat ve svých prostorech pro všechny návštěvníky. Jedná se o velice zajímavý koncept, kterým bar získá více návštěvníků, hosté se na Clash of the Stars 6 podívají zadarmo a o svůj podíl rozhodně nepřijde ani organizace samotná. Pokud jste tedy na sobotní galavečer nestihli sehnat lístky, rezervace míst v některém z podniků, které najdete na webu COTS se může jevit jako skvělý nápad.

Clash of the Stars 6 – program a účastníci

Jak už bývá u Clash of the Stars zvykem, zápasová karta je doslova nabitá zajímavými jmény ze světa influencingu, sociálních sítích, hudby nebo zkrátka bizáru. K vidění bude kromě klasických zápasů v podání jeden na jednoho také fight 3 vs. 1. V něm se proti Bendovi postaví tři soupeři, avšak každý v jiném kole. Chybět nebudou ani dámské fighty, tentokrát mezi Playstation Princess a Satnady a také postojová řežba mezi Miss Problem a Veronikou Zajícovou. Asi vůbec nejvyhrocenější souboj nás čeká mezi Snejksem a NPC streamerem Sajmonosem, či v duelu Huha se slovenským alkoholikem Kuťkou. Neméně kontroverzní zápas nás však čeká mezi dvěma nejvýraznějšími tvářemi Clash of the Stars – Datlem a Kotlárem Secirity. Ti si v kleci hodlají vyřídit účty ze soukromého života v boji bez rukavic.

Na kartě se však objeví i další zajímavá jména jako Malej Zmijozel, Maxgreen, Žralok Patrik rapeři Icko a LBoy nebo Filip Grznár s Luktumou, kteří se postarají o titulový zápas! Turnaj oficiálně začne v 18 hodin a potrvá až do pozdější večerních hodin. Těšit se kromě zmíněných jmen na zápasové kartě můžete i na další aktéry, kteří si na galavečeru nevybíravě domlouvají svoje zápasy nebo řeší jiné spory z minulosti. Organizátoři si do mezizápasového programu také pravidelně zvou na rozhovory známé tváři z prostředí českého showbyznysu a sociálních sítí. Celý zápasový program jsme si v přehledné tabulce připravili níže, tak jak půjde za sebou.

Clash of the Stars 6 – Karta
Radim „Rocky“ Volák vs. Tomáš Podhorný
Peter „Kobra“ Kuťka vs. Lukáš „Huhu“ Procházka
Lukáš „Pablo Král“ Bartoš vs. Patrik „Corleone“ Horváth
Pavel „Snejks“ Měsíček vs. Šimon „Sajmonos“ Valenta
Adam „Bergino“ Berger vs. Riad „Riad“ Charawani
Dominik „Malej Zmijozel“ Radl vs. Jiří „Max Green“ Janouch
Patrik „Žralok“ Hübler vs. René „Rendys“ Blahovský
Anastasija „Satnady“ Chomičová vs. Gabriela „Playstation Princess“ Žaludová
Lukas „Lboy“ Nárovec vs. Daniel „Icko“ Klement
Michaela „Miss Problem“ Dostálová vs. Veronika Zajícová
Karlos Benda vs. Lakatoč, Pizoška, Tišer
Marek „Datel“ Valášek vs. Jaroslav „Kotlár Security“ Kotlár
Filip Grznár vs. Lukáš „Luktuma“ Tůma
Čtěte
Clash of the Stars 6 – výsledky a vyhodnocení turnaje

Clash of the Stars 6 – kurzy a sázky

Zážitek ze sledování šestého galavečera Clash of the Stars si můžete zpříjemnit a vylepšit také díky možnosti kurzových sázek. Partnerem celé organizace je už od jejího začátku sázková kancelář Fortuna, která také nabízí možnosti sázek na celý turnaj. Více jsme o tipování zápasů Clash of the Stars 6 psali v našem prvním i druhém článku, kde analyzujeme všechny zápasy na kartě. S blížícím se turnajem si také můžete vsadit na sázky jako počet zahájených kol nebo způsoby ukončení. Fortuna mimo to také vypsala tzv. speciální sázky, ve kterých si můžete vsadit například na to, jestli galavečer navštíví Psychopat Bejr, který má nevyřízené účty s promotérem Le Sym. Dále se v této nabídce vyskytují tipy na Sajmonosovu bájnou Loketní vraždu, Kotlárův kop z otočky nebo zajímavá sázka na to, že Benda ukončí všechny své soupeře na KO/TKO.

Vsaďte si u Fortuny na Clash of the Stars 6 s bonusem 1 300 Kč

Některé sázky jsou blokovány omezujícími sumami, jedná se však o částky v hodnotách přes 10 000 a některé tipy omezeny nejsou vůbec. Sázkové kanceláře se tím samozřejmě chrání před možností zmanipulovatelných zápasů, které jsou v případě influencerů o něco pravděpodobnější než u vrcholových sportovců. Kromě Fortuny si pak na Clash of the Stars 6 můžete vsadit i u dalších sázkových kanceláří jako je Tipsport nebo Chance. Pokud se však rozhodnete pro žlutou sázkovou kancelář, může vás příjemně potěšit bonus 1300 Kč pro nově registrované sázkaře.

 

VSAĎIT – aktuální kurzy na COTS6

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search