Přihlášení:
Menu
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 20:00 - zítra
Logo týmu Newcastle
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Celtic Glasgow
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 17:30 - 28. 11.
Logo týmu Leeds
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sport Vaasa
SM Liiga | 16:30 - dnes
Logo týmu Jyp Jyväskylä
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Čerepovec
KHL | 16:00 - dnes
Logo týmu Petrohrad
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
4.5
UO
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Sochi
KHL | 16:30 - dnes
Logo týmu CSKA Moskva
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eliteserien | 17:30 - dnes
Logo týmu Stjernen
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Molde FK
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Athens AEK
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Zorya Luhansk
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Braga
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Leicester
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu LASK Linz
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Antwerp
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Liberec
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - dnes
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu HV 71
Elitserien | 18:00 - dnes
Logo týmu Linköpings
Náš tip:
5.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 20:00 - dnes
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Nice
UEFA Europa Lea.. | 20:00 - dnes
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Třinec
Extraleague | 16:00 - zítra
Logo týmu Liberec
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Stuttgart
Bundesliga | 14:30 - 28. 11.
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Valencia FC
Primera Divisio.. | 15:15 - 28. 11.
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
2
SBR

Strategie live sázení: Kde najít chybu v kurzech?

11. 11. 2020 18:55, upraveno: 12. 11. 2020 09:03
autor: LadyAmbientte
Sázení na sportovní zápasy v průběhu hry je populárnější, než kdy dřív. Sázkové kanceláře během dne obvykle nabízejí stovky live sázkových příležitostí. Vzhledem k rychlosti hry a významu některých událostí kurzy na live trzích neuvěřitelně kolísají. Jak toho sázkaři mohou využít díky jednoduché strategii na live sázení?
live-sazeni
Bookmakeři vypočítávají live kurzy na základě dat, která jim posílají přímo z místa dění zápasu. Někdy se ovšem jejich spojení překazí.

Co je live sázení?

Sázení live (někdy označováno také jako „živé“) jednoduše označuje akt sázení na vybraný zápas po jeho začátku, tedy v průběhu hry. Možnost sázení na zápas v jeho průběhu není nic nového. Živé sázky sázkové kanceláře nabízely dlouho předtím, než jsme dostali možnost sázet online – Pinnacle uvádí, že živé sázky na fotbal byly k dispozici od začátku 90. let. Od té doby bookmakeři svou nabídku vylepšili, takže nabídka live sázek je stejně pestrá jako nabídka sázek před zápasem.

Jak funguje live sázení?

Rychlost, jakou se hraje fotbal a další sporty, sázkové kanceláře často nutí vynakládat na obchodování na trzích mnohem více zdrojů, nežli na předzápasové kurzy. Data jsou klíčem k utváření efektivních trhů už před zápasem, avšak během zápasu jejich význam dále roste.

Pokud jste při sledování zápasu nikdy nesledovali live nabídku, možná vás překvapí, že live kurzy vám o dění na obrazovce často řeknou dříve, než to skutečně uvidíte na vlastní oči. I když v televizním přenosu zjevně dochází ke zpoždění, důvodem, proč sázková kancelář dokáže tak rychle reagovat na změny na hřišti je schopnost dobře použít data.

Tato data jsou přenášena prostřednictvím několika jednotlivců označovaných jako „pozorovatelé“, kteří informace ze stadionu posílají přímo do sázkovky. Bookmaker k obchodování na trzích může používat komentář nebo stream bez zpoždění. V závislosti na tom, u koho sázíte, data bookmakerovi zpracovávat také poskytovatel třetí strany (pravděpodobně využívající jednu nebo obě výše uvedené metody).

Navzdory nástrojům, které má sázková kancelář k dispozici, stále nejsou schopni poskytovat kurzy po celou dobu zápasu. To jsou ty okamžiky, kdy sázející vidí stažené sázkové příležitosti a nemohou na ně sázet. Obvykle se to stává chvíli předtím, než se stane nějaká významná událost (například udělení červené karty, vstřelení gólu, penalta) nebo bezprostředně poté a trvá to až do doby, než sázkovka opět zanalyzuje, co se stalo a přepočítá podle toho kurzy.

Vždy začněte základy

Live sázení se lidem líbí z mnoha různých důvodů. Příležitostným sázkařům poskytuje nadstavbové vzrušení při sledování zápasu. A pokud si dáte trochu práce, můžete odhalit a využít chyby sázkovek, ke kterým dochází kvůli nutnosti rychle reagovat na změny na hřišti.

Stejně jako u každého sportu, trhu nebo typu sázky, zůstává přístup k hledání hodnoty stejný, ať už se jedná o sázku před zápasem nebo live. Musíte najít způsob, jak přesněji vypočítat pravděpodobnost nějaké události, a potom porovnat s kurzy, které vám sázkovka nabízí. Někdy ovšem není třeba ani počítat.

Typicky se to stává u tenisových zápasů nižších kategorií (takové ty zapadlé turnaje, které jsou snímané nekvalitní webkamerou). Jak jsme zvyklí, výsledky pod streamem jsou „aktuální“, obraz běží s jistým zpožděním. Jenže někdy se to sázkovkám nepovede a tak obraz i výsledky jdou se stejnou rychlostí, nebo v tom lepším případě (chce to trochu štěstí), narazíte na zápas, kde obraz lehce předchází výsledky. A zde se nachází vaše šance. Kurzy jsou totiž vypisovány na základě výsledků. Pakliže tedy předem víte, jak třeba dopadne daný game, nebo set, tak máte velkou výhodu.

ČTĚTE TAKÉ:
Otoč dům, učiň sázku: Nemovitosti vs. sázení

Občas se také stává, že výsledky se z nějakého důvodu zaseknou a třeba i minutu nebo dvě jsou stejné. V takovém případě opět máte příležitost vsadit si podle obrazu a být ve výhodě.

Tyto situace sice nejsou příliš časté, ale pokud pravidelně sledujete live zápasy, narazíte na ně. A jakmile dostanete příležitost, je potřeba využít ji na 100%.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Search