Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Neftci Baku
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Olympiakos Piraeus
Náš tip:
0
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Sparta Praha
Champions Leagu.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 16:00 - 31. 07.
Logo týmu Pardubice FK
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 19:00 - dnes
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Lanus
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu River Plate
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vorskla Poltava
UEFA Europa Con.. | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Suduva Marijampole
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Paks SE
NB I | 18:15 - 30. 07.
Logo týmu Mezokovesd Zsory
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Glasgow Rangers
Premier League | 14:30 - 31. 07.
Logo týmu Livingston
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Charleroi
1e Klasse | 16:15 - 31. 07.
Logo týmu Sint Truidense
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Boca Juniors
Primera Divisio.. | 02:00 - dnes
Logo týmu San Lorenzo
Logo týmu Botafogo
Serie B | 02:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Co jsou to strategie sázení s pozitivní progresí?

24. 6. 2021 11:22, upraveno: 24. 6. 2021 17:14
autor: OnlyValue
Strategie sázení s pozitivní progresí je skupina strategií, která je založená na navyšování vkladů pokaždé, kdy vám předcházející sázka nevyjde. A to ať už se to stává při jakékoliv frekvenci či poměru sázky. Mezi strategie sázení s pozitivní progresí tedy patří například Martingale nebo Fibonacci.
Strategie sázení
Někteří sázkaři si při pomyšlení na 55% úspěšnost odplivnou, ale chytří sázkaři vědí, že pokud by každý týden dosáhli zisku 5 %, během sezóny by vydělali hodně peněz.

Ideálně bychom při navýšení vkladu měli stáhnout celou svojí předcházející prohru a ještě něco vydělat jako v případě Martingalu, nebo alespoň stáhnout předcházející prohru.

Na čem jsou založeny strategie sázení s pozitivní progresí?

Strategie sázení s pozitivní progresí vychází z prostého faktu, že série několika proher v řadě je méně pravděpodobná než řada dalších nahodilých výsledků, kterých se v dané situaci můžeme dočkat. Jinými slovy řečeno, série pěti proher v řadě má menší pravděpodobnost, než že padne jakákoliv jiná série pěti výsledků, z nichž alespoň jeden bude výhra. V tomto případě se totiž můžeme dočkat různých kombinací jako například prohra / prohra / výhra / výhra / prohra … výhra / prohra / výhra / prohra / prohra atd.

Další myšlenkou za touto strategií sázení je, že společně s každou prohrou se šance na výhru zvyšuje. Tato myšlenka je ve výše zmíněném úhlu pohledu pravdivá, ovšem může být také zavádějící. Pokud totiž bereme dva izolované případy, tedy dvě různé hry, pravděpodobnost jsou na sobě nezávislé. To v podstatě znamená, že i pokud prohrajete deset zápasů v řadě, tak v jedenácté hře máte ty samé pravděpodobnosti na výhru jako ve všech předchozích hrách.

Samozřejmě pravděpodobnosti na výhru do tohoto konceptu nemůžeme úplně míchat, protože v kurzovém sázení mohou být a také jsou rozdílné. To znamená, že pokud budete sázet na výhru velkých favoritů, vaše pravděpodobnost je vyšší než v případě, že budete sázet na výhru beznadějných outsiderů.

Ikona týmu Jihoafrická republika 23
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mexiko 23
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Pečlivým výběrem sázkových příležitostí tedy svou šanci na výhru podstatně zvýšíte, nikdy se však nemůžete dopracovat k jistotě, že daná série nakonec vyjde. Hned vám vysvětlím, proč tomu tak vlastně je.

Limity sázkových kanceláří a limity vaší peněženky

Ano, hlavním důvodem, proč tyto sázkové strategie mohou být zrádné, či dokonce nebezpečné, zkrátka proč u nich stále existuje možnost, že vám nevyjde, jsou limity. Ať už se jedná o limity sázkové kanceláře, kvůli kterým vám sázkovka nepřijme sázku vyšší než například 1 milion korun (v závislosti na možné výhře, tedy výšce kurzu), tak o limity vašeho bankrollu (předpokládám, že na sázení nemáte omezené peníze).

S limitem vašeho bankrollu se potom pojí také limit vaší hlavy. Většina lidí má v mozku pojistku, určitou částku, za kterou při sázení už nejde. Pokud se tedy dostanete nad svůj limit, tak vám to prostě nedá a na další zápas už předepsané množství peněz prostě nevsadíte.

ČTĚTE TAKÉ:
Potvrzeno, strategie sázení na outsidery na domácím hřišti funguje

Dohánění ztrát

Strategie sázení s pozitivní progresí profesionální sázkaři nazývají jako dohánění ztrát a má to své opodstatnění. Tyto strategie skutečně vznikly tak, aby pokryly všechny naše předešlé prohry, případně alespoň jejich část.

Pro obhajobu těchto sázkových strategií však musím říct dvě věci. Tak za prvé, tyto strategie sázení dokáží opravdu hodně pobavit a když je s nimi člověk opatrný, tak riskuje pouze malé množství peněz a stále má šanci přijít si na pěkný zisk.

A potom za druhé, tyto strategie sázení se dají kombinovat s technikou známo jako value betting, čímž zvyšujeme šanci na svou výhru, někdy velice výrazně. Vzhledem k tomu bych tyto strategie sázení rozhodně neodsuzoval. Pouze vám poradím, abyste s nimi zacházeli opatrně.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search