Přihlášení:
Menu

Nepopulární opatření, která zvýší tvůj zisk (sázka na velkého favorita)

17. 6. 2022 09:32, upraveno: 17. 6. 2022 09:32
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 5.0005000 + 500500 Získat
Sportovní sázení v posledních letech prožívá obrovský boom. To, co dříve bylo tajným, téměř zakázaným koníčkem, je dneska zcela běžnou věcí. Sportovní sázku ve svém životě uzavřela velká spousta lidí.
favorit
Na favorita zápasu lze jen těžko vsadit v kurzu 17,50, byť se bavíme o tipu na výsledek v poločasu i na konci zápasu.

Smutné je pouze to, že většina lidí na sportovním sázení neumí vydělávat.

I když samotná hodnota zábavy za prohru stojí. V sérii těchto článků se s vámi podělím o několik názorů, které se nejspíš nebudou shodovat s tím, co říká většina sázkařů. Tyto názory by vám měly pomoci k zisku. Udělejte si na ně svůj vlastní názor a pokud je shledáte přínosnými, zařaďte je do svého repertoáru.

Sázka na velkého favorita je v pořádku

Pokud jste na internetu hledali seznam nejhorších sportovních sázek, sázka na velkého favorita by pravděpodobně byla na prvních místech.

Odpůrci této sázky tvrdí, že riskovat peníze na kurz, který vám přinese jen velmi malou výhru, je zcestné. Pravdou je, že i na těchto sázkách se dá vydělávat. A nemluvím teď o nejrůznějších sázkových systémech, jako je třeba 15 sázek v řadě.

Velkého favorita můžeme definovat jako tým, na který je kurz nižší než 1,50. Pakliže za tohoto kurzu vložíte do hry například 1000 Kč a vyhrajete, na konto se vám přičte 1500 Kč – 1000 Kč činí vaše sázka, 500 Kč je potom výhra.

K tomu, abyste vyhráli 500 Kč tak musíte riskovat 1000 Kč, což je pro některé hráče téměř trestné. Faktem zůstává, že v ziskovém sázení je naprosto jedno, zdali sázíte na kurzy 1,50 a nižší. Dokonce i kdybyste sázeli na kurz 1,13, může to být správné, tedy ziskové rozhodnutí. Je třeba pouze zachovat hlavní podmínku ziskového sázení a tou je hodnota.

V ziskovém sázení musíte vždycky hledat kurzy vyšší, než jaké by vzhledem k pravděpodobnosti možného výsledku mohly být. To znamená, že pokud najdete favorita, na nějž by měl být vypsaný kurz 1,05 a vy si na něj můžete vsadit za kurz 1,35, vaše sázka bude zisková (samozřejmě v dlouhodobém horizontu).

Obecně platí, že nezáleží na výšce kurzu, jako na hodnotě, kterou přinášejí. A kladnou očekávanou hodnotu může přinést stejně sázka na nízký jako na vysoký kurz. A naopak – tím že vsadíte na vysoký kurz, třeba s hodnotou vyšší než 2,00, ještě to neznamená, že v dlouhodobém horizontu budete ziskoví.

Tip na sázení

Pakliže vám nízké kurzy skutečně jdou proti srsti, potom můžete využít jednoduchého triku. Jedná se o sázení dvou tipů na sázenku. Stačí, abyste si vyhlédli dva tipy s hodnotou a dali je na jeden tiket. Tím se znásobí celková hodnota kurzu. Jako bonus se pak znásobí také hodnota této sázky – v dlouhodobém horizontu dosáhnete vyššího ROI, než kdybyste tyto tipy sázeli jednotlivě.

Závěr

Nezanevírejte na nízké kurzy jenom proto, že jsou nízké. Hodnotu mohou mít nízké kurzy stejně jako vysoké. Jediný problém u nízkých kurzů může být, že rozeznat hodnotu může být obtížnější. Pokud si ovšem vypěstujete dostatečný cit, půjde vám to samo.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search