Přihlášení:
Menu
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Fukuoka
J League | 08:30 - dnes
Logo týmu Sagan Tosu
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Tokyo
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Logo týmu Gamba
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Reysol
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Shonan Bellmare
Logo týmu Kashima
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Niigata
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

OKTAGON 42 – TIPY na MMA galavečer v Bratislavě

20. 4. 2023 05:55, upraveno: 15. 5. 2023 10:44
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Zatímco Oktagon 41 a návrat Vémoly ještě zdaleka nevyprchal z paměti fanoušků, největší česká organizace bojových sportů Oktagon přichází s dalším turnajem. Už 29.4. se v Bratislavě uskuteční Oktagon s číslem 42 a chybět nebudou přední jména této organizace. Co z karty vybrat k sázení včetně konkrétních tipů najdete níže ve článku.
OKTAGON 42
Těšit se můžeme na titulovou bitvu, drsňáka Čepa nebo Grizzlyho Kimbala

Veškeré zápasy galavečeru OKTAGON 42 můžete zdarma sledovat na TV Tipsport. Jedinou podmínkou je registrace a vsazení alespoň symbolické částky v nedávné době.

Všechny naše tipy byly výherní, gratulujeme všem, kdo se inspiroval.

Titulový zápas mezi Keitou a zaskakujícím talentem Tichotou

Losene Keita měl původně o pás pérové váhy bojovat s Gruzíncem Sanikidzem, ten se však zranil a v titulové bitvě ho nahradí Jakub Tichota. Favorit tohoto utkání však stále zůstává stejný – ve své kariéře doposud neporažený Keita. Jeho zápasové skóre je zatím 10-0 a hned 6 zápasů ukončil na KO/TKO a zbylé 4 vyhrál na body. V Oktagonu má Keita zatím 4 vyhrané zápasy s dost zvučnými jmény české MMA scény. Mezi jeho skalpy z Oktagonu patří Ryšavý, Paradeiser nebo legendární Buchinger. V únoru pak Keita ukončil Švéda Barka. Zdá se, že forma 25letého Belgičane stále nabírá na obrátkách a v nižší váze (obvykle Keita zápasí v lehké váze) bude při správné dietě ještě silnější.

Na druhé straně klece bude stát Jakub Tichota, mnohými označovaný za jednoho z největších talentů současného českého MMA. Ten však na zápas přistoupil teprve nedávno, když Sanikidze oznámil své zranění. S ním také Tichota naposledy prohrál. Po pětikolové bitvě na Oktagonu 37 titul pérové váhy získal Gruzinec. Také dva zápasy před tím nechal Tichota dojít až do rozhodnutí na body, ty však vyhrál. Strategie je u tohoto mladého bojovníka velice důležitá a dokáže se jí také striktně držet. Plán proti dravému Keitovi bude jednoznačný – nepouštět se do drsných pěstních přestřelek, které má jeho soupeř tak rád. Tichota musí svého soupeře postupně „načínat“ a oslabovat. To se mu sice pravděpodobně nakonec nepodaří, minimálně do druhého kola by však zápas dojít měl. Volíme proto over 1.5 zahájených kol v super kurzu 1.55.

Rozjetý Čepo chystá svá srbská kladiva na Moldavana Tuburceanua

Vlasto Čepo si v poslední době už poněkolikáté odskočil na zápas do jedné ze zahraničních organizací, kde si své zápasové skóre snadno navýšil už na 11-2. Naposledy však svou dravost znovu ukázal v Oktagonu, kdy v prosinci už v prvním kole na TKO ukončil zkušeného Itala Melilloa. Čepo své zápasy málokdy nechává dojít do druhého kola. Na body pak v jeho kariéře skončil jen jediný souboj, který prohrál. Od té doby se ještě více snaží zápasy rozhodovat v kleci a bodové rozhodčí tak připravit o jejich práci.

Ion Tuburceanu svou profesionální kariéru započal v roce 2019. Jeho první a doposud poslední prohra pak přišla až koncem roku 2021. Moldavan je rovněž zvyklý své zápasy ukončovat před limitem, a to v naprosté většině ještě v prvním kole. Nutno však podotknout, že jeho zkušenosti jsou především v méně zvučných MMA organizacích, zatím co Čepo bojuje pod Oktagonem už od roku 2020. Pokud bychom tedy měli naznačit nejpravděpodobnější scénář, tak je to výhra Čepa na KO/TKO v 1. nebo nejdéle ve 2. kole. Z nabídky tedy vybíráme sázku „Vítěz a způsob výhry: Čepo Vlastislav vyhraje KO, TKO, nebo diskvalifikací“ za kurz 1.65.

Česko-slovenský souboj Kohout vs. Ryšavý

Souboj 4. a 5. muže lehké váhy Oktagonu může vykrystalizovat až v dalšího titulového vyzyvatele pro Keitu. Nyní ale nepředbíhejme a pojďme se nejprve podívat na formu Matouše Kohouta. Ten vyhrál 4 z 5i posledních zápasů. Prohru si pak připsal na Oktagonu 34 proti Legierskému. Matouš je v Oktagonu už od roku 2019 a za tuto dobu si jeho kariéra prošla nejrůznějšími fázemi. Aktuálně je však Kohout asi ve vůbec nejlepší formě. Jeho jedinou slabostí je stále boj na zemi, který se sice ortodoxní postojář snaží zlepšit, stále však není na optimální úrovni.

Karol Ryšavý je oproti Kohoutovi daleko komplexnější bojovník, který dokáže rozdat tvrdé údery v postoji, ale neztratí se ani pokud se boj přenese na zem. 30letý slovenský bojovník si díky submission připsal už 4 výhry. Favoritem je sice díky aktuálně lepší formě Kohout, zápas je však stále dost vyrovnaný. My proto volíme over 2.5 zahájených kol za kurz 1.60. Pokud si však chcete zariskovat, podobně jako na minulém Oktagonu, kde nám vyšel kurz 7.50, zvolte výhru Ryšavého na submission. Tuto sázka s kurzem 5.50 doporučujeme dávat za menší vklad.

Americký Grizzly Kimball opět v akci!

Do Oktagonu se opět vrací UFC veterán a oblíbenec publika Jeremy Kimball. Ten zaujal fanoušky nejen českého MMA, když dvakrát po sobě porazil favorizovaného Melouna Petráška. To je však už pár let zpátky a nyní se v catchweight do 104 kilogramů utká proti Wolfovi z Německa. Ten je však se skórem 12-11 jasným outsiderem. Ani Kimbal ale v posledních zápasech neukazuje nejlepší možnou formu a souboj tak může rozhodnout v případě obou borců jedna dobře trefená rána. Právě na to také i za cenu menšího kurzu ale o to větší pravděpodobnosti vybíráme náš tip. Vsaďte si, že zápas bude ukončen na KO/TKO v kurzu 1.35.

Kotalíkova žádost o odvetu byla vyslyšena, oplatí Magnorovi porážku?

Michal Kotalík se po nuceném odpočinku do Oktagonu nevrátil zrovna v nejlepší formě. Za mřížemi totiž neměl nejlepší podmínky pro trénování boje na zemi a na to také doplácí. Jeho nynější soupeř Magnor ho totiž hned v úvodním zápasu po návratu porazil na Rear-Naked Choke. Kotalíkův další zápas z konce minulého roku proti Strzelczykovi pak skončil obdobně prohrou na submission. Oleg Magnor rozhodně není extra silný bojovník a naposledy ho porazil už v prvním kole Radovan Úškrt, přesto už recept na Kotalíka jednou našel. Brzké odvety (příklad můžeme vidět u zmíněného Melouna s Kimballem) nejsou nejlepší volbou, a i vzhledem ke kurzu 1.65 volíme i napodruhé sázku na výhru Nora Magnora.

Předvede Dohnal opět něco ze svého umění v boji na zemi?

Jakub Dohnal je jedním z nejlepších zemařů, které můžeme v Oktagonu vidět. V MMA tedy Kuba řeší opačný problém než například zmíněný Kohout. Musí se zdokonalovat především v postojových disciplínách. To se mu však jak jsme mohli vidět v zápase proti favorizovanému Moonovi relativně daří. Nyní Dohnala však čeká Brit Mullen, který doposud sbíral zkušenosti v RFL a AFC. V posledních dvou zápasech pak ukázal že mu BJJ rozhodně není cizí a vyhrál na submission. Dohnal je však oproti Mullenovi daleko zkušenější a vyzápasenější. Volíme tedy tip na Dohnala v kurzu 1.60! Nejpravděpodobněji pak tento souboj skončí na body, stejně jako 4 z 5i předchozích Dohnalových zápasů.

 

Oktagon 42 – KURZY / VSADIT

 

blank

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search