Přihlášení:

twenty + twenty =

Menu
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:30 - 27. 11.
Logo týmu Slovácko 1. FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jablonec
1. liga | 17:30 - 27. 11.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Schalke 04
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liverpool
Premier League | 18:30 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Kazaň
KHL | 15:00 - dnes
Logo týmu Barys Astana
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kladno
1st League | 16:00 - dnes
Logo týmu Prostějov
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Málaga FC
Náš tip:
4.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 17:00 - dnes
Logo týmu Tondela
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Terek Groznyj
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Ufa FK
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Djurgarden IF
Elitserien | 18:00 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Club Brugge
1e Klasse | 20:00 - zítra
Logo týmu Waregem
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Alavés
Primera Divisio.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Eibar
Logo týmu Braunschweig
2. Liga | 13:00 - dnes
Logo týmu Nürnberg FC
Logo týmu Holstein Kiel
2. Liga | 13:00 - dnes
Logo týmu Ingolstadt
Logo týmu Regensburg SG
2. Liga | 13:00 - dnes
Logo týmu Duisburg

Live sázení – základní strategie, jak vydělat peníze

15. 5. 2017 13:03, upraveno: 15. 5. 2017 13:03
autor: LadyAmbientte
Jelikož většina našich čtenářů patří mezi sázkařské začátečníky, neradi bychom je pouštěli do divočiny live sázení bez nějakých strategických rad a tipů.
Live sázení – základní strategie, jak vydělat peníze
Existuje hned několik strategií, které se při live sázení dají využít. Člověk jenom musí přijít na to, co mu vyhovuje nejvíc.

Nakonec samozřejmě budete muset své live sázení přizpůsobit druhu sázek, které preferujete, svému sázkařskému stylu i měnícím se pravděpodobnostem, tyto rady vám ovšem pomohou vyhnout se běžným úskalím live sportovního sázení a vyšlou vás správným směrem.

Začněte sázkou před zápasem

Někteří zkušení sázkaři vstupují do live sázení se sázkou podanou ještě před utkáním. Tato sázka jim následně slouží jako výchozí bod.

Sázka před zápasem vás donutí udělat příslušnou analýzu, zde ovšem její výhody nekončí. Na tuto sázku se mohou vázat protisázky, díky nimž třeba už v polovině utkání budete mít profit jistý. Představte si například situaci, kdy vsadíte na outsidera utkání při vysokém kurzu, načež tento outsider dá dva rychlé góly. V tuto chvíli se kurzy na favorita obvykle zvednou do té míry, že malá sázka na něj vám zajistí zisk, ať už vyhraje kdokoliv.

Se sázkou před zápasem můžete ovšem naložit i jinak. Po provedení analýzy můžete tuto sázku uložit v uživatelském rozhraní vaší sázkovky (skvělá je třeba Fortuna, která si pamatuje až 4 předpřipravené sázky) nebo si je zapsat. Od tohoto tipu se pak můžete odrazit v prvních minutách zápasu. Pokud se vaše analýza shoduje s tím, jak se týmy na hřišti jeví, můžete okamžitě vsadit, čímž zvýšíte šanci na výhru, obvykle při stejně vysokém kurzu.

Mějte nastavené limity

Ikona týmu Göztepe
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Akhisar Belediye Genclik Spor
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Live sázky jsou rychlé, různé zvraty na hřišti taky, takže pokud se nedržíte nad věcí, můžete se nechat jednoduše unést. Pokud v živém sázení děláte více sázek, měli byste dodržovat předem daný limit na sázku i celkový počet peněz, který za zápas můžete prosázet. Ke zjišťování stavu sázek vám opět pomůže uživatelské rozhraní sázkové kanceláře (sekce Live tikety nebo tak podobně), případně excelová tabulka nebo dokument ve Worldu, do něhož si všechny sázky pečlivě zaznamenáte.

Dívejte se pozorně, nevynechejte ani chvilku

Toto je chyba, které se noví sázkaři dopouští asi nejčastěji (mají rozjetých hned několik live streamů a sázejí na přeskáčku třeba na tři zápasy). Je to docela překvapivé, protože live sázení je právě o pečlivém sledování zápasu. Pečlivým sledováním zápasu dostáváte všechny potřebné informace. Pokud ovšem některé informace vynecháte (rozuměj, pokud třeba na 10 minut odejdete od televize), může se stát, že to podstatné neuvidíte. A pak uděláte naprosto mylný závěr.

Myšlenka živého sázení, alespoň z pohledu ziskového sázkaře, je, zhodnotit všechny možné aspekty hry a získat výhodu nad bookmakery. Právě oni totiž obvykle musí najednou sledovat několik zápasů a vypisovat kurzy na několika frontách najednou. Pokud zápas nesledujete pečlivě, jste na tom stejně jako bookmaker, takže asi jen těžko vyhrajete.

ČTĚTE TAKÉ:
Asijský handicap celkového počtu gólů

Počkejte si na správnou chvíli (a správný kurz)

S live sázkami byste si měli pořádně vyhrát. Zkušení sázející tímto způsobem například čekají, zdali vlivem náhodných událostí nedostanou lepší kurz. Řekněme, že máte vytipovaného favorita, ovšem kurz na něj je natolik titěrný, že se nevyplácí riskovat. Během live přenosu si ovšem tento favorit na začátku vybere slabou chvilku a dostane rychlý gól. Kurzy na něj se zvýší, šance na výhru se ovšem zase tolik nesnižují. V tuto chvíli tedy můžete učinit svou sázku, která vám často přinese vyšší hodnotu.

Další příklad. Dejme tomu, že jste v rámci předzápasové analýzy odhalili hokejový zápas, v němž by velmi pravděpodobně měly padnout maximálně 3 góly. Během prvních 5 minut první třetiny však padnou dva rychlé góly. V tuto chvíli vylétnou sázky na menší počet gólů. Třeba taková sázka na -6,5 gólu bude mnohem nižší, než sázka na -4,5 gólů, na níž jste koukali před zápasem. V takové chvíli je opět správný čas na sázku. Dva rychlé góly v hokeji často padnou, nikde však není psáno, že v takovém tempu zápas vydrží od začátku až do konce. Existují zápasy, kde pak třeba dvě třetiny žádný gól nepadne. Dva rychlé góly tedy neznamenají nutně gólové orgie.

Vyhodnoťte hodnotu kurzu

Hodnotný kurz je ten, jehož pravděpodobnost je nižší, než pravděpodobnost, že k takové události skutečně dojde. O hodnotných kurzech se dozvíte více v jednoduchém návodu, jak vsadit s hodnotou.

Zkoušejte nové strategie

To co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Naše rady proto berte pouze jako okrajové a postupně se snažte objevovat svoje vlastní strategie a cesty, jak dosáhnout zisku. Nejzajímavější strategie sázení najdete v této sekci.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole