Přihlášení:
Menu
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 19:00 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Skelleftea AIK
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zug
Nationalliga A | 20:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Colorado
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Pittsburgh
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Liberec
Extraleague | 19:00 - zítra
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Bosna a Herceg.
EURO Q | 20:45 - zítra
Logo týmu Island
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Philadelphia
NHL | 23:37 - zítra
Logo týmu Minnesota
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Boston
NHL | 00:07 - 24. 03.
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Slovan Bratislava
Logo týmu Prostějov
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Vsetín
Logo týmu Nitra
Extraliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Košice
Logo týmu Bremerhaven
DEL | 19:00 - dnes
Logo týmu München
Logo týmu Lulea HF
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Logo týmu Stavanger
Eliteserien | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Wolfsburg
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Straubing
Logo týmu Davos
Nationalliga A | 20:00 - dnes
Logo týmu SC Curych

Pro pobavení: Sazka Bet zamítla sázku 200 Kč na 1. anglickou ligu, náš čtenář poslal přepis chatu

19. 2. 2020 10:47, upraveno: 24. 2. 2020 17:14
autor: Hally
Bookmaker Sazka Bet zamítl sázku v hodnotě dvou stovek našemu čtenáři. Ten se snažil dopátrat proč. Přepis chatu pro pobavení přikládáme níže.
Pro pobavení: Sazka Bet zamítla sázku 200 Kč na 1. anglickou ligu, náš čtenář poslal přepis chatu
200 Kč na tiket, sázka zamítnuta!

[SazkaBot] Dobrý den, jsem Sazkabot a budu se Vám snažit pomoci. Když nebudu znát odpověď, přepojím Vás na specialistu zákaznické podpory.

[Návštěvník] Chtěl jsem vsadit na zápas anglické Premier ligy a hlásí mi červeně Bylo dosaženo limitu pro sázkovou událost/příležitost. Chtěl jsem vsadit pouze 200,-Kč. To máte tak nízké limity?

[SazkaBot] Herní limity je ochrana pro Vaše zodpovědné hraní. Hazardní zákon stanovuje, že sázející si může všech sedm herních limitů nastavit konkrétními hodnotami nebo jejich nastavení jednotlivě odmítnout, a dále pokud u některé ze Sazka Her překročíte hrací dobu 120 minut, je automaticky spuštěn zákonný limit, který znemožňuje hraní na dobu 15 minut. Detail nastavení Vašich limitů naleznete v sekci Můj účet – Herní limity. Další informace o limitech se dozvíte zde. Pokud jsem Vám nepomohl, napište slovo PŘEPOJ a spojím Vás se specialistou zákaznické podpory. 

[Návštěvník] Zkontroloval jsem nastavení limitů a vše mám bez limitu, co mám udělat, abych si mohl vsadit? jsem přihlášen sotva minut

Ikona týmu Kometa Brno
Kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Vítkovice
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
[SazkaBot] Limity zodpovědného hraní nastavíte nebo upravíte v sekci Můj účet – Herní limity. Nastavení je třeba provést u každého z nich. Pokud omezení nepotřebujete, je zde možnost zvolit Bez omezení. Zmírnění limitů se projeví vždy za 7 dní od data změny, v případě jejich zpřísnění je změna platná ihned. Herní limit pro Sazka Hry, znemožňující hraní na dobu 15 minut při nepřetržitém hraní 120 minut, je pevně stanoven. Uvedené lhůty jsou dané hazardním zákonem. Nápověda k nastavení zde. Pokud jsem Vám nepomohl, napište slovo PŘEPOJ a spojím Vás se specialistou zákaznické podpory.

[Návštěvník] PŘEPOJ

[Barbora] Proč Vám prosím nejde provést sázka?
[Barbora] Záleží, co se Vám zobrazí při pokusu o sázku.

[Návštěvník] Jak již jsem uvedl, chci vsadit 200,-Kč a hlásí mi červený nápis Bylo dosaženo limitu pro sázkovou událost/příležitost.

[Barbora] Ano, tak to je skutečně nastavení Bookmanakera.
[Barbora] Toto právo na odmítnutí sázky nebo její omezení je zaneseno v Herním plánu. O tom, zda sázku přijmeme a v jaké výši rozhoduje bookmaker na základě aktuální situace a vyhodnocení.

[Návštěvník] Rád bych znal nějaká pravidla, 200,. Kč je tak vysoká sázka? Kde se dozvím nějaké limity?

[Barbora] Prosím vyčkejte, pracuji na vyřešení Vašeho požadavku.

[Pavel] O tom, zda sázku přijmeme a v jaké výši rozhoduje bookmaker na základě aktuální situace a vyhodnocení. Toto právo na odmítnutí sázky nebo její omezení je zaneseno v Herním plánu.

[Návštěvník] Rozhodl jsem se pro sazku, protože jsem přepokládal, že je to silná společnost, která nezkrachuje. Pokud však má sazky obavy, že by ji sázka za 200,-Kč při kurzu 1,54 mohla zruinovat, tak mám obavy o jejím finančním zdraví a stabilitě. Poohlédnu se po nějaké solidnější společnosti. Pozdravujte brokera – aby nebyla přijata takto nízká sázka na věhlasnou anglickou ligu jsem dosud neslyšel

[Pavel] Nicméně jediným způsobem je vsadit například sázku později, jinou příležitost, vyčkat na úpravu kurzu, vsadit AKO a nikoliv SOLO apod. Pokud Vás zajímá naše hospodaření, můžete kouknout do výročních zpráv zde.

[Návštěvník] Děkuji, jednodušší je přejít k jiné sázkové společnosti. Zamítnout sázku za 200 kč je ubohé, na to se nemusím dívat na žádné výkazy

[Pavel] Prosím vyčkejte, pracuji na vyřešení Vašeho požadavku.
[Pavel] Volba je samozřejmě jen na Vás. Máte ještě nějaké otázky?

[Návštěvník] Sazková společnost, která se bojí, že prohraje 108,-Kč by si měla zvolit jiný typ podnikání. Naštěstí existují i jiné sázkové společnosti. O moji zkušenost se rád na internet podělím – věřím, že je pobavím jako vy mě.

Čtenář dodal, že jde o varování pro ostatní sázkaře – u Sazky rozhodně nesázet.

Máte podobnou zkušenost? Přidejte ji do komentáře pod článek nebo do fóra.

Čtěte
MaxiTip – nejlepší kurzy na trhu, ale jenom pokud prohráváte

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jiri
  19.2.2020 18:13

  Jen me zajima zda ten borec satel pres apku nebo pres webovou stranku Sazky?

  Odpověď
 2. 21.2.2020 19:37

  Způsob omezování úspěšných sázkařů a arberů je u Sazky jiný než u jiných našich společností. Pravděpodobně vychází z jejich sázkové platformy, kterou používají i jiné zahraniční sázkovky. Zatímco u např. Fortuny nebo výše zmíněného Maxitipu poté, co získáte nálepku profesionálního sázkaře (nesázíte plachty za 20,- ale jednotlivé zápasy za tisíce – za momentálně nejvýhodnější kurs – tzn. že k němu většinou existuje výhodný protikurs) posuzují vám každou sázku a většinou sázku nepříjmou a kurs shodí (pracujete tak zadarmo na tržní korekci jejich kurzů). nNe tak Sazka – po čase vám udělí limit čisté výhry, a to nikoliv na jednotlivou částku, ale na celou příležitost. Takže pokud máte limit jako já 285,- můžete si v kursu 1,54 vsadit "až" 527,- Kč a navíc pokud si nejprve vsadíte za stovku a pak se rozhodnete vsadit ještě jednou totéž (což je asi případ z článku) objeví se zmíněná hláška "Bylo dosaženo limitu pro sázkovou událost/příležitost". A pak se divte, že x sákařů má x multiúčtů…

  Odpověď
 3. S
  22.2.2020 15:32

  Minulý víkend byl kurz a protikurz na Team Solomid napříč konkurencemi lákavý. U sazky mě pustili za 800 Kč. Pak mi neprošel ani tiket za 10 Kč. Jinak Sazka není taková hrůza. Bonusy v pondělí (500 Kč za protočení 2500 Kč) nejsou vůbec špatné. Má to hodnotu oproti soutěžím typu pyramida na tipáči, nebo současný maraton u Fortuny.

  Odpověď
 4. 9.3.2021 7:50

  Neresi todle anonimni sazeni na poboce?´)

  Odpověď
 5. Honza
  5.5.2021 7:49

  Stalo se mi dnes to samé, ale s částkou 25kč ??? vsadil jsem na derby 7 tiketů za celkovou částku 450kč a chtěl jsem dneska ráno ještě dovsadit hcp -2,5 na Slavii. Kurz 6,75 a částka 25kč. A ejhle objevila se hláška jako v článku. Jen pro úplnost, limity mám nastavené na neomezeně.

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search