Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Boston
NHL | 19:00 - dnes
Logo týmu Anaheim
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Severní Korea
World Cup Q - A.. | 10:30 - zítra
Logo týmu Jižní Korea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Plzeň
Champions Hocke.. | 17:00 - zítra
Logo týmu Zug
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Omsk
KHL | 18:00 - zítra
Logo týmu Petrohrad
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:30 - zítra
Logo týmu Litvínov
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Esbjerg
SuperBest-ligae.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Odense
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fuenlabrada
Liga BBVA | 21:00 - 16. 10.
Logo týmu Zaragoza
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Ermak Angarsk
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Novokuzněck
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Kazzinc-Torpedo
Logo týmu Česko 21
EURO U21 Q M | 17:00 - dnes
Logo týmu Skotsko 21

MaxiTip – nejlepší kurzy na trhu, ale jenom pokud prohráváte

15. 3. 2019 14:07, upraveno: 15. 3. 2019 14:44
autor: ladyextreme
MaxiTip se prezentuje jako sázková kancelář s „nejlepšími kurzy na trhu“. Jak jsem na vlastní kůži zjistila, tato reklama je klamavá hned ve dvou rovinách.
MaxiTip
Moje zkušenosti se sázkovou kanceláří MaxiTip jsou veskrze negativní. Pokud sázkovka přijde na to, že sázíte value bety, udělí vám neskutečně nízké limity.

V první řadě se jedná o fakt, že nejlepší kurzy na trhu poskytuje opravdu jen zcela výjimečně a to navíc na trzích, které nejsou tak frekventované, a které si MaxiTip velice dobře kontroluje (o tom níže). Tak například na zápase první české fotbalové ligy mezi Duklou Praha a Karvinou je MaxiTip ve výšce pay-outu až za Sazka Bet, Fortunou, Tipsportem a Chancí, když nabízí návratnost 95%, zatímco její konkurenti 95,9% až 96,4%.

I pokud ovšem MaxiTip náhodou nabídne nejvýhodnější kurzy na trhu, tak se k nim dost možná ani nedostanete. MaxiTip si velice pečlivě hlídá každého sázkaře. A pokud se vám v kratší době podaří vyhrát nějaké peníze, nebo vsadíte pár výhodných kurzů po sobě, tak si vás pečlivě hlídá.

Nízké limity, neustále se snižující kurzy

V praxi to vypadá tak, že jakmile se dostanete do hledáčku, MaxiTip vám kontroluje každý tiket. To znamená, že na podání každé sázky několik sekund čekáte. A pokud se bookmakerovi náhodou nějaký tiket, respektive kurz na něm znelíbí, tak vám ho před očima jednou, ale někdy třeba i dvakrát či třikrát sníží a to až na hladinu, když už rozhodně není nejvýhodnějším kurzem na trhu, jako spíš kurzem, na němž v dlouhodobém horizontu proděláváte (viz. článek Nesázejte na vítěze, zabíjí to váš zisk).

Takže správná reklama MaxiTipu by měla znít spíše: „Nejlepší kurzy na trhu jenom pokud se nám to hodí a pokud na nich neproděláme“.

Ikona týmu Ermak Angarsk
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Togliatti
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Tyto praktiky samozřejmě nejsou ojedinělé. Spousta sázkovek a to i českých sázkovek omezuje ziskové sázkaře. Jde ovšem o způsob, jak k tomuto kroku jednotlivé sázkovky přistupují a jaké limity mají.

MaxiTip vám na výhodný kurz nedovolí vsadit ani 300 korun. Naopak Tipsport má limity někde okolo 500 korun (pokud nejste extrémně ziskový sázkař), nehledě na fakt, že pokud se vám podaří vsadit hodnotný kurz, tak vám ho buď přijme (i za vyšší vklad – například 2000 korun) a teprve až následně kurz sníží, nebo vám nabídne kurz, který je mezi vámi vyhlédnutým kurzem a kurzem, který si Tisport představuje, načež vy ho můžete využít nebo odmítnout. Zkrátka taková smírná cesta, abyste na tom nebyli biti ani vy, ani SK. A to je opravdu extrémní rozdíl.

Nemohu si pomoct, ale u MaxiTipu se sázkař cítí jako kontrolor, který své služby poskytuje zdarma. Navíc z něj nekápne ani koruna. Alespoň to je moje zkušenost z přibližně dvou měsíců, kdy MaxiTip využívám.

Jenom ještě upřesním vklady a výplaty. Do MaxiTip jsem vložila 3000 a registrovala se přes kurýra. K tomu jsem dostala vstupní bonus 1000 korun. Za dva měsíce jsem z této částky udělala 14,5 tisíc korun. Jak tedy vidíte, jednalo se skutečně o stokoruny. Mojí nejvyšší sázkou byly 4 tisíce. Můj obvyklý vklad ale činil 200 – 500 korun.

Zákaznická podpora vás pošle ke konkurenci

Všechny své pocity jsem samozřejmě napsala na zákaznickou podporu. V mém e-mailu (který postuji níže) zazněla i žádost o oficiální vyjádření ke skutečnosti, že MaxiTip snižuje kurzy před očima zákazníků. Jedinou odpovědí od MaxiTip bylo: „Pokud jste s naší službou nespokojena, je nám to líto, máte možnost využít služby ostatních českých SK.“ Takže vlastně takové slušné, jdi do ******.

Mojí první zkušenost s MaxiTip tedy znáte. Nyní nechám vztahy vychladnout a ještě se podívám na to, jak tato sázkovka bude přistupovat k uplatnění vstupního bonusu v hodnotě 100 tisíc korun. Bojím se, že s extrémně nízkými limity a extrémně vysokou kontrolou každého jednoho sázkaře u MaxiTip bude prakticky nemožné celou částku protočit a peníze bezbolestně vybrat. O svých zkušenostech vás budu dále informovat.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak začít se sázením na plný úvazek? (1.díl)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Vladimír
  18.3.2019 17:52

  Tak máte ještě jednu možnost přestat sázet ono sázkovky tu nejsou pro vás ale vy pro ně.A proč by vám měli dávat něco dobrého když si potřebují namastit kapsy. arogance a smích to je jim vlastní.

  Odpověď
 2. 19.3.2019 11:52

  Trochu k někomu jinému – máte tušení, proč Fortuna přestala sponzorovat soutěž?

  Odpověď
  • 20.3.2019 9:26

   Nehledala bych v tom žádnou vědu. Asi zjistili, že se jim sponzoring už nevyplatí… a investovali zase jinde, do jiné soutěže.

   Odpověď
   • 12.4.2019 7:26

    No já bych jí tam právě hledal, protože v poslední době ten sponzoring ze strany sázkovek dost upadá. Tak by mě zajímalo, čím to je. Legislativou? Některé z nich se vymlouvají, že už nemohou bonusy jen tak připisovat (Sazka). A kam tedy Fortuna přesunula tak výrazný sponzoring, to bych chtěl zjistit. Myslím, že za tím nemůže být nedostatečná publicita, tyhle stránky fungují delší dobu a dost spolehlivě.

    Odpověď
    • 12.4.2019 12:21

     Těžko říct… legislativa v tom také může být. Vezmi si, že všechny sázkovky v Čechách fungují plus minus stejně (snad kromě Tipsportu, který mi přijde nejslušnější), nemusí se snažit, protože 99% všech Čechů venku sázet nebude… jistý zisk s minimálním úsilím, jinak to nevidím.

 3. 11.4.2019 12:46

  Kdyby někdo chtěl využít vstupní nabídky 2K + okamžitě k tomu dostanete další 2K, tak použijte kód DoubleUp. https://twitter.com/SedrickDobi/status/1116267081656426497

  Odpověď
 4. 18.6.2019 10:33

  Ano, něco takového chystám, ale až od září, kdy bude více tipů… Pomalu chci najít cca 10 lidí s funkčními (nelimitovanými) účty u Fortuny (případně Tipsportu a Sazkabet), kteří budou mít bankroll 20 tisíc (optimální vklad, na kterém se dá něco vydělat a zároveň který nebudí zbytečnou pozornost) a zvládnou včas vkládat tipy. Očekávám výdělek cca 5-10 tisíc měsíčně s tím, že bych si z toho brala nějaký podíl. Jako komunikační platformu zvažuji Whatsapp. Měl bys zájem?

  Odpověď
 5. 18.6.2019 22:35

  Dá se tady poslat nějak kontakt na Whatsapp do osobní zprávy?

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search