Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Neftci Baku
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Olympiakos Piraeus
Náš tip:
0
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Sparta Praha
Champions Leagu.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 16:00 - 31. 07.
Logo týmu Pardubice FK
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 19:00 - dnes
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Lanus
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu River Plate
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vorskla Poltava
UEFA Europa Con.. | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Suduva Marijampole
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Paks SE
NB I | 18:15 - 30. 07.
Logo týmu Mezokovesd Zsory
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Glasgow Rangers
Premier League | 14:30 - 31. 07.
Logo týmu Livingston
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Charleroi
1e Klasse | 16:15 - 31. 07.
Logo týmu Sint Truidense
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Boca Juniors
Primera Divisio.. | 02:00 - dnes
Logo týmu San Lorenzo
Logo týmu Botafogo
Serie B | 02:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Potvrzeno, strategie sázení na outsidery na domácím hřišti funguje

18. 6. 2021 11:40, upraveno: 23. 6. 2021 08:03
autor: OnlyValue
Strategie sázení na outsidery na domácím hřišti vychází z toho, že největší výhodou pro týmy není počasí, forma ani zranění, jako spíš motivace. A ta by měla přicházet především ve chvíli, kdy týmy hrají před svými vlastními fanoušky, tedy doma. Doma by měly být schopné slušně zahrát i ty nejhorší týmy ligy. Podle této strategie sázení by proto mělo docházet ke zkreslení, kdy lidé hojně sází proti velice špatným týmům na jejich domácím hřišti i navzdory faktu, že takové týmy doma vyhrávají častěji než venku.
blank
Při sázení na domácí outsidery musíte zvolit opatrnější bankroll management.

Musím se přiznat, že tuto strategii sázení (mezi dalšími) používám taky. Neříkám tomu tedy strategie sázení, jako spíš sázkové trendy. A toto sázení má samozřejmě také některé své zákonitosti, na kterém vás upozorním, protože v původním sázkovém systému chybí.

Sázení na outsidery na domácím hřišti

Z mého (dlouholetého) testu vyplývá, že tato stratgie sázení je úspěšná. Abyste však mohli dosahovat zisků (v dlouhodobém horizontu), potom musíte dbát na několik věcí.

Předně je třeba říci, že aby v jakékoliv lize došlo ke zkreslení, musí tato liga být hojně sledovaná. Pouze v takovém případě může dojít k nachýlení trhu, protože lidé na takové kurzy ve velkém sází a ty se pak ohýbají jedním či druhým směrem.

Další důležitá věc je, že zvýšený zájem sázkařů musí doplňovat také skutečnost, že tito sázkaři jsou si dobře vědomi některého trendu. Tak například, pokud chcete sázet na výhru Karviné doma, musíte si být jisti, že sázkaři Karvinou považují za všeobecného „loosera“, nikoliv za tým, který prohrává pouze občas a pouze venku. Z toho vyplývá, že pro tyto účely se maximálně hodí medializované propadáky a série venkovních proher.

Vraťme se zpět třeba k takové Karviné. Pokud by se jednalo o tým, který dříve hrál celkem slušně, a pokud by o něm média v nastávající sezóně začala psát jako o jednom z nejhorších týmů ze všech, potom je velká pravděpodobnost, že by kurzy na takové týmy byly vychýlené požadovaným směrem. Pokud by navíc Karviná měla celkem slušné domácí výsledky (kdy by doma získala velké procento svých zápasů), máte skvělou příležitost k sázce jako na stříbrném podnose.

Ikona týmu Španělsko 23
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Argentina 23
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Hodnota sázek u vybraných zápasů asi 10%

U těchto zápasů lze dlouhodobě dosahovat hodnoty asi 10%. Toto číslo jsem získal z posledních 6 let a z celkem 563 podaných sázek. Mluvím teď pouze o sázení na domácí týmy, při rozdílných domácích a venkovních výsledcích (kdy domácí výsledky jsou mnohem lepší, než výsledky venkovní).

Tento výsledek se přitom hodně přibližuje výsledku a tedy návratnosti u každého silnějšího sázkového trendu, tedy například sázení na výhru hostujícího týmu, který má skvělé venkovní výsledky, nebo pro sázení proti některým týmům unaveným po vyčerpávajícím představení v Evropské lize či Lize mistrů.

Jenom pro zajímavost, kdybyste sázeli paušálně na podhodnocené outsidery, ať by hráli na venkovním či domácím hřišti, vaše ROI by mohlo dosahovat asi 5%, samozřejmě v závislosti na pečlivosti vašeho výběru.

Sázení na outsidery na domácím hřišti funguje

Ano, tato strategie sázení funguje, ale jak jsem již napsal, jedná se spíš o jakýsi trend. To znamená, že tento způsob sázení by se asi neměl nazývat strategií, jako spíš návodem, kde hledat hodnotné kurzy. Strategie sázení by umožňovala sázet paušálně na všechny outsidery na domácím hřišti, či alespoň na některé outsidery na domácím hřišti, kdy výběr takových týmů by byl předem daný a tudíž by se člověk s hledáním výhodných kurzů tolik nenadřel.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázení na fotbal – Výhoda domácího hřiště

Suma sumárum, tímto způsobem určitě doporučuji sázet, ale připravte se na to, že abyste byli úspěšní, budete potřebovat i další informace o zápasu a samozřejmě také čísla a pravděpodobnost výsledků, které pak převedete na kurz. Tohle se asi nebude líbit vyznavačům snadných mechanických strategií sázení, no a klasičtí sázkaři pak při počítání pravděpodobností o tomto trendu pravděpodobně vědí.

Test strategie sázení na outsidery na domácím hřišti – závěr

Strategie sázení (nebo spíš trend sázení) na outsidery na domácím hřišti je dlouhé roky úspěšně praktikovaná metoda velké spousty sázkařů, kteří se zajímají především o fotbal a hokej. Je ovšem třeba zdůraznit, že paušální sázení na všechny outsidery na domácím hřišti má zápornou hodnotu, která v testu vykazuje zcela běžnou marži sázkovky, tedy hodnotu -5% až -10%.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search