Přihlášení:
Menu
Logo týmu Chelsea
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Leicester
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Švýcarsko
World Champions.. | 19:20 - dnes
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 20:45 - zítra
Logo týmu Crystal Palace
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Frankfurt Eintracht
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Glasgow Rangers
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Norsko
World Champions.. | 15:20 - dnes
Logo týmu Rakousko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Francie
World Champions.. | 15:20 - dnes
Logo týmu Itálie
Náš tip:
5.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Calgary
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu Edmonton
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Burnley
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Granada
La Liga | 20:00 - 22. 05.
Logo týmu Espaňol Barcelona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Osasuna
La Liga | 20:00 - 22. 05.
Logo týmu Mallorca
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Flora Paide
Meistriliiga | 16:30 - dnes
Logo týmu Narva Trans
Logo týmu Kalju Nomme JK
Meistriliiga | 18:30 - dnes
Logo týmu Levadia Tallin
Logo týmu Finsko
World Champions.. | 19:20 - dnes
Logo týmu Švédsko
Logo týmu Brescia
Serie B | 20:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Carolina
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu NY Rangers

Test strategie: Na dva nejlepší týmy NHL v zápasech venku

16. 1. 2022 13:48, upraveno: 26. 1. 2022 11:51
autor: Lipo
Výhoda domácího hřiště (nejen v NHL) je v sázení velké téma a proto se kolem něj točí také velká spousta strategií. Jednou z nich je i nedávno představená strategie sázení, ve které se sází na dva nejlepší týmy NHL ve venkovních zápasech. Tato strategie při prohře počítá s jistou progresí a tak se může jevit jako dost kontroverzní podnik. Pojďme se podívat na to, jak dopadl test.
Test strategie: Na dva nejlepší týmy NHL v zápasech venku
Favorité NHL ve venkovních zápasech jsou základem velice zajímavé strategie sázení.

Jak sázet?

V rámci této strategie sázení opakovaně vybíráme sázky na dva nejlepší venkovní týmy NHL, které najdeme v kurzové nabídce v rámci jednoho herního večera. Tyto dva týmy přitom vybíráme na základě výšky kurzů, tzn. pokud bude v nabídce tip na venkovní tým za kurz 1,80, 1,95, 2,40, 1,60 a 3,40, potom vybereme sázku na kurz 1,80 a 1,60. Tyto dva tipy potom dáme na jeden tiket jako AKO sázku.

Pakliže nám tip nevyjde, uchýlíme se k progresi. Na další tiket, na který sázky vybereme podle stejného klíče jako v případě prvního tiketu, vsadíme 2× tolik. A případě dalších neúspěchů pokračujeme s navyšováním tímto způsobem: 2×, 3×, 5×, 8×, 12×, 18× a 25×.

Poslední a pravděpodobně dost klíčovou radou je rozdělit si bankroll na sázení na dvě poloviny a s každou touto polovinou sázet vlastní sérii sázek (s vlastní progresí). Tímto způsobem bychom měli eliminovat riziko toho, že o všechny peníze přijdeme po jedné neúspěšné sérii.

Čtěte
Strategie sázení: Na dva nejlepší týmy NHL v zápasech venku

Existuje výhoda sázení na dva nejlepší týmy ve venkovních zápasech?

Protože sázky se na tiket vybírají podle výšky kurzů, nikoliv podle jiných měřítek, jako je třeba jeho skutečná hodnota, člověka logicky napadne, jaká hybná síla za touto strategií může stát. Nad smyslem tohoto výběru jsme přemýšleli opravdu hodně dlouho a popravdě řečeno nás nic smysluplného nenapadlo, snad kromě toho, že strategie sleduje nejpravděpodobnější výhry a snaží se přitom vytěžit ty nejvyšší kurzy. Kurzy na týmy hrající venku se totiž v NHL výrazně zvyšují.

Na druhou stranu, venkovní výhry v NHL jsou výrazně méně pravděpodobné, než domácí výhry. Výhoda domácího hřiště v této soutěži je celkem vysoká, proto výběr zrovna podle tohoto klíče může, ale nemusí dávat smysl. Faktem je, že z pohledu dlouhodobě úspěšného sázení (value bettingu) záleží vždy pouze na výhodnosti kurzu. A bezpečné nalezení hodnotného kurzu tato strategie zcela jistě nezaručuje.

Naopak by se dalo říci, že se jedná o mechanickou sázkovou strategii. Některým by progrese u sázek dokonce mohla evokovat velice kontroverzní Martingale.

Výsledky testu

Výsledky testu byly veskrze pozitivní. V rámci této strategie jsem započala téměř 20 sázkových sérií a ani jednou jsem se nedostala do vyššího, než 5. kola progrese. To není špatné. Na druhou stranu, tento výsledek lze přičítat spíše štěstí, nežli nějakému skvělému výkonu samotné strategie. Je více než jasné, že jednou špatná sérii prostě přijde, v sázení se takovým situacím nelze úplně vyhnout.

Riziko by měl výrazně snižovat fakt, že v rámci této strategie jedete v podstatě dvě série. Riziko toho, že vám nevyjdou obě dvě a vy tak o všechno přijdete, je tak o 50% nižší, než kdybyste jeli sérii jednu. Na druhou stranu, riziko tu stále je. Jak vidíte v příkladech tiketů níže, při sázce vám často vyjde kurz přes 4,00. Trefovat takový kurz pravidelně není možné.

Řečeno přesnými čísly, v rámci 18 započatých sázkových sérií jsem vykázala zisk 1238 korun při počáteční sázce 50 korun. Největšího zisku jsem dosáhla v rámci 6. započaté série, kdy jsem se dostala do 5. sázkového kola a vyhrála kurz 2,71.

Výsledky jsou tedy poměrně uspokojivé, kvůli progresi však tato strategie umí být také pekelně napínavá a je třeba zdůraznit, že se nehodí pro slabší povahy.

Příklad sázek podle sázkové strategie na dva nejlepší venkovní týmy NHL. Tikety ukazují, jak rozdílné kurzy mohou být.

Závěr

Strategie sázení na dva nejlepší venkovní týmy NHL se mi osobně poměrně líbí a to z toho důvodu, že nabízí poměrně snadný systém jak vybírat zápasy do mechanické sázkové strategie s progresí. Bankroll rozdělený na dvě části navíc snižuje riziko toho, že sázkař o všechno přijde. Na druhou stranu, stále se jedná o mechanickou sázkovou strategii, která přináší značné riziko ztráty. Jedinou dlouhodobě udržitelnou ziskovou strategií sázení je tak stále pouze value betting.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
blank
Nové bonusy k MS v hokeji
blank
Nové bonusy k MS v hokeji 2022
blank
Search