Přihlášení:
Menu
Logo týmu Anglie
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nashville
NHL | 01:05 - dnes
Logo týmu Pittsburgh
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Calgary
NHL | 02:05 - dnes
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Portugalsko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Ukrajina
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Moldavsko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Francie
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Itálie
EURO Q | 20:45 - 23. 03.
Logo týmu Finsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bosna a Herceg.
EURO Q | 20:45 - 23. 03.
Logo týmu Arménie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nizozemí
EURO Q | 20:45 - 24. 03.
Logo týmu Německo
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu St. Louis
NHL | 01:05 - dnes
Logo týmu Detroit
Logo týmu Chicago
NHL | 01:35 - dnes
Logo týmu Philadelphia
Logo týmu Dallas
NHL | 01:35 - dnes
Logo týmu Colorado
Logo týmu Edmonton
NHL | 02:05 - dnes
Logo týmu Columbus
Logo týmu Los Angeles
NHL | 03:35 - dnes
Logo týmu San Jose
Logo týmu Barys Astana
KHL | 12:00 - dnes
Logo týmu Omsk
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Nation.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Maroko
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 14:30 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Jekatěrinburg
KHL | 15:00 - dnes
Logo týmu Ufa
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Nation.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Nigérie
African Nation.. | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

MaxiTip – nejlepší kurzy na trhu, ale jenom pokud prohráváte

15. 3. 2019 14:07, upraveno: 15. 3. 2019 14:44
autor: ladyextreme
MaxiTip se prezentuje jako sázková kancelář s „nejlepšími kurzy na trhu“. Jak jsem na vlastní kůži zjistila, tato reklama je klamavá hned ve dvou rovinách.
MaxiTip
Moje zkušenosti se sázkovou kanceláří MaxiTip jsou veskrze negativní. Pokud sázkovka přijde na to, že sázíte value bety, udělí vám neskutečně nízké limity.

V první řadě se jedná o fakt, že nejlepší kurzy na trhu poskytuje opravdu jen zcela výjimečně a to navíc na trzích, které nejsou tak frekventované, a které si MaxiTip velice dobře kontroluje (o tom níže). Tak například na zápase první české fotbalové ligy mezi Duklou Praha a Karvinou je MaxiTip ve výšce pay-outu až za Sazka Bet, Fortunou, Tipsportem a Chancí, když nabízí návratnost 95%, zatímco její konkurenti 95,9% až 96,4%.

I pokud ovšem MaxiTip náhodou nabídne nejvýhodnější kurzy na trhu, tak se k nim dost možná ani nedostanete. MaxiTip si velice pečlivě hlídá každého sázkaře. A pokud se vám v kratší době podaří vyhrát nějaké peníze, nebo vsadíte pár výhodných kurzů po sobě, tak si vás pečlivě hlídá.

Nízké limity, neustále se snižující kurzy

V praxi to vypadá tak, že jakmile se dostanete do hledáčku, MaxiTip vám kontroluje každý tiket. To znamená, že na podání každé sázky několik sekund čekáte. A pokud se bookmakerovi náhodou nějaký tiket, respektive kurz na něm znelíbí, tak vám ho před očima jednou, ale někdy třeba i dvakrát či třikrát sníží a to až na hladinu, když už rozhodně není nejvýhodnějším kurzem na trhu, jako spíš kurzem, na němž v dlouhodobém horizontu proděláváte (viz. článek Nesázejte na vítěze, zabíjí to váš zisk).

Takže správná reklama MaxiTipu by měla znít spíše: „Nejlepší kurzy na trhu jenom pokud se nám to hodí a pokud na nich neproděláme“.

Ikona týmu Nashville
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Pittsburgh
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Tyto praktiky samozřejmě nejsou ojedinělé. Spousta sázkovek a to i českých sázkovek omezuje ziskové sázkaře. Jde ovšem o způsob, jak k tomuto kroku jednotlivé sázkovky přistupují a jaké limity mají.

MaxiTip vám na výhodný kurz nedovolí vsadit ani 300 korun. Naopak Tipsport má limity někde okolo 500 korun (pokud nejste extrémně ziskový sázkař), nehledě na fakt, že pokud se vám podaří vsadit hodnotný kurz, tak vám ho buď přijme (i za vyšší vklad – například 2000 korun) a teprve až následně kurz sníží, nebo vám nabídne kurz, který je mezi vámi vyhlédnutým kurzem a kurzem, který si Tisport představuje, načež vy ho můžete využít nebo odmítnout. Zkrátka taková smírná cesta, abyste na tom nebyli biti ani vy, ani SK. A to je opravdu extrémní rozdíl.

Nemohu si pomoct, ale u MaxiTipu se sázkař cítí jako kontrolor, který své služby poskytuje zdarma. Navíc z něj nekápne ani koruna. Alespoň to je moje zkušenost z přibližně dvou měsíců, kdy MaxiTip využívám.

Jenom ještě upřesním vklady a výplaty. Do MaxiTip jsem vložila 3000 a registrovala se přes kurýra. K tomu jsem dostala vstupní bonus 1000 korun. Za dva měsíce jsem z této částky udělala 14,5 tisíc korun. Jak tedy vidíte, jednalo se skutečně o stokoruny. Mojí nejvyšší sázkou byly 4 tisíce. Můj obvyklý vklad ale činil 200 – 500 korun.

Zákaznická podpora vás pošle ke konkurenci

Všechny své pocity jsem samozřejmě napsala na zákaznickou podporu. V mém e-mailu (který postuji níže) zazněla i žádost o oficiální vyjádření ke skutečnosti, že MaxiTip snižuje kurzy před očima zákazníků. Jedinou odpovědí od MaxiTip bylo: „Pokud jste s naší službou nespokojena, je nám to líto, máte možnost využít služby ostatních českých SK.“ Takže vlastně takové slušné, jdi do ******.

Mojí první zkušenost s MaxiTip tedy znáte. Nyní nechám vztahy vychladnout a ještě se podívám na to, jak tato sázkovka bude přistupovat k uplatnění vstupního bonusu v hodnotě 100 tisíc korun. Bojím se, že s extrémně nízkými limity a extrémně vysokou kontrolou každého jednoho sázkaře u MaxiTip bude prakticky nemožné celou částku protočit a peníze bezbolestně vybrat. O svých zkušenostech vás budu dále informovat.

ČTĚTE TAKÉ:
Můj přístup k bankroll managementu (sázení 1-2% aktuálního bankrollu)

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. 17.3.2019 1:25

  Návod pro sázkové kanceláře, jak si vykopat vlastní hrob…

  Odpověď
 2. 17.3.2019 17:24

  Ahoj Lucka maxi tip je presne to iste co na slovensku Nike tiez obmedzuje uspesnych tiperov.

  Odpověď
 3. 17.3.2019 17:28

  Jedina sanca ako sa branit je odist ku konkurenciji a to do zahranicia nic ine nepomoze.

  Odpověď
  • 19.3.2019 10:55

   Pro Čechy je tohle hodně problematické… těch sázkovek, které přijímají české sázkaře je fakt málo a většinou se jedná o dost okrajové sázkovky, tzn. málo sázkových příležitostí, nebo třeba dost nepřívětivé uživatelské rozhraní. Škoda, že u nás nejde taky sázet u Bet365 jako u vás na Slovensku…

   Odpověď
   • 19.3.2019 16:55

    Lucka ako je to mozne ze bet365 nezoberie ceskeho klienta ani cez inter.link?

    Odpověď
    • 20.3.2019 9:16

     Nejde vyplnit česká adresa – Česká republika obecně není v nabídce. Sice se teoreticky můžeš připojit přes jinou IP adresu a vložit jinou adresu, jenže když pak budeš vybírat, tak musíš doložit svojí totožnost. A když ji nedoložíš, máš smůlu.

 4. Vladimír
  18.3.2019 17:52

  Tak máte ještě jednu možnost přestat sázet ono sázkovky tu nejsou pro vás ale vy pro ně.A proč by vám měli dávat něco dobrého když si potřebují namastit kapsy. arogance a smích to je jim vlastní.

  Odpověď
 5. 19.3.2019 11:52

  Trochu k někomu jinému – máte tušení, proč Fortuna přestala sponzorovat soutěž?

  Odpověď
  • 20.3.2019 9:26

   Nehledala bych v tom žádnou vědu. Asi zjistili, že se jim sponzoring už nevyplatí… a investovali zase jinde, do jiné soutěže.

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search