Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Young Boys Bern
Super League | 14:15 - dnes
Logo týmu Sion FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Karviná FC
1. liga | 14:30 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Gremio
Serie A | 16:00 - dnes
Logo týmu Vitória
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Rosenborg Trondheim
Tippeligaen | 19:15 - dnes
Logo týmu Lilleström
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Bahia
Serie A | 21:00 - dnes
Logo týmu Corinthians
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Leagu.. | 17:30 - 23. 07.
Logo týmu Jagiellonia Bialystok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Apoel Nikósia
Champions Leagu.. | 19:00 - 23. 07.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Shamrock Rovers
Champions Leagu.. | 21:00 - 23. 07.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 14:30 - dnes
Logo týmu Tromsö
Logo týmu Gazovik Orenburg
Premier League | 16:30 - dnes
Logo týmu Spartak Moskva
Logo týmu Luzern
Super League | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Lausanne
Super League | 16:30 - dnes
Logo týmu Basel FC

Sleduj živě OKTAGON 41 – Vémola opět v akci + TIPY na turnaj

9. 4. 2023 09:58, upraveno: 20. 4. 2023 11:21
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Už v sobotu 15. dubna se bude konat další Oktagon galavečer. Tentokrát se turnaj bude vůbec poprvé odehrávat v Liberce, kde se mimo jiné představí i Karlos Terminátor Vémola. Co od celého turnaje a Vémolova zápasu očekávat, a hlavně na co si v něm vsadit se dočtete v novém článku. Všechny zápasy Oktagon 41 mohou registrovaní sázkaři sledovat živě na TV Tipsport!
OKTAGON 41 – Vémola opět v akci + TIPY na turnaj
TIPY na MMA nám jdou, tak se inspirujte!

Může vůbec Vémola proti Matavaovi prohrát?

Karlos Vémola se po přibližně 10měsíční nucené pauze chystá opět do akce. Před vyhroceným soubojem s Patrikem Kinclem si však ještě v Liberci naplánoval souboj s Matavaem. Bookmakeři podle vypsaných kurzů nevidí jiný možný výsledek než výhru pro Karlose, na kterého je kurz 1.02. Al Matavao však není na scéně MMA žádným nováčkem a jen pod Oktagonem už odzápasil 3 kvalitní figty.

Při svém debutu pod největší českou MMA organizací v roce 2021 dovedl Matavao souboj s Pirátem Kryštofičem až do rozhodnutí na body, které prohrál. Koncem téhož roku pak ve druhém kole nemilosrdně ukončil Salčáka a na Oktagonu 37 v prvním kole via TKO vyhrál nad Markem Mazuchem. Tento zápasník ze Samoi už od roku 2015 získával zkušenosti pod AFC, kde také dosáhl až na pás v těžké váze. Matavaova kariéra však vzhledem k jeho věku (29 let) na samotný vrchol stále ještě čeká. Matavao má 15 zapsaných profesionálních zápasů, z nichž 10 dokázal vyhrát. Jeho předností je především dobrý postoj, zakládající se především na boxu.

O 8 let starší Karlos Vémola je však jednoznačně zkušenější. Výhodou pro něj také bude styl Matavaa, který sází především na striking. To hraje Vémolovi, který těží především ze svého špičkového wrestlingu a pohybu na zemi jednoznačně do karet. Matavao pravděpodobně nedokáže Vémolovy pokusy o takedowny dlouho bránit a pokud netrefí dobrou ránu ještě před přenesením zápasu na zem, pravděpodobně prohraje. V zájmu obou borců je tak zápas ukončit co nejdříve. Vémola musí boj rychle přenést na zem kde dominuje a Matavao by naopak měl soupeře zkoušet zaskočit rychlou a přesnou ranou, tak jako se to v zápasu století podařilo Véghovi. Vémola navíc potřebuje předejít zranění a šetřit síly do blížícího se zápasu s Kinclem. Sázíme proto na méně než 1.5 zahájených kol v kurzu 1.45.

blank

Titulový zápas dle světových kritérií, Magard vs. Lopez

UFC veterán Gustavo Lopez dostal koncem roku 2022 na Oktagonu 38 šanci získat prozatímní pás šampiona bantamové váhy. Této nabídky využil a už v prvním kole porazil Filipa Macka. Legitimním šampionem bantamové divize je však stále Jonas Magard, jehož kariéru koncem roku 2021 přerušilo nepříjemné zranění. V nadcházejícím souboji se tedy ukáže, kdo je pravý král bantamu. Atmosféra mezi těmito borci se vyhrotila už na nedávné tiskovce, kde se především Magard do svého soupeře ostře slovně opíral.

Favoritem je ale o něco zkušenější Lopez, kterému hraje do karet hlavně poslední zápas s Mackem ukončený už v prvním kole. Magard se se stejným soupeřem v 5kolové bitvě vypořádal až na body. Dlouhých 25 minut v ringu by však mohlo více vyhovovat Magardovi, který na rozdíl od svého soupeře odbojoval všech 5 kol už několikrát. Čím déle bude tedy zápas trvat, tím více by měla dominovat Magardova fyzička nad Lopezovou dravostí. S touto taktikou by měl také Magard do zápasu jít. Zlomový tedy bude přechod do 4. kola, kterého dánský fighter potřebuje dosáhnout. Volíme tedy sázku, že zápas dojde do titulových kol. Kurz na více než 3.5 zahájených kol najdete v hodnotě 1.68.

Polsko bulharský souboj těžkých vah

Velice atraktivní duel si promotéři slibují od souboje těžkých vah v provedení polského obra Adama Palasze a Oktagon nováčka Lazara Todeva. Oba borci budou mít dohromady kolem 230 až 240 kilo, což samozřejmě znamená jen minimální šanci na několika kolovou bitvu. Favorit zápasu Palasz navíc více jak 2/3 svých zápasů ukončuje už v prvním kole. Oba fighteři také za svůj hlavní styl považují kickbox, což jen přitápí pod ohněm těžké, tvrdé ale krátké bitvy. Sázíme tedy na ukončení v prvním kole za kurz 1.40. Odvážnější pak mohou zkusit konec do 90 sekund v super kurzu 3.80.

Vyhraje konečně Král severu Malach? Tentokrát navíc na domácí půdě

Jan Malach za sebou nemá zrovna nejlepší období. Od vyhraného zápasu s Brožem na Oktagonu 20 v této organizaci už 3krát v řadě prohrál a výhru už potřebuje jako sůl. Nyní tedy musí Král severu obhájit zápas v domovském Liberci za každou cenu. Do cesty se mu však staví šikovný Íránec Hosseinpour trénující pod Spitfire Gymem Berlin. Íránec v Oktagonu nejprve prohrál proti Ryšavému a později na Oktagonu 36 na body porazil Bartla.

Malach pod Reinders gymem maká i pro prohrách na 100 % a v mezičase si také odskočil do EPF, kde porazil velice zkušeného Poláka Lebkowského. Věříme, že nůž na krku z další prohry v řadě a domácí prostředí přinutí Malacha dát do zápasu opravdu všechno. Do karet Malachovi také hraje, že Hosseinpour rozhodně není zemař, tak jako zápasníci, se kterými většinou prohrává. Více než polovinu proher ve své kariéře totiž musel Malach odklepat na submission. Sázíme tedy na Krále severu v kurzu 1.80.

Vrátí se striker Škvor po zápase s Vinnim opět na vítěznou vlnu?

Ačkoli se Daniel Škvor dostal k MMA relativně pozdě, jeho základ v kickboxu mu zatím stačil k několika příjemným výhrám. V posledním zápase však od Montagnace inkasoval tvrdé KO už v 38 sekundě zápasu. Po necelých 4 měsících se však „DeeDee“ opět vrací na scénu a promotéři si pro něj připravili jeho jmenovce z Velké Británie. Jen o pár centimetrů nižší Dan Vinni sbírá zkušenosti v MMA organizacích po celém světě už od roku 2009. Nyní by rád pokračoval v Oktagonu, kde se hned v první zápase střetne se Škvorem.

Asi největší slabina Daniela Škvora je jeho pozdní přesun do MMA. Do té doby se totiž věnoval výhradně postojovým disciplínám, ve kterých sbíral úspěchy prakticky celý život. Hned v jeho prvním zápase na Oktagonu 20 proti daleko všestrannějšímu Francouzovi Syovi, tak Škvor tvrdě narazil a prohrál na škrcení. Od té doby však „DeeDeeho“ dlouhé ruce stačily na 4 výhry. Dan Vinni ale na zemi bojovat umí a většinu ze svých vyhraných zápasů na ní také ukončil. Ačkoli je celkem jasným favoritem na výhru Škvor, zkusíme za malý vklad zariskovat a vsadit, že jeho soupeř vyhraje na submission. Vklad na tuto sázku opravdu nemusí být velký, kurz totiž najdete v hodnotě 7.50!

Baba Jaga Mikulášek se chystá přistřihnout křídla Viszlayovi

Do akce se také vrací kontroverzní Mikulášek, který otestuje v Oktagonu relativně nové jméno – Matyasze Viszlaye. Ten si naposledy už v prvním kole poradil s Patrikem Jevickým. Zápas to však vzhledem k extrémně zápornému skóre Jevického (2-13) není příliš vypovídající. Viszlay je tedy stále relativně velkou neznámou. Velice známý je však naopak Baba Jaga Mikulášek, který v MMA naposledy na Oktagonu 37 porazil po 4 prohrách v řadě Petra Bartonka.

Se zápasem si neví rady ani bookmakeři a jejich vypsané kurzy jsou tak naprosto vyrovnané. Zde je tedy lepší se tipování vítěze rovnou vyhnout. Daleko logičtější se zdá být sázení na počty kol nebo způsob ukončení. Mikulášek se za svou relativně bohatou kariéru nikdy nepodíval ani do 3. kola a jeho zápasy se pravidelně rozhodují už v kole prvním. Jeho soupeř se zdá být pořádný tvrďák, který jde do zápasů spíše hlavou a svaly než taktikou. Proto volíme sázku na ukončení KO/TKO v kurzu 1.65.

 

Oktagon 41 – KURZY / VSADIT

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search